Створіть мобільний додаток без програмування за допомогою цих 9 платформ

Коли ви думаєте про створення мобільного додатка для свого бізнесу, враховуються кілька факторів.

І головним чином ці фактори зводяться до вартості та підходу. Найняти розробника для створення програми для вас недешево, навіть якщо ви наймете когось із непрофесійним досвідом.

І чим складніший мобільний додаток вам потрібен, тим дорожчим він буде в довгостроковій перспективі. Таким чином, пошук способів створити власний мобільний додаток у вільний час може бути розумною альтернативою. На щастя, технології програмного забезпечення розвиваються такими швидкими темпами, що з’явилася можливість створити свій мобільний додаток без попереднього знання програмування.

Проте ви можете запитати: «Чи не обмежує це мою здатність створювати динамічну та багатофункціональну мобільну програму?». Я думаю, що на це запитання є багато відповідей, тому давайте спробуємо їх розібрати.

Еволюція розробників мобільних додатків

Кілька років тому створення мобільних додатків за допомогою конструкторів не було найнадійнішим шляхом. Причина в тому, що ви не можете створити нічого більше, ніж статичну програму; без динамічних функцій.

Сьогодні це вже не так. Це пов’язано з тим, що останнє покоління конструкторів мобільних програм підтримує розширення, динамічні віджети та оптимізовані функції реального часу. І, здебільшого, вам, як власнику малого бізнесу, нічого більше, ніж це потрібно.

Наведений вище приклад демонструє, як можна включити весь канал YouTube у свій мобільний додаток. І замість того, щоб додавати нові відео вручну, програма динамічно оновлюватиме список відео в реальному часі.

Таким чином, ви можете застосувати ту саму методологію до інших сфер застосування.

Наприклад:

 • Зміст. Надсилайте нові записи вмісту до своєї програми, коли вони з’являються, незалежно від того, чи це ваш блог, система вмісту чи магазин електронної комерції.
 • Push-повідомлення. Більшість сучасних розробників додатків тепер цілком здатні надавати функції push-сповіщень у вашу власноруч створену мобільну програму.
 • Портали користувачів. Хочете створити місце, де всі ваші користувачі зможуть тусуватися разом? Щось схоже на Instagram чи Facebook? З найновішими розробниками програм для мобільних пристроїв це можливо.
 • електронна комерція. Я думаю, що багато людей, які хочуть створити мобільний додаток, шукають саме функції, пов’язані з електронною комерцією. Ну, гарні новини! У цій статті мова піде про конструктори додатків, які дозволяють створити цілу франшизу електронної комерції, не написавши жодного рядка коду.

І, звичайно, є багато інших переваг і функцій, які ви можете включити. Отже, щоб дізнатися більше, ми збираємося підсумувати найкращі розробники мобільних додатків на ринку сьогодні. Ви можете бути здивовані, наскільки здатні такі розробники та скільки мільйонів людей створюють мобільні додатки таким чином.

Давайте розглянемо ближче.

AppMySite

Розробник додатків AppMySite допомагає власникам веб-сайтів створювати рідні мобільні додатки без написання жодного рядка коду. Ви можете створити програми для Android та iOS за лічені хвилини та опублікувати їх у магазинах програм. Незалежно від того, на якій CMS чи веб-технології побудовано ваш веб-сайт, AppMySite може це підтримувати.

Ось як працює AppMySite:

 • Підключення: підключіть свій веб-сайт і програму кількома кліками. Це забезпечить постійну синхронізацію даних вашого веб-сайту з вашою програмою.
 • Персоналізація: налаштуйте рідні елементи програми, екрани та меню, щоб повністю контролювати вигляд і роботу програми.
 • Опублікувати: Коли ваша програма буде готова, завантажте файли програми з AppMySite і надішліть їх до магазинів програм. Програми, створені на платформі, ретельно створені для затвердження в Google Play і Apple App Store.

Під час процесу ви зможете доповнити свій додаток рядом преміум-функцій. Деякі з них:

 • Чат: інтегруйте програмне забезпечення чату свого веб-сайту з програмою та спілкуйтеся зі своїми користувачами в режимі реального часу.
 • Підтримка мови: дозвольте користувачам вибрати мову на свій вибір у програмі.
 • Push-сповіщення: надсилайте необмежену кількість push-повідомлень своїм клієнтам і користувачам, щоб вони завжди були зацікавлені.
 • Монетизація: підключіться до Google AdMob і монетизуйте свій додаток, показуючи рекламу.
 • Універсальна підтримка платежів: отримайте підтримку для будь-якого платіжного шлюзу, активного на вашому веб-сайті.
 • Універсальна підтримка доставки: отримайте підтримку для всіх методів доставки на своєму веб-сайті.

