Тепер ви можете створювати та редагувати наклейки WhatsApp на мобільному пристрої

| | 0 Comments| 7:55 PM
Categories:

Створювач стікерів WhatsApp переходить з Інтернету на мобільні пристрої.

Ключові висновки

 • Створювач наклейок WhatsApp дозволяє створювати власні наклейки з фотографій безпосередньо з програми на телефоні.
 • Meta розгортає цю функцію спочатку для користувачів iPhone, а пристрої Android, як очікується, з’являться в найближчі тижні.
 • Користувальницькі наклейки можуть додати вашим розмовам індивідуальність і зробити їх більш привабливими.

Meta представила WhatsApp Sticker Maker у версії програми для iOS, а незабаром з’являться й пристрої Android. Ви можете використовувати WhatsApp Sticker Maker, щоб створювати власні наклейки з фотографій, збережених у вашому телефоні, і робити розмови цікавішими.

Як створити власні наклейки на WhatsApp для iOS

У той час як у 2021 році ви могли використовувати спеціальну програму для створення стікерів у WhatsApp Web з моменту появи цієї функції у 2021 році, Meta не поспішала, щоб перенести її на смартфони. Користувачам Android, можливо, доведеться почекати трохи довше, але якщо у вас є iPhone, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб створити спеціальну наклейку в WhatsApp:

  6 способів надіслати повідомлення WhatsApp без збереження контактного номера
 • Відкрийте розмову в WhatsApp і торкніться значка наклейки поруч із текстовим полем.
 • Торкніться значка плюс (+) у першому рядку стікерів.
 • Виберіть потрібне зображення з бібліотеки фотографій, щоб відкрити програму створення наклейок WhatsApp. WhatsApp автоматично створить виріз головного об’єкта на вашому зображенні.
 • Ви побачите панель інструментів у верхньому правому куті, за допомогою якої можна вносити подальші зміни. Щоб додати текст до наклейки, торкніться значка T.
 • Ви можете змінити колір тексту за допомогою палітри кольорів праворуч. Так само ви можете вибрати будь-який із шрифтів, які з’являються над клавіатурою. Коли ви задоволені текстом, торкніться «Готово» у верхньому лівому куті.
 • Ви також можете малювати поверх наклейки. Для цього торкніться значка олівця, виберіть потрібний колір і почніть малювати. Знову ж таки, коли ви закінчите, ви можете натиснути «Готово», щоб зберегти зміни.
 • Після завершення створення наклейки торкніться синьої кнопки «Надіслати», щоб надіслати її своєму контакту WhatsApp і зберегти у своїй бібліотеці наклейок.
 •   Як вимкнути попередній перегляд сповіщень для WhatsApp на iPhone

  Якщо ви захочете отримати доступ до нової наклейки пізніше, все, що вам потрібно зробити, це торкнутися піктограми наклейки в текстовому полі. Він з’явиться в першому рядку. Ви можете довго натискати на неї та торкнутися «Редагувати наклейку», щоб за потреби внести в неї будь-які зміни.

  Користувачі iOS також можуть використовувати функцію візуального пошуку

  Хоча програма для створення наклейок WhatsApp зручна, користувачі iPhone також можуть вставити фотографію в WhatsApp для iOS, щоб створити власну наклейку. Це можливо завдяки функції Visual Lookup в iOS, яка дозволяє видалити фон із будь-якого зображення на вашому iPhone.

  Спеціальні наклейки допомагають зробити розмову більш особистою. Наприклад, ви можете створити наклейку зі своїм виразним обличчям, щоб посміятися з друзями, продемонструвати свої художні здібності за допомогою наклейок або додати пам’ятний момент у свою бібліотеку наклейок. Ви можете проявити креативність і використовувати власні наклейки, щоб виразити себе так, як це було б неможливо за допомогою емодзі.

    Як пересилати зображення з підписами в Whatsapp