Сьогоднішні підключення та підказки (27 березня 2024 р.)

Зв’язки це захоплююча головоломка від геніїв New York Times. Гравцям потрібно знайти зв’язки між 16 словами та розділити їх на чотири групи по чотири. У нас є рішення для Connections на 27 березня 2024 року разом із підказками, які допоможуть вам вирішити це самостійно.

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ПІДКАЗКИ)

Сьогоднішні зв’язки (головоломка №290) Категорія Підказки

Сьогодні, як і кожного дня, вам потрібно розділити 16 слів, які складають сітку головоломки Connections, на чотири групи по чотири на основі конкретних категорій. Що не так просто, як здається. На щастя, ми готові допомогти вам вирішити сьогоднішню головоломку Connections.

Якщо ви хочете відразу перейти до сьогоднішнього рішення Connections, перейдіть до наступного попередження спойлера. Однак, якщо ви бажаєте побачити деякі підказки щодо категорій, розроблені, щоб допомогти вам розв’язати її, не даючи відповідей спочатку:

  Як здійснювати дзвінки та відповідати на них на iPad

Жовтий: «Внесіть зміни до помилок»

Зелений: «Посваритися з кимось»

Синій: «Результати неможливо передбачити»

Фіолетовий: «Лише одна з цих пар підходить до сальси»

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (РІШЕННЯ)

Сьогоднішнє рішення Connections від 27 березня 2024 року

Якщо ці підказки виявилися недостатньо корисними, і вам важко перемогти Connections без помилок, ось рішення для всіх чотирьох категорій:

Жовтий: «Оновлення для точності» = ВИПРАВИТИ, ВИПРАВИТИ, ВИПРАВИТИ, ПЕРЕГЛЯНУТИ

Зелений: «Сварка» = БІЙКА, СТРОЙ, БРОМ, TIFF

Синій: «Азартні ігри» = БІНГО, ЛОТЕРЕЯ, РУЛЕТКА, ВІЙНА

Фіолетовий: «____ Фішка» = СИНІЙ, КОМП’ЮТЕР, ПОКЕР, КАРТОПЛЯ

Що ускладнило сьогоднішні зв’язки

Сьогоднішня головоломка Connections була особливо складною через дві основні речі:

 • «Війна» виглядає дещо недоречним у блакитному кольорі, а «Покер» більш очевидний. Однак покер — це гра навички, а не випадку (принаймні певною мірою).
 • На перший погляд, «Брухт» можна згрупувати з жовтим. Однак навіть друге значення scrap (викинути) не узгоджується з оновленням для точності.
 •   Як вирішити проблеми з PS4, відновивши базу даних PS4

  Наші найкращі поради, як перемагати зв’язки щодня

 • Перемішайте слова стільки разів, скільки вам потрібно. Перемішуючи слова, ви з більшою ймовірністю помітите зв’язки.
 • Шукайте як відмінності, так і подібності. NYT намагається вас збити з ладу, тож шукайте, що розділяє слова зі схожим значенням.
 • Не поспішайте і не поспішайте здогадуватися. Підключення – це не певний час, тож у вас є розкіш спланувати все.
 • З часом шукайте спільні теми. Чим більше ви граєте в Connections, тим частіше ви помічатимете повторювані теми, які регулярно виникають.
 • Налаштуйтеся на спосіб мислення редакторів NYT. Ви змагаєтесь із головоломками, тому вам потрібно зрозуміти їхній план гри.
 •   Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

  Тепер, коли ви завершили сьогоднішню головоломку Connections (з невеликою допомогою ваших друзів із MUO), вам слід переглянути деякі інші безкоштовні ігри від New York Times.

  Wordle є найвідомішим із усіх, і вам потрібно знайти слово з 5 літер за шість відгадок. Для кожної знайденої літери вам повідомляють, чи вона розміщена в правильному місці, що дозволяє скоротити можливі варіанти. Якщо вам потрібна допомога з Wordle, ознайомтеся з нашими порадами та підказками, щоб покращити свій результат Wordle.

  Також є Strands, найновіше доповнення до зростаючого списку ігор New York Times. Так само, як Connections, це надзвичайно складно, але унікальним способом з’єднання букв. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими найкращими порадами, як перемогти Strands, щоб дати собі перевагу в щоденних викликах.

  Або, якщо ви справді любите тільки Connections, але хочете отримати більше порад, ніж запропоновано вище, перегляньте наш довший список підказок і підказок Connections.