Тепер ви можете створювати музику за допомогою Copilot, але чи це насправді добре?

| | 0 Comments| 1:46 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Microsoft додала музичний генератор Suno AI до Copilot, що дозволяє користувачам створювати музику, згенеровану штучним інтелектом, за лічені секунди.
  • Ви можете активувати Suno на панелі плагінів Copilot у веб-версії Microsoft Copilot.
  • Суно може створювати пісні на основі підказок, але слова буває важко зрозуміти, а спів залишає бажати кращого.

Якщо ви хочете додати музику до своїх проектів, але не знаєте, як написати власну, чому б не залучити штучний інтелект, щоб зробити це за вас? Корпорація Майкрософт додала музичний генератор Suno AI до Copilot, і ви можете використовувати його для створення музики, згенерованої штучним інтелектом, за лічені секунди.

Що таке Suno?

Суно — це сторонній музичний сервіс покоління ШІ. Це схоже на Spotify, якби всю музику створював штучний інтелект. Ви можете використовувати веб-сайт, щоб переглядати твори інших людей або зайти в набір для створення та створити пісню самостійно.

Suno не належить корпорації Майкрософт, але компанія розробила та опублікувала плагін для Microsoft Copilot (для отримання додаткової інформації перегляньте, що таке Microsoft Copilot). Якщо плагін доступний там, де ви живете, ви можете створювати пісні за допомогою Suno, не створюючи облікового запису на веб-сайті.

Як активувати Suno в Microsoft Copilot

Щоб використовувати Suno, вам потрібно буде активувати його на панелі плагінів Microsoft Copilot. На момент написання цієї статті ця панель недоступна в програмі Copilot, вбудованій у Windows 10 і 11. Щоб нею скористатися, вам потрібно буде відвідати веб-версію, розташовану за адресою copilot.microsoft.com замість цього.

Щоб активувати Suno, знайдіть опцію «Плагіни» у верхньому правому куті. Натисніть його, потім прокрутіть вниз і виберіть перемикач для Suno. Немає візуального зворотного зв’язку, який би повідомляв вам, що Suno зараз активний, але поки перемикач увімкнено, ви тепер маєте змогу використовувати команди на основі Suno.

Як використовувати Suno в Microsoft Copilot

Щоб розпочати роботу з Suno, попросіть Copilot «створити пісню». Ви дізнаєтесь, що Suno працює, якщо Copilot відобразить повідомлення «Using: Suno».

Трохи почекавши, Suno дасть вам текст вашої нової пісні. Через деякий час на обкладинці пісні з’явиться кнопка «Відтворити». Натисніть кнопку «Відтворити», щоб прослухати пісню, створену штучним інтелектом.

  15 фотографічних термінів, про які ви не знаєте, але боїтеся запитати

Попросити Suno «створити пісню» — це лише коснути поверхню того, що він може зробити. Ви також можете наказати йому створювати пісні певним чином, і він докладе всіх зусиль, щоб задовольнити ваші потреби. Наприклад, ви можете запитати такі підказки Suno:

  • Створіть пісню «Marching on to Friday».
  • Створіть пісню про мою маму Сару.
  • Створіть ска-пісню про повне життя.
  • Створіть пісню в стилі Abba про закоханість.

Якщо вам подобається якась із пісень, створених Suno, ви можете клацнути правою кнопкою миші обкладинку альбому та зберегти аудіо. Просто пам’ятайте, що пісні Suno, створені за допомогою Copilot, призначені лише для особистого використання.

Чи добре Suno створює музику?

Тепер, коли ми розібралися з використанням Suno, настав час перевірити його. Чи є Suno наступною найкращою річчю у створенні музики, чи вона ще потребує ще трохи роботи, перш ніж вона потрапить в ефір?

Хоча я не маю експертних знань про те, як складати музику, я, як і всі інші, люблю слухати музику. Тож я вирішив спробувати Suno за допомогою п’яти підказок. І ось як це сталося.

1. Чиста мелодія

Підказка: «Створи пісню про котів».

У світі собак і птахів, які високо літають

Є істота, яка привертає увагу кожного

З таким солодким муркотінням і такою чарівністю

Ці маленькі котячі друзі, вони зіниця наших очей (о так)

Вони танцюють у такт власного муркотіння (муркотіння, мурчання, мурчання)

Вони нявкають мелодією, ти не чуєш?

У своєму котячому світі вони – зірки шоу

Прислухайся уважно, ти почуєш їхню пісню, тільки хай лине!

Для свого першого підказування я дав Суно багато свободи. Я попросив його створити пісню про котів і дозволити йому робити свою справу. Результат був не дуже поганий.

Мені дуже подобається мелодія цієї пісні, у якій дивно запам’ятовується ритм. І враховуючи відсутність інструкцій, які я дав йому, він зробив хорошу роботу.

