Створіть сімейне дерево за допомогою цих 8 найкращих інструментів

Генеалогія, вивчення походження та історії родини, більше не є випередженою концепцією. Натомість це освящена часом традиція, яку слід зберегти та передати наступним поколінням.

За допомогою генеалогії можна простежити свій родовід. Ви можете проводити генеалогічне дослідження з багатьох причин. Ви можете дізнатися про спадкові захворювання, які можуть бути в родині.

Можливо, у вас є сліди королівської крові. 👑 Ви навіть можете довести в суді, що ви є законним спадкоємцем спірного або покинутого майна. Сучасне покоління починає цікавитися своїм корінням. Величезний попит на набори для тестування походження та ДНК у домашніх умовах підтвердив це. Тепер ви навіть можете створити сімейне дерево онлайн.

Що таке генеалогічне дерево?

Давайте спочатку повернемося до концепції генеалогічного дерева. Генеалогічне дерево — це діаграма, яка ілюструє покоління сімей. Генеалогічне дерево містить імена, дати народження, дати одруження, дати смерті та фотографії. Родинні дерева — це візуальне уявлення про те, наскільки тісно ви пов’язані з членом сім’ї.

Наприклад, чому ви більше пов’язані зі своїм братом, ніж з двоюрідним братом? Ви можете отримати багато таких відповідей, використовуючи генератор сімейного дерева.

Кого включити та як його створити?

Основна генеалогічна таблиця включатиме вас, ваших батьків, бабусь і дідусів і прадідусів. Однак складна схема сімейного дерева складатиметься з ваших братів і сестер, тіток, двоюрідних братів, дядьків тощо. В Інтернеті є багато генеалогічного програмного забезпечення з хорошим графічним інтерфейсом і кількома шаблонами сімейного дерева, з яких ви можете вибрати.

Давайте переглянемо деякі з найкращих генераторів сімейних дерев, щоб отримати про них краще уявлення.

Lucidchart

Lucidchart є творцем сімейного дерева. Ним користуються мільйони по всьому світу, і він є чудовим інструментом для створення діаграми сімейного дерева. Завдяки генератору генеалогічного дерева та настроюваним шаблонам ви можете краще візуалізувати своє походження. Ви можете співпрацювати з членами сім’ї та одночасно працювати над тією самою діаграмою сімейного дерева в Lucidchart.

Крім того, коли ваше генеалогічне дерево складено, ви можете представити його на сімейному зібранні. Створіть або налаштуйте своє сімейне дерево, призначивши форми кожному члену сім’ї. Крім того, ви можете додавати або змінювати текст та інформацію, що відображається для кожного члена сім’ї.

  Де купити доменне ім'я дешево?

Canva

Canva має безкоштовну програму для створення сімейного дерева, яка допоможе вам миттєво продемонструвати свою історію. Він містить сотні настроюваних шаблонів. Створити візуальну карту, яка документує ваше походження, лише кількома клацаннями миші легко. Крім того, на вибір є понад 20 професійних типів графіків. Це не складне програмне забезпечення. Ви можете вставляти своє сімейне дерево як у презентації, так і в звіти.

На додаток до цього, його прості інструменти перетягування створені з урахуванням недизайнерів. Ви можете опублікувати, поділитися або завантажити своє генеалогічне дерево високої роздільної здатності. Canva створює як сучасні, так і нові версії традиційного дизайну сімейного дерева.

Сімейне відлуння

Сімейне відлуння це простий редактор сімейного дерева. За допомогою Family Echo ви можете побудувати сімейне дерево свого походження. Запросіть своїх батьків, дідусів і бабусь до співпраці онлайн і заповніть відсутні дані. Поділіться днями народження, а також контактними даними зі своїми двоюрідними братами та іншими. Ви також можете додавати фотографії та події. Крім того, Family Echo навіть дозволяє вам пов’язувати його з особистими блогами та веб-сайтами.

Крім того, ви можете додати або змінити всі ці деталі пізніше. Ви можете легко порівняти роботу та відпочинок між членами вашої родини. Створіть простий у користуванні запис вашої родини та передайте його наступним поколінням. Завантажте копію цих даних на свій комп’ютер для резервного копіювання та архівування. Крім того, ви також можете імпортувати з формату FamilyScript або GEDCOM.

Творіть

Творіть це ще один інструмент для створення сімейного дерева, який дозволяє краще візуалізувати вашу сімейну історію та спростити генеалогічне дослідження. Збирайте, зберігайте, візуалізуйте та оцінюйте дані, щоб отримати уявлення про сімейні історії. За допомогою цього інструменту ви можете намалювати складні родинні дерева за лічені хвилини. Ви можете легко відстежувати генеалогічні дерева та впорядковувати генеалогічну інформацію від кількох шаблонів генеалогічних дерев до професійних інструментів і елементів керування.

