Текст, рамки та колажі; 3 речі, які Instagram не робить, і додатки для їх виконання

| | 0 Comments| 11:32 AM
Categories:

З останнім оновленням Instagram програма безумовно розширила свої функції. У старішому оновленні було додано обрізання та випрямлення зображення, і здається, що він охоплює основи. Вам насправді не потрібні інші програми, щоб зробити фотографію, гідну Instagram, чи не так? На жаль, ні. Незважаючи на те, що Instagram має чудові функції редагування фотографій, користувачам Instagram все ще потрібні програми для додавання кадрів, оскільки не всі фільтри Instagram мають рамку, а ті, які мають, не мають можливості змінити колір рамки. Потім є текст; Instagram не дозволяє додавати текст до фотографій. Нарешті, багато людей використовують додаток для демонстрації продуктів, які вони продають, і об’єднують кілька фотографій у справді вражаючі колажі, які Instagram не підтримує. Це три дуже вагомі причини, які посилають Instagram користувачів до сторонніх додатків.

Додайте одноколірну рамку

Рамка Swagg

Як би огидно не читати слово swag, ця програма абсолютно дивовижна, і це вражаючий поні з двома трюками. Це не тільки дає змогу додавати рамку до фотографій, але й упорядковувати їх у колаж. Рамки можуть бути простими одноколірними рамками або ви можете додати до них штрих іншого кольору. Товщину рам також можна регулювати, а рама може мати закруглені або квадратні краї. Він поставляється з великою кількістю безкоштовних кольорів на вибір та додатковими наборами кольорів, які ви можете придбати.

  Переглядайте Instagram у макеті, як у Pinterest

Встановіть Frame Swagg з App Store

Створіть колаж

Рамка Swagg

Додатків для створення колажів є багато в App Store, але вони в основному обмежені деякими дуже поширеними макетами. Frame Swagg пропонує безліч чудових макетів безкоштовно. У ньому є макети колажу, які ви повинні придбати, перш ніж ви зможете їх використовувати, але безкоштовний вибір великий і досить різноманітний, щоб задовольнити більшість потреб.

Встановіть Frame Swagg з App Store

LINE камера

LINE має нетрадиційні макети, які ви можете використовувати безкоштовно. Він не пропонує ті самі параметри редагування кадрів, що і Frame Swagg, але макети є причиною, по якій ви захочете його використовувати. Він пропонує безліч макетів безкоштовно, а деякі інші доступні, якщо ви готові заплатити ціну.

  Як завантажувати зображення безпосередньо в Instagram з будь-якого додатка

Встановіть LINE Camera з App Store

Додати текст

Фотолітерування

Одна лише назва програми є точним у визначенні дії додавання тексту до фотографій. Ця програма дивовижна завдяки безкоштовним, але обмеженим шрифтам, які вона пропонує, і дивовижному інтерфейсу. Додаткові шрифти можна розблокувати за певну ціну. Ви можете змінити розмір і колір шрифту та перетягнути, щоб змінити його розташування в будь-якому місці.

Встановіть Photolettering з App Store

Phonto

Phonto (font-o, зрозуміли?) пропонує більше шрифтів, ніж Photolettering, а також пропонує більше варіантів налаштування шрифту; Ви можете вибрати колір, розмір і шрифт. Ви можете додавати символи та вводити поточну дату з попередніх налаштувань, вибирати спосіб вирівнювання тексту, додавати штрихи до тексту та навіть створювати кольорові візерунки. Його використання займає багато часу, тому що ви розбалувались вибором і маєте велику свободу для гри з текстом.

  Створіть колаж, щоб поділитися в Instagram за допомогою нового додатка для макета [iOS]

Встановіть Phonto з App Store

Закінчено

Over — це платна програма, єдина в цьому списку, але ми вважаємо, що її варто згадати через дійсно гарні шрифти. Додаток коштує недорого – 1,99 доларів, а шрифти чудові. Ви можете змінювати розмір і колір шрифту та купувати додаткові з його галереї. Шрифти – це те, що виділяє цю програму, тому що доступний вибір вражає, і користувачі, які мають естетичний виклик (або просто поспішають), можуть створити гарне зображення за кілька коротких хвилин.

Установіть Over із App Store