Створіть привабливу заставку YouTube, щоб отримувати підписки за допомогою цих 12 інструментів

Categories:

YouTube насичений мільйонами відео майже в кожній ніші, і отримання нових передплатників на YouTube, особливо для нових користувачів YouTube, є Гордієвим вузлом.

Незважаючи на те, що вишукана мініатюра може завоювати клік, утримати аудиторію на прив’язці до вмісту – справжнє завдання. Оскільки обсяг уваги аудиторії YouTube продовжує зменшуватися, вони, швидше за все, втратять інтерес через кілька секунд.

Захоплюючий вміст, безсумнівно, важливий, щоб утримати користувачів до кінця; професійно розроблений вступ, який передує фактичному змісту, також необхідний. Як можна зробити висновок, вступне відео представляє відвідувачам ваш канал і веде їх до фактичного вмісту, який слідує.

Якщо ви плануєте створити його для свого каналу, але не знаєте, з чого почати, ми тут, щоб допомогти.

Нижче наведено найкращі платформи для створення вступних роликів, на яких ви можете створювати чудові вступні ролики YouTube і спонукати своїх глядачів бажати більшого.

Canva

Canva — це перший інструмент, про який варто згадати, коли потрібно створити привабливу графіку, зокрема мініатюри YouTube, але це ще не все, що він може зробити! Окрім можливостей графічного дизайну, Canva також можна використовувати для розробки відео, зокрема приголомшливих вступних роликів YouTube. Canva наповнена безліччю шаблонів заставки, які можна легко налаштувати, щоб відображати індивідуальність вашого каналу.

Крім того, ви знайдете пристойну кількість анімацій і ефектів, які можна використовувати для додання динамічності, якщо ви збираєтеся створювати заставки з нуля. У той час як професійна версія пропонує більше функцій, безкоштовна версія також має величезну колекцію стокових фотографій, значків та інших елементів, які можуть дуже допомогти в цьому процесі.

Promo, якому довіряють професіонали, є чудовою онлайн-платформою, яка пропонує цінність за кожну унцію, яку ви платите, щоб отримати високоякісні відео для різних цілей. Хоча ця зручна платформа здебільшого використовується для створення реклами та рекламних відео для різних платформ соціальних медіа, тут також можна створювати вступні відео YouTube.

Платформа пропонує величезну колекцію настроюваних шаблонів і обширних відеокліпів, які додають якості заставки YouTube, якої може бути браковано в інших місцях. Ви можете створити власну заставку з нуля або вибрати один із шаблонів, вставити музику, ефекти, текст тощо, щоб отримати бажані результати за лічені хвилини.

Intro Maker

Такий же простий, як і назва, Intro Maker — це чудовий інструмент для створення красивого вступу для ваших відео YouTube. Завдяки багатій бібліотеці з понад 4000 попередньо розроблених вступних відео, Intro Maker спрощує весь процес, не дозволяючи вам скомпрометувати якість вступних матеріалів. Інтерфейс чистий, а інструменти розташовані на очевидних місцях, що дозволяє виконувати завдання, не відволікаючись.

  Видалити запропонований канал з YouTube

Окрім шаблонів вступу, ви знайдете різноманітні стилі тексту та понад 20 попередньо розроблених макетів тексту, шрифтів, анімації тощо. Платформа має музичну бібліотеку, яка включає понад 100 безкоштовних пісень. Загалом, якщо ви хочете надати аудиторії YouTube щось, що захоплює, Intro Maker може стати вашим найкращим вибором.

Visme

Visme Intro Maker, якому довіряють такі імена, як IBM і Penske, використовується маркетологами, комунікаторами, керівниками та освітянами з 120 країн. Visme пропонує велику кількість попередньо розроблених шаблонів вступу, які можна персоналізувати відповідно до потреб вашого каналу.

Visme пропонує безкоштовну версію інструмента для створення вступних роликів, який може створювати захоплюючі заставки на YouTube, особливо для каналів у сфері бізнесу, способу життя та їжі.

