techukraine.net techukraine.net Створіть цільові сторінки, щоб перетворити відвідувачів на потенційних клієнтів

Створіть цільові сторінки, щоб перетворити відвідувачів на потенційних клієнтів

Categories:

Залучення потенційних клієнтів має вирішальне значення для онлайн-бізнесу, а перетворити відвідувачів на клієнтів, які платять, – це складно!

Створювати оптимізовані для конверсії цільові сторінки з нуля нелегко, і з такою кількістю інструментів у вашому розпорядженні вибір одного робить важким рішення.

Хоча доступно багато конструкторів цільових сторінок, ми розглянемо популярний інструмент конструктора цільових сторінок – Leadpages – і найкращу частину. Ви отримуєте 14-денну безкоштовну пробну версію!

З огляду на це, почнемо!

Чому цільові сторінки важливі?

Цільові сторінки – це сторінки веб-сайту, розроблені як відправна точка для відвідувачів. Ці відвідувачі часто потрапляють на цільові сторінки через маркетингові канали, такі як платні оголошення, результати пошукових систем, соціальні мережі, реферали та маркетинг електронною поштою.

Цільові сторінки створюються з основною метою, а саме – перетворити відвідувача на клієнта, який платить. Це відбувається шляхом заохочення відвідувачів до певних дій, як-от завантаження електронних книг, підписка на інформаційні бюлетені, здійснення невеликих покупок тощо.

Вміст відіграє вирішальну роль у створенні та перетворенні цільових сторінок. Мета полягає в тому, щоб відвідувачі були зосереджені й зацікавлені в кінцевому заклику до дії. Ці сторінки часто містять зображення тематичних досліджень, відгуки та відео, щоб привернути увагу відвідувачів і наполягати на дій.

Однак їх непросто створити, а отже, і ввести Головні сторінкиє провідним маркетинговим інструментом, який допомагає легко створювати веб-сторінки та швидко їх розміщувати.

Отже, хочете знати, як перетворити відвідувачів на потенційних клієнтів, читайте👀 далі!

Перетворення відвідувачів на потенційних клієнтів за допомогою Leadpages!

Головні сторінки прискорює процес створення цільової сторінки; платформа усуває вашу залежність від дорогих розробників і складних технологій.

Використовуючи Leadpages, ви можете створювати різноманітні спливаючі вікна та форми, які пропонують завантажуваний вміст для відвідувачів вашого веб-сайту.

Легко використовуйте провідні магніти, які надають електронні книги та PDF-файли в обмін на адреси електронної пошти та додають відвідувачів до вашого клієнтського шляху. Розширюйте свій список адрес електронної пошти та підключайте його до інструментів електронного маркетингу за допомогою інтеграції Leadpages одним клацанням миші.

Крім того, Leadpages містить безліч функцій, таких як готові шаблони цільових сторінок, простий у використанні конструктор сторінок, інструменти перетворення, інструменти тестування A/B, інтеграції понад 40 сторонніх розробників та інші функції, які ми почнемо вивчати.

Функції для ідеальної цільової сторінки!

Давайте розглянемо деякі основні функції, які Головні сторінки пропозиції:

#1. Інтерфейс перетягування

Однією з причин популярності Leadpages є його простий у використанні конструктор послідовності перетягування. Ви можете створити першокласні цільові сторінки, не написавши жодного рядка коду.

Інтерфейс конструктора завантажується досить швидко, а це означає, що навіть якщо ви плануєте створити кілька цільових сторінок, ви можете довіряти створенню сторінок Leadpages.

Цільові сторінки, створені за допомогою Leadpages, оптимізовані для швидкого завантаження та завантажуються менше ніж за 2,4 секунди. Це означає, що ви можете отримати кращий рейтинг у результатах пошукової системи, ніж ваші конкуренти. Таким чином, навіть якщо ви не знаєте, як створити цільову сторінку за допомогою Leadpages, у вас усе готово!

#2. Бібліотека шаблонів

Leadpages містить понад 250 готових цільових сторінок, розроблених професіоналами для перетворення потенційних клієнтів на клієнтів. Шаблони добре розподілені між різними нішами, тому ви можете легко знайти той, який відповідає типу вашої галузі.

