Технологія, що змінює правила гри для створення відео зі штучним інтелектом

Відео є одним із найкращих інструментів, щоб привернути увагу, пояснити щось або просто розважити людей.

І якщо ви можете створювати якісні відео для свого бізнесу, щоб розповідати про свій продукт чи послуги або навчати своїх співробітників, це може допомогти вам досягти кращого зростання.

Завдяки таким сучасним технологіям, як штучний інтелект, створення відео не повинно бути дорогим або повним клопоту.

Генератори відео зі штучним інтелектом, такі як Synthesia, можуть оптимізувати весь процес створення відео.

Отже, давайте поговоримо про Synthesia, її функції та чи варто вам її використовувати.

Давайте розпочнемо!

Що таке Синтезія?

Synthesia — це ефективний інструмент створення відео зі штучним інтелектом, який може створювати відео для вас протягом 15 хвилин. Щоб користуватися Synthesia, не потрібно бути професійним відеоредактором; замість цього ви можете легко зробити це без додаткового обладнання.

Synthesia надає вам цінні функції та можливості та може обслуговувати людей з усього світу, підтримуючи понад 120 мов. Він пропонує понад 125 різноманітних аватарів зі штучним інтелектом, понад 60 попередньо створених шаблонів та інші дивовижні атрибути, щоб полегшити вашу подорож до створення відео.

Понад 50 тисяч компаній різних форм і розмірів використовують Synthesia для створення чудових професійних відеороликів для різних цілей. Незалежно від того, чи хочете ви створити відео для продажів, маркетингу, внутрішніх комунікацій або навчання та розвитку, Synthesia допоможе вам.

Особливості Синтезії

#1. AI Video Аватари

Synthesia пропонує понад 150 етнічно різноманітних відео-аватарів AI. Додавання відповідних аватарів до ваших відео зробить їх більш привабливими для людей з усього світу різної національності, етнічного походження, кольору шкіри, віку тощо. Крім того, ви навіть можете вибрати стать і одяг свого аватара, щоб він вам більше підходив.

Спеціальний аватар штучного інтелекту: якщо вам не подобаються аватари зі списку, ви можете створити свій власний аватар у Synthesia. Це дозволяє вам створювати власні високоякісні аватари штучного інтелекту та додавати до них свій голос. Ця функція доступна як платне доповнення до вашої підписки.

Примітка. Ця функція не є небезпечною, оскільки ви не можете створити нічий аватар. Для створення власного аватара потрібна явна згода особи, а команда Synthesia вручну перевіряє та обробляє відеозапис для створення власного аватара. Отже, не можна видавати себе за політика, знаменитість чи громадську особу.

#2. Підтримувані мови та акценти

Ви можете створювати свої відео більш ніж 120 мовами з різними тонами голосу, акцентами, стилями та діалектами. Вони також працюють над розширенням цього списку. Його універсальність дозволяє створювати відеовміст, який підходить для безлічі цілей.

Synthesia продовжує оновлювати голоси штучного інтелекту за допомогою покращеної якості та нових доповнень. Ви можете вибрати жіночий або чоловічий голос на основі ваших уподобань і шукати кілька мов.

Дивовижна річ, яку я виявив, полягає в тому, що ви можете відтворити голос вибраною мовою, щоб почути, як він звучить. Ви можете вибрати його для додавання до відео, які ви створюєте.

#3. Синтез мовлення

Synthesia використовує технологію перетворення тексту в мовлення для читання вголос тексту. Ви також можете піти на крок вперед, зіставивши обличчя аватара ШІ з голосом. Таким чином ви можете оживити свій текст, побачивши, як хтось його говорить.

#4. Фонетичний правопис

Голоси в Synthesis звучать майже природно і можуть керувати нюансами вимови, термінології та скорочень. Ви також можете налаштувати вимову слова за допомогою вбудованої функції фонетичного написання.

#5. Клонування голосу

Synthesia дозволяє клонувати ваш голос і додати його до користувацького аватара AI. Його функція перетворення тексту в мовлення дозволяє вам це зробити. Ви можете отримати цю функцію як доповнення до плану Enterprise, якщо ви вирішите створити власні аватари.

