Сьогоднішня відповідь і підказки Wordle (26 березня 2024 р.)

Wordle це щоденна головоломка, яка продовжує давати. Незважаючи на те, що Wordle існує вже багато років, багато хто з нас усе ще намагаються його перемогти щодня. На щастя, ми тут із відповіддю на Wordle №1011, а також деякими підказками на випадок, якщо ви застрягнете й не хочете втрачати свою серію.

СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ПІДКАЗКИ)

Сьогоднішній Wordle (головоломка №1011) Основні підказки

Якщо ви просто хочете отримати відповідь на головоломку Wordle за 26 березня 2024 року, прокрутіть униз повз підказки та наступне спойлерне попередження. В іншому випадку, ось набір підказок, які допоможуть вам вирішити сьогоднішню Wordle дещо самостійно.

  Що таке портативний пристрій PlayStation Portal від Sony?
 • Сучасний Wordle містить три приголосні та дві голосні.
 • Жодна буква не повторюється двічі.
 • Перша буква М.
 • Остання буква Р.
 • Сьогоднішній Wordle (головоломка №1011) Велика підказка

  Основна підказка для сьогоднішнього Wordle: «Це слово позначає політичну позицію, яку ви часто зустрічаєте у великих містах».

  СПОЙЛЕРИ ПОПЕРЕДІ (ВІДПОВІДЬ)

  Сьогоднішня відповідь Wordle за 26 березня 2024 року

  Якщо ви все ще не подолали сьогоднішній Wordle навіть за допомогою наведених вище підказок, відповідь наведена нижче…

  Відповідь на сьогоднішній Wordle – «МЕР».

  Слово «мер» означає головну особу, відповідальну за муніципалітет. Мер зазвичай обирається громадськістю і залишається на посаді протягом встановленого періоду часу.

  Відповідно до Інтернет-етимологічний словник, «мер» бере свій початок у 13 столітті та походить від старого французького слова «maire». Це означало голову міської чи міської влади. Корінь цього слова тягнеться далі, з латинського «maior», яке також дало нам «major». Усі позначають щось велике, могутнє чи важливе.

    Як створити та роздрукувати конверт в Word

  Наші найкращі поради щодо Wordle (щоб перемагати це щодня)

 • Виберіть гарне початкове слово. Є з чого вибрати, тож виберіть одне з нашого списку найкращих початкових слів Wordle.
 • Спробуйте завчасно видалити всі п’ять голосних. Оскільки існує лише кілька голосних, найкраще використовувати їх усі протягом перших 2-3 вгадувань.
 • Раніше використовуйте популярні листи. Крім голосних, в англійських словах найчастіше зустрічаються такі літери, як T, S, N, R, H, C, D і L.
 • Не поспішайте над своїми припущеннями. Wordle не має часу, тому не поспішайте його завершувати. Можна навіть спочатку гадати на папері.
 • Пам’ятайте, що букви можуть з’являтися двічі (і часто трапляються). Майте це на увазі під час вгадування, оскільки, забувши це, ви можете помилитися.
 •   Виправте помилку PS4 CE 42555 1. Випуск

  Тепер, коли ви завершили сьогоднішню головоломку Wordle (з невеликою допомогою ваших друзів із MUO), вам слід переглянути деякі інші безкоштовні ігри від New York Times.

  Connections — це весела гра, у якій вам потрібно знайти асоціації між 16 словами, розділивши їх на чотири групи по чотири. Щоб допомогти впоратися зі складною природою гри, перегляньте наші поради та підказки, які допоможуть вам перемогти Connections.

  Також є Strands, найновіше доповнення до зростаючого списку ігор New York Times. Так само, як Connections, це надзвичайно складно, але унікальним способом з’єднання букв. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими найкращими порадами, як перемогти Strands, щоб дати собі перевагу в щоденних викликах.

  Або, якщо ви пурист Wordle і хочете більше того ж, ми рекомендуємо спробувати ці чудові альтернативи Wordle.