Стоячий стіл Fezibo Basic: легкий досвід

| | 0 Comments| 3:16 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Fezibo Basic Standing Desk — це фантастичний варіант для покращення постави, полегшення болю в спині та підвищення продуктивності.
  • Стіл просторий, міцний і стійкий, на ньому можна розмістити кілька моніторів, комп’ютерів і навіть домашніх тварин, і нічого не впаде.
  • Стіл легко зібрати, пропонує різні регульовані функції, такі як нагадування про сидячий час і налаштування пам’яті, і має хорошу ціну.

Письмовий стіл Fezibo Basic Standing — це фантастичний варіант для тих, хто хоче покращити поставу, зменшити біль у спині та навіть підвищити свою продуктивність. Стіл досить міцний, щоб переносити кілька моніторів, комп’ютерів і навіть одну чи двох домашніх тварин. Він також досить стабільний, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваші речі впадуть, коли ви піднімаєте чи опускаєте його.

Письмовий стіл Fezibo Basic

Fezibo Basic Standing Desk — це все, що вам потрібно — просторий, міцний, тихий, швидкий і надійний.

Торгова марка Fezibo

Підйомний механізм електричний

Максимальне навантаження 265 фунтів

Кольори Rustic Brown, Light Rustic, Black, White, Sky, Light Walnut, Black Walnut, Oak

Розмір робочого столу від 40 × 24 дюймів до 63 × 24 дюймів

Матеріали Масив дерева або ДСП і металевий каркас

Регульована висота від 23,2″ до 48,6″

плюси

  • Добре побудований і просторий
  • Хороша ціна
  • Сповіщення, щоб ви знали, коли встати
  • Легко зібрати

мінуси

  • Здається, функція запобігання зіткненням не працює

Модель, яку я тестував, зараз доступна за 430 доларів, але на неї діє знижка 90 доларів. У мене є стандартна плата 60 x 24 дюйми на рамі S4. Ви можете зробити свою комбінацію трохи дорожчою, вибравши дошку з твердої деревини, або обійтися дешевше, вибравши зрощену дошку.

Встановлення столу Fezibo Basic Standing

Авторство: Габріела Вату/MakeUseOf

Письмовий стіл Fezibo Basic Standing легко збирається. Письмовий стіл поставлявся у двох упаковках — одна для дошки столу, друга — для рами. Обидва досить важкі, тому переконайтеся, що у вас є допомога, щоб носити їх, не пошкодивши. Є також брошура з інструкціями, яку легко читати та розуміти. Скажу чесно і скажу, що я особисто не ставила стіл просто тому, що це запропонував мій чоловік. Йому знадобилося близько 40 хвилин, щоб зробити все самостійно, оскільки він відмовився від моїх пропозицій допомоги в ім’я науки. Для повного розкриття, ми зібрали меблі Ikea для розваги в цьому будинку, і він завжди придумує різні будівельні проекти для будинку та двору. Отже, маючи це на увазі, вам може знадобитися трохи більше часу, щоб завершити збірку.

  Виправте помилку Call of Duty Vanguard Dev 6032 на Xbox

Габріела Вату / MakeUseOf

Він пішов вперед і розклав усі частини на підлозі – ви можете розстелити якусь ковдру чи картон, щоб не подряпати підлогу чи сам робочий стіл (у вас буде достатньо часу, щоб подряпати це під час використання це). У Fezibo все позначено для легкого розпізнавання, тож ви можете без проблем визначити, що куди йде. Єдине, що я маю зауважити, це те, що ви можете обійтися, використовуючи інструменти, надані компанією, навіть не потребуючи додаткової викрутки. Вам також не знадобляться жодні електроінструменти, лише трохи мастила для ліктів.

Однак я пропоную вам допомогти, коли прийде час перевернути стіл, тому що він досить важкий і ви не хочете псувати ноги.

Тестування Fezibo Basic Standing Desk

Габріела Вату / MakeUseOf

Піднявшись, я почав перевіряти обмеження ваги. Хоча я не склав повних 225 фунтів, які він, як стверджує, міг легко підняти, у мене є пара моніторів, ноутбук та деякі інші аксесуари. Я також додав свого сина та нашого кота для розваги. Стіл без проблем підняв їх усі. Я навіть сам їздив на ліфті, почуваючись досить дурним, але це все в ім’я науки, чи не так?

S4 – це найкраща рама, запропонована Fezibo, зі швидкістю підйому 1 дюйм на секунду. Весь механізм досить тихий, і стіл зберігає свою стабільність, коли піднімається та опускається, з чим у мене раніше виникали проблеми, коли пробував подібні столи в магазинах. Механізм пропонує чотири попередні налаштування пам’яті, які дуже легко налаштувати, а також блокування від дітей, нагадування про сидячий режим і запобігання зіткненням. Давайте переглянемо їх усіх.