#6. Закриті субтитри

Під час створення відео в Synthesia вас запитають, чи хочете ви додати закриту опцію. Ці підписи автоматично генеруються тією самою мовою, що й озвучений текст. Це допоможе вам покращити доступність ваших відео.

Таким чином, навіть людина з проблемами слуху також зможе зрозуміти ваше відео, прочитавши субтитри.

#7. Жести

Це нова функція, завдяки якій ви можете додати мікрожести до свого аватара AI, як-от підняті брови, кивки головою тощо.

#8. AI Script Assistant

Ви можете автоматично створювати швидкі сценарії відео за допомогою підказок, подібних до ChatGPT. Це також нещодавно додана функція в Synthesia.

#9. Запис екрану

За допомогою вбудованого запису екрана ви можете записувати екран у вигляді коротких відео. Це допоможе вам під час підготовки до презентацій, щось досконально розібратися, створити якийсь інший контент.

#10. Медіа та музична бібліотека

Отримайте доступ до великої кількості безкоштовних високоякісних зображень, піктограм, форм, відео та іншого завдяки обширній медіа-бібліотеці від Synthesia.

Крім того, ви отримаєте доступ до 100 безкоштовних преміум-саундтреків, які ви можете додати до своїх відео.

Додавання медіа та музики зробить ваші відео ще цікавішими та зрозумілішими для вашої аудиторії.

#11. Завантаження саундтреків і шрифтів

Synthesia дозволяє завантажувати звукові доріжки або власну музику у відео, щоб відповідати голосу та тону вашого бренду. Крім того, ви можете завантажити сімейство шрифтів, які вже використовуєте, щоб відповідати вашому бренду.

#12. Співпраця

За допомогою Synthesia ви можете тримати членів вашої команди в курсі за допомогою функцій співпраці. Ви можете з легкістю отримувати відгуки про свої відео, редагувати відео на основі цих відгуків і ваших вимог і без проблем оновлювати їх. Крім того, є можливість додавати коментарі до створених відео.

Крім того, ви можете зробити прототип певного відео та швидко поділитися ним із членами вашої команди. Це допоможе вам узгодити свій робочий процес із зацікавленими сторонами, щоб забезпечити швидке завершення роботи та прискорити виробництво.

#13. Імпортування презентацій PowerPoint

Synthesia дозволяє додавати презентації PowerPoint до ваших відео та робити їх ще більш привабливими та зрозумілими для аудиторії. Ви також можете включити професійний голос за кадром до відео.

#14. Попередній перегляд відео

Перш ніж створювати відео, є можливість попереднього перегляду їх та їхніх елементів. Таким чином ви зможете помітити порушення та помилки. Таким чином, вашим командам стає простіше виправляти помилки та покращувати елементи, щоб підвищити якість, гарантуючи, що у ваших відео все добре.

#15. Завантаження медіа

Враховуючи вимоги, ви можете додати деякі мультимедійні елементи, які у вас уже є. У цьому випадку ця функція стане вам у нагоді.

Крім дивовижних елементів, які ви отримуєте в Synthesia, ви також можете завантажувати власні зображення, інфографіку, відео тощо, куди б вам не потрібні були відео.

#16. Додавання анімацій

Тенденція на анімацію ніколи не зникає. За потреби ви можете легко анімувати різні елементи у своєму відео. Це можна зробити, прив’язавши елементи до сценарію відео за допомогою маркера.

#17. Вбудовування відео

Ви можете легко вставляти відео та автоматично оновлювати їх новішими версіями.

#18. Фірмова сторінка спільного доступу

Це нещодавно додана функція в Synthesia, за допомогою якої ви можете завантажувати логотип вашої компанії та брендувати свою сторінку спільного доступу.

#19. CTA

Ви можете додати кнопку заклику до дії (CTA) на свою сторінку спільного доступу в Synthesia та скеровувати людей до виконання бажаних дій, як-от відвідування вашого веб-магазину, купівля ваших продуктів або послуг, безкоштовна демонстрація тощо. Додавання ефективного CTA збільшити ваші шанси на конверсію та залучити більше трафіку на ваш сайт.

#20. Шаблони

Synthesia пропонує понад 65 попередньо створених шаблонів відео, які розроблені професійно, прості у використанні та повністю настроюються. Ці шаблони допоможуть вам створювати відео за кілька хвилин без необхідності робити все з нуля.

