Сьогоднішнє рішення та підказки щодо зв’язків (26 березня 2024 р.)

Зв’язки це захоплююча головоломка від геніїв New York Times. Гравцям потрібно знайти зв’язки між 16 словами та розділити їх на чотири групи по чотири. У нас є рішення для Connections на 26 березня 2024 року разом із підказками, які допоможуть вам вирішити це самостійно.

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ПІДКАЗКИ)

Сьогоднішні зв’язки (головоломка №289) Категорія Підказки

Сьогодні, як і кожного дня, вам потрібно розділити 16 слів, які складають сітку головоломки Connections, на чотири групи по чотири на основі конкретних категорій. Що не так просто, як здається. На щастя, ми готові допомогти вам вирішити сьогоднішню головоломку Connections.

Якщо ви хочете відразу перейти до сьогоднішнього рішення Connections, перейдіть до наступного попередження спойлера. Однак, якщо ви бажаєте побачити деякі підказки щодо категорій, розроблені, щоб допомогти вам розв’язати її, не даючи відповідей спочатку:

  Робота з датами Використання date-fns у JavaScript

Жовтий: «Те, що ви граєте в групі чи оркестрі»

Зелений: «Асоціюється з рослинами»

Синій: «Потурбуйся про щось молоде»

Фіолетовий: «Речі, які подорожують від Сонця до Землі»

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (РІШЕННЯ)

Сьогоднішнє рішення Connections від 26 березня 2024 року

Якщо ці підказки виявилися недостатньо корисними, і вам важко перемогти Connections без помилок, ось рішення для всіх чотирьох категорій:

Жовтий: «Музичні інструменти» = БАС, ФАГОТ, АРФА, ФЛЕЙТА

Зелений: «Рости рослин» = ЦВІТ, БУНКА, ПАГОН, РОСТОК

Синій: «Виховуй» = ФОСТЕР, НЯННЯ, РАЙС, ЗАДНІЙ

Фіолетовий: «Сонячні випромінювання» = КОРОНА, СПАЛАК, СВІТЛО, ВИПРОМІНЮВАННЯ

Що ускладнило сьогоднішні зв’язки

Сьогоднішня головоломка Connections була особливо складною через дві основні речі:

  Створюйте базу даних жорсткого диска та швидкий пошук файлів
 • Зелений і синій відповіді мають багато спільного, оскільки вирощування рослин і виховання дітей потребують догляду (хоча, очевидно, різною мірою).
 • Тут є чотири марки пива (Bass, Harp, Bud і Corona), а Foster лише на одну букву від п’ятого.
 • Наші найкращі поради, як перемагати зв’язки щодня

 • Перемішайте слова стільки разів, скільки вам потрібно. Перемішуючи слова, ви з більшою ймовірністю помітите зв’язки.
 • Шукайте як відмінності, так і подібності. NYT намагається вас збити з ладу, тож шукайте, що розділяє слова зі схожим значенням.
 • Не поспішайте і не поспішайте з здогадами. Підключення – це не певний час, тож у вас є розкіш спланувати все.
 • З часом шукайте спільні теми. Чим більше ви граєте в Connections, тим частіше ви помічатимете повторювані теми, які регулярно виникають.
 • Налаштуйтеся на спосіб мислення редакторів NYT. Ви змагаєтесь із головоломками, тому вам потрібно зрозуміти їхній план гри.
 •   Посібник, як з ним працювати

  Тепер, коли ви завершили сьогоднішню головоломку Connections (з невеликою допомогою ваших друзів із MUO), вам слід переглянути деякі інші безкоштовні ігри від New York Times.

  Wordle є найвідомішим із усіх, і вам потрібно знайти слово з 5 літер за шість відгадок. Для кожної знайденої літери вам повідомлять, чи вона розміщена в правильному місці, що дає вам змогу зменшити можливі варіанти. Якщо вам потрібна допомога з Wordle, ознайомтеся з нашими порадами та підказками, щоб покращити свій результат Wordle.

  Також є Strands, найновіше доповнення до зростаючого списку ігор New York Times. Так само, як Connections, це надзвичайно складно, але унікальним способом з’єднання букв. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими найкращими порадами, як перемогти Strands, щоб дати собі перевагу в щоденних викликах.

  Або, якщо ви справді любите тільки Connections, але хочете отримати більше порад, ніж запропоновано вище, перегляньте наш довший список підказок і підказок Connections.