Стратегії, інструменти та найкращі практики для маркетологів

Програмне забезпечення для створення потенційних клієнтів і стратегії, які допоможуть вам перетворити ці потенційні клієнти на клієнтів!

Генерація потенційних клієнтів відноситься до маркетингової діяльності, яку ми використовуємо для залучення клієнтів. На ринку доступно багато продуктів і послуг, які можуть допомогти нам збільшити продажі. Але більше того, головною метою будь-якого бізнесу має бути вирішення запитів клієнтів, якщо вони стикаються з проблемами з продуктами. Таким чином, бізнес може отримати якісних потенційних клієнтів і перетворити їх на клієнтів.

Людей приваблюють компанії, які займаються їхніми клієнтами, тому налагодження стосунків із ними відіграє важливу роль у процесі залучення.

Ось короткий огляд деяких інструментів для залучення потенційних клієнтів, які повинні допомогти в цьому процесі!

Назва

опис

Досліджуйте

Zoho CRM

Індивідуальне програмне забезпечення для продажів, маркетингу та підтримки.

Досліджуйте

Відділ продажів

Хмарна CRM з інтегрованими рішеннями для маркетингу.

Досліджуйте

Unbounce

Сторінки запуску, керовані платформою, для збільшення продажів і конверсій.

Досліджуйте

Календлі

Платформа автоматизації планування для ефективних продажів і завдань.

Досліджуйте

Повітряний дзвінок

Хмарне керування телефонними дзвінками з інтегрованими функціями продажів.

Досліджуйте

Ліди та їх види

Підприємці стосуються потенційних клієнтів, зацікавлених у ваших продуктах або послугах. На ринку доступні різні джерела для отримання потенційних клієнтів, але ви повинні стежити лише за тими, які підходять для вашого бізнесу з усіх аспектів.

Залучення потенційних клієнтів є важливим фактором у бізнесі, оскільки збільшення активності продажів для отримання прибутку – це все, що ми хочемо як бізнес. Щоб полегшити цей процес, такі дії, як сегментація клієнтів, проводяться, щоб забезпечити кінцевого споживача продуктом, який відповідає їхнім вимогам.

 • Холодні потенційні клієнти: – Холодні потенційні клієнти стосуються ваших цільових людей, які не виявили жодного інтересу до ваших продуктів, але все ще можуть вважатися клієнтами. Немає значення, як вони потрапили у ваш цільовий список людей; все, що потрібно, це підлаштуватися під вашу пару, щоб стати клієнтом.
 • Теплі потенційні клієнти: – Теплі потенційні клієнти – це люди, знайомі з вашим бізнесом, які стежать за вами через ваш блог, публікації в соціальних мережах або маркетингові кампанії. Оскільки вони повністю обізнані про ваші послуги, вони, швидше за все, стануть потенційними клієнтами.
 • Гарячі запити: – Гарячі запити стосуються людей, які звертаються безпосередньо до вас. Можливо, ви використовували свої демонстраційні продукти або трейл, але вони хочуть негайно привернути увагу, щоб стати клієнтами.
 • Інформаційні кваліфіковані потенційні клієнти: – Глядачі IQL стають потенційними клієнтами через певний інформаційний вміст про ваш бізнес, але все одно вони не виявили інтересу до цієї послуги. Люди цієї категорії звертаються до вас, заповнюючи надані вами форми, або вони, можливо, завантажили ваш електронний ресурс.
 • Маркетингові кваліфіковані потенційні клієнти: – MQL є кроком вперед у порівнянні з IQL, який вимагає процесу ідентифікації та аналізу вашого відділу маркетингу. Ви повинні стежити за аудиторією, яка постійно рухається навколо вас і приєдналася до сьомої сесії вашої організації.
 • Потенційні клієнти, готові до продажу: – SRL – це нижній рівень вашого процесу потенційних клієнтів, якому потрібна певна інформація або процес, щоб стати клієнтом. Після завершення процесу ви можете надіслати ці потенційні клієнти своїм відділам продажів, оскільки вони вже виявили повний інтерес до ваших продуктів.
 • Кваліфіковані потенційні клієнти з продажу: – SQL є останнім потенційним клієнтом усіх ваших дій, пов’язаних із потенційним клієнтом, який завершив усі процеси придбання ваших послуг або продуктів. Однак вони все одно можуть піти на компроміс із вашими конкурентами, але ви повинні переконатися, що ваш бізнес є найкращим для них.

