Стратегії Growth Hacking для залучення нових користувачів у 2023 році

Будь-який бізнес потребує послідовності під час залучення нових клієнтів або досягнення нових клієнтів. Немає значення, чи є компанія добре започаткованою, чи це просто стартап. Нездатність залучити нових споживачів може обмежити потенціал зростання компанії та поставити під загрозу її довгострокове існування.

Тим не менш, залучення нових користувачів приносить користь підприємствам, збільшуючи дохід, розширюючи охоплення бренду та диверсифікуючи споживчу базу. Це може призвести до стабільної та зростаючої клієнтської бази, що необхідно для довгострокового успіху та стійкості бізнесу.

Крім того, залучення нових користувачів може надати корисні відгуки та статистику, дозволяючи компаніям розробляти свої нові продукти та послуги, щоб краще відповідати вимогам цільової аудиторії.

Ось чому маркетинг і брендинг сьогодні знаходяться на крутому місці. Тепер компанії розуміють, що лайки в соціальних мережах визначають не лише розвиток бізнесу; мова йде про результати та отримання прибутку.

Існує багато маркетингових стратегій; люди показують рекламу та мають різні стратегії, щоб залучити клієнтів і бути на ринку.

Growthhacking є однією з тих стратегій, які допомагають бізнесу розвиватися швидше та легше; це також допомагає знайти вузьке місце.

Однак деякі компанії критикують цю стратегію. Отже, у цій статті ви дізнаєтесь, чому хакінг росту є популярним, як ви можете використовувати його для свого бізнесу та чому люди вважають цю стратегію поганою.

Що таке Growth Hacking?

Growthhacking — це метод, який базується на даних, щоб розпізнати та використати можливості для зростання в компанії чи організації. Він включає в себе тестування та масштабування маркетингових і продуктових стратегій, які сприяють швидкому розвитку бізнесу з використанням креативності, даних і технологій.

Growthhacking шукає ефективні методи залучення та утримання споживачів, підвищення залученості та збільшення прибутку.

Переваги Growth Hacking

Припустімо, що ви завжди намагаєтеся знайти способи розвитку свого бізнесу або намагаєтеся оптимізувати свій бізнес за допомогою традиційного маркетингу. Тоді вам слід спробувати методи росту, щоб отримати максимальну віддачу від ваших маркетингових зусиль і діяльності.

Ось деякі переваги методу росту:

Стратегічне зростання

Growthhacking допомагає стартапам і підприємствам досягти швидкого зростання за короткий період.

Економічна ефективність

Growth hacking зосереджується на розробці недорогих, ефективних рішень для залучення та утримання клієнтів, мінімізуючи потребу у значних маркетингових ресурсах.

Підхід, керований даними

Цей метод зосереджений на тестуванні та аналітиці, що дозволяє приймати рішення на основі даних і постійно оптимізувати ініціативи щодо зростання, що важливо на цьому конкурентному ринку.

Гнучкість

Growth hacking забезпечує швидку ітерацію та зміни на будь-якому етапі вашої воронки, дозволяючи компаніям повертатися та швидко адаптуватися до нових можливостей і проблем.

Конкурентну перевагу

Підприємства можуть досягти конкурентної переваги у своїй галузі, розробляючи інноваційні та ефективні методи зростання.

Дозволяє швидше монетизувати

Традиційні методи маркетингу та просування займуть багато часу, щоб дати результати. Використання хакінгу росту з самого початку дає змогу побудувати свій бренд швидше, ніж традиційні методи. Буде більший грошовий потік, якщо ви швидко створите галас і залучите нових людей.

Дозволяє завоювати домінування на ринку

Коли ви привернете увагу аудиторії, люди, швидше за все, дізнаються та зрозуміють ваш бренд. Крім того, ви можете наблизитися до того, щоб стати відомим у своїй галузі.

