Створіть унікальну назву компанії за допомогою цих 10 інструментів

| | 0 Comments| 8:10 PM
Categories:

Вибір чудової назви компанії, мабуть, є найскладнішим, але водночас і найважливішим завданням.

Назва компанії, яка виділяється та привертає увагу натовпу, може творити чудеса для вашого бізнесу. Це допомагає створити чудове перше враження перед вашими ідеальними клієнтами, крім того факту, що це також створює довіру.

Ви б хотіли вибрати те, що має прямий зв’язок із тим, що ви пропонуватимете своїм клієнтам. Якщо ви продаєте одяг для чоловіків, вам доведеться вибрати назву, яка вже натякає аудиторії на суть цього бізнесу. Подібним чином ви можете застосувати цю методологію до будь-якого типу бізнесу, який ви думаєте.

Однак є кілька речей, яких ви точно повинні уникати, вибираючи назву своєї компанії. Ось деякі з цих речей.

Використання простих, дуже описових слів

Вибір дивовижної назви компанії – це мистецтво виділитися з натовпу, залишаючись при цьому досить актуальним і значущим. Знову беручи приклад із виробництва чоловічого одягу, якщо ви назвете свій бізнес щось на зразок «GoodQualityMenClothes», швидше за все, його ніколи не зможуть знайти ваші ідеальні клієнти.

Вам потрібно проявити трохи креативності та вибрати коротке та миле ім’я, яке перегукується з тим, що ви пропонуєте. Зверніть увагу, як назвали свій бізнес такі бренди, як Zara, Nike і Levi’s?

Досить запам’ятовується і професійно звучить. 😉

Отримати фанк з орфографією

Заради Бога, збережіть химерне написання лише для неформального використання в соціальних мережах. Якщо ви збираєтеся опускати певні літери або використовувати «Z» замість «S», вам потрібно переглянути напрямки. Я б рекомендував звернутись до словника та тримати букви якомога простіше.

Використання чисел або їх занадто багато

Я не дуже прихильник цифр у назві компанії, тому я прошу вас уникати їх. Однак можуть бути деякі винятки, у яких ви просто не можете уникнути їх використання. У таких випадках я б радив не переборщити з цим. 1, 2 або навіть 3 номери підходять і нічого не зламають.

Чесно кажучи, все, що перевищує це, виглядатиме просто спамом.

Доопрацюйте найперше ім’я, яке спало вам на думку

Я розумію, ми всі радіємо, коли знаходимо чудову ідею чи геніальну назву, і просто хочемо використати це негайно. Я був таким усе своє життя, поки кілька років тому я не зрозумів важливість «повільного», особливо в бізнесі.

  Як заблокувати реєстрацію клавіш за допомогою аудіодрайверів HP на Elitebooks

Вам потрібно набратися терпіння і обдумати речі, перш ніж діяти відповідно до них. Якщо ви знайшли гарну назву компанії, не зупиняйтеся на досягнутому. Зберіть ще кілька ідей, а потім виберіть із них найкращий.

Професійна порада: зібравши пару чудових ідей назв, відкладіть ручку та поверніться через день, щоб перевірити, чи справді ці ідеї були «чудовими». Часто нам просто подобається якась ідея в даний момент, але ми розуміємо, що вона не така чудова, коли ми дивимося на неї пізніше.

Коли все це з’ясовано, настав час поглянути на найкращі інструменти для створення унікальної назви компанії.

Shopify

У народі відома як платформа електронної комерції, Shopify також є кілька побічних інструментів, які дуже корисні, і один із них є їх генератор назв компанії.

Усе, що вам потрібно зробити, це ввести запит, пов’язаний із вашим брендом, і інструмент видасть безліч назв компаній, які ви зможете миттєво використовувати. Цікаво те, що разом зі згенерованими іменами ви також зможете побачити доступність домену для точного імені. Це полегшує вибір із багатьох результатів.

Іншим дуже корисним елементом цього інструменту є те, що якщо ви трохи прокрутите сторінку вниз, ви зможете вибрати категорії, для яких вам потрібна назва підприємства.

Генератор назв компанії

Генератор назв компанії також є категорії, з яких ви можете вибрати, і все, що вам потрібно зробити, це ввести відповідні слова в поле, щоб отримати масу результатів. Ви можете відфільтрувати результати та навіть перевірити доступність домену.

Параметри фільтра дозволяють сортувати за галуззю, кількістю символів і навіть дозволяють вибрати одне або два слова. Окрім цього, ви можете додати ключове слово або слова, що римуються.