Крім того, Visme пропонує корисні візуальні елементи разом із гарними галереями шрифтів, анімацією та ефектами переходу. Visme intro maker особливо подобається нестандартним відеоредакторам, які бажають додати вишуканості своєму вступу. Visme запам’ятовує колірну палітру вашого бренду, заощаджуючи ваші зусилля в майбутньому.

InVideo

Користувачі відзначають InVideo як платформу для редагування та створення відео своїми руками (зроби сам). Він забезпечує привабливі відео більш ніж 70 мовами, незважаючи на те, що у вас немає навичок редагування. Початківці та професіонали дуже віддають перевагу створювати заставку YouTube завдяки потужним функціям, які ви знайдете тут.

Ви можете отримати доступ до понад 5000 шаблонів вступних матеріалів, класифікованих у різних галузях, які можна налаштувати відповідно до ваших особистих потреб.

InVideo постачається з великою кількістю шрифтів, текстових візуальних ефектів і безкоштовної музики, які дозволяють глибоко налаштовувати вступне відео. Ви також можете завантажувати власні зображення чи відеокліпи або відкривати дивовижний вміст із медіа-бібліотеки iStock, що містить понад 8 мільйонів фрагментів.

Adobe Express

Хоча компанія Adobe відома своїми інструментами для налаштування PDF-файлів і графічного дизайну, користувачі мало знають про фантастичний відеоредактор, яким вона володіє.

Раніше відомий як Spark, Adobe Express — це звичайний відеоредактор, легко доступний на настільних комп’ютерах і мобільних пристроях, який можна використовувати для створення чудових відео для платформ соціальних медіа, включаючи заставку YouTube. Цей інструмент є винятковим вибором, щоб розпочати цікаву візуальну історію для вашого бренду, утримуючи ваших глядачів на гачку до кінця.

Завдяки нескладному інтерфейсу та процесу створення відео за допомогою перетягування за допомогою Adobe Express створення гідної заставки YouTube займає лічені хвилини.

  Як заблокувати канали на YouTube

Вам потрібно глибоко зануритися у великий пул шаблонів, щоб вибрати той, який відповідає вашим потребам, застосувати відповідні ефекти, фільтри, текстури та переходи, вибрати привабливі мелодії з бібліотеки звукових доріжок, і ось! Ви щойно створили преміум-заставку для свого каналу YouTube. Простенька!

Анімакер

Далі йде Animaker, який демонструє свою велику бібліотеку анімацій, мабуть, найбільшу, яку ви можете зустріти. Animaker має величезну клієнтську базу з понад трьох мільйонів людей і допомагає понад 1000 міжнародних брендів створювати вступні відео, оптимізовані для аудиторії YouTube.

Цю зрозумілу платформу скупчують користувачі-початківці, які хочуть створити чудову заставку, не потіючи. Animaker має багато функцій, серед яких варто відзначити камеру професійного рівня, вражаючі ефекти переходу та широкий вибір фонових доріжок і звукових кліпів.

Безкоштовна версія Animaker дозволяє створювати необмежену кількість двохвилинних відео, що ідеально підходить для створення заставки YouTube, якщо водяний знак вас не турбує. В іншому випадку преміум – це шлях!

RenderForest

RenderForest — це програмне забезпечення для створення відео та вступних відео на основі браузера, незалежно від платформи, до якого можна отримати доступ із будь-якого пристрою чи ОС. Ви знайдете понад 50 тисяч шаблонів анімованих відео, які можна налаштувати за лічені хвилини за допомогою шрифтів, логотипів, кольорових палітр і звукових доріжок із бібліотеки.

Інструмент використовує штучний інтелект, щоб рекомендувати дивовижні шаблони заставки та допомагає створювати заставки YouTube, не вимагаючи жодних технічних знань.

RenderForest дозволяє створювати вбивчі заставки тривалістю до трьох хвилин і безкоштовно представляти свій канал аудиторії. Однак тут ви отримаєте водяний знак і обмежений доступ до інструментів і музичних композицій. Ви завжди можете перейти на платні плани від 5,99 доларів США на місяць.