Це дозволяє дізнатися про нові бізнес-ідеї та концепції продуктів. Growth hacking дає вам глибше розуміння ваших споживачів і галузі. І ви можете застосувати стратегії, які допоможуть вам заробляти гроші. Ви повинні експериментувати, щоб знайти підхід, який дає результати.

Метод AARRR для хакінгу росту

AARRR (також відомий як Pirate Metrics) оцінює зростання компанії. Це абревіатура від Acquisition, Activation, Retention, Revenue і Referral.

Він надає основу для вимірювання ключових параметрів залучення клієнтів, залученості та прибутку, які є критично важливими для успіху стартапу. Компанії можуть краще розуміти своїх споживачів і вдосконалювати свою стратегію зростання, вимірюючи ці змінні

Придбання

Як залучаються клієнти та які існують методи залучення?

Які канали ви використовуєте для залучення нових клієнтів? Це може включати SEO, соціальні мережі, платну рекламу тощо.

активація

Як відбувається активація клієнтів і чи вживаються люди?

Вони реєструються для безкоштовної пробної версії чи перевіряють ваш веб-сайт?

Утримання

Як утримуються клієнти і який рівень утримання?

Ваші клієнти та користувачі постійно перевіряють ваш веб-сайт або підписуються на вашу розсилку?

Направлення

Як клієнти рекомендуються, і який рівень рефералів?

Чи діляться вони вашою публікацією в соціальних мережах або кодами рекомендацій?

Дохід

Як створюється дохід і скільки заробляє кожен користувач?

Тепер ви повинні перевірити, чи варті ваші інвестиції в маркетинг і відстеження.

Підприємства можуть визначити, на чому зосередити свої зусилля щодо зростання, і вдосконалити свою стратегію для отримання оптимального впливу, вимірюючи ці змінні.

Фреймворк AAARRR корисний для хакерів розвитку, маркетологів і менеджерів із продуктів, які хочуть стимулювати зростання, покращуючи взаємодію з клієнтами.

Крім того, ви можете побудувати стратегію, враховуючи наведені вище вказівки.

Стратегії злому росту

#1. Перепрофілювання вмісту

Перепрофілювання контенту — це трансформація поточного контенту (наприклад, публікацій у блогах, фільмів, інфографіки тощо) у нові формати для різних аудиторій.

Ви можете охопити нову аудиторію та розширити охоплення, адаптувавши старий вміст до нових форм або каналів (таких як соціальні мережі, електронна пошта чи подкасти). Це економить час і ресурси, і вам не потрібно створювати вміст з нуля.

Послідовний, високоякісний вміст може підвищити популярність бренду та допомогти у створенні сильного, впізнаваного бренду. Крім того, привабливий і якісний вміст може збільшити залучення та конверсії. Таким чином, це для залучення та уваги нових клієнтів або користувачів.

#2. Використовуйте терміновість і FOMO

Терміновість і FOMO (Fear of Missing Out) — це методи зростання хакерства, які використовують психологічні концепції, щоб мотивувати людей діяти. Ви можете спонукати споживачів до дій, таких як покупка, підписка або реєстрація на послугу, створюючи відчуття терміновості або граючи на страху людей втратити хороший шанс.

Ви можете створити пропозицію з обмеженою у часі знижкою або заохоченням, викликаючи у клієнтів відчуття терміновості діяти до закінчення терміну дії пропозиції.

Крім того, це створює відчуття дефіциту, обмежуючи доступність продукту чи послуги, роблячи їх більш бажаними та підвищуючи ймовірність того, що споживачі будуть діяти. Наприклад, таймери зворотного відліку на цільових сторінках або веб-сайтах.

Крім того, показ соціальних доказів того, що інші користуються пропозицією або продуктом, підвищує сприйняту цінність і створює FOMO.

