Сьогоднішня відповідь і підказки Wordle (28 березня 2024 р.)

Wordle це щоденна головоломка, яка продовжує давати. Незважаючи на те, що Wordle існує вже багато років, багато хто з нас усе ще намагаються його перемогти щодня. На щастя, ми тут із відповіддю на Wordle №1013, а також деякими підказками на випадок, якщо ви застрягнете й не хочете втрачати свою серію.

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ПІДКАЗКИ)

Сьогоднішній Wordle (головоломка №1013) Основні підказки

Якщо ви просто хочете отримати відповідь на головоломку Wordle за 28 березня 2024 року, прокрутіть униз повз підказки та наступне спойлерне попередження. В іншому випадку, ось набір підказок, які допоможуть вам вирішити сьогоднішню Wordle дещо самостійно.

  Як змінити розмір зображення в HTML і розширити веб-дизайн
 • Сучасний Wordle містить три приголосні та дві голосні.
 • Жодна буква не повторюється двічі.
 • Перша літера – S.
 • Остання буква К.
 • Сьогоднішній Wordle (головоломка №1013) Велика підказка

  Головна підказка для сьогоднішнього Wordle: «Незалежно від того, чи є ви «вгорі» чи «назовні», важливо виражати себе за допомогою свого голосу».

  ПОПЕРЕДІ СПОЙЛЕРИ (ВІДПОВІДЬ)

  Сьогоднішня відповідь Wordle за 28 березня 2024 року

  Якщо ви все ще не подолали сьогоднішній Wordle навіть за допомогою наведених вище підказок, відповідь наведена нижче…

  Відповідь на сьогоднішній Wordle – «ГОВОРИ».

  Слово «говорити» — це дієслово з кількома різними значеннями, усі з яких означають висловлюватися. Незалежно від того, використовуєте свій голос, написане слово чи навіть дії (як у «дії говорять голосніше, ніж слова»).

    Як додати ефект зсуву нахилу до фотографій на вашому iPhone

  Відповідно до Інтернет-етимологічний словник, «говорити» походить від давньоанглійського слова «specan», з тим самим основним значенням, що збереглося. Німецькі («sprechen») і голландські («spreken») слова мають одне походження.

  Наші найкращі поради щодо Wordle (щоб перемагати це щодня)

 • Виберіть гарне початкове слово. Є з чого вибрати, тож виберіть одне з нашого списку найкращих початкових слів Wordle.
 • Спробуйте завчасно видалити всі п’ять голосних. Оскільки існує лише кілька голосних, найкраще використовувати їх усі протягом перших 2-3 вгадувань.
 • Раніше використовуйте популярні листи. Крім голосних, в англійських словах найчастіше зустрічаються такі літери, як T, S, N, R, H, C, D і L.
 • Не поспішайте над своїми припущеннями. Wordle не має часу, тому не поспішайте його завершувати. Можна навіть спочатку гадати на папері.
 • Пам’ятайте, що букви можуть з’являтися двічі (і часто трапляються). Майте це на увазі під час вгадування, оскільки, забувши це, ви можете помилитися.
 •   Як змінити стандартний редактор crontab

  Тепер, коли ви завершили сьогоднішню головоломку Wordle (з невеликою допомогою ваших друзів із MUO), вам слід переглянути деякі інші безкоштовні ігри від New York Times.

  Connections — це весела гра, у якій вам потрібно знайти асоціації між 16 словами, розділивши їх на чотири групи по чотири. Щоб допомогти впоратися зі складною природою гри, перегляньте наші поради та підказки, які допоможуть вам перемогти Connections.

  Також є Strands, найновіше доповнення до зростаючого списку ігор New York Times. Так само, як Connections, це надзвичайно складно, але унікальним способом з’єднання букв. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими найкращими порадами, як перемогти Strands, щоб дати собі перевагу в щоденних викликах.

  Або, якщо ви пурист Wordle і хочете більше того ж, ми рекомендуємо спробувати ці чудові альтернативи Wordle.