techukraine.net techukraine.net Тепер з кращою боковою панеллю, покращеним режимом «картинка в картинці» тощо

Тепер з кращою боковою панеллю, покращеним режимом «картинка в картинці» тощо

| | 0 Comments| 12:05 AM
Categories:

Навігація функціями вашого веб-переглядача має бути максимально спрощеною, і це те, що приносить останнє оновлення Firefox. Відкривши браузер Mozilla Firefox і оновивши його до версії 116, ви помітите кілька покращень якості життя.

Mozilla випустила Firefox 116

Mozilla випущено Firefox 116 1 серпня 2023 року, ставши першою версією Firefox, яка не підтримує Windows 7 і Windows 8 або Apple macOS 10.12, 10.13 і 10.14.

Найпомітніше вдосконалення доступності та керування боковою панеллю. Однак це останнє оновлення також має інші чудові функції, такі як спрощений перехід між операційною системою та браузером і додаткові функції для режиму «Картинка в картинці».

До виправлення 116 користувачі могли отримати доступ до бічної панелі за допомогою команд клавіатури, таким чином отримуючи доступ до панелей «Закладки», «Історія» та «Синхронізовані вкладки». Однак навігація між панелями та зміна розташування бічної панелі була досить складною, особливо для тих, хто віддає перевагу комбінаціям клавіш.

  Як приховати приватні фотографії та відео на вашому iPhone або iPad

Ось чому останнє оновлення представляє перемикач бічної панелі. Бічна панель тепер дозволяє користувачам відкривати бічну панель за допомогою Shift+Tab, переміщатися між меню та панелями за допомогою клавіш зі стрілками та отримувати доступ до певної панелі чи меню за допомогою клавіші Enter. Наразі всі бічні панелі повністю підтримують цю функцію.

Останнє оновлення Firefox покращить продуктивність на пристроях Raspberry Pi

До виправлення 116 Mozilla мала проблеми з декодуванням відео на пристроях Raspberry Pi 4, що спричиняло масове використання ЦП. Простіше кажучи, перегляд HD-відео або відео з високою частотою кадрів на пристроях Raspberry зазвичай призводить до затримок, затримок і пропусків кадрів.

  20 відповідних команд для керування пакетами Ubuntu або Debian як системного адміністратора

Raspberry Pi 4 підтримує декодування та кодування відео з апаратним прискоренням. Для цього, у свою чергу, потрібен API ядра Linux під назвою V4L2-M2M (Video4Linux Memory-to-Memory), якого бракувало Firefox.

Це змусило розробників Firefox зосередитися на запровадженні підтримки V4L2-M2M у збірці Firefox ARM. Відповідно до Власні звіти про помилки Firefoxці зміни нарешті стали можливими з патчем 116.

Більше покращень і змін у Firefox 116

Firefox представив покращену функцію «картинка в картинці» ще в патчі 113, що дозволяє користувачам перемотувати відео назад і перевіряти тривалість відео. З патчем 116 режим «Картинка в картинці» Firefox також має повзунок гучності.

Ще одним чудовим доповненням, яке може значно підвищити продуктивність, є можливість скопіювати будь-який файл із вашої операційної системи та вставити його у Firefox.

Нарешті, одна цікава зміна, яку просили багато користувачів, стосується повторного відкриття закритих вкладок. У патчі 116 натискання Ctrl+Shift+T у Windows і Linux або Command+Shift+T на Mac тепер знову відкриває останню закриту вкладку чи вікно в тому порядку, в якому вони були закриті.

  9 викликів і ризиків у хмарних обчисленнях і стратегії їх запобігання

Якщо немає придатних вкладок або вікон для відкриття, Firefox просто відновить останній закритий сеанс.

Firefox 116 містить такі необхідні зміни, покращення та нові функції

Усі зміни, згадані вище, спрямовані на більш-менш покращення робочого процесу будь-кого, хто використовує Firefox, і мають стати активними, щойно ви оновите веб-переглядач.

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви швидко переміщатися між закладками на бічній панелі чи регулювати гучність відео у форматі «картинка в картинці», не перемикаючи вкладки, у патчі 116 є налаштування та зміни, які принесуть користь усім.

Зважаючи на те, що Firefox нещодавно зосередився на швидкості та продуктивності, ми вважаємо, що це більш ніж достатня причина зробити Firefox браузером за умовчанням.