Що таке Lead Generation

Залучення потенційних клієнтів – це процес, який зосереджується на тому, щоб зацікавити потенційних клієнтів нашими послугами та продуктами. Наша мета від залучення потенційних клієнтів закінчується перетворенням їх на клієнтів. Зазвичай ми використовуємо онлайн-маркетинг для залучення потенційних клієнтів; з цією метою ми збираємо контактну інформацію відвідувачів із веб-форм.

Залучення потенційних клієнтів є ключовим фактором зростання та розширення бізнесу та життєво важливим для збільшення обсягу продажів. Підприємство має інвестувати свій час, гроші та ресурси в створення прибуткової та практичної стратегії залучення потенційних клієнтів. На ринку доступні різні типи та методи створення потенційних клієнтів, а також різноманітне програмне забезпечення, яке допоможе вам спростити процес і відстежувати все.

методи

Існує багато способів залучення потенційних клієнтів до продуктів і послуг компанії. Вхідні та вихідні є популярними методами генерації потенційних клієнтів, які використовують підприємства. Ми розділили ці два на основі потреб бізнесу, тому що чим більше ви отримуєте потенційних клієнтів із різних джерел, тим більший дохід ви можете отримати.

Вхідний

Прийнявши метод генерації вхідних потенційних клієнтів, ваш підхід має бути зосереджений на націлюванні потенційних клієнтів відповідно до потреб бізнесу. Цей метод може затвердити вас як лідера думок серед ваших клієнтів, оскільки ваші клієнти отримають всю інформацію та рішення про покупку під час процесу.

За моїми словами, метод вхідного ліду підвищує видимість вашого бізнесу на відкритому ринку. Розповсюдження цінного вмісту для просування продуктів допоможе вам зміцнити довіру та щирість, оскільки інформативний вміст може привернути увагу.

Давайте подивимося з точки зору покупця, яка виходить за межі простої готовності платити. Наша звичайна людська поведінка полягає в тому, щоб перед покупкою будь-якого продукту приймати рішення, засновані на дослідженнях, тому генерація вхідних потенційних клієнтів дає нам уявлення про те, чи варто нам це робити.

Вихідний

Ваша інтервенційна поведінка або стратегія просування продуктів вважається вихідним джерелом потенційних клієнтів. Застосовуючи цей метод, мета полягає в тому, щоб охопити якомога більше людей, але у відповідь ми отримуємо лише частину з них у вигляді клієнтів.

У цьому методі ми постійно активні та докладаємо активних зусиль, щоб залучити потенційних клієнтів, доносячи повідомлення цільовим клієнтам. Нам було байдуже, де і чи вони шукали інформацію чи виявляли інтерес до продуктів; тільки наша стратегія вибирала місце і час для взаємодії.

Переваги

Після створення бізнесу нашим першим кроком до зростання є з’ясування того, як залучати потенційних клієнтів. Коли ми просимо гроші в інвесторів або намагаємося продати нашу послугу чи продукт, основна мета нашого бізнесу починається з отримання потенційних клієнтів, оскільки це допомагає нам підтримувати його стабільність.

Якщо ми об’єднаємо всі галузі, роль і цілі створення потенційних клієнтів виглядатимуть схожими. Тому що незалежно від того, в якій галузі ви працюєте або що ви продаєте, вам потрібно залишатися на зв’язку зі своїми споживачами та потенційними клієнтами, щоб вижити на ринку.