Перш за все, перш ніж ви навіть почнете належним чином користуватися столом, вам слід скинути підйомну систему, натиснувши на кілька секунд стрілки вгору та вниз. Ви будете використовувати ті самі кнопки, щоб піднімати та опускати стіл. Мінімальна висота становить 23,2 дюйма, а максимальна — 48,6 дюйма. Коли ви визначите, яка висота підходить, коли ви сидите в кріслі, вам просто потрібно натиснути й утримувати кнопки S і 1, щоб запам’ятати положення. Потім встаньте та підніміть стіл, перш ніж повторити процес, але натиснути кнопку з іншим номером. Обрана вами висота з’явиться на маленькому дисплеї механізму. Якщо ви бажаєте перейти на сантиметри замість дюймів, ця настільна система також знає, як це зробити.

  Що означає «AFAIK» і як ви його використовуєте?

Однією з особливо корисних функцій було нагадування про сидячий спосіб життя. Щоб увімкнути цю функцію, потрібно просто натиснути й утримувати кнопку A протягом кількох секунд, доки на екрані не відобразиться УВІМК. Щойно ви це зробите, на екрані з’явиться таймер, який можна налаштувати з кроком 5 хвилин від 20 до 120 хвилин. Коли таймер закінчиться, механізм почне подавати звуковий сигнал протягом п’яти секунд. Якщо ви не піднімете стіл протягом п’яти хвилин, він знову почне пищати. Функція автоматично вимикається, якщо ви її ігноруєте. Однак вся мета цього столу — змусити вас частіше вставати зі стільця, тож вставайте. Якщо ви піднімете стіл до того, як таймер закінчиться, зворотний відлік почнеться знову.

Те, як система працює, досить інтуїтивно зрозуміле, але я повинен сказати, що це може стати досить неприємним, якщо вам доведеться знову активувати цю функцію щоразу, коли ви сідаєте. Однак через деякий час до цього звикаєш.

Габріела Вату / MakeUseOf

Функцію блокування від дітей також корисно мати, особливо якщо у вас є маленькі діти, які люблять натискати кнопки. Утримання кнопки S протягом п’яти секунд повністю вимкне клавіатуру. Зробіть те ж саме, щоб повторно активувати механізм.

Моя єдина проблема з цим столом полягає в тому, що він може похвалитися однією функцією, яка, здається, не працює. Функція запобігання зіткненням і защемленням дуже важлива, особливо якщо під столом ви тримаєте картотеку. Інструкція з експлуатації стверджує, що є три рівні чутливості, які можна ввімкнути, натиснувши стрілку вгору та 1 кнопку одночасно. Незважаючи на те, що я спробував усі доступні рівні, мені не вдалося змусити його будь-яким чином зупинити підйом або опускання. Я спробував покласти кілька книжок на свою картотеку, і стіл просто проштовхнув їх, коли я панічно натиснув кнопку, щоб зупинити стіл. Тоді я подумав, що, можливо, книги занадто м’які, хоча рівень чутливості був встановлений на максимумі.

  10 найкращих датчиків руху для вашого розумного будинку в 2023 році

Далі я підняв стілець, щоб його підлокітники були вище, ніж зазвичай, і натиснув першу налаштовану кнопку, щоб опустити стіл. На щастя, у мене є міцне кріплення з двома кронштейнами для моніторів безпосередньо на столі, тому що інакше монітори злетіли б, коли б він зачепився за підлокітники та нахилився назад. Я також намагався вдарити по столу, коли він піднімався, і досі ніякої реакції. Я подумав, що, можливо, модель просто не має чутливості до зіткнень, оскільки на сайті про це не згадується. З іншого боку, в інструкції з експлуатації це чітко зазначено, і блок підйому дозволяє регулювати рівні чутливості. На даний момент я можу лише припустити, що я отримав несправну модель або функція просто не працює.

Чи варто вам купувати базовий стіл Fezibo?

Окрім моєї проблеми з функцією запобігання зіткненням, я любив користуватися цим столом. Він стабільний; він не хитається, коли я його піднімаю, монітори досить стійкі, він тихий і швидкий. Ціна теж непогана. Якщо ви отримаєте зрощену плату з найменшим розміром робочого столу та рамою S2, ви можете заплатити лише 140 доларів (зі знижкою з 260 доларів). Найменшу рамкову модель S4 можна придбати за 320 доларів (з 430 доларів). Це непогані ціни для стоячих столів, які можуть піднімати таку вагу, так швидко та з таким невеликим шумом.

Враховуючи мій досвід роботи з цим столом Fezibo, я щиро рекомендую його всім, хто хоче трохи змінити свій розпорядок дня та мати кращу поставу.

Письмовий стіл Fezibo Basic

$430 $520 Заощадьте $90

Fezibo Basic Standing Desk — це все, що вам потрібно — просторий, міцний, тихий, швидкий і надійний.