  Як видалити вашу особисту інформацію з сайтів People-Finder

Крім того, цільові сторінки можна відфільтрувати за типом сторінки, як-от сторінка оформлення замовлення, цільова сторінка консультацій, події, сторінка захоплення потенційних клієнтів, сторінка інформаційного бюлетеня, сторінка продажів, сторінка привітання вебінару, сторінка подяки тощо.

Кожен шаблон цільової сторінки можна налаштувати, тож ви можете змінювати текст, колір і зображення та додавати нові розділи за допомогою конструктора перетягування. Усі цільові сторінки адаптивні, що означає, що вони добре адаптуються до пристроїв різного розміру та виглядають професійно на мобільних пристроях.

#3. AI Engine

Конвертація цільових сторінок має спільний секрет, а саме – копірайтинг. Однак лише деякі мають навички копірайтингу, які переконують відвідувачів у покупці.

Завдяки функціям Leadpages AI ви можете створювати заголовки для своїх цільових сторінок, не витрачаючи години на пошук ідеального поєднання слів. Використовуючи функцію, згенеровану штучним інтелектом, ви отримуєте десятки варіантів заголовків, і ви можете вибрати той, який відповідає вашим вимогам.

Ще більше від Leadpages AI. Ви можете знайти ідеальне зображення для цільової сторінки на основі введених характеристик. Просто запропонуйте генератору зображень AI потрібне зображення, і він миттєво створить його.

#4. Інтеграції

Головні сторінки пропонує надійну інтеграцію з цінними інструментами, які маркетологи використовують щодня. Ви можете інтегруватися з такими популярними системами CRM, як Hubspot, маркетинговими платформами електронної пошти, такими як Mailchimp, інструментами аналітики, такими як Google Analytics, платіжними шлюзами тощо.

Ви можете вивести свій бізнес на новий рівень за допомогою таких інструментів, як CRM та платформи електронного маркетингу. Інтегрувавши Leadpages із інструментами маркетингу електронною поштою, такими як Mailchimp, AWeber, Active Campaign та іншими інструментами маркетингу електронною поштою, ви можете надсилати автоматичні відповіді для пришвидшення роботи.

Інтеграція з такими інструментами CRM, як Salesforce і Keap, дозволить відстежувати ваші взаємодії з потенційними клієнтами та дозволить вам зосередитися на конверсіях потенційних клієнтів. Бібліотека потенційних клієнтів Leadpages допоможе вам у сортуванні параметрів для фільтрації потенційних клієнтів.

#5. A/B тестування

Leadpages пропонує вбудовані функції тестування A/B для порівняння ефективності ваших цільових сторінок з різними елементами.

Ви можете налаштувати A/B-тестування, щоб перевірити різні текстові версії, зображення, кнопки CTA тощо. Комбінуйте різні елементи та шукайте комбінацію, яка принесе вам оптимальні продажі.

Використовуючи панель аналітики платформи, ви можете контролювати ефективність своїх сторінок. Перевірте коефіцієнти конверсії та налаштуйте цільові сторінки на основі свого аналізу.

#6. SEO та мобільні адаптивні сторінки

Конструктор Leadpages надає вам доступ до налаштувань SEO, де ви можете додавати заголовки сайтів SEO, описи SEO, ключові слова SEO та перевіряти попередній перегляд SEO. Також включено сторінку помилки 404, щоб відвідувачі переходили на цю сторінку в разі помилкових URL-адрес.

За замовчуванням усі сторінки, створені за допомогою Leadpages, адаптивні, зручні для мобільних пристроїв і оптимізовані для швидкого завантаження. Крім того, вміст сторінки автоматично складається для зручного прокручування.

Ви також можете приховати окремі розділи на мобільних пристроях. Для оптимального завантаження вмісту на мобільних пристроях ваші сторінки відображаються по одній колонці. Таким чином, замість завантаження трьох стовпців, розділи вмісту розташовані вертикально.

#7. Lead Gen Form Builder

За допомогою конструктора форм Leadpages ви можете вставляти форми у спливаючі вікна або безпосередньо на цільові сторінки.