 • Розширити ринок: – Коли ми починаємо бізнес, ми зосереджуємося на конкретній групі людей або пов’язаних з ними продуктах. Але з часом постає питання, чи це єдина сфера, яку ми можемо обслуговувати. Генерація потенційних клієнтів дозволяє нам розширити ринок на нові сфери, щоб охопити ширшу аудиторію. Зрештою, наша присутність на ринку забезпечує зростання нашого бізнесу. Наша діяльність із залучення потенційних клієнтів впливає на цільову аудиторію, оскільки вони звертатимуться до ваших компаній щоразу, коли їм знадобляться продукти, які ви надаєте.
 • Збільште кількість читачів: – Ми можемо залучити послідовників нашого бренду та бізнесу, активно спілкуючись у процесі створення потенційних клієнтів. Наш підхід полягає в створенні ефективної взаємодії з аудиторією. Таким чином, вони прийдуть до вашого бренду, щоб задовольнити свої потреби. Якщо ми виділимо будь-який великий бренд, перший аспект, який ми можемо побачити, це їхні постійні зусилля, щоб отримати від них потенційних клієнтів у соціальних мережах. Для нас це найкращий спосіб просування будь-якого продукту на ринку; хоча для залучення підписників може знадобитися час, це може бути корисним фактором для отримання потенційних клієнтів для продажу.
 • Відгуки клієнтів: – Ми не розглядаємо відгуки клієнтів як частину маркетингу; натомість вони визначають потенціал зростання нашого бізнесу. Намагаючись залучити нових потенційних клієнтів для продажу, одна з перших речей, яку ви можете зробити, це отримати відгуки від ваших попередніх клієнтів. Вони можуть надати найкращий відгук про те, де вони стикалися з проблемами ваших послуг або що ще ви можете покращити. Коли ви дізнаєтесь про свої позитивні відгуки про залучення потенційних клієнтів від попередніх споживачів, ви отримаєте уявлення про рекомендовану сферу вдосконалення.
 • Збільшення доходу: – Метою нашої генерації потенційних клієнтів є збільшення доходу, оскільки дані, які ми збираємо в цьому процесі, використовуються для збільшення обсягу продажів. Ми постійно намагаємося використовувати найкращу можливість отримати більше клієнтів, що може стабілізувати бізнес. Коли ми привертаємо увагу клієнтів за допомогою вхідних і вихідних заходів із залучення потенційних клієнтів, нам стає легше перетворювати їх на продажі.
 • Розширення можливостей для бізнесу: – Якщо ви коли-небудь займалися процесом залучення потенційних клієнтів у бізнесі, ви стикалися з різними аудиторіями. Це відкриває ідею залучення нових видів діяльності або продуктів у бізнес. Генерація потенційних клієнтів також доповнює реферальну програму, а це означає, що особа, з якою ви зв’язуєтеся, може рекомендувати своїх знайомих як людей, які можуть потребувати ваших послуг.

Поетапний посібник із процесу залучення потенційних клієнтів

Процес залучення потенційних клієнтів залежить від типу бізнесу, яким ми займаємося, оскільки різноманітність аудиторії також різна:

 • Дослідіть ринок: – На початковому етапі нам потрібно проаналізувати цільову аудиторію та ринок, включно з тим, яким людям приносять користь ваші послуги. Використовуючи вхідний метод, ви можете пройти через аналітичний процес, де дані можуть допомогти вам отримати інформацію про людей, які вас відвідують. У вихідному методі відгуки від людей можуть дати вам інформацію про тих, кому ваші послуги приносять користь.
 • Створіть взаємодію: – Найвигідніший спосіб залучити аудиторію до вашого бізнесу – це створювати та просувати контент через соціальні та цифрові медіа. Люди за межами вашої цільової аудиторії також помічають ваш намір дізнатися про ваші продукти та послуги, і частіше за все вони можуть навіть збільшити ваші продажі. З іншого боку, ваша цільова аудиторія може знайти рішення існуючих проблем у вашому цифровому контенті, що також може підвищити рівень її задоволеності. Ми можемо публікувати наш вміст із публікаціями в блогах, соціальних мережах, фотографіями, інфографікою, блок-схемами чи електронними книгами.
 • Підтримуйте існуюче лідерство: – Ми знаємо, що втримати клієнта складніше, ніж залучити його. Підтримка існуючих клієнтів є такою ж важливою для нашого бізнесу, як і продаж послуг новим клієнтам. У процесі лід-генерації ми можемо вирішувати проблеми існуючих клієнтів, телефонуючи їм особисто та спілкуючись з ними; це мотивуватиме їх відвідати вас наступного разу. Отримавши запити від нових людей, ми можемо запропонувати їм безкоштовні зразки та завантажити тестові версії продукту, щоб спонукати їх купувати. Усі ці процеси є важливими для побудови довгострокових відносин із вашими клієнтами.
 • Оцінка потенційних клієнтів: – Ефективність і стабільність ваших продажів залежить від того, наскільки добре ваша команда аналізує всі потенційні клієнти. У цьому випадку оцінюється, який потенційний клієнт принесе вам користь. Простіше кажучи, вам потрібна аудиторія, яка допоможе вам зараз або в майбутньому; Зайве витрачати час на пошук людей, які, як ви переконані, не знайдете вас. Нам потрібно звернути увагу на те, яка аудиторія приходить до вас, щоб отримати інформацію про нас, щоб ви могли зосередитися на них і перетворити їх на продажі.
 • Передайте потенційних клієнтів команді продажів: – Як команда з формування потенційних клієнтів, ваша відповідальність обмежується залученням відвідувачів зараз; це роль команди продажів, щоб перетворити їх на потенційних клієнтів. Як маркетолог, який перетворює передплатників на потенційних клієнтів, вам потрібно надати дані потенційних клієнтів продавцю вашої організації, щоб вони могли спробувати перетворити бажання потенційних клієнтів на дію. Однак, як тільки вони стають постійними покупцями ваших послуг, команда генерації потенційних клієнтів може докладати регулярних зусиль, щоб утримати їх у бізнесі протягом тривалого часу.
 • Оцініть процес: – Наша ефективність на всіх етапах відображає підсумки процесу оцінювання. Постійний моніторинг процесу лідогенерації вами та вашою командою покаже, в якій пропорції або відсотку ви перетворюєте невідомих людей на покупців. Маркетингова аналітика для вашого бізнесу може створити звіт про те, чи вони досягли всіх цілей за певний період чи потребують допомоги чи часу для досягнення цілей.

Просто створити потенційних клієнтів недостатньо, їх потрібно підтримувати! Ось ваш посібник із розуміння того, як працювати з клієнтами в соціальних мережах і навіщо це потрібно вашому бренду!

Стратегії

Наш процес залучення потенційних клієнтів має включати різні стратегії, перевага яких полягає в тому, що ми не покладаємося лише на один метод для отримання потенційних клієнтів. Вони використовують усі джерела лідогенерації для просування своїх послуг; наш ідеальний аспект – охопити аудиторію скрізь, де це можливо. Деякі тестування та інноваційні методи процесу створення потенційних клієнтів можуть допомогти вам отримати потенційних клієнтів:

 • Покращуйте цільові сторінки: – На веб-сайті вашого бізнесу вам потрібно додати опцію, за допомогою якої бажана аудиторія зможе зв’язатися з вами, щоб отримати важливу інформацію про ваші послуги. Дизайн вашої сторінки має бути зрозумілим і простим, і він може містити соціальний доказ вашого бізнесу. Щоб невідомі люди чи групи могли висловити свою довіру до ваших послуг. Однак частка користувачів мобільних пристроїв вища, ніж частка користувачів ПК, тому ми повинні створити сторінки, зручні для мобільних пристроїв, до яких користувачі зможуть отримати доступ без проблем. Крім того, ви можете додати повідомлення подяки в кінці цільових сторінок, щоб користувач відчув, що ви його цінуєте та поважаєте.
 • Створюйте якісний вміст: – Якість вмісту є ідеальним стандартом для залучення вашої релевантної аудиторії. Доведений факт полягає в тому, що чим дорожчими цінами ви робите контент, тим більше залучення ви отримаєте від своїх послуг. Вам слід поєднати свій досвід із корисним і захоплюючим контентом, щоб аудиторія могла отримувати інформацію без нудьги.
 • Функції живого чату: – Дозволяючи людям спілкуватися в реальному часі на вашому веб-сайті або в програмі, ви зможете дізнатися більше про ваші продукти. Існує висока ймовірність того, що клієнти не відмовляться від вашого продукту швидко, навіть якщо спочатку вони не отримають достатнього задоволення. Застосування підходу живої розмови допомагає нам заспокоїти наших клієнтів, ділячись їхніми ідеями чи відгуками.
 • Оголошення для залучення потенційних клієнтів: цифрова реклама є цінним способом залучення потенційних клієнтів, і ми можемо рекламувати продукти через соціальні мережі або пошукові системи. Це стає кориснішим, коли люди шукають продукти чи послуги та бачать нашу рекламу, у якій показано, що ви пропонуєте те саме. Потенційна аудиторія може звернутися до вас, щоб отримати цю послугу.
 • Пропонуйте безкоштовні пробні версії: – це привабливий спосіб збільшити продажі, оскільки майже всі люблять випробувати продукти, перш ніж узяти на себе зобов’язання назавжди. Якщо ви пропонуєте безкоштовну пробну або демонстраційну версію, мета безкоштовності спонукатиме їх співпрацювати з вами, і ваші продажі, швидше за все, зростуть після пробної версії.