Ви також можете легко керувати своїм додатком через AppMySite. Такі функції, як Analytics, автоматична публікація, керування користувачами тощо, дозволяють оптимізувати технічне обслуговування програми після запуску. Ви можете розпочати роботу з безкоштовного облікового запису та оновити його пізніше, коли будете готові опублікувати свою програму. Платні плани починаються від 3 доларів США на місяць.

  Як запустити дисплей Retina з його рідною роздільною здатністю

AppyPie

AppyPie допоміг понад 3 мільйонам творців створити повнофункціональну мобільну програму лише з візуальними будівельними блоками. Окрім підтримки Android та iOS, AppyPie також пропонує повну функціональність PWA (Progressive Web Apps). Таким чином, ваш мобільний додаток можна буде переглядати у веб-браузері, як звичайний веб-сайт. Це значною мірою вирішує дві проблеми одночасно.

Принцип роботи AppyPie надзвичайно простий. Ви починаєте з власної заздалегідь визначеної ідеї застосування, а потім зосереджуєтеся на «функціях», які пропонує AppyPie. Зазначені функції є будівельними блоками будь-якої програми, яку ви хочете створити. Як приклад, ось кілька категорій, на які функції поділено:

 • Соціальний
 • Мультимедіа
 • електронна комерція
 • контакт
 • Інформація

Якщо ви обираєте соціальні функції, ви зможете додавати списки довідників, картки учасників, конструктори форм, папки користувачів і багато іншого. Ви можете налаштувати кожну функцію для різних сторінок вашої мобільної програми.

Крім того, AppyPie пропонує безкоштовну допомогу для публікації ваших програм у Google Play або Apple Store. Це надзвичайно зручно та пропонує централізовану інформаційну панель для керування всіма потребами програми.

Адало

Що ви відчуваєте, коли чуєте про розробку власних мобільних додатків без навичок програмування?

Дивовижно, чи не так?

Adalo робить саме це, допомагаючи вам розробляти нові програми та втілювати їх у реальність простими кроками. Пройшли ті часи, коли будь-який розробник був потрібен лише для проектування та розробки. Ви зможете повністю контролювати свій дизайн, використовуючи компоненти перетягування.

З Adalo ви маєте свободу автоматично додавати конфігурацію бази даних і взаємодії. Якщо у вас є існуючий API, Adalo інтегрується з ним. Одним клацанням миші ви зможете запустити справжню версію своїх мобільних програм у магазинах програм для Android та iOS.

Різні речі, які ви можете робити з Adalo, включають:

 • Вибір прототипу та створення реальної програми за допомогою електронних таблиць і баз даних
 • Перетягування готових будівельних блоків для створення інтерфейсу програми
 • Пов’яжіть усі сторінки разом, не пропускаючи жодного моменту
 • Вибирайте свій запис зі списків карток, простих списків, створюйте власні або сітки зображень
 • Додавання форм, календарів, варіантів оплати та багато іншого.

Крім усього цього, ви можете створити власну інформаційну панель для автоматичного оновлення даних кожного користувача. Крім того, ви можете додати піктограми, щоб полегшити роботу клієнтів за допомогою панелей навігації. Ви можете використовувати різні форми та розміри для значків, кнопок, зображень тощо, а також додавати текст.

Крім того, додайте push-сповіщення для конкретних користувачів, автентифікацію користувачів, а також дії пристрою. Крім того, ви можете встановлювати зв’язки між об’єктами та ефективно керувати даними користувачів, і навіть рівняння також можливі з Adalo. І останнє, але не менш важливе: ви можете підключити кілька програм до однієї спільної бази даних.

Почніть розробляти свої мобільні додатки безкоштовно або виберіть наявний план від 50 доларів США на місяць.

Композитор Pro

Вам не потрібно вивчати програмування, щоб створити програму. Composer Pro від AppGyver — це професійна платформа, яка дозволяє легко створювати програми для будь-яких пристроїв.

Composer Pro ніколи не дозволяє вам йти на компроміс із якістю та реалізацією дизайну. Ви отримаєте багато властивостей стилю, які забезпечать вам ідеальний піксельний досвід. За допомогою Composer Pro ви можете створювати оптимізовані рідні програми, які мають доступ до будь-якого рідного пристрою.

Крім того, ви знайдете сотні логіки, оскільки немає обмежень для ваших думок, будь то математика, операції з масивами чи інженерія, логіка інтерфейсу користувача тощо. Composer Pro покриває все це. Ви отримаєте 500 будівельних блоків, а також зможете поділитися своїми власними компонентами зі спільнотою.

Їх потужний механізм створення тем пропонує бібліотеку компонентів інтерфейсу користувача, щоб ви могли змішувати та поєднувати різні компоненти, щоб використовувати їх разом, і це насправді потужно. Крім того, ви можете інтегрувати будь-який API за допомогою майстра інтеграції REST, а також використовувати попередньо створені інтеграції. Завершивши роботу над програмою, ви можете відправити її одним клацанням миші, а потім випустити, щоб зробити доступною для користувачів.

