Створіть шаблон за допомогою цих 11 служб та інструментів

Візерунок точно означає «повторюваний декоративний дизайн».

Сьогодні існує величезна різноманітність візерунків на кожній поверхні та виробі. Будь то упаковка, зовнішній брендинг, веб-дизайн, цифровий продукт, логотип, бренд, фрески, типографіка, плакати, ілюстрації, 3D-дизайн, мобільні програми чи дизайн персонажів.

Як результат, дизайни та шаблони керують маркетинговою ареною всіма можливими способами. Він відіграє вирішальну роль у прямому просуванні та має силу залучати покупців одним поглядом.

Міленіали та покоління Z є візуальними споживачами, тобто якщо їм подобається дизайн і упаковка продукту, вони, швидше за все, його купують. Ось чому розробка візерунків є актуальною потребою. Через ці причини графічному та веб-дизайнеру необхідно підтримувати це мистецтво, щоб захопити ринок.

Що таке інструмент для створення візерунків?

Інструмент або програмне забезпечення для створення візерунків допомагає творчим дизайнерам створювати готові дизайни та налаштовувати їх відповідно до своїх потреб. Хороший виробник візерунків оснащений різними функціями та інструментами, такими як кольори, текстури, градієнти, трансформації, тексти та візерунки, які допомагають створювати унікальні візерунки.

В даний час технологія полегшує процес створення шаблону. Перш ніж перейти до деяких цінних інструментів і послуг, давайте розглянемо кілька чудових випадків використання повторюваних шаблонів у дизайні.

Які випадки використання повторюваних шаблонів у дизайні?

Повторення в дизайні візерунків посилює та робить людину знайомою з логотипом бренду, повідомленням і слоганом. Узгодженість підтримується шляхом повторення використання подібних форм, шрифтів, кольорів і текстур. Бренд практично використовує фразу «вбити собі в голову» через повторення.

Динаміт

Ось обкладинка альбому відомої пісні BTS під назвою “Dynamite”. На обкладинці використовується повторення, щоб привернути увагу шанувальників і допомогти їм запам’ятати назву, повторюючи текст «Dynamite» великим кольоровим шрифтом. Незважаючи на те, що вони не використовували фотографії учасників групи, щоб створити ажіотаж, повторюваний візерунок все одно донесе повідомлення.

корзини

У цьому дизайні корзини використовується візерунок повторюваних форм на кожній стороні коробки. Цей мінімальний візерунковий дизайн створює чисту естетику за допомогою білого простору. Це дозволяє очам відпочити і не вимагає зайвої уваги. Тут назва бренду займає центральне місце та дає змогу привернути увагу.

Дизайн цільової сторінки

Цей дизайн цільової сторінки містить гарні ілюстрації. Він використовує такі мотиви, як конверт і флора, як повторюваний візерунок. Використання яскравих, контрастних кольорів створює баланс. Червоні квіти в рожевих тонах збігаються з кольором поля «Безкоштовна реєстрація», щоб створити гармонію в загальному дизайні.

Обкладинка книги

Ця обкладинка книги використовує симетричну типографіку разом із повторюваними горизонтальними лініями. На малюнку використовуються лінії та кола для створення привабливого геометричного дизайну. Цей візерунок чудово збігається з назвою книги та використовує книги та текстури як елементи, що повторюються.

Постер фільму Людина-павук

Цей класичний постер фільму про людину-павука використовує тему павутини, щоб підкреслити тему фільму. Повторення похилих ліній і форм створює цікаві геометричні візерунки, а колірна гамма синього, червоного і білого кольорів збалансована по всьому плакату. Використання різноманітних текстур зробило акцент на характері плаката.

Отже, це були одні з найкращих варіантів використання шаблонів, доступних на ринку.

Візерунки – це набагато більше, ніж прикраса. Вони є життєво важливим компонентом інструментарію графічного дизайнера. Тому важливо знати найпростіші та найкращі інструменти та послуги, які графічний дизайнер може використовувати для створення оригінального дизайну візерунка.