А тепер давайте розглянемо деякі популярні інструменти для створення потенційних клієнтів!

Zoho CRM

Zoho CRM — це спеціальне програмне забезпечення, яке може задовольнити потреби бізнесу будь-якого розміру. Незалежно від того, чи є ви стартапом чи великим підприємством, ви можете використовувати послуги, які надає програмне забезпечення, щоб покращити продажі, маркетинг і підтримку клієнтів.

Ви можете використовувати Zoho CRM для завершення процесів управління та протидії діяльності відділу продажів. Він може створити повну подорож вашого бізнесу за допомогою аналітики та повідомляти вас щоразу, коли хтось взаємодіє з вашим брендом з будь-якого джерела. Основні фактори, необхідні для досягнення управління продуктивністю, можуть виконуватися програмним забезпеченням, яке може автоматизувати вашу маркетингову діяльність.

Відділ продажів

Salesforce — це хмарне програмне забезпечення для керування взаємовідносинами з клієнтами, яке дозволяє нам створювати маркетингові дії та керувати ними. Він може надавати інтегровані рішення для вашого бізнесу, як-от реклама, створення вмісту, керування вмістом і аналіз даних. Ви також можете отримати прогнозний аналіз прибуткових каналів маркетингу, який може бути корисним для вас у побудові продажів.

Його програмне забезпечення Journey Builder допомагає нам залучати потенційну аудиторію за допомогою кількох маркетингових стратегій і допомагає проводити маркетингові кампанії. Він може відповідати масштабу вашого бізнесу, коли вам потрібно охопити клієнтів «один-на-один» або до 10 мільйонів одночасно за допомогою тестових сегментів маркетингу електронною поштою.

Unbounce

Unbounce надає нам пропозицію створення сторінки запуску на основі платформи, яка також допомагає оптимізувати наші веб-сторінки. Це може збільшити наші продажі та конверсії в онлайн-маркетингових кампаніях і дозволить нам створювати кампанії з більшою кількістю конверсій.

Ви можете скористатися допомогою програмного забезпечення для оптової торгівлі через різні канали, і воно може організувати всі привіти вашої організації. Програмне забезпечення надає рішення для пошукових оголошень Google і покращує маркетинг вашого бізнесу в соціальних мережах.

Календлі

Calendly пропонує платформу для автоматизації планування, яка усуває всі електронні листи вперед і назад, щоб знайти потрібний час. Він підключається до всіх ваших бізнес-додатків і інструментів для керування маркетинговою діяльністю, де ви можете планувати завдання з продажу відповідно до свого розпорядку.

Calendly також дозволяє ділитися спільними посиланнями з членами вашої команди. Він автоматизує ваш процес спілкування, щоб заощадити час на роботі та швидко планувати зустрічі.

Повітряний дзвінок

З Aircall кожен комунікаційний дзвінок у вашій бізнес-діяльності стає остаточним інтегрованим рішенням для відділу продажів. Хмарна система керування телефонними дзвінками допомагає нам керувати та оптимізувати підтримку клієнтів і операції з продажу.