  Як скинути параметри користувача та налаштування реєстру в Word

Крім того, ви отримуєте засоби налагодження, конвеєри розгортання, механізми анімації, плагіни, підтримку кількох мов і шрифтів, а також безпеку. Composer Pro є на 100% безкоштовним і включає публікацію додатків у Google Playstore або App Store для використання в Інтернеті, на мобільному пристрої, телевізорі, комп’ютері та планшеті; розміщення вашого сайту на CDN (за бажанням) і багато іншого.

GoodBarber

Створіть програму для мобільних пристроїв із GoodBarber за допомогою конструктора програм, щоб зробити вашу роботу доступнішою та зручнішою. GoodBarber використовує найкращі технології, які допомагають вам швидко створювати будь-які програми, наприклад програми для електронної комерції, програми для керування вмістом тощо.

Завдяки різноманітним варіантам дизайну та можливостям ви можете запропонувати своїм користувачам/аудиторії якісний досвід. GoodBarber також дозволяє створювати PWA (Progressive Web App), який працює на будь-якому пристрої. Ви можете дозволити доступ до використання PWA з будь-якого браузера за допомогою простої URL-адреси.

Крім того, GoodBarbar пропонує такі розширені функції, як push-повідомлення, офлайн-режим тощо. Переходячи до переваг використання App Builder, ви можете отримати вигоду від однієї підписки замість того, щоб отримувати величезну суму рахунку-фактури від розробників.

Що ви можете очікувати від GoodBarbar:

 • Власна програма для iOS, розроблена на C
 • Програма для Android, розроблена на Java
 • PWA розроблено в Angular і сумісно з усіма веб-переглядачами
 • Бек-офіс і простий інтерфейс для керування
 • Актуальні програми
 • Експертна підтримка

Крім того, ви отримуєте понад 500 функцій, push-повідомлення, CMS (для створення зображення, відео, тексту, звуку тощо), універсальні посилання, автоматичний вхід, оплату в один клік, постійний кошик і багато іншого. Крім того, ви можете створити власний канал чату для зручної взаємодії з користувачами.

Насолоджуйтеся перевагами UGC (контенту, створеного користувачами), який дозволяє вашій аудиторії брати участь у розробці ресурсів у програмі. Наприклад, вони можуть надсилати відео, статті та навіть зображення зі своїх телефонів.

Виберіть відповідний план і скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією, не повідомляючи дані кредитної картки.

BuildFire

Справедливо скептично ставитися до потенціалу певних розробників мобільних додатків. Команда розробників зазвичай створює найбільш динамічні та інтерактивні програми. Тож, природно, потрібно поставити під сумнів потенціал служби створення мобільних додатків. На щастя, BuildFire не тільки надзвичайно потужний, але й повністю прозорий щодо своїх функцій і доступних інструментів.

Головною особливістю BuildFire є система плагінів. Кожен мобільний додаток, який ви створите на цій платформі, розпочнеться з вибору плагінів і віджетів. Плагіни охоплюють усі основні сфери функціональності та інструментів для конкретних мобільних програм. Наприклад, якщо ви хочете створити додаток електронної комерції, ви можете вибрати між Shopify, Square, PayPal та іншими інтеграціями.

Інтерфейс створення програми надзвичайно гнучкий. Ви можете почати з розробки домашньої сторінки, а потім переходити до додаткових сторінок і вмісту. Згодом ви зможете додавати такі функції в реальному часі, як вміст блогу, профілі користувачів, push-повідомлення та багато іншого. Крім того, клієнти BuildFire можуть вибрати один із понад дюжини шаблонів, щоб значно прискорити процес створення програми.

Кожна функція пояснюється у відеопосібнику або в письмовій публікації в блозі. Крім того, BuildFire часто проводить вебінари в прямому ефірі, щоб допомогти своїм клієнтам дізнатися більше про типи програм, які ви можете створити. Це надзвичайно зручний бренд.

Нарешті, є питання ціноутворення. Базовий план починається з 89 доларів США на місяць і його достатньо для основних бізнес-потреб. Професійний план досягає 149 доларів на місяць і пропонує додаткові функції, як-от покупки в програмі та push-сповіщення. І, нарешті, у вас є план Enterprise за 499 доларів на місяць, включаючи всі функції BuildFire.

Усі програми, які ви створюєте за допомогою BuildFire, повністю сумісні з пристроями iOS та Android.

Неймовірний

Якщо ви коли-небудь пробували навчитися програмувати, то, швидше за все, чули про платформу Scratch раніше. Платформа використовує інтерфейс «на основі блоків» для створення програм і навчання програмуванню. Thunkable, схоже, надихнув себе підходом Scratch, оскільки їхній основний інтерфейс для створення мобільних додатків надзвичайно схожий.