Моя головна проблема полягає в тому, що тексти пісень досить складні для розуміння, тому вам потрібно їх читати, щоб зрозуміти, про що співається. Та й сам текст трохи слабкий, особливо коли Суно намагався заримувати «муркотіти» з «чути». Що взагалі не працює.

  Як виправити підключення AirPods, але звук надходить із телефону

2. Мелодії Зоряного пилу

Підказка: «Створіть пісню в стилі Electric Light Orchestra».

У сутінках ночі розгортається симфонія

Солодкі мелодії переплітаються, історії ще нерозказані (ох так)

Пісня, яка перевершує час, геній людини

Звуковий шедевр у виконанні талановитого гурту (ох так)

О, мелодії зоряного пилу (зоряного пилу)

Кожна нота, кожен акорд (акорд)

Освітлює мою душу, як космічний показ (о-о-о)

Що стосується мого другого запиту, мені було цікаво, як Суно впорається зі створенням пісень, натхненних іншими виконавцями. І я був дуже вражений результатами. Принаймні спочатку.

У цій ліриці трохи краще, а музика під куплетом звучить чудово. Я міг почути вплив Electric Light Orchestra протягом першого тайму.

Однак приспів закінчився невдалим і звучав дуже просто і нудно, що збило всю пісню.

3. Кінець літа

Підказка: «Створи пісню в стилі Blink-182 про шкільне кохання».

Викрадаючись вночі, наші серця палають

Пізні нічні поїздки та вкрадені поцілунки під проливним дощем (проливний дощ)

Рахуємо дні, поки ми нарешті не будемо вільні

Шкільна любов, відчуваю, що це доля

Гей, давай зробимо так, щоб це літо тривало вічно (вічно)

Падаємо швидко, але ми ніколи не здамося (ніколи не здамося)

Ми можемо перемогти світ, тільки ти і я (тільки ти і я)

Шкільна любов, кінець ми не бачимо

Тепер, коли я знав, що Suno може впоратися зі стилями інших людей, я попросив його зробити пісню Blink-182 із заданою темою. Результат став моїм абсолютним фаворитом із п’яти створених мною пісень.

Сама музика дуже нагадує про кінець 90-х і початок 2000-х років. Штучний інтелект дуже добре впорався з сольним вокалом.

Єдина проблема в тому, що сам вокал звучав трохи дивно; було досить важко розібрати, про що йдеться.

4. Випадання мікрофона

Підказка: «створити реп-пісню»

(Так, так, так) Я виходжу на сцену, готовий запалити

Немає часу вагатися, я збираюся полетіти

Потік такий хворий, що вони благають ще

Я король гри, відчини двері

  9 самостійних платформ веб-аналітики з відкритим кодом

Опустіть мікрофон, усі слухайте звук

Коли я плюю на ці бари, спостерігаю, як навколо збирається натовп

Зникнення мікрофона, немає іншого репера мого рівня

Ліричний геній, я справжнє визначення бунтаря

У цей момент я зрозумів, що тексти пісень, створені Суно, були дуже схожими. Вони дотримувалися однакової структури і мали схожий ритм. Таким чином, я попросив Суно створити реп-пісню, сподіваючись, що акцент жанру на текстах змусить її змінити свою гру.

На жаль, здається, що ця реп-пісня також дотримувалася «формули формочки для печива», яка з’явилася в інших трьох піснях. Однак мені сподобалося, як штучний інтелект відрегулював ритм репера, з повільними та швидкими частинами, які добре поєднувалися.

5. Місячна серенада

Підказка: «Створіть класичну пісню в стилі Шопена – Ноктюрн op.9 No.2 без співу»

Як місяць яскраво світить, відкидаючи тіні на землю

Ніжна мелодія наповнює повітря, без жодного звуку

Клавіші піаніно танцюють граційно, як шепіт у ночі

Серенада ноктюрну, що втілює мрії в життя

О, місячна серенада, чарує серця, як грає

Ноти зливаються каскадом, як зірки в оксамитовому небі

У цю спокійну ніч нехай музика злетить

У царстві мрій, де живуть мелодії

Для останнього виклику я вирішив вирвати Suno з його залежності від ліричного шаблону. Я попросив його створити пісню, схожу на «Шопен – Ноктюрн op.9 No.2», класичну пісню, яку всі знають, але не всі знають назву. Потім я чітко сказав йому не додавати жодного співу.

На жаль, Суно зайнявся 30 секундами пісні, перш ніж кинув і додав спів з тією ж ліричною структурою, що й інші чотири. І я не отримав від пісні жодних вібрацій Шопена, що, ймовірно, є ознакою того, що я тут надто наполягав на Суно.

Загалом, Суно добре впорався з моїми підказками. Усі пісні можна було прослухати, і для безкоштовного інструменту все це досить вражаюче.

Однак я хотів би побачити, як Suno відмовиться від свого універсального підходу до текстів і покращить співочу частину, щоб легше було зрозуміти, що співається, без необхідності тексту.