#3. Оптимізуйте свою присутність в Інтернеті

Це важливо, тому що це допомагає користувачам дізнатися про ваш бренд, перш ніж вони дізнаються про його існування, і дізнатися про вашу репутацію перед покупкою. Оптимізація вашого веб-сайту, програми та вмісту для пошукових систем може допомогти вам покращити органічний трафік, підвищивши вашу видимість і охоплення.

Ви можете збільшити кількість людей, які купують або виконують інші бажані дії на вашому веб-сайті, підвищивши коефіцієнти конверсії за допомогою CRO. Сильна присутність в Інтернеті також допомагає підвищити репутацію вашого бренду та позиціонувати вашу компанію як лідера галузі.

#4. Використовуйте соціальні медіа-платформи, яких не вистачає вашим конкурентам

Інтернет-ринок має величезний потенціал. Ви можете взаємодіяти з користувачами або клієнтами новими способами. Отже, спочатку проведіть дослідження ринку та визначте популярні канали соціальних мереж серед вашої цільової аудиторії.

Будуйте стосунки, взаємодіючи зі своєю аудиторією, ділячись корисною інформацією та відповідаючи на коментарі та повідомлення. Аналітичні інструменти можуть допомогти вам виміряти ефективність роботи вашої платформи та за потреби змінити підхід.

Ваші конкуренти все ще повинні включати канали соціальних медіа, щоб залучити нову аудиторію, створити зв’язки та просувати свій бренд, продукт і послуги як лідера думки у вашому секторі.

#5. A/B тестування

A/B-тестування має важливе значення для процесу хакерства зростання, оскільки воно дає вам змогу приймати рішення на основі даних і покращувати ваш веб-сайт або маркетингові зусилля для кращих результатів. Ви можете сказати, які методи чи підходи працюють для вас, а які ні.

Наприклад, заклик до дії або тема електронного листа, розташування відео та тексту на цільовій сторінці тощо.

Інструменти A/B-тестування також дають важливу інформацію про поведінку та вподобання споживачів, допомагаючи вам приймати обґрунтовані рішення щодо ваших маркетингових ініціатив і ініціатив щодо зростання. Це означає, що вам не доведеться покладатися на свій веб-сайт або маркетингову стратегію, засновану на припущеннях чи інстинктах.

#6. Запропонуйте опцію Freemium

Надання безкоштовної опції є життєво важливим у стратегії хакерства зростання, оскільки це допомагає вам залучити нових споживачів, пропонуючи безкоштовну версію вашого продукту чи послуги; ви можете залучити нових клієнтів, які інакше не були б готові платити наперед.

Оскільки люди люблять безкоштовні продукти, це може допомогти вам розширити охоплення та збільшити базу користувачів.

Користувачі, які мали можливість безкоштовно випробувати ваш продукт або послугу, більш схильні перейти на преміум-версію, якщо вважають, що це варто. Варіант freemium також є важливим аспектом стратегії хакерства зростання, оскільки він допомагає вам залучати нових клієнтів, збирати корисні дані та підтримувати лояльність клієнтів, що може сприяти вашому зростанню та успіху.

#7. Створіть список електронної пошти

Створення списку електронної пошти є важливим у методі росту хакерства, оскільки це дає вам змогу індивідуально підібрати комунікаційний метод, який дозволить вам охопити поштову скриньку вашої аудиторії, генеруючи конверсії та збільшуючи оприлюднення бренду.

Надсилання цільових і релевантних електронних листів за допомогою інструментів електронного маркетингу може допомогти вам покращити взаємодію споживачів і встановити зв’язки з вашими передплатниками. Ви можете перенацілити більше пропозицій і рекламних акцій на підписників свого списку розсилки, розробивши такий.

#8. Використання реферального маркетингу

Маркетинг за рекомендаціями може створити високоякісних потенційних клієнтів для вашої компанії, оскільки рекомендації з більшою ймовірністю привернуть клієнтів, ніж інші потенційні клієнти.

Він функціонує подібно до «сарафанного радіо».