Укусний

Завдяки безлічі звукових ефектів, текстових ефектів і музичній бібліотеці Biteable підтверджує створення шедевру для вступного відео YouTube. Він забезпечує те, що обіцяно, і більше 9 мільйонів користувачів є тому підтвердженням!

Ви можете вибрати найбільш підходящий шаблон відео з багатьох доступних на платформі, щоб почати процес створення заставки або навіть почати з нуля. Відеоредактор Biteable призначений для невмілих користувачів, які бажають створити яскраву заставку для свого каналу YouTube, не втручаючись у складні відеоредактори.

У вас є свобода налаштовувати тексти за замовчуванням, вставляти відеокліпи, вибирати музику з аудіотеки чи додавати власну. Розумний редактор автоматично налаштовує палітру кольорів для вашого каналу та застосовує її до всього шаблону.

PlaceIt

Завдяки Envato, провідному світовому ринку та спільноті цифрових і творчих активів, PlaceIt прищеплює відсутню креативність у ваших вступних відео, необхідних для залучення нових підписників. Швидко доступний через веб-браузер, PlaceIt озброєний до зубів зручними функціями, які гарантують, що ваша заставка виділяється серед конкурентів.

  Що таке YouTube Premium і чи варто це робити?

Інтерфейс досить простий для роботи та пропонує бібліотеку, наповнену 20 000 шаблонів за категоріями, і регулярно додаються нові дизайни. Крім того, ви знайдете низку текстових ефектів, макетів і музичних композицій, які можна вручну вибрати та вставити у своє вступне відео.

Загалом, Placeit є життєздатним варіантом для аматорських відеоредакторів без витонченості, які бажають створювати професійні заставки в будь-якій ніші.

PhotoADKing

У майбутньому ми маємо PhotoADKing, який надає потужне середовище, яке оптимізує процес створення привабливих заставок YouTube і забезпечує результати за кілька хвилин.

Будучи корисним інструментом для створення вступних роликів для початківців і тих, хто не займається дизайном, він пропонує зручний і логічний інтерфейс для редагування відео, дозволяючи дизайнерам створювати заставки для вашого каналу YouTube без попереднього досвіду редагування.

Ви можете вибирати з великої кількості шаблонів, упорядкованих за категоріями, і налаштовувати їх на свій смак, додаючи свій логотип YouTube, слайди відео, анімацію, стокові зображення або завантажуючи власні медіафайли.

PhotoADKing пропонує вичерпний посібник, який допоможе вам створити заставку на своїй платформі. PhotoADKing стягує 9 доларів США за кожне вступне відео, або ви можете оформити річну підписку вартістю 89,69 доларів США.

FlexClip

Нарешті, у нас є FlexClip, надійна програма для створення вступних відео для новачків, яка полегшує створення вступних відео. Тут ви неодмінно знайдете кілька чудових шаблонів, які можна змінити відповідно до ваших вимог. FlexClip також містить 3D-шаблони, які дозволяють створювати 3D-заставки, щоб вразити своїх підписників.

Ви знайдете розширені параметри редагування відео, такі як додавання музики, тексту, переходів, спеціальних ефектів, логотипів, обрізання відеокліпів, регулювання швидкості та багато іншого. FlexClip не ставить водяні знаки на заставках YouTube навіть у безкоштовній версії, і саме це робить інструмент дуже бажаним.

Висновок

YouTube-заставки – це не просто короткі кліпи перед основним відео YouTube; саме вони знайомлять глядачів із вашим каналом, зацікавлюють їх і викликають цікавість. Захоплюючий вступ може творити чудеса з вашим каналом YouTube і переконати нових підписників натиснути кнопку підписки. Так чого ж чекати? Вперед і зачаровуйте свою аудиторію чарівними заставками YouTube.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими програмами для створення мініатюр YouTube.