Створіть свою наступну програму за допомогою цих платформ із низьким кодом/без коду з відкритим кодом

Це наш підібраний список платформ з відкритим вихідним кодом, які не містять коду, щоб скоротити витрати, орієнтовані на розробника.

Слід визнати, що розробники програмного забезпечення є одними з найбільш високооплачуваних професіоналів. Згідно з Forbesрозробка продукту є витратою номер один для створення будь-якої програми.

Це доводить велике вузьке місце, особливо якщо ви стартап.

Для цього конкретного випадку використання є багато платформ без коду або з низьким кодом для створення вашого продукту.

Низький код проти безкоду

По-перше, у розробці програм немає нічого подібного до No-code. У фоновому режимі завжди працюватиме код, який оброблятимуть професіонали програмного забезпечення.

Але з програмним забезпеченням без коду ви не напишете жодного рядка коду. Простий інтерфейс із функцією перетягування, і ваша програма буде запущена.

Зрештою, це також означає обмежені налаштування. Безкодові платформи націлені на технічно підкованих користувачів.

Однак, якщо ви можете включити кілька сценаріїв для покращення загального досвіду користувача та функціональності, це стане платформою розробки з низьким кодом, як Tooljet. Отже, низький код не означає код як важливу вимогу; це необов’язково, але використовується для додавання власних ароматів у будь-яку програму.

Отже, програмне забезпечення з низьким кодом — це допоміжні інструменти, спрямовані на програмування професіоналів для прискорення розробки програмного забезпечення.

І, нарешті, платформа з низьким кодом може функціонувати як безкодова, але навпаки не вірно.

Хоча ви можете почати з будь-якого, ця стаття стосується платформ з відкритим кодом і низьким кодом.

Довіра до програм із відкритим кодом завжди виявляється найкращою. По-перше, код є загальнодоступним і перевіряється більшу частину часу, тому ви можете бути впевнені щодо будь-якого шкідливого коду чи вразливостей.

І тоді ви завжди можете розщедритися, як тільки кількість збільшиться.

Отже, без зайвих слів, давайте почнемо зі списку деяких найкращих платформ з відкритим вихідним кодом із низьким кодом.

ToolJet це платформа розробки програм із низьким кодом для створення внутрішніх програм. Він сумісний із багатьма системами керування базами даних, включаючи PostgreSQL, MySQL, Cloud Firestore, MongoDB тощо.

Ви можете розгорнути ToolJet у хмарі або локально. В обох випадках веб-сайт ToolJet забезпечує конфіденційність і безпеку даних.

Завдяки сумісності з RestAPI, ToolJet може підключатися до Amazon Simple Storage Service або Google Cloud. Ви також можете інтегрувати його з Google Sheets, Slack, Airtable, Stripe тощо.

Програми, створені за допомогою ToolJet, адаптовані до мобільних пристроїв. Завдяки 35+ компонентам інтерфейсу користувача він має чудовий інструмент перетягування для візуального редагування. Крім того, Tooljet має редактори запитів для всіх підтримуваних систем баз даних.

ToolJet дозволяє вам співпрацювати зі своєю командою та вирішувати конфлікти будь-де на полотні програми.

  Як заблокувати завантаження файлів великих зображень у Firefox

Хоча ви можете створювати програми за допомогою візуальних редакторів, ToolJet також підтримує написання спеціального коду JavaScript будь-де, де ви вважаєте за потрібне. Крім того, ви можете створити плагіни для підвищення функціональності.

Хмара ToolJet — це повністю кероване рішення, але ви можете звернутися до посібників ToolJet, щоб запустити автономну версію на Kubernetes, Heroku, AWS EC2, Docker тощо. І так, також є безкоштовний рівень.

NocoDB

NocoDB це безкоштовна альтернатива Airtable для легкого створення програм без коду. Це працює з базами даних MySQL, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, SQLite, Amazon Aurora та MariaDB.

Ви можете створювати бізнес-процеси за допомогою додатків магазину програм NocoDB на додаток до API сторонніх розробників. Можна також запрограмувати API для інтеграції з Zapier, Make тощо.

