Сьогоднішнє рішення та підказки щодо зв’язків (25 березня 2024 р.)

Зв’язки це захоплююча головоломка від геніїв New York Times. Гравцям потрібно знайти зв’язки між 16 словами та розділити їх на чотири групи по чотири. У нас є рішення для Connections на 25 березня 2024 року разом із підказками, які допоможуть вам вирішити це самостійно.

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ПІДКАЗКИ)

Сьогоднішні зв’язки (головоломка №288) Категорія Підказки

Сьогодні, як і кожного дня, вам потрібно розділити 16 слів, які складають сітку головоломки Connections, на чотири групи по чотири на основі конкретних категорій. Що не так просто, як здається. На щастя, ми готові допомогти вам вирішити сьогоднішню головоломку Connections.

Якщо ви хочете відразу перейти до сьогоднішнього рішення Connections, перейдіть до наступного попередження спойлера. Однак, якщо ви бажаєте побачити деякі підказки щодо категорій, розроблені, щоб допомогти вам розв’язати її, не даючи відповідей спочатку:

  5 кроків до створення виграшного дизайнерського портфоліо

Жовтий: «Проходить повз вас»

Зелений: «Швидко!»

Синій: «Особа, яка грає за баскетбольну команду»

Фіолетовий: «Слово «телефон» є зловісним через його відсутність»

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (РІШЕННЯ)

Сьогоднішнє рішення Connections від 25 березня 2024 року

Якщо ці підказки виявилися недостатньо корисними, і вам важко перемогти Connections без помилок, ось рішення для всіх чотирьох категорій:

Жовтий: «Як швидко щось рухається» = CLIP, PACE, RATE, SPEED

Зелений: «Наступай!» = ШВИДШЕ, ЙДИ, ПОСПІШАЙ, РУХАЙСЯ

Синій: «Гравець команди НБА» = CLIPPER, PACER, ROCKET, SPUR

Фіолетовий: «Tele____» = ПОЇЗДКА, МЕДИЦИНА, СУФЛЕР, ЗОР

Що ускладнило сьогоднішні зв’язки

Сьогоднішня головоломка Connections була особливо складною через дві основні речі:

 • Жовта та зелена категорії мають багато спільного, що, ймовірно, змушує багатьох людей помилятися. Ключовим є те, що всі зелені слова є інструкціями, тоді як жовті слова є лише описовими.
 • Не всі фіолетові відповіді особливо очевидні, оскільки «телефон» є більш відомим терміном, ніж «телемедицина».
 •   16 найкращих інді-ігор у 2023 році

  Наші найкращі поради, як перемагати зв’язки щодня

 • Перемішайте слова стільки разів, скільки вам потрібно. Перемішуючи слова, ви з більшою ймовірністю помітите зв’язки.
 • Шукайте як відмінності, так і подібності. NYT намагається вас збити з ладу, тож шукайте, що розділяє слова зі схожим значенням.
 • Не поспішайте і не поспішайте з здогадами. Підключення – це не певний час, тож у вас є розкіш спланувати все.
 • З часом шукайте спільні теми. Чим більше ви граєте в Connections, тим частіше ви помічатимете повторювані теми, які регулярно виникають.
 • Налаштуйтеся на спосіб мислення редакторів NYT. Ви змагаєтесь із головоломками, тому вам потрібно зрозуміти їхній план гри.
 •   Як грати в ретро-ігри на телевізорі NVIDIA SHIELD за допомогою емуляторів

  Тепер, коли ви завершили сьогоднішню головоломку Connections (з невеликою допомогою ваших друзів із MUO), вам слід переглянути деякі інші безкоштовні ігри від New York Times.

  Wordle є найвідомішим із усіх, і вам потрібно знайти слово з 5 літер за шість відгадок. Для кожної знайденої літери вам повідомлять, чи вона розміщена в правильному місці, що дає вам змогу зменшити можливі варіанти. Якщо вам потрібна допомога з Wordle, ознайомтеся з нашими порадами та підказками, щоб покращити свій результат Wordle.

  Також є Strands, найновіше доповнення до зростаючого списку ігор New York Times. Так само, як Connections, це надзвичайно складно, але унікальним способом з’єднання букв. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими найкращими порадами, як перемогти Strands, щоб дати собі перевагу в щоденних викликах.

  Або, якщо ви справді любите тільки Connections, але хочете отримати більше порад, ніж запропоновано вище, перегляньте наш довший список підказок і підказок Connections.