Вони корисні для початківців і людей, яким потрібно швидко створювати якісні відео. І якщо ваші вимоги мінімальні, їх використання заощадить вам багато часу та сил.

Шаблони відео, які можна редагувати, доступні для різноманітних категорій, від продажів, маркетингу та навчання до звітів, презентацій, відділу кадрів, творчості тощо.

#21. Безпека та конфіденційність

З Synthesia вам не потрібно особливо турбуватися про безпеку, оскільки вона пропонує різні методи безпеки та технології для захисту ваших даних, мережі та систем і запобігання онлайн-атак.

 • Система єдиного входу (SSO) для безпечного входу в Synthesia, де користувачі можуть пройти автентифікацію за допомогою лише одного набору облікових даних для доступу до кількох програм.
 • Security Assertion Markup Language (SAML) для автентифікації користувача
 • Модерація вмісту: відео, згенеровані за допомогою Synthesia, проходять модерацію вмісту, щоб переконатися, що ШІ використовується етично.
 • SOC 2 і GDPR: Synthesia відповідає нормам, таким як GDPR і SOC 2.

Випадки використання Synthesia

Можливість продажу

Ви можете створювати цікаві відео про свої продукти та послуги за допомогою Synthesia та зацікавити свою аудиторію. По суті, відповідні відео допоможуть вам висвітлити особливості ваших пропозицій і те, які переваги отримають користувачі від використання елементів дизайну Synthesia.

Ви можете створювати відео про огляди продуктів, рівні ціноутворення та додатки, шпаргалки щодо продуктів для продажу, адаптацію клієнтів тощо. Це допоможе підвищити ефективність продажів і коефіцієнт конверсії.

Маркетинг

Synthesia допоможе вам створити відео для ваших маркетингових цілей. Незалежно від того, чи хочете ви створити високоякісний відеовміст для свого веб-сайту, офіційного каналу YouTube чи будь-якої іншої платформи, ви можете зробити це з легкістю та завантажити його там, де це потрібно.

У результаті ваші маркетингові зусилля можуть дати кращі результати, що призведе до збільшення продажів.

Навчання та розвиток

Створюйте відеоролики, спрямовані на навчання та розвиток, як-от пояснювальні відео, інструкції, посібники з експлуатації тощо за допомогою Synthesia. Ці відео стануть у нагоді не лише вашим клієнтам, але й працівникам, які можуть постійно освіжати свої знання, переглядаючи відео.

Внутрішні комунікації

Ефективна комунікація у вашій компанії — це необхідність переконатися, що всі відповідають вашим цілям і працюють, як очікується, відповідно до призначених їм правил і норм.

Створення відео для членів вашої команди може бути корисним, оскільки ці відео будуть служити довідковими матеріалами, якщо десь застрягли. Початківці можуть спостерігати, як вони дізнаються про компанію, її цінності та культуру, щоб плавно адаптуватися, а наявні співробітники можуть бути в курсі поточних правил.

Крім того, ви можете створювати відео про ринкову стратегію, оновлення компанії, політику та процедури, ініціативи сталого розвитку тощо та ділитися ними з членами команди, щоб співробітники та зацікавлені сторони були в курсі останніх заходів компанії.

Як працює Synthesia?

Synthesia — це простий онлайн-генератор відео, який може оптимізувати загальний процес створення відео. Він використовує технологію перетворення тексту в мовлення, приймаючи введений текст як вхідні дані та обробляючи його для створення відео як результат.

Давайте розберемося, як почати роботу з Synthesia і поетапно створювати чудові відео.

Крок 1. Напишіть відеосценарій

Напишіть сценарій для свого відео, охоплюючи важливу інформацію. Будьте короткими та приємними, переконайтеся, що кожен відеослайд містить не більше 4 речень.

Знайдіть час, щоб створити сценарій свого відео та переглянути його. Виріжте зайві слова, які не додають цінності, і зробіть текст максимально чітким і зрозумілим.