Намелікс

Почніть із введення відповідних ключових слів і отримайте коротку фірмову назву компанії Намелікс. Після введення ключового слова ви зможете вибрати довжину та стиль імені, що складається з таких параметрів, як:

  • Імена осіб
  • Римовані слова
  • Реальні слова (наприклад, «Джорджо Армані»)
  Як змінити зображення профілю Disney+

Коли ви натискаєте «Створити» після вибору цих параметрів, з’являється величезна кількість назв компаній, готових до використання, разом із готовими логотипами.

BrandBucket

Ви можете або переглядати назви компаній за категоріями, або вводити ключові слова, щоб створити власні BrandBucket. Разом із ім’ям ви можете одразу придбати доменне ім’я та навіть використовувати створений логотип.

Ви також можете зберегти відповідні назви компаній у списку улюблених, щоб повернутися пізніше та завершити їх, тому що, як я згадував раніше в цій статті, не все, що здається чудовим на даний момент, є «насправді» чудовим. Отже, я б сказав, що це дуже корисна функція під час пошуку назв компаній.

Нованим

Ви можете створювати унікальні імена, що запам’ятовуються Новамим. Просто введіть ключове слово, виберіть тип бізнесу та стиль назви, щоб отримати свій разом із 3 високоякісними дизайнами логотипів для кожного імені. Ви також можете відразу придбати доменне ім’я .com, яке точно збігається з ним.

Squadhelp

Ще один чудовий генератор назв компанії, Squadhelp Пошук імен за допомогою штучного інтелекту допоможе вам знайти персоналізовані імена в будь-якій галузі. Вони чудово розуміють, що робить назву компанії чудовою, і мають масу категорій на вибір. Почніть із введення своєї галузі, ключових слів та емоцій, додайте своє ім’я, і за кілька секунд ви отримаєте результати.

Крім того, ви можете провести конкурс, щоб отримати ідеї назв від реальних людей, і навіть перевірити імена на наявність доменів і конфлікти торгових марок. Як альтернативу, у них також є колекція преміум-класу готових до використання імен, підібраних експертами з брендингу, якими ви можете скористатися.

Якщо ви все ще не задоволені будь-яким із наведених вище варіантів, ви можете запланувати консультацію з одним із їхніх експертів із брендингу для особистого обговорення, щоб знайти ідеальну назву компанії.

Fiverr

Назви компаній і слогани є однією з багатьох послуг, які ви можете знайти на Fiverr.

Ви можете найняти талановитих фрілансерів, які придумають унікальні та відповідні назви для вашого бізнесу за надзвичайно низькою ціною, починаючи від 5 доларів США.

  5 простих порад щодо редагування фотографій, щоб зробити ваші фотографії яскравими

Ви можете перевірити відгуки, рейтинги та час доставки перед тим, як зробити замовлення. І навіть якщо вам не подобається послуга, ви можете подати запит на перегляд або повернення коштів, тож ви повністю покриті.

Більшість фрілансерів на Fiverr будуть дуже готові співпрацювати, тому що відгуки є величезною річчю для їхньої репутації на платформі, і вони докладуть чимало зусиль, щоб щоразу отримувати позитивний відгук. Одного цього факту буде достатньо, щоб ви усвідомили, що ви отримаєте задовільний досвід.

Зіро

Зіро працює подібно до інших параметрів у цьому списку. Ви вводите релевантні ключові слова, вибираєте назву з багатьох чудових результатів і починаєте свій бізнес. Крім того, ви можете скористатися їх конструктором веб-сайтів, щоб вийти в Інтернет, щойно ви виберете своє ім’я, не витрачаючи часу.

У них теж блискуче виробник логотипів що ви можете перевірити.

NameSnack

Миттєво отримуйте сотні унікальних назв компаній разом із наявністю домену NameSnack. Після того, як ви введете ключове слово, цей інструмент об’єднає інші подібні ключові слова, щоб знайти найбільш підходящі назви разом із різними стилями, після чого ви зможете продовжити роботу з попередньо створеними логотипами.

Найкраще в NameSnack те, що він поєднує в собі потужність ключових слів, машинне навчання та інші методи коректності, щоб створити найкращий вибір назв компаній.

Іменник

с Іменник, ви можете створити назву компанії, яка відповідає вашому бренду, ввівши кілька ключових слів або отримати випадкові ідеї назв. Як тільки ви знайдете ідеальну пару, ви зможете швидко перевірити її доступність для домену точної відповідності.

Будь-які дані, які ви вводите на Namesmith, зберігаються дуже конфіденційно, будь то ключові слова чи імена, які ви вибираєте.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище інструменти допоможуть вам створити дивовижну назву компанії, яка буде процвітати. Після того, як ви вибрали відповідне ім’я та придбали домен, який точно відповідає, ви захочете знайти платформу хостингу, щоб вивести свій бізнес в Інтернет.