Почніть із назви форми, а потім додайте такі поля, як ім’я, адреса електронної пошти, спадні списки, перемикачі та прапорці. Далі ви можете інтегруватися зі службами електронного маркетингу, такими як Mailchimp, AWeber, ActiveCampaign і Infusionsoft.

  Розуміння УЄБА та її ролі у реагуванні на інциденти

Ви можете змінити порядок полів форми та додати reCAPTCHA, щоб відфільтрувати спам у формах Leadpages. Будь-яке поле форми можна налаштувати в меню, клацнувши та змінивши шрифт, розмір, колір або мітку (всередині чи зовні).

#8. Віджети

Елементи Leadpages, які перетягуються, називаються віджетами. Ці віджети можна додати на сторінку та оформити відповідно до ваших вимог.

У Leadpages доступно понад 20 віджетів для створення цільових сторінок, оптимізованих для конверсії.

Деякі з найбільш часто використовуваних віджетів:

 • текст
 • Віджет форми
 • Кнопка
 • Віджет значків
 • Віджет соціальних лайків
 • Зображення
 • Віджет відео
 • Календлі
 • Віджет панелі прогресу

І більше.

Загалом, ці віджети можна впорядкувати в межах макетів, і кожен має спеціальну функцію стилю на основі свого типу.

#9. Інструменти перетворення

Однією з важливих особливостей конструктора цільових сторінок є надання основних елементів для підвищення коефіцієнта конверсії ваших цільових сторінок. Команда продукту в Головні сторінки розуміє цю потребу і тому пропонує вбудовані елементи для створення спливаючих вікон.

👉Спливаючі вікна для виходу: ви можете створювати спливаючі вікна для виходу, щоб привернути увагу відвідувачів у момент, коли вони залишають ваш веб-сайт.

👉Аналітика в реальному часі: за допомогою аналітики в реальному часі ви можете миттєво перевірити, які сторінки працюють краще, не чекаючи іншого інструменту аналітики.

👉Необмежена кількість панелей сповіщень і спливаючих вікон: Leadpages дає змогу створювати ненав’язливі, зручні для мобільних пристроїв панелі сповіщень і спливаючі вікна ввімкнення по всій ширині цільових сторінок. Легко запускайте спливаючі вікна за клацаннями, наміром виходу та подіями на основі часу.

👉Стороння аналітика: окрім вбудованої аналітики Leadpages, у вас також є налаштування для інтеграції зі сторонніми інструментами аналітики, такими як Google Analytics і Facebook Pixel.

👉Віджет таймера зворотного відліку: створіть відчуття терміновості, додавши таймер зворотного відліку на цільову сторінку або в спливаючі вікна. Автоматичне перенаправлення відвідувачів на цільові сторінки, коли годинник зворотного відліку закінчується.

Ціноутворення – знайте витрати!

Головні сторінки це преміум-інструмент, доступний у двох основних планах – Standard і Pro.

Обидва тарифні плани є періодичними, і ви можете вибрати щомісячний або річний платіж.

Річні плани пропонуються зі знижкою порівняно з планами щомісячних платежів.

Стандартний план

Вам знадобляться цільові сторінки, якщо ви власник малого бізнесу і тільки починаєте маркетингові кампанії. Ви можете вибрати стандартний план Leadpages, який пропонує наведені нижче функції, крім конструктора цільових сторінок перетягування:

 • 10 000 щомісячних кредитів на механізм ШІ
 • 250+ шаблонів конвертації
 • 90+ інтеграцій
 • Заголовки та зображення на основі AI

З одним спеціальним доменом стандартний план коштуватиме вам 37 доларів США на місяць, якщо ви оберете річну оплату.

Про план

План Leadpages Pro розроблений для власників підприємств і маркетингових агентств. Ось переваги вибору плану Pro:

 • 30 000 щомісячних кредитів AI Engine
 • Заголовки та зображення на основі AI
 • 250+ шаблонів, оптимізованих для конверсії
 • Необмежений трафік і потенційні клієнти
 • 90+ інтеграцій
 • Доступ до електронної комерції

З трьома користувальницькими доменами вам доведеться платити 74 дол. США на місяць щорічно.