Aircall може надавати такі важливі функції, як голосова пошта, чергування, запис, спільна скринька вхідних викликів, керування контактами, призначення та додавання тегів і коментарів. Програмне забезпечення дозволяє нам створювати групи співробітників на основі розташування, обов’язків, навичок та інших характеристик, що сприяє продуктивності команди.

Кращі практики

Ключовий компонент нашого бізнесу, який, якщо його робити правильно, визначає різницю між невдачею та успіхом у зростанні. Отже, не має значення, який стандарт ви використовуєте для отримання потенційних клієнтів; ви повинні застосувати ці комплексні найкращі методи генерування потенційних клієнтів.

 • Визначте аудиторію: – Наш процес створення потенційних клієнтів починається з визначення аудиторії, тобто того, кого ми хочемо обслуговувати. Цей процес дозволяє зменшити зусилля людей, які ніколи не хочуть ваші продукти; ігноруючи цю практику, ви можете створити оптимальну стратегію залучення потенційних клієнтів.
 • Інтерактивний вміст: – Створення вмісту дозволяє залучити зацікавленість брендом. Якщо у вас є привабливий цифровий вміст, людям сподобається та поділяться відгуками, збільшуючи частоту кліків на ваших цільових сторінках. Вміст, релевантний з точки зору вашої аудиторії, сприяє вашій доступності.
 • Заохочуйте огляди в Інтернеті: – Відгуки в Інтернеті також є ефективним засобом для створення вашої репутації на ринку. Це означає, що надання клієнтам можливості поділитися своїми поглядами на ваші продукти підвищує ваші шанси залучити нових клієнтів. Але важливо те, що ви повинні бути правдивими та цінними щодо продуктів, щоб відвідуючий клієнт виявляв вам довіру.
 • Просування брендів: – Просування продуктів на ринку, безсумнівно, є першою частиною залучення потенційних клієнтів. Коли все більше людей дізнаються про ваш продукт, продажі вашого бізнесу зростуть. Тому ви повинні переконатися, що ви просуваєте свої продукти на всіх каналах.

Крім того, коли ваші потенційні клієнти перетворюються на клієнтів, ви можете скористатися потенціалом пропаганди бренду, надаючи клієнтам якісне та післяпродажне обслуговування, яке забезпечить лояльність клієнтів і їх утримання.

Як вибрати правильний підхід до залучення потенційних клієнтів

Як ми знаємо, ми можемо адаптувати багато заходів із залучення потенційних клієнтів для маркетингової діяльності. Таким чином, визначення та вибір правильної діяльності із залучення потенційних клієнтів може стати ідеальним способом отримати більше потенційних клієнтів.

 • По-перше, вам потрібно визначити, до якого типу організації належить ваш бізнес. Це може бути B2B і B2C, оскільки ваш процес залучення потенційних клієнтів залежить від розміру та типу бізнесу.
 • Двома методами генерації потенційних клієнтів є вхідний і вихідний. Або ви можете прийняти один або обидва з них. Це залежить від вашої бізнес-ситуації, а це означає, що ви повинні запитати себе, перш ніж застосовувати будь-який метод процесу генерації потенційних клієнтів.
 • Перш ніж планувати процес залучення потенційних клієнтів, ви повинні сформувати весь шлях клієнта.
 • Оскільки каналів для просування збутової активності багато, але не всі для нас актуальні. Тому ми повинні вибрати правильну воронку, щоб підвищити активність продажів.

І не хвилюйтеся, якщо все не вийде відразу, спроби, помилки та терпіння — це частина процесу!

Заключні слова

Як ми обговорювали в цій статті, кінцева роль інструментів для генерації потенційних клієнтів полягає в тому, щоб збільшити продажі та задовольнити клієнтів вашого бізнесу.

Процес виробництва свинцю важливий для нас, щоб відповідати ринковому рівню. Кількість конкурентів на ринку щодня збільшується. Якщо ми не зосереджуватимемося на різних процесах виробництва свинцю, є більше шансів, що ми не зможемо адаптуватися до середовища виробництва свинцю.

Далі дізнайтеся, що таке маркетинг, що створює попит, і стратегії для залучення потенційних клієнтів, які конверсують.

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!