Створіть унікальний і значущий досвід бренду з легким керуванням шрифтами

У сучасному конкурентному діловому сценарії бренд повинен виділятися чіткою ідентичністю. Як провідне креативне агентство чи графічний дизайнер ви розумієте вплив ідеального шрифту на ваш дизайн. Будь то запуск продукту, онлайн-кампанія чи відео бренду, шрифти, що доповнюють дизайн, підключаються до вашої цільової аудиторії, щоб донести повідомлення бренду.

З огляду на це, ви повинні мати професійний ресурс шрифтів, який пропонує незліченну кількість шрифтів, які ви можете застосувати у своїх творах. Такий партнер, як Monotype Fonts, єдина служба шрифтів на вимогу, створена креативцями для креативців. Так, хмарне рішення Monotype Fonts не лише допомагає знайти потрібні шрифти, але й є ефективним менеджером шрифтів, який дозволяє зосередитися на важливому.

Монотипні шрифти: найбільша у світі бібліотека шрифтів

Вам не потрібно інвестувати в створення своєї колекції шрифтів. Monotype Fonts пропонує понад 150 000 шрифтів, щоб задовольнити всі ваші потреби. І ви маєте доступ до глобальних шрифтів, від Гонконгу до Нью-Йорка, також мовою, яку ви виберете.

Monotype Fonts, якому довіряють провідні світові бренди, такі як Santander, Colgate, Burton і Bridgestone, працює над тим, щоб надати вашому бренду запам’ятовуваної ідентичності за допомогою спеціальних шрифтів.

Monotype Studio складається із захоплених і досвідчених дизайнерів шрифтів та інженерів, які створюють блискучі шрифти, які постачаються на ваш робочий стіл. Просто запустіть програму Monotype на своєму комп’ютері та розпочніть свою подорож зі створення ідеального вигляду для упаковки продукту чи дизайну програми.

Крім того, завдяки безпроблемним послугам ліцензування шрифтів, цілодобовій підтримці, чату та підтримці по телефону ви можете покластися на Monotype Fonts, щоб досягти своїх цілей гладко та безперешкодно.

Як новий клієнт ви можете зареєструватися на 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб протестувати шрифти, не сплачуючи нічого. Потім, залежно від того, чи є ви великою креативною агенцією, окремою особою чи невеликою командою, ви можете обрати один із двох планів Monotype Fonts: Create + Pitch і Create + Deploy.

  Як заархівувати та розпакувати файли та папки на Mac

Create + Pitch: Спеціально для креативних агентств

Створення + презентація це ідеальний план для креативної агенції, розроблений, щоб запропонувати гнучкість, легкість у використанні, вибір і все, що вам потрібно для виграшних презентацій. Завдяки цьому плану ви отримуєте миттєвий доступ до понад 150 000 шрифтів для використання у своїх презентаціях. Monotype Fonts Create + Pitch дає вам можливість створювати дизайни відповідно до брифів і презентувати свої творіння клієнтам, не купуючи кожного разу нову ліцензію на шрифт.

Більше того, ви маєте свободу створювати скільки завгодно презентацій за одну підписку. Monotype Fonts також співпрацює з провідними світовими ливарними підприємствами. Тож у вас також є доступ до шрифтів від Latinotype, Mark Simonson і Laura Worthington.

Додаток і веб-сайт розроблені та добре організовані за ливарним виробництвом і класифікацією. Навігація монотипними шрифтами – легка справа завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача для пошуку, вивчення, тестування та збору шрифтів.

Крім того, ви насолоджуєтеся зручністю миттєвої синхронізації шрифтів. Ви та ваші команди можете синхронізувати шрифти з Monotype Fonts із своїми творчими програмами та додатками на робочому столі.

Що також робить Monotype Fonts гідним партнером, так це просте та швидке керування шрифтами. Якщо ви бажаєте використовувати шрифти з існуючої бібліотеки, ви можете легко імпортувати, керувати та впорядковувати їх. З усіма своїми шрифтами в одному місці ви можете зосередитися на створенні шедеврів, не відволікаючись.

Дійсно, вам сподобається створювати презентації за допомогою Monotype Fonts. Маючи свободу створювати, редагувати, переглядати та цифрово розповсюджувати статичні зображення, ви можете забезпечити презентації, які передають бачення та повідомлення бренду.

План Create + Pitch дозволяє одному користувачеві отримати доступ до бібліотеки шрифтів Monotype, а також установлювати, керувати та використовувати шрифти на настільних комп’ютерах. Це єдиний доступ, який потрібен вашій організації. Однак якщо ви використовуєте робочий шрифт для веб-сайту чи сторінки, перевірені агентства можуть переглядати сторінку 5000 разів на місяць.