NocoDB — це повністю безкоштовне саморозміщене рішення. По суті, ви можете використовувати це для перетворення будь-якої підтримуваної бази даних у розумну електронну таблицю.

Можна також створювати та ділитися різними представленнями (Сітка, Галерея, Канбан, Форма) з доступною базою даних. NocoDB також дозволяє захищати перегляди паролем для кращої безпеки. Крім того, він підтримує співпрацю з різними рівнями доступу.

І, нарешті, NocoDB гарантує, що ви не застрягнете з його багатою документацією. Однак ви можете замовити демо для початку.

Щоб ви знали, наразі NocoDB безкоштовний, але вони планують запустити корпоративну версію з користувацькими функціями та підтримкою.

Безеров

Безеров це платформа розробки додатків без коду на основі веб-браузера. Це допоможе вам створити базу даних без детального технічного досвіду.

Ви можете створювати необмежену кількість рядків і баз даних за допомогою Baserow. Крім того, співпраця – це легка робота без обмеження кількості користувачів навіть для безкоштовного плану.

Він працює з базою даних PostgreSQL із підтримкою MySQL і SQLite, які з’являться в майбутніх оновленнях.

Незважаючи на те, що Baserow не підтримує кодування, його підхід, орієнтований на API, дозволяє легко підключатися до зовнішніх програм. Це дозволяє відображати дані в режимах сітки, форм, галереї та канбану, а календар і опитування можуть стати доступними в майбутньому.

Ви можете надати дозвіл на основі ролей для ефективної співпраці. Baserow надає гнучкість між створенням власних плагінів або підключенням їх до сторонніх.

Baserow має безкоштовний рівень з ліцензією MIT. Між тим, хмарний хостинг також безкоштовний, але в майбутньому буде платити.

Frappe Framework

Frappe Framework це платформа DocType з низьким кодом для створення комерційних програм без особливих зусиль.

Підтримка баз даних MariaDB і PostgreSQL дозволяє отримувати дозволи на основі ролей для різних рівнів доступу. Ви також можете інтегруватися із зовнішніми програмами за допомогою Rest API і Webhooks.

Крім того, Frappe Framework має модульну систему, яка дозволяє створювати додатки поверх інших проектів.

Крім того, він має вбудовані форми, списки, пошук і навігацію для підвищення продуктивності з самого початку.

  Як автоматично організувати програми Gnome у папки програм за допомогою програми App Fixer

Ця пропозиція з низьким кодом від Frappe Technologies, яка має багато інших безкоштовних проектів із відкритим кодом, таких як ERPNext.

Directus

Directus це безголова CMS з відкритим кодом, сумісна з будь-якою базою даних SQL.

Він підтримує введення та адаптацію даних за допомогою REST+GraphQL API, JavaScript SDK і Pure SQL. Це також пропускає потребу в міграції, оскільки ви можете встановити його поверх існуючої бази даних SQL. Однак завжди є можливість почати все заново.

За допомогою Directus ви можете створити спеціальний API, використовуючи існуючу схему SQL або їхній засіб моделювання даних. Крім того, є деталізований контроль доступу для створення власних робочих процесів для користувачів. Це також дозволяє розширення API з додатковими кінцевими точками, веб-хуками, фільтрами відповідей і логікою подій.

Крім того, Directus сумісний з такими протоколами безпеки, як SSO, OAuth2, OpenID і 2FA. Крім того, Directus є модульним, що дозволяє розширювати його за допомогою спеціального JavaScript.

Нарешті, він має необмежену самостійну версію разом із безкоштовними та платними підписками на хмарний хостинг.

Якщо ви вирішите використовувати DirectUS і не готові встановити та налаштувати самостійно, ви можете спробувати Kamatera, яка пропонує DirectUS одним клацанням миші.

Конвертиго

Конвертиго це платформа розробки додатків із низьким кодом/без коду для створення додатків для Android та iOS в одному екземплярі.

Хоча вам знадобиться певний досвід програмування, щоб використовувати утиліту з низьким кодом, студію створення додатків без коду можна використовувати без будь-яких навичок програмування.

Convertigo — це окрема платформа, яка не потребує сторонніх SDK для створення програм для смартфонів. Однак ви можете використовувати зовнішні SDK для локальних збірок.