Розширений план

Leadpages пропонує персоналізований план, у якому ви маєте право налаштувати план відповідно до потреб свого бізнесу.

 • Необмежені місячні кредити AI Engine
 • Помічник у написанні ШІ, крім заголовків і зображень
 • 250+ шаблонів, оптимізованих для конверсії
 • Необмежений трафік і потенційні клієнти
 • Розширені інтеграції
 • Функція електронної комерції
 • Кілька блогів
 • Відданий тренер успіху
  Як видалити обліковий запис Wish

Розширений план передбачає 50 спеціальних доменів, і ви отримуєте спеціальну цінову пропозицію відповідно до вимог вашого бізнесу.

Альтернативи Leadpages

Хоча ми знаємо про Головні сторінки» можливості та функції, ось інші інструменти цільової сторінки, які ви можете розглянути.

Маючи це на увазі, ось наш список трьох найкращих альтернатив Leadpages.

Давайте почнемо.

#1. Гортайте сторінки

Гортайте сторінки це конструктор цільових сторінок AMP, який допомагає створювати мобільні сторінки, що швидко завантажуються. Цільові сторінки AMP зазвичай мають нижчий показник відмов, оскільки вони завантажуються менше 2 секунд і обслуговуються з системи кешу Google.

Як і інші платформи конструктора цільових сторінок, Swipe Pages має конструктор перетягуванням із понад 25 адаптивними розширеними модулями, які підтримують редагування на кількох екранах.

Сторінки Swipe оснащені функціями тестування A/B, тож ви можете створювати різні версії своїх цільових сторінок, експериментувати з різною копією, пробувати обмін повідомленнями та шукати, що працює краще. З понад мільйоном безкоштовних стокових зображень і 8000 піктограм, Swipe Pages є сильною альтернативою Leadpages.

#2. Unbounce

Unbounce це альтернативний конструктор цільових сторінок для платформи Leadpages. Він має конструктор штучного інтелекту, який отримує базову інформацію та пропонує готові шаблони відповідно до вимог вашої кампанії.

Ви можете налаштувати основні аспекти вашої цільової сторінки, як-от шрифти, стиль типографіки та кольори, щоб вони відповідали правилам бренду вашого бізнесу. Маючи понад 120 готових шаблонів цільових сторінок, Unbounce дає змогу створювати цільові сторінки для конвертації всього за кілька кліків.

Як і Leadpages, він інтегрується з популярними платформами для створення веб-сайтів, такими як Shopify, платіжний шлюз Stripe, Vimeo, Unsplash та багато інших. с Unbounceви отримуєте безкоштовний доступ до інших їхніх інструментів, таких як Smart Traffic і Unbounce Smart Builder.

#8. Натисніть Воронки

Натисніть Воронки це відомий конструктор воронки продажів, який можна використовувати для створення цільових сторінок, розширення списків розсилки, залучення потенційних клієнтів і продажу онлайн. Це розміщене рішення з простим конструктором перетягування, що робить його платформою для конструктора сторінок.

У ньому є багато готових шаблонів воронки, які можна легко редагувати за допомогою вбудованого конструктора перетягування. Інструмент має вбудовані можливості для відстеження користувачів. Він пропонує інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель аналітики, яка замінює залежність від Google Analytics для відстеження ваших продажів.

Завдяки функціям тестування A/B ви можете перевірити, що працює, а що потребує змін. ClickFunnels є чудовою альтернативою Leadpages; однак він дорогий і створений не для власників малого бізнесу, які тільки починають свою діяльність.

Ведемо до досконалості!

Цільові сторінки мають вирішальне значення. Малі або корпоративні підприємства потребують перетворення цільових сторінок, які приносять більше продажів і прибутку. І ось що Головні сторінки обіцянки – коефіцієнт конверсії вашої цільової сторінки втричі!

Цей повний огляд Leadpages розвіє ваші сумніви щодо вибору конструктора цільової сторінки, і ви побачите, як легко створювати сторінки, які перетворюють відвідувачів на покупців🛒.

Вам цікаво дізнатися більше про цільові сторінки? Перегляньте нашу статтю про використання 🤖чат-ботів на цільових сторінках.