  Як вимкнути пропозиції Siri на екрані блокування вашого iPhone

Це дає вам доступ не тільки до швидкого створення мобільних додатків, але й допоможе вам освоїти нові трюки. Базові програми не так складно створити, як можна подумати. Тим не менш, Thunkable все ще є конструктором візуальних мобільних додатків і пропонує зручний інтерфейс дизайну.

На зображенні вище показано інтерфейс, з яким ви працюватимете більшу частину часу. Вибір «Блоки» покаже вам, як ваша програма взаємодіє з об’єктами, подібно до того, що в стилі Scratch. Дуже корисно, якщо ви плануєте самостійно навчитися програмувати мобільні додатки.

І останнє, але не менш важливе: ціни також надзвичайно привабливі. Кожен може використовувати Thunkable для безкоштовного створення мобільних додатків. Преміальний план (21 долар на місяць) надасть вам більше місця для зберігання, а також персоналізовані параметри брендування.

AppInstitute

AppInstitute виріс із багатообіцяючого стартапу до повноцінного бренду, який обслуговує понад 150 000 клієнтів у всьому світі. Їхні інтуїтивно зрозумілі послуги створення мобільних додатків розроблені спеціально для власників малого бізнесу. Якщо ви зайнятий власник бізнесу, мало розбираєтеся в коді та потребуєте мобільного додатка – AppInstitute має багато привабливих функцій, які допоможуть вам.

Одним із успіхів AppInstitute є те, як легко створити мобільний додаток для потреб вашого бізнесу. Весь процес зведений до чотирьох коротких кроків, що дає вам багато можливостей для налаштування.

 • Виберіть шаблон. – Ви можете завантажувати повнофункціональну програму з попередньо створеного шаблону. AppInstitute охоплює такі сфери, як заходи, спорт, ресторани, послуги тощо.
 • Додайте елементи брендування. – Отримавши шаблон, ви можете додавати елементи брендування. Наприклад, власний логотип, посилання на соціальні мережі, фотографії та багато іншого.
 • Налаштувати вміст. – Редагуйте все, від порядку сторінок до тексту. Усі зміни можна додати з власного інтерфейсу конструктора програм.
 • Публікуйте миттєво. – Програми готові, коли вони вам знадобляться. Таким чином, ви також можете публікувати свої програми в найпопулярніших мобільних магазинах одним клацанням миші.

І останнє, але не менш важливе: AppInstitute не стягує з вас плату, доки ви не вирішите опублікувати свою щойно створену програму. Преміальна ціна починається приблизно від 40 доларів США на місяць за найдешевший план.

Андромо

Якщо ви хочете створювати мобільні програми та одночасно заробляти гроші, шукайте Andromo. Ця платформа для створення мобільних додатків лише для Android є однією з найкращих у світі. Їх бездоганний інтерфейс для створення додатків забезпечує простий процес створення особистих або бізнес-додатків на льоту.

Однією з причин успіху Andromo є його вбудована інтеграція з соціально орієнтованими елементами дизайну. Одна справа створити програму, яка надає ресурси, але зовсім інша, коли ваша спільнота може взаємодіяти з цими ресурсами в режимі реального часу.

Незалежно від того, створюєте ви музичну бібліотеку чи туристичний каталог – Andromo прагне надати вам необхідні інструменти для цього. Усе без необхідності писати жодного рядка коду. Крім того, кожна мобільна програма, яку ви створюєте за допомогою Andromo, генерується у рідному коді Android. І можна опублікувати в магазині Google Play без особливих проблем.

Нарешті, Andromo відомий своїми функціями заробляння грошей. Всім відомо, наскільки популярним є сьогодні ринок мобільного зв’язку. Таким чином, є багато можливостей для заробітку грошей під час публікації нових програм. Andromo допомагає вам у цьому відділі через власну рекламну мережу та мережу AdMob.

Створення мобільних додатків без коду

Чи можете ви створювати функціональні мобільні програми, не знаючи, як кодувати? Абсолютно.

Програми, перелічені тут у цій публікації, чудово втілюють це почуття. І чудова новина полягає в тому, що ця технологія продовжить розвиватися. Очікуйте, що дедалі більше конструкторів мобільних додатків підтримуватимуть інтеграцію сторонніх розробників, що зробить створення динамічних додатків більш корисним.

На закінчення визначте, які функції ви шукаєте у своєму мобільному додатку. Це допоможе звузити коло платформ, які найкраще відповідають вашим потребам. А також зрозумійте свої варіанти бюджету на найближче майбутнє. Хоча деякі платформи можуть бути дорогими, ви повинні пам’ятати, що розробка мобільних додатків на замовлення може коштувати понад 50 000 доларів США або більше.