Давайте перейдемо до деяких популярних сервісів та інструментів, які допоможуть вам створити візерунок.

Fiverr

Fiverr це ринок, який пропонує найкращі послуги дизайну шаблонів за конкурентними цінами. Людина може аутсорсувати проект, якщо кінцевий термін близько. Творчі фрілансери мають досвід і забезпечують високоякісні результати в заданий час.

Система оцінок і рейтингів окремих продавців забезпечує прозорість трудової етики та якості. Окрім графічних дизайнерів, є також дизайнери програм, розробники логотипів, ілюстратори, листівки та банери. Вони можуть створити для покупців оригінальні безшовні моделі за різними цінами.

Upwork

Upwork це ще одна програма постачальника послуг, яка пропонує спеціалістів з дизайну шаблонів. Він об’єднує професіоналів-фрілансерів, а також компанії. Вони допомагають надавати високоякісний продукт для цінних клієнтів. Upwork має тисячі графічних дизайнерів і творчих художників, які можуть створювати ілюстрації, логотипи, безшовні векторні дизайни, мінімалістичні сучасні ілюстрації, дизайни персонажів, мультфільми тощо.

Багато дизайнерів з найвищим рейтингом на Upwork успішно розробили швидкі та унікальні шаблони. Крім того, за допомогою функції розширеного пошуку можна відфільтрувати їхніх дизайнерів за місцем розташування, погодинною оплатою, коефіцієнтом успіху в роботі та багатьма такими параметрами.

Репер

Репер це платна програма для особистого використання. Він пропонує два плани, а саме Pro та Hobby. Якщо ви плануєте використовувати шаблони для комерційних цілей, таких як проекти клієнтів або для продажу цифрових дизайнів, ви можете обрати план Pro за ціною 9,99 доларів США на місяць. Навпаки, якщо ви плануєте використовувати шаблони в суто некомерційних цілях, ви можете обрати план Hobby за ціною 4,99 доларів США на місяць.

Проте завжди можна перейти пізніше. Repper також пропонує 14-денну пробну версію. Перевага використання професійного плану полягає в тому, що творець користується комерційними правами на створений ним шаблон.

Патерніко

Патерніко безкоштовно створює унікальні фони. Це безшовний генератор візерунків, який дозволяє користувачеві вибрати фон будь-якої піктограми або змінити колір розташування, щоб створити оригінальні власні візерунки. Крім того, це найкращий інструмент для створення шаблонів для веб-сайтів і проектів UI/UX.

Користувач може або використовувати пакети значків з відкритим кодом, або легко завантажувати свою графіку чи піктограми для створення шаблонів. Крім того, візерунки Emoji є одним із відомих шаблонів серед дизайнерів. Цей сайт також пропонує значки шрифтів і ліній, які можна використовувати будь-де в дизайні.

Патерніндзя

Патерніндзя це чудовий інструмент для створення шаблонів, керований Сергієм Яворським, який дає користувачам контроль над кожним елементом. Наприклад, можна створювати шаблони з готових піктограм, які можна обертати, розташовувати та масштабувати будь-яким можливим способом.

Творець також може використовувати його зображення як елементи та конструкції. Їх можна створити за кілька хвилин, завантажити та поділитися з іншими. Крім того, кожен дизайнер, який працював з Photoshop, звик би працювати з шарами. Отже, Patterninja також пропонує шари, які можуть підвищити ефективність творців на платформі.

Лазимау

Лазимау це абсолютно безкоштовна платформа для створення безшовних візерунків за лічені секунди. Він не обмежується доступними пакетами значків із відкритим кодом. Ви навіть можете завантажити власні значки та графіку, щоб з легкістю створювати візерунки відповідно до ваших вимог.

