Тепер ви можете створити свій власний талісман Android

Ключові висновки

  • Створіть власну версію талісмана Android-бота, налаштувавши матеріал, одяг, аксесуари та реквізит.
  • Є тисячі унікальних комбінацій, доступних для налаштування, що робить кожен талісман унікальним.
  • Ви можете завантажити свій щойно створений талісман у форматі PNG або використати QR-код, щоб поділитися своїм творінням з друзями.

Тепер ви можете створити власну версію талісмана Android під назвою «Бот». Вибираючи матеріал, одяг, аксесуари та реквізит, ви можете налаштувати The Bot на свій розсуд.

Google хоче, щоб ви створили свій власний талісман Android

У лютому 2024 року Google запустив простий веб-інструмент, який дозволяє створити власного бота для Android. Це не «бот» у розумінні цього слова зі штучним інтелектом, а налаштована версія талісмана, який є синонімом мобільної операційної системи Google з 2007 року.

  10 найкращих програм-калькуляторів для легкого розв’язання складних математичних рівнянь (Android та iOS)

Google запустив цю цікаву розвагу, щоб збігтися з MWC 2024. Але ми сподіваємося, що можливість створювати персоналізовані версії талісмана Android збережеться ще довго після завершення технічної події. Зрештою, це одне з цікавих занять, якими ви можете займатися на своєму телефоні Android.

Для самого Google це являє собою гарну вправу з брендингу. Кожен знає, що таке Android, але його талісман прожив більшу частину свого життя в тіні.

Як створити свій власний талісман Android

Щоб створити власний талісман Android, перейдіть до Створіть власну сторінку Android-бота на Android.com. Праворуч ви побачите оголену версію талісмана Android, а ліворуч — різні параметри, які ви можете вибрати для налаштування свого бота.

Спочатку виберіть матеріал, з якого ви хочете зробити свого бота Android. Усього їх 25, починаючи від однотонних кольорів і закінчуючи дивними, як-от коричнева валіза з позначкою про місцезнаходження, друкована плата та прозора машина для гумових кульок.

  Avast! Видалення програм-вимагачів позбавляє ваш пристрій Android від Simplelocker

Після того, як ви визначилися з матеріалом, виберіть одяг для свого бота. Є 20 на вибір, або ви можете залишити свій талісман оголеним. Шкіряний комбінезон у стилі «Вбити Білла» та плетений костюм астронавта — мої улюблені.

Далі йде аксесуар. На вибір є 20 із них, включаючи пов’язку на піратському оці, німб і капелюх чарівника. Але заячі вушка завжди додають процесу певну нотку класу.

Не в останню чергу – реквізит. Знову ж таки, є 20 на вибір, і ви можете вибрати лише один. Тож не поспішайте й уважно вибирайте між гітарою та підсилювачем, контролером Xbox, шматком піци та багатьма іншими.

Є тисячі різних доступних комбінацій, тому малоймовірно, що ви створите точно такий самий талісман Android, як будь-хто з ваших знайомих, якщо ви обоє не поділяєте особливе відчуття дизайну.

  Як увімкнути VLC Picture In Picture View на Android

Що ви можете зробити зі своїм талісманом Android

Коли ви закінчите створювати власного бота для Android, ви можете завантажити його собі як файл у форматі PNG або поділитися QR-кодом для завантаження іншими. На жаль, ваш новий талісман Android — це лише нерухоме зображення, яке жодним чином не можна інтегрувати в Android — принаймні на даний момент.

Талісман Android існує з 2007 року. Спочатку люди називали його «Bugdroid», Google тепер називає його просто «Бот». Як і сама Android, The Bot зазнав багато змін, найпомітнішою з яких є оновлення до 3D (і, отже, більш об’ємного персонажа) у 2023 році.

Однак я б стверджував, що те, що я перетворив талісман Android від Google на мерзоту в купальнику з леопардовим принтом, із кролячими вухами та поясом для інструментів, також примітно.