Тепер ви можете видалити свій обліковий запис Threads, не видаляючи свій Instagram

Threads випустили оновлення після розгляду відгуків користувачів, дозволяючи користувачам видаляти свої облікові записи, не прощаючись із своїм Instagram. Ось усе, що вам потрібно знати про те, як видалити обліковий запис Threads, не впливаючи на обліковий запис Instagram.

Threads випускає оновлене видалення облікового запису

Якщо ви заскочили на перемогу раніше і завантажили Threads, не глянувши на нього Додаткова політика конфіденційностіможливо, ви ще не усвідомили, наскільки неймовірно пов’язані ваші облікові записи Threads і Instagram.

Після завантаження Threads вам буде запропоновано зареєструватися за допомогою облікових даних Instagram. Це свідчить про те, наскільки тісно пов’язані дві платформи.

Невдовзі після публічного випуску Threads в Інтернеті почали з’являтися скарги, коли користувачі виявили, що вони не можуть видалити свій обліковий запис Threads, не втративши також свій Instagram. На щастя, Мета почув обурення, і глава Instagram Адам Моссері оголосив у Публікації тем 14 листопада 2023 року користувачі тепер можуть видаляти свій обліковий запис Threads, не видаляючи обліковий запис Instagram.

Проте все ще є підступ: хоча ви можете видалити свій обліковий запис Threads і зберегти свій Instagram, це не працює так само, навпаки. Як не дивно, ви не можете видалити свій обліковий запис Instagram і зберегти обліковий запис Threads.

Як видалити обліковий запис Threads

Видалити обліковий запис Threads досить просто. Для цього запустіть Threads і перейдіть до свого профілю Threads, торкнувшись значка профілю в нижньому правому куті екрана. Тепер торкніться двох горизонтальних ліній у верхньому правому куті екрана та перейдіть до облікового запису. Все, що вам зараз потрібно зробити, це натиснути «Видалити» або деактивувати профіль, і ви зможете офіційно попрощатися з Threads.

Якщо ви хочете тимчасово відпочити, ви також можете тимчасово дезактивувати свій обліковий запис Threads замість остаточного видалення. Для цього просто натисніть Деактивувати замість Видалити.

Видаліть обліковий запис Threads, не жертвуючи Instagram

Хоча ця зміна була довгоочікуваною багатьма, розчаровує те, що ви не можете назавжди видалити свій Instagram, не втративши обліковий запис Threads. Хоча малоймовірно, що ми коли-небудь побачимо повністю незалежні Threads, ми сподіваємося, що Meta зможе спрямувати свої зусилля на вдосконалення незначних функцій, таких як можливість зміни імені користувача Threads без зміни імені користувача Instagram.