Коли ви знімаєте та створюєте корпоративний фільм чи рекламу, ви можете вибрати монотипний шрифт, який хочете вставити у відео. Однак ці презентаційні відео призначені лише для перегляду вами та вашим клієнтом. Тепер ви можете досліджувати, тестувати та оцінювати вплив різних шрифтів на презентації свого відео.

  Розвивайте продажі свого бізнесу за допомогою Pipedrive CRM

Крім того, ви можете відбивати оголошення для майбутніх акцій зі своїми клієнтами, якщо не використовуєте їх у комерційних цілях. Ви також можете отримати доступ до бібліотеки Monotype Fonts, щоб створювати логотипи для випусків продуктів.

Перш ніж презентація буде передана клієнтам, ви можете протестувати внутрішні документи та поділитися ними зі своєю командою за допомогою Monotype Fonts.

Безсумнівно, план Create + Pitch є ідеальним вибором для використання у ваших макетах і презентаціях. Використовуйте найкращі шрифти в прототипах веб-сайтів, додатків, брендових кампаній, на екранах і навіть в автомобілях, фактично всюди, де не є комерційним або публічним. Цей комплексний і багатофункціональний Підписка на Create + Pitch коштує всього 99 доларів США на рік.

Коли зовнішній вигляд буде остаточно оформлений і ви будете готові до комерційної діяльності, ваш клієнт повинен буде заплатити за ліцензію. У цьому теж немає нічого складного, процес ліцензування також розроблений, щоб забезпечити легкий і бездоганний досвід.

Створення + розгортання: ідеальний план для окремих людей і невеликих команд

Створити + розгорнути це план для вас, якщо ви хочете вільно використовувати шрифти Monotype, де б не було видно вашого бренду. Подібно до плану Create + Pitch для креативних агентств, план Create + Deploy надає вам доступ до понад 150 000 монотипних шрифтів та інших функцій.

Ви отримуєте доступ до найкращих у світі ливарних заводів, миттєву синхронізацію шрифтів із програмами для робочого столу, свободу використання існуючих шрифтів і чудову систему керування шрифтами. Перевагою плану «Створити + розгорнути» є його здатність давати вам змогу комерційно публікувати та розгортати комунікацію свого бренду в кількох каналах за допомогою шрифту Monotype за вашим вибором.

Спеціально розроблений для фрілансерів, індивідуальних графічних дизайнерів і невеликих команд, Create + Deploy допоможе вам втілити своє бачення в життя. Завдяки цьому унікальному плану ви отримуєте доступ до 10 робочих шрифтів, які можна використовувати в комерційних цілях. Але з урахуванням зростаючих потреб ви отримуєте гнучкість доповнень і можете придбати додаткові робочі шрифти.

  Що таке система Enforcement Strike від Xbox?

Ви не отримуєте права завантажувати шрифти, хоча це не впливає на вашу роботу в різних програмах, оскільки Monotype Fonts дозволяє синхронізувати шрифти безпосередньо з комп’ютером. Ці синхронізовані шрифти видно в будь-якій програмі, яка читає ваші локальні або системні файли шрифтів, що дає вам свободу творити з будь-яким шрифтом.

Подумайте про це: план «Створити + розгорнути» дає вам можливість створювати з незліченною кількістю шрифтів, оживляє ваші творіння в комерційному середовищі та пропонує гнучкість відповідно до ваших потреб, що постійно зростають. The План підписки Create + Deploy коштуватиме лише 199 доларів на рік.

Що робить Monotype Fonts вашим кращим партнером із шрифтів

Прагне доповнити ваше творче самовираження ідеальною індивідуальністю, Monotype Fonts пропонує кілька унікальних переваг, які роблять його ідеальним партнером для вас.

Найкращі у світі високоякісні шрифти

Найбільша та найкраща колекція з понад 150 000 шрифтів з усього світу, включаючи Helvetica, Avenir, Futura та Univers. Шрифти в потрібному стилі, мовою на ваш вибір.

Миттєво знаходьте нові шрифти за допомогою спливаючих пропозицій та інтерактивного та надійного інструменту пошуку.

Професійне та точне керування шрифтами

З Monotype Fonts ви можете зосередитися на найважливішому: вашій творчості. Професійний менеджер шрифтів позбавить вас від клопоту з ліцензійною документацією та складними інформаційними панелями. Витратьте час на вивчення, пошук і пошук потрібних файлів шрифтів у бібліотеці Monotype Fonts.

Індивідуальні плани для ваших потреб

Створіть необмежену кількість виступів за допомогою Створення + презентація сплануйте або опублікуйте своє бачення, щоб посилити свій бренд за допомогою Створити + розгорнути планувати.

Просте ліцензування шрифтів

Забудьте про клопоти з кількома ліцензіями на шрифти або звернення до різних ливарних заводів, щоб залишити ліцензію. Наша експертна команда знавців ліцензування піклується про погодження, оформлення документів і права на шрифти, щоб гарантувати, що ви робите те, що вмієте найкраще: створюєте наступну хвилю дизайну.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.