Lazymau допомагає творцям створювати безшовні візерунки за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Creative Cloud Adobe

Creative Cloud Adobe це колекція з понад 20 програм для відео, фотографій, дизайну, UX, Інтернету та соціальних мереж. Крім того, він пропонує інтегровані основні елементи, такі як сімейства шрифтів і палітри кольорів. Він також надає варіанти співпраці.

Ви можете створювати красиві та привабливі дизайни та візерунки за допомогою Creative Cloud. Процес створення візерунка досить простий за допомогою цього інструменту, оскільки вам потрібно просто перемістити масштаб, щоб налаштувати будь-який існуючий візерунок.

Програма InDesign — це програмне забезпечення для дизайну сторінок, яке дозволяє користувачам створювати гарний графічний дизайн за допомогою типографіки. Вибравши цю послугу, ви зможете легко та без проблем працювати з іншими продуктами Adobe, такими як Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та багатьма іншими.

Таббій

Таббій це сайт, що створює шаблони. Вони прагнуть створити прості інструменти дизайну для створення мистецтва. Він простий у використанні. Треба підібрати дизайн із вихідних ілюстрацій, налаштувати кольори та вибрати налаштування для дизайну. Пізніше ви нарешті зможете безкоштовно завантажити налаштований дизайн.

Користувач може створювати гарно згенеровані візерунки або ілюстрації для використання на веб-сайтах, настінних малюнках тощо. Найкраща частина сайту – це приклади для використання, де вони надають кілька прикладів дизайну, з яких будь-який творець може надихнутися та створити власний дизайн.

Doodad

Doodad це інструмент для створення веб-сайтів швидкими, доступними та виразними. Він пропонує безкоштовний інструмент для створення візерунків, який допомагає користувачеві створювати унікальні, безшовні та безоплатні візерунки. Можна вибрати базовий стиль і налаштувати його за допомогою фільтрів, кольорів і трансформацій.

Ви можете експортувати свої проекти у формати SVG, PNG і CSS. Ви також можете використовувати індивідуальний шаблон у будь-якому комерційному проекті. Крім того, за допомогою кнопки перемішування ви можете вибрати будь-який випадковий дизайн і почати працювати над цим шаблоном.

Візівіг

Візівіг пропонує безкоштовні та преміум шаблони. Генератор векторних візерунків пропонує багато безкоштовних шаблонів на вибір, які можна налаштувати для створення безшовних візерунків для веб-сайту чи будь-якого іншого векторного програмного забезпечення.

Він також пропонує 100 основних геометричних і мінімалістичних візерунків за 30 доларів США. Ці візерунки розроблені в одному кольорі та готові до розміщення поверх суцільних кольорів, текстур, градієнтів або інших візерунків. Їх ресурси піктограм, візерунків і текстур також дуже корисні в будь-якому проекті.

Picsart

Picsart це найбільша універсальна творча платформа для редагування відео, фотографій і інструментів для дизайну. Оживіть будь-який фон за допомогою інструмента для створення візерунків. Генератор шаблонів Picsart дозволяє завантажити зображення та вибрати для нього абсолютно новий фон.

Після цього ви можете налаштувати його, додавши текст різними шрифтами, додавши наклейки, змінивши розмір або колір фону або навіть видаливши фон за допомогою інструмента видалення фону. Можливості безмежні з цим. Через версію Android Picsartвін значно перевищує своїх конкурентів з точки зору доступності.

Резюме

Підсумовуючи, візерунки завжди були присутні на ринку, будь то на тканині, поверхні, аксесуарах, упаковці та продуктах. Наразі ці шаблони є хвилею на цифрових платформах, оскільки їх можна побачити на кожному веб-сайті. Вищезазначені інструменти та послуги допоможуть вам створити ідеальні візерунки відповідно до ваших вимог. Отже, ви можете спробувати будь-який із них, щоб створити чудові візерунки та дизайни.

Тепер ви можете переглянути деякі вакансії графічного дизайнера.

  Записуйте відео з розділеним екраном у спеціальному макеті та об’єднайте їх [Paid]