Ви можете підвищити лояльність клієнтів і отримати задоволення, винагороджуючи своїх поточних клієнтів за пропозицію інших. Це ключовий компонент стратегії зростання хакерства, оскільки він допомагає вам залучити нових споживачів, розвинути лояльність клієнтів, збільшити конверсію та покращити репутацію вашого бренду, заощаджуючи гроші на маркетингу.

#9. Створіть спільноту

Створення спільноти має важливе значення для хакінгу зростання, оскільки це допомагає вам зацікавити, отримати корисну інформацію та розвинути впізнаваність бренду.

Крім того, це дозволяє вам краще розуміти своїх клієнтів, надавати їм допомогу та покращувати їх утримання. Отже, це робить вас більш доступними та заслуговує довіри в очах ваших клієнтів.

#10. Контент-маркетинг

Ви можете використовувати контент-маркетинг, щоб збільшити трафік, розвинути інтелектуальне лідерство, налагодити зв’язки, залучити потенційних клієнтів, покращити SEO, надати цінність і перенацілити свою аудиторію.

Ви також можете переорієнтувати свою аудиторію за допомогою інструментів контент-маркетингу з додатковими пропозиціями та рекламними акціями, якщо ви використовуєте контент-маркетинг для збільшення трафіку на свій веб-сайт.

Як результат, це допомагає вашій компанії залучати нових клієнтів і споживачів.

#11. Співпраця з інфлюенсерами та брендами

Співпраця з інфлюенсерами розширює ваше охоплення та залучає багато нових користувачів, оскільки споживачі довіряють інфлюенсерам і тому, що вони говорять. Вони допоможуть вам успішно описати ваші товари та послуги в Інтернеті. Співпраця з інфлюенсером — це розумна ідея, якщо ви стартап або малий бізнес.

#12. Гостьова публікація

Це створює авторитет і високоякісні зворотні посилання. Багато компаній не знають про переваги гостьової публікації.

Написання статей для веб-сайту іншої компанії називається гостьовим блогом. Загалом запрошені автори роблять свій внесок у подібні сайти у своїй галузі, щоб: повертати відвідувачів на свої веб-сайти. Збільште авторитет свого домену, створивши посилання на веб-сайти з високим авторитетом.

Ви можете охопити нову аудиторію та розширити охоплення, публікуючи гостьові статті на веб-сайтах, які привабливі для іншої або нової аудиторії.

У результаті ви можете звернутися до запрошених авторів у вашій галузі та попросити їх створити для вас блог. Його також можна оплатити безкоштовно.

Створіть стратегію хакерства зростання

Тепер, коли ви розумієте метод AARRR і різні стратегії злому зростання, важливо зрозуміти, як його ефективно застосовувати.

Щоб створити стратегію хакерства зростання, виконайте такі дії:

#1. Визначте цільовий ринок і аудиторію

Визначте свою мету для вашої діяльності з хакерства росту та створіть особистість покупця, щоб зрозуміти вашу цільову аудиторію.

#2. Визначте свою особливу пропозицію

Встановіть USP і вартість, яку ви надаєте своїм клієнтам. Що відрізняє вас від ваших конкурентів? Яку проблему вирішує ваш продукт для цільової аудиторії?

#3. Встановіть цілі зростання

Встановіть чіткі цілі, які піддаються кількісному вимірюванню, і визначте успіх вашої діяльності з хакерства зростання.

#4. Експериментуйте з різними каналами

Щоб оцінити, що пов’язує вашу цільову аудиторію, поекспериментуйте з численними маркетинговими каналами, такими як контент-маркетинг, соціальні медіа, маркетинг електронною поштою та маркетинг впливу.

#5. Відстежуйте та вимірювайте результати

Використовуйте аналітику та показники, щоб відстежувати успішність своїх зусиль у сфері хакерства зростання та відповідно коригувати свою стратегію.