  Як скасувати підписку на Adobe Acrobat

За допомогою Creately ви можете малювати автоматично. Ви можете отримати кольорові теми, які допоможуть легко візуалізувати складні родинні дерева. Їх легко оновити миттєво. Існує нескінченне полотно, яке масштабує до 1000 елементів в одному поданні. Ви також можете спільно будувати родинні дерева. Експортуйте сімейні дерева у формати PDF, SVG, PNG і JPEG, щоб зберігати, друкувати, публікувати, презентувати чи ділитися.

WikiTree

WikiTree це місце, де співпрацюють генеалоги. WikiTree мріє побудувати всесвітнє сімейне дерево. Тут члени не ставлять за мету підтримувати окремі дерева. Натомість зробіть внесок у одне спільне дерево. Мета WikiTree — підтримувати профіль для кожної живої чи мертвої людини. Дубльовані профілі об’єднуються, і вся інформація об’єднується.

Тому в процесі з’єднує окремі гілки сім’ї. WikiTree підтримує генеалогію на основі ДНК за допомогою DNA Ancestor Confirmation Aid (ACA). Їхнє дерево вже включає понад 30 мільйонів профілів, які редагують 800 тисяч учасників по всьому світу.

MacFamilyTree

MacFamilyTree це генеалогічний інструмент для Mac, iOS і iPadOS. Він пропонує широкий вибір можливостей для захисту та візуалізації вашої сімейної історії. Шукайте в безкоштовному архіві FamilySearch, який містить мільярди генеалогічних записів, і продовжуйте дослідження в дорозі за допомогою MobileFamilyTree для iPhone, iPad та iPod touch.

MacFamilyTree пропонує повну допомогу та підтримку в усіх сферах генеалогії, тобто від дослідження та введення даних до оцінки. Ви можете додавати медіа-файли, як-от зображення та відео, до свого сімейного дерева. Крім того, MacFamilyTree дозволяє документувати місця, де могли статися важливі події. Насолоджуйтеся тим, як MacFamilyTree перетворює факти, історію та цифри на захоплюючі відкриття.

Походження

Походження допомагає зрозуміти свою генеалогію. Додайте те, що знаєте, як-от своє ім’я, батьків, дідусів і бабусь, дати та місця, тому що кожна деталь допомагає. Шукайте листочок. Це натяк на те, що вони могли знайти щось про предка в одному зі своїх мільярдів записів. Підказки здійснюють пошук за вас, щоб ви могли досліджувати записи.

Більше того, ви можете дізнатися багато подробиць про своїх предків, щоб додати їх до свого генеалогічного дерева. Пропозиції продовжують надходити в Ancestry, оскільки вони мають 30 мільярдів записів. Чим більше ви розширюєте своє генеалогічне дерево, тим більше з’являтиметься підказок, і з часом воно змінюється циклом відкриттів. Це тому, що Ancestry щодня додає 2 мільйони записів.

  9 найкраще програмне забезпечення для відображення мережевих діаграм і топології

Фамберрі

Фамберрі це генератор сімейного дерева, за допомогою якого ви можете створити своє сімейне дерево приватно або співпрацювати з родиною, щоб допомогти зв’язати вашу родину з сімейною історією. Створюйте та керуйте сімейними фотоальбомами з можливістю пошуку. Крім того, ви також можете підтримувати зв’язок з родичами в приватній сімейній соціальній мережі. Ви можете повністю персоналізувати своє творіння своїми фотографіями.

Ви можете вибрати одну зі спеціально розроблених тем, щоб персоналізувати своє сімейне дерево та зробити його унікальним, як ваша власна родина.

Крім того, ваше сімейне дерево повністю захищено на Famberry. Лише ви та ваша близька родина можете бачити своє дерево. Famberry дає 100% гарантію, що ваша інформація не буде відстежена пошуковими системами. Вони обіцяють захистити ваші дані під час передачі та на серверах за допомогою шифрування.

Підсумок 👨‍👩‍👧‍👦

Генератор генеалогічного дерева — чудовий спосіб не відставати від свого сімейного походження. Сучасне покоління не любить вести щоденник і записувати сімейну історію. Також надумана ідея, що наступне покоління, швидше за все, знайде цей щоденник і оновить його. Ні, GenZ — це технічно підковане покоління. Вони люблять зберігати все в Інтернеті.

Генеалогічне програмне забезпечення зберігає та візуально представляє сімейну історію для вас. Також не дивно, що молодь зараз активно шукає своє походження за допомогою домашніх предків або наборів ДНК. Це в моді як серед мас, так і серед знаменитостей. Тому програми для створення сімейних дерев можуть бути хорошим інструментом для тих, хто планує створити персональне сімейне дерево.