Створіть унікальний веб-сайт для свого подкасту за допомогою Podcastpage і збільште свою аудиторію

Categories:

Гарною ідеєю є розміщення ваших подкастів на потокових платформах. Однак наявність веб-сайту подкастів, створеного за допомогою Podcastpage, забезпечить більше охоплення аудиторії та зручність.

Ніхто не може заперечувати зростання популярності подкастів, особливо серед молоді. Люди можуть слухати ваші подкасти на таких популярних платформах, як Spotify, Apple Podcast і навіть на YouTube.

Але чи думали ви коли-небудь про створення спеціального веб-сайту для свого подкасту? Якщо ви цього не зробили, то зараз саме час. Замість того, щоб вибирати будь-який випадковий конструктор веб-сайтів, ви можете вибрати Podcastpage, щоб створити веб-сайт подкастів.

Подкасти в сучасності

Подкасти стали популярною формою інформаційно-розважальних засобів у сучасному світі, оскільки кількість слухачів подкастів перевищила 450 мільйонів у 2023 році. Подкасти — це цифровий аудіовміст, який транслюється онлайн. Навіть якщо вам не вдасться послухати його в прямому ефірі, ви можете послухати його пізніше у зручний час на своєму мобільному телефоні чи комп’ютері, оскільки він доступний для завантаження та трансляції онлайн.

Сьогодні люди висвітлюють різноманітні теми у своїх подкастах. Прослуховування – чудовий спосіб бути в курсі поточних подій і отримати знання з будь-якої теми.

Крім того, подкасти часто дозволяють слухачам спілкуватися з гостями та господарем через онлайн-форуми та соціальні мережі. Станом на 2022 рік обсяг світового ринку подкастингу становив 18,5 мільярда доларів.

Очікується, що до 2030 року розмір ринку зросте на 31%. Як ви можете зрозуміти з даних, майбутнє індустрії подкастів процвітає, і ви можете очікувати великої конкуренції з боку старих і нових подкастерів.

  Використовуйте Google Hangouts як окрему програму для Chrome для комп’ютера

Навіщо подкастерам потрібен веб-сайт?

З багатьма платформами для потокової передачі та завантаження подкастів ви можете вважати непотрібним мати окремий веб-сайт. Ну, ти помиляєшся. Веб-сайти можуть допомогти вам у створенні подкастів багатьма способами. Деякі з них:

  • Оскільки у вас є веб-сайт для подкастів, ви можете отримати трафік із пошукових систем.
  • Завдяки веб-сайту, оптимізованому для SEO, навіть нові подкастери можуть охопити більше людей.
  • Ви можете ділитися передісторіями, ляпами та додатковою інформацією, щоб залучити аудиторію.
  • Це дозволяє зберігати всі ваші подкасти в одному місці, включно з архівними.
  • Ви можете керувати всіма своїми обліковими записами в соціальних мережах з одного веб-сайту.
  • Це дозволяє кожному зв’язатися з вами через контактні форми та електронну пошту.

Чому Podcastpage працює краще

Ви можете вибрати будь-який із численних традиційних конструкторів веб-сайтів, але ми рекомендуємо вам уникати цієї помилки. Якщо ваш конструктор веб-сайтів не присвячений подкастингу, вам буде важко виконувати кожне завдання. Можливо, вам знадобиться виконати пошук у плагінах, щоб знайти відповідні функції, і додати епізоди вручну.

Замість цього виберіть Podcastpage, спеціальний конструктор веб-сайтів для подкастів. Це допоможе вам розвинути свій бізнес подкастів за короткий проміжок часу та отримати бажану видимість.

Окрім створення веб-сайту, він дає змогу керувати своїм обліковим записом у соціальній мережі, імпортувати всі ваші епізоди подкастів з інших платформ і працювати з вашими улюбленими інструментами завдяки бездоганній інтеграції.

Використовуючи цей веб-сайт конструктора, ви можете не тільки негайно налаштувати веб-сайт, але й заощадити час, продовжуючи ним користуватися. У ньому є колекція привабливих шаблонів, які можна налаштувати відповідно до вашого бренду. Крім того, для цієї платформи вам не потрібно писати код або наймати веб-дизайнера.

Виділені функції Podcastpage

Автоматично імпортувати епізоди подкастів

Podcastpage пропонує спрощений процес імпорту ваших подкастів на веб-сайт. Ви можете знайти його або використати URL-адресу RSS-каналу, щоб імпортувати подкасти з інших платформ. Крім того, він автоматично імпортує нові епізоди, коли ви їх публікуєте.

Вбудований аудіоплеєр

Веб-сайт має вбудований аудіопрогравач, який можна налаштувати, змінюючи кольори, відображаючи або приховуючи елементи керування, додаючи мітки часу та включаючи транскрипцію.

Використовуючи закріплений плеєр (безперервно), ви можете забезпечити відтворення подкасту під час перегляду сайту. Він навіть підтримує зовнішні вбудовані програвачі, які можна автоматично імпортувати з понад 20 популярних хостів.

  Як налаштувати спільний доступ NFS у Webmin на сервері Ubuntu

Кнопки підписки на подкаст

Існує також функція кнопки підписки, яку можна додати на будь-яку сторінку вашого сайту. Таким чином, користувачі можуть підписатися на ваш подкаст через такі популярні платформи подкастингу, як Apple Podcasts, Google Podcasts або Spotify.

