Телефонне посилання Microsoft для підключення iOS, Lottiefiles спрощує анімацію

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Корпорація Майкрософт оголосила, що тепер користувачі Windows 11 можуть підключати свої iPhone і використовувати iMessage з ПК

Додаток Microsoft Phone Link тепер доступний для користувачів iPhone, дозволяючи їм надсилати й отримувати iMessage, здійснювати й приймати дзвінки, а також переглядати сповіщення телефонних програм на комп’ютерах або ноутбуках з Windows 11.

Програма Microsoft Phone Link оновлена ​​та доступна 39 мовами у 85 країнах, що дозволяє телефонувати, обмінюватися повідомленнями та сповіщати на iPhone через Bluetooth. Програма може використовувати iMessage, перехоплюючи та ретранслюючи вхідні повідомлення.

  11 найкращих програм для йоги (Android+iOS) для всіх рівнів практики

Інтеграція iCloud також дозволяє легко отримувати доступ до фотографій iPhone із програми «Фото» у Windows 11.

Щоб скористатися цією функцією, знайдіть «Phone Link» на панелі завдань Windows і дотримуйтеся вказівок встановлення, щоб розпочати її використання.

LottieFiles

LottieFiles спрощує перетворення анімацій, створених програмним забезпеченням, наприклад Adobe After Effects, у формат Lottie для використання в мобільних програмах. LottieFiles використовує Lottie, легкий і масштабований формат файлів на основі JSON, як основу для забезпечення руху та анімації на дизайнах, програмах, веб-сайтах і цифрових екранах.

Відповідно до її блогу, компанія залучила 37 мільйонів у фінансуванні серії B під керівництвом Square Peg Capital, XYZ Venture Capital, Great Point Ventures та існуючих інвесторів.

Нещодавно компанія анонсувала плагін Figma, який дає змогу дизайнерам вдосконалювати свої проекти за допомогою руху, а Figma to Lottie містить створені на замовлення високоякісні анімації у Figma. Інтеграція бібліотеки анімації Lottie із інструментами дизайну та розробника спрощує анімацію.

  Налаштуйте інтенсивність світлодіодного спалаху iPhone з центру керування iOS 7

Плагін Figma надає вам доступ до понад 80 000 безкоштовних анімацій Lottie. Це також дозволяє легко налаштовувати для створення привабливих анімацій. Плагін доступний безкоштовно.

Цією платформою користуються понад 5 мільйонів користувачів із понад 250 тисяч компаній, а деякі з відомих компаній – Google, TikTok, Disney, Uber, Airbnb і Netflix.

Together збирає 20 мільйонів доларів для створення генеративних моделей ШІ з відкритим кодом

Startup Together, який розробляє генеративний штучний інтелект з відкритим кодом, залучив 20 мільйонів доларів від Lux Capital у початковому раунді за участі інших відомих інвесторів-ангелів, таких як співзасновник PayPal Скотт Баністер і співробітник-засновник Cloudera Джефф Хаммербахер.

  Коли вийде iOS 15.3?

Together прагне створити генеративні моделі штучного інтелекту та сервіси з відкритим кодом, щоб допомогти організаціям інтегрувати штучний інтелект у свої виробничі програми.

Стартап створює хмарну платформу, яка пропонує масштабовані обчислення за нижчими цінами порівняно з такими домінуючими постачальниками, як Google Cloud, AWS і Azure.

Перші проекти Together включають RedPajama, який підтримує генеративні моделі з відкритим кодом, і GPT-JT, форк моделі генерації тексту з відкритим кодом GPT-J-6B.

Децентралізована хмарна платформа Together об’єднає апаратні ресурси, включаючи графічні процесори, від волонтерів в Інтернеті.

Компанія планує розширити свою команду, інвестувати в дослідження та розробки, інфраструктуру та розробку продуктів, і отримала значний інтерес з боку різних компаній.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».