Його модуль з низьким кодом має багато важливих функцій, таких як підтримка кількох середовищ розгортання, баз даних SQL, Rest API тощо.

Але відсутність коду спрямована на тих, кого Convertigo називає розробниками програм для громадян. Це обмежено конструктором форм, прогресивними веб-програмами, офлайн-розгортанням тощо.

Convertigo має безкоштовну версію спільноти на додаток до двох платних рівнів із місячним і річним платними планами.

Сіль кукурудза

Сіль кукурудза має бути вашим основним ресурсом для створення веб-додатків без написання жодного рядка коду.

Ви можете використовувати цю утиліту з відкритим вихідним кодом для створення веб-програм, зручних для комп’ютерів і мобільних пристроїв, із реляційними даними, які мають гнучкі перегляди, типи даних і макети.

Ви можете швидко спробувати демонстрацію, щоб оцінити можливості Saltcorn без будь-яких налаштувань. На веб-сайті Saltcorn є безліч прикладів програм, які дають уявлення про можливості.

Крім того, у них є магазин Saltcorn для нових плагінів і пакетів для розширення функціональності та покращення естетики.

Це безкоштовна платформа, випущена за ліцензією MIT. Отже, ви можете самостійно розмістити ціле безкоштовне розгортання. Крім того, ви можете використовувати сторонній хмарний хостинг як преміум альтернативу.

РЯДНИЙ

рядковий є альтернативою Airtable з відкритим кодом для керування базами даних.

  Як перевірити, чи є у вас виділений графічний процесор

Ексклюзивний для Google Firestore Rowy дозволяє використовувати будь-який пакет NPM або API для додаткових функцій.

Він підтримує масовий імпорт/експорт даних із можливістю створення спеціальних дій із даними. Крім того, Rowy має рольовий дозвіл для безпечної командної роботи.

Ви можете самостійно розмістити або скористатися безкоштовною хмарною версією з обмеженими функціями. Однак ви також можете вибрати про-версію для всіх розширених атрибутів.

Адміністратор двигуна

Адміністратор двигуна це платформа керування даними без коду з відкритим вихідним кодом, яка зосереджена на панелі адміністратора ваших програм.

Це допомагає виконувати дії CRUD у зручному графічному інтерфейсі користувача. Крім того, Motor Admin полегшує аналіз даних за допомогою спеціальних звітів і діаграм SQL. Крім того, ви можете інтегрувати окремі звіти в одну панель і ділитися ними зі своєю командою.

Можна також інтегрувати робочі програми через API для створення персоналізованих форм.

Професійна версія Motor Admin має деякі додаткові функції, як-от дозволяє створювати CRM для продажів, підтримку клієнтів і керування проектами в самій області адміністрування. Крім того, ви можете співпрацювати безпосередньо на інформаційній панелі адміністратора, контролювати незначні зміни та відновлювати записи.

І, як і інші, версії, розміщені на власному хості, безкоштовні, а інші платні залежно від підписки.

NocoBase

NocoBase це платформа розробки без коду, яка дозволяє повністю налаштовувати без навичок програмування.

Як і багато інших у цьому списку, NocoBase також може похвалитися детальним контролем доступу. Додаток легко об’єднує в блоки форми, статистичні діаграми, таблиці, календарі тощо.

Ви можете відображати інформацію різними способами та підтримувати окрему структуру даних для її підтримки. І ви можете використовувати плагіни, якщо вам знадобиться додаткова майстерність обробки.

NocoBase надає вам повне право власності та необмежене комерційне використання за ліцензією MIT. Поки програма знаходиться на ранній стадії розробки, ви можете спробувати демонстраційну версію на її веб-сайті.

Висновок

Ви можете знайти цю статтю більше про розробку додатків з низьким кодом, і насправді це правда, тому що кількість хороших платформ без коду все ще дуже обмежена. А якщо взяти до уваги open-source, то вони швидко стануть дефіцитними.

Однак відкритий вихідний код є важливим, оскільки він забезпечує безпеку та гнучкість і обходить будь-яку можливість блокування постачальником.

PS: ви також можете перевірити деякі з найкращих онлайнових баз даних. або дізнайтеся про програми MVP.