Імпорт оглядів подкастів

Кожен веб-сайт, створений на цій платформі, має сторінку відгуків, на якій відображаються ваші відгуки про подкасти. Podcastpage автоматично імпортує всі відгуки про ваші епізоди подкастів у Apple Podcasts (iTunes) і Podchaser для показу на вашому веб-сайті.

Оптимізовано для SEO

Щоб ваш веб-сайт отримав рейтинг у пошукових системах, вам потрібно дотримуватися найкращих практик SEO на веб-сайті подкастів. Podcastpage постачається з вбудованими інструментами Podcast SEO, які допомагають вам у технічному та нетехнічному SEO та дозволяють вашому веб-сайту розвиватися з першого дня.

Віджет запису голосової пошти

Відвідувачі вашого веб-сайту також можуть записати голосове повідомлення та взаємодіяти з вами безпосередньо за допомогою віджета голосової пошти. Голосові повідомлення зберігатимуться на вашій електронній пошті, яка використовувалася для створення веб-сайту.

Вбудовані контактні форми та форми прийому гостей

На вашому сайті Podcastpage є демо-сторінка «Зв’яжіться з нами» з контактною формою. Однак ви також можете додати контактну форму на будь-якій іншій сторінці веб-сайту. Також ви можете дозволити відвідувачам сайту стати учасниками, заповнивши форму учасника.

Перетягніть конструктор сторінок із шаблонами та віджетами

На Podcastpage є конструктор сторінок із редактором перетягування, щоб змінювати вміст, макет і стиль сторінки. Для вашого веб-сайту є цілий ряд шаблонів і понад 20 віджетів. Шаблони можна використовувати безкоштовно, якщо у вас є обліковий запис на цій платформі

Члени команди

На веб-сайті є розділ «Учасники команди», де ви можете додати членів команди для співпраці. Хоча вони можуть допомогти вам керувати веб-сайтом та іншими завданнями, вони не матимуть доступу до вашої платіжної інформації чи облікового запису. Вони також не можуть змінити вашу підписку чи видалити ваш веб-сайт.

Додайте кілька подкастів на один веб-сайт

Користувачі бізнес-плану Podcastpage отримують можливість інтегрувати веб-сайт з усіма платформами подкастів. Таким чином, вони можуть безперешкодно додавати кілька подкастів на веб-сайт або створювати мережевий сайт подкастів, що містить кілька шоу.

  Як отримати квитанції Redbox

Додайте необмежену кількість епізодів, сторінок або публікацій у блозі

Веб-сайт дозволяє додавати необмежену кількість власних сторінок, де можна публікувати необмежену кількість епізодів. Крім того, він підтримує публікацію блогу з необмеженою кількістю публікацій. Той факт, що розділ блогу повністю відокремлений від епізодів ваших подкастів, тому ви можете керувати публікаціями блогу з більшим контролем і гнучкістю.

Візуальний настроювач сайту

Подкастери можуть створювати привабливі веб-сайти, застосовуючи налаштування за допомогою візуального редактора. Редагуючи кольори, макети та інші параметри шаблону, можна створити унікальний веб-сайт на цій платформі з найменшими зусиллями.

Імпортуйте всі відео з каналу YouTube

Турбуєтеся про імпорт сотень відео з YouTube вручну? Сторінка подкастів допоможе вам. Це дозволяє імпортувати всі ваші відео зі свого каналу YouTube лише за кілька кліків. Користувачі бізнес-плану можуть навіть імпортувати всі відео з кількох каналів YouTube на свої веб-сайти подкастів.

Параметри відображення аудіо/відео на веб-сайті

Немає значення, створюєте ви аудіо- чи відеоподкасти. Веб-сайт має вбудований аудіопрогравач разом із відеопрогравачем, який повністю підтримує відеоподкастинг.

Інтеграція зі сторонніми інструментами

Веб-сайт можна інтегрувати з різними сторонніми платформами, які використовуються у вашому бізнесі. Підтримувані програми включають Mailchimp, Twitter, HubSpot, Zapier, Google Analytics і Facebook Pixel.

Багата допоміжна документація з навчальними відео

Перш за все, Podcastpage містить докладні документи підтримки разом із навчальними відео. Навіть якщо ви новачок у сфері створення сайтів, ви легко зможете зрозуміти, як працювати на цій платформі за допомогою цих документів і відео.

Ціни на сторінці подкастів

Ви можете підписатися на будь-який із трьох планів Podcastpage: podcaster, business і enterprise, починаючи з 12 доларів на місяць. Ця платформа також пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Налаштування займає лише 30 секунд, і вам навіть не потрібно надавати дані кредитної картки, щоб вибрати безкоштовну пробну версію.

Висновок

Подкастинг — це динамічна форма інформаційно-розважальної програми, яка дозволяє людям дізнаватися нове та спілкуватися з однодумцями. Якщо ви є подкастером або плануєте ним стати, ви повинні створити професійний веб-сайт для подкастів за допомогою Podcastpage.

Ця платформа призначена для створення веб-сайтів для подкастингу, і саме цим вона відрізняється від інших конструкторів веб-сайтів.

Такі функції, як конструктор сторінок перетягування та скидання, аудіо- та відеопрогравач, імпорт подкастів з інших платформ, контактні форми, інструменти для оптимізації пошукових систем, функції співпраці та імпортування оглядів роблять його ідеальним вибором для розробки веб-сайтів для подкастів.

Якщо вам цікаво, яка тема вашого наступного подкасту, ось як знайти ідеї для подкастів.