Крок 2: Виберіть свій шаблон і аватар

Synthesia пропонує різноманітні шаблони, які підходять для різноманітних випадків використання, від продажів, маркетингу та кадрів до творчості, навчання та багато іншого. Отже, виберіть один на основі ваших вимог і налаштуйте його, щоб зробити його більш відповідним.

Далі виберіть свій аватар AI. Ви можете знайти понад 120 аватарів зі штучним інтелектом у Synthesia, які виконуватимуть роль відеоведучих або оповідачів. Виберіть той, який найкраще підходить для вашого відео.

Ви можете додати аватар, натиснувши «Аватар» у верхній частині відеополотна. Виберіть аватар і його рамки, як-от лише голос, повне тіло чи коло. Налаштуйте розмір і положення аватара, клацнувши лівою кнопкою миші на вибраному аватарі. Ви також можете створити власний аватар.

Крок 3: Введіть/вставте текст

Введіть текст в інструмент для створення відео AI від Synthesia. Уникайте копіювання довгих повідомлень блогу або PDF-документів.

Вставте сценарій у поле сценарію для слайда та подивіться, як він перетворюється на закадровий голос ШІ. На основі тексту мова буде вибрана автоматично, але ви все одно можете змінити її разом із акцентом, стилем голосу, мовою та діалектом.

Далі ви можете додати до своїх відео візуальні елементи та медіа, як-от зображення, анімацію, текст, переходи та інші елементи.

Крок 4: Редагування відео

Безжально редагуйте своє відео, щоб зробити його чітким, чітким, по суті та презентабельним. Ви можете легко редагувати відео в Synthesia, не використовуючи жодного іншого редактора. Перевірте, чи кожна деталь і елемент на місці; якщо ні, зробіть їх правильними або більш презентабельними.

Крок 5: Створіть своє відео

Коли все буде завершено, натисніть «Створити відео», і все готово. У фоновому режимі відео проходить через процес і алгоритм модерації вмісту Synthesia. Коли воно пройде, ви зможете переглянути відео, вставити, завантажити та поділитися ним.

Ціноутворення

Synthesia зберегла свої ціни простими і не заплутає вас великою кількістю рівнів. Доступно лише два тарифні плани:

Особисті

Він починається від 30 доларів на місяць за:

 • 1 місце
 • 10 сцен
 • 10 кредитів на відео на місяць
 • 120+ мов і голосів
 • 90+ аватарів AI
 • Основні особливості

підприємство

Поговоріть з їхнім відділом продажів, щоб отримати ціну. Це включає:

 • Кількість місць на замовлення
 • 50 сцен
 • Необмежена кількість кредитів на відео
 • 120+ мов і голосів
 • 130+ аватарів
 • Розширені функції

Альтернативи синтезу

Незважаючи на дивовижні функції Synthesia, деяким вона може не сподобатися з певних причин, як-от зручність використання, ціна тощо. Отже, якщо ви такий хтось, ось кілька альтернатив Synthesia для вас.

#1. Година перша

Створюйте відео з віртуальними людьми за допомогою Hour One. Він може легко конвертувати текст у відео, кероване доповідачем, швидко кількома мовами.

особливості:

 • Віртуальні людські якоря
 • 60 голосів і мов
 • Кілька макетів відео
 • Багато інтеграцій

#2. Флікі

Перетворіть свої слова на креативне відео за допомогою Fliki та його голосів штучного інтелекту з публікацій блогу та сценаріїв.

особливості:

 • 75 мов
 • 900 голосів
 • Медіатека Rick

#3. Елай

Використовуйте Elai, щоб створювати відео ШІ з тексту та швидко їх налаштовувати без камери, зеленого екрана чи студії.

особливості:

 • Справжні людські ведучі
 • 25+ аватарів
 • Власні аватари
 • SSO
 • Клонування голосу

Висновок: чи варто розглянути можливість використання Synthesia?

Synthesia — чудовий інструмент для створення відео, корисний для окремих осіб і компаній. Він має широкий спектр цінних функцій і досить простий у використанні. Його тарифні плани також прості, і ви можете легко вибрати.

Тож так, ви можете розглянути Synthesia для своїх випадків використання. Однак, якщо вам це з якоїсь причини не подобається, ви можете скористатися альтернативою Synthesia.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими інструментами анотації відео, щоб покращити свої візуальні дані.