#6. Масштабуйте те, що працює

Знайшовши успішний канал або тактику, розширюйте їх, щоб охопити більше людей.

#7. Постійно повторюйте та вдосконалюйте

Продовжуйте експериментувати, удосконалювати та коригувати свою стратегію хакерства зростання, щоб постійно стимулювати зростання.

Growth Hacking проти традиційного маркетингу

Нижче наведено важливі відмінності між зростанням хакінгу та традиційним маркетингом:

Параметри. Злом зростання. Традиційна філософія маркетингу. Злом зростання передбачає виявлення нових, керованих даними та часто нестандартних методів стимулювання зростання. Традиційний маркетинг зосереджується на усталених найкращих практиках і випробуваних стратегіях залучення клієнтів і стимулювання зростання. Техніки Щоб сприяти розширенню та зростанню, хакери використовують різноманітні стратегії, такі як вірусний маркетинг, реферальний маркетинг, маркетинг із впливовими особами та адаптація продукту до ринку. Це включає рекламу, зв’язки з громадськістю, події та пряму поштову розсилку. Цілі Розширення хакерства зосереджено на швидкому зростанні та досягненні визначених, кількісно виміряних цілей, таких як залучення нових клієнтів або підвищення залученості. Він зосереджений на підвищенні впізнаваності бренду та розвитку довгострокових зв’язків із клієнтами. Злом GoalsGrowth часто визначається його швидкістю та гнучкістю, наголошуючи на швидкому тестуванні та повторюванні кількох методів, щоб визначити, що працює найкраще. Традиційний маркетинг більш систематичний і повільний -ходив, зосереджуючись на постійне, довгострокове впровадження встановлених методів. Хакерство, кероване даними, значною мірою залежить від даних і аналітики для прийняття рішень і покращення ініціатив щодо зростання. Він стає все більш керованим даними, але все ще залежить від інтуїції та досвіду.

І хакінг зростання, і традиційний маркетинг можуть бути цінними самі по собі, а найкращу стратегію визначатимуть конкретні потреби та цілі організації. Для досягнення своїх цілей багато успішних компаній використовують комбінацію хакінгу зростання та традиційного маркетингу.

Критика проти Growth Hacking

Деякі люди вважають, що хакерство росту надає перевагу швидким виграшам і короткостроковим перевагам над довгостроковим зростанням і стійкістю.

Крім того, певні тактики злому зростання, такі як спам або обман людей, називають аморальними або оманливими.

Крім того,

Деяких хакерів зростання карають за використання стратегій без чіткої стратегії чи розуміння їх цільової аудиторії, що призводить до підходу, який є менш успішним і важчим для подальшого використання. Вони стверджують, що хакерство зростання часто покладається на технології, що може обмежити його ефективність у бізнесі чи на ринках, де технології менш усталені та широко використовуються.

Незважаючи на ці занепокоєння, хакінг зростання все ще може бути корисним методом для багатьох компаній, які прагнуть стимулювати зростання, особливо для тих, хто перебуває на ранніх стадіях розвитку.

Однак тактику хакерства зростання слід використовувати обережно та як частину більшого плану розвитку, який враховує особливі вимоги та труднощі бізнесу.

Висновок

Growth hacking — це сучасна стратегія стимулювання зростання та залучення нових користувачів. Дотримуйтеся структурованого процесу визначення вашої цільової аудиторії, визначення вашої унікальної ціннісної пропозиції, встановлення цілей зростання, експериментування з різними каналами, відстеження та вимірювання результатів, масштабування того, що працює, а також постійного повторення та вдосконалення.

Головне — проявити фантазію, творчість і бажання експериментувати, вимірювати та змінювати свої зусилля для постійної оптимізації результатів. Ви можете залишатися на випередженні та розвивати свою фірму за допомогою добре спланованої та реалізованої стратегії хакерства зростання.

Ви також можете дослідити найкращі вірусні маркетингові кампанії для підвищення впізнаваності бренду.