Створіть курс і монетизуйте свій досвід разом із Thinkific

Один із найкращих способів ефективно використати свої знання та досвід – це створити онлайн-курс для навчання інших.

Ви можете представити свої знання в організованому форматі та отримати можливість монетизувати їх.

Це може бути про що завгодно, незалежно від того, чи хочете ви поділитися своїми кулінарними порадами, досвідом корпоративного життя, балансом між роботою та особистим життям, технічним вмістом тощо.

Мільйони учнів були б здивовані оберіть онлайн-курс замість того, щоб йти до кампусів/інститутів для отримання професійних ступенів, спеціалізацій або розширення своїх знань. Це одна з найбільших галузей промисловості, пов’язана з усіма іншими галузями.

Чи вигідно створювати онлайн-курс і монетизувати?

Потрібні зусилля, щоб створити курс, яким можна поділитися або продати аудиторії.

Не тільки якість контенту, який ви створюєте, вам також потрібно шукати правильну платформу, щоб поділитися ним зі світом.

Деякі люди використовують соціальні медіа-платформи, а деякі все ще вважають за краще використовувати старі добрі інформаційні бюлетені, щоб охопити користувачів, зацікавлених в онлайн-курсах.

Отже, коли намагаєтесь монетизувати свою діяльність, слід враховувати кілька факторів:

  • Платформа для обміну курсом.
  • Знаючи попит на ваш курс.
  • Сплануйте унікальну структуру курсу.
  • Використання різних форм контенту в курсі, щоб підтримувати інтерес.
  • Маркетинг вашого курсу.
  • Спілкуйтеся зі своїми учнями.

Коли ви з’ясуєте всі вищезазначені моменти, ви зможете продовжити свій шлях до успішного онлайн-курсу. Технічно це звучить як основні будівельні блоки створення онлайн-курсу.

Але як це зробити?

Ви можете вручну працювати/досліджувати всі аспекти, які допоможуть вам створити видатний онлайн-курс, але це потребує часу.

Якщо ви не хочете витрачати зайвих зусиль на основи створення онлайн, такі платформи, як Thinkific, можуть допомогти.

Як Thinkific полегшує створення онлайн-курсу?

Thinkific допомагає вам подолати всі труднощі, пов’язані зі створенням онлайн-курсу. Іншими словами, це універсальне рішення для полегшення процесу створення успішного курсу.

  Мікропрограмне забезпечення та програмне забезпечення: подібності та відмінності

Таким чином, ви можете зосередитися на демонстрації свого досвіду та взаємодії з учнями замість того, щоб турбуватися про створення курсу, створення інтерактивного вмісту та його маркетинг.

Що ви отримуєте з Thinkific

Thinkific надає все необхідне для прискорення процесу створення чудового курсу. Дозвольте мені виділити деякі важливі пропозиції Thinkific.

Інструменти для створення курсу

Thinkific дозволяє легко створювати курси за допомогою конструктора курсів. Ви знайдете доступні шаблони, які можна редагувати, перетягуючи та скидаючи.

Для його використання не потрібні технічні знання. Ви можете використовувати відео, інтерактивні файли та вміст сторонніх розробників, щоб покращити курси та створити привабливий досвід навчання.

Ви можете запланувати свої курси так, щоб вони працювали як живі заняття, або пропонувати їх як курси для самостійного навчання.

Конструктор сайтів

У 2022 році та в осяжному майбутньому (до появи Web 3.0) кожному потрібен веб-сайт для просування своїх продуктів, будь то онлайн-курси чи щось інше.

Ви отримуєте готові шаблони з можливістю їх налаштування через Thinkific. Отже, вам не потрібно створювати обліковий запис на іншій службі, щоб створити свій веб-сайт; це прямо тут.

Продаж інструментів

Щоб полегшити підписку/купівлю ваших курсів, вам потрібні функції електронної комерції.

Ви можете окремо вибрати платформи електронної комерції для продажу свого онлайн-курсу. Але в це потрібно вкладати більше часу. Отже, з Thinkific ви вже готові продавати та просувати свої навчальні продукти з самого початку.

Thinkific надає інтегрований платіжний процесор для швидкої обробки платежів/відшкодувань. Крім того, ви можете запропонувати учням додаткові безкоштовні продукти, коли вони купують один із ваших курсів.

Наразі він не дозволяє керувати податками чи представляти інструменти бухгалтерського обліку, але вони кажуть, що ця функція незабаром з’явиться на їхній платформі.

Функція спільноти

Не матиме значення, чи буде курс хорошим, якщо ви не будете взаємодіяти зі спільнотою ваших учнів.

Онлайн-учні хочуть, щоб ваші ідеї та особисті пропозиції на їхньому шляху навчалися у вас. Завдяки активній участі спільноти ви можете утримувати учнів, які купують нові курси, які ви випускаєте.

Крім того, позитивний досвід взаємодії спонукатиме учнів рекомендувати ваші курси своїм друзям і колегам.

Thinkific дозволяє спілкуватися з учнями, організовуючи обговорення, ділячись важливими оновленнями, дозволяючи їм залишати коментарі та проводячи живі заняття.

  Обертайте або перевертайте відео за допомогою цих 6 інструментів

Масштабування вашого продукту

Що робити, якщо ваш онлайн-курс стане дуже популярним серед учнів? З Thinkific ви отримуєте можливість використовувати API, додавати адміністраторів, які допоможуть вам керувати, і дозволяєте без особливих зусиль продавати кілька місць на курсі.

Платформа дозволяє за потреби обслуговувати переважну кількість слухачів для вашого курсу.

Аналітичні програми, які підтримує Thinkific

Хоча ви отримуєте багато речей, збір даних про ваших студентів/учнів є важливим, щоб надати їм персоналізований досвід і оцінити ефективність вашого курсу.

Thinkific полегшує це, дозволяючи використовувати аналітичні програми для збору й аналізу даних про клієнтів.

Ви можете підключити такі програми, як:

Кожна аналітична платформа надає різноманітну інформацію. Щоб зібрати всю крихітну інформацію, ви можете спробувати Mixpanel. І Google Analytics має стати хорошою відправною точкою для всіх, хто хоче використовувати рекламні та видавничі платформи Google.

Цінові плани для Thinkific

Якщо все це звучить добре, ви можете спробувати Thinkific.

Це безкоштовно, щоб розпочати роботу, і потрібна преміум-підписка, щоб розблокувати більше функцій та інструментів, щоб розширити свою подорож у створенні цінних курсів.

Безкоштовний план обмежений кількома курсами, але без обмеження кількості студентів. Ви також отримуєте доступ до конструктора курсів.

Базова підписка починається від 39 доларів США, за яку ви можете додавати необмежену кількість курсів, отримати обліковий запис адміністратора, спеціальний домен, функцію купонів, індивідуальну взаємодію зі студентом електронною поштою тощо. Це коштуватиме вам більше, якщо ви хочете надати сертифікати та отримати пріоритетну підтримку.

Перейдіть на сторінку цін, щоб дізнатися більше.

Підтримка Thinkific і спільнота

З усіма платними тарифними планами Thinkific ви отримуєте технічну підтримку та допомогу, щоб переконатися, що все працює так, як ви очікуєте.

Однак Thinkific також надає план «Плюс», щоб надати вам розширену підтримку, де ви можете навчати своїх співробітників, оптимізувати потенційних клієнтів і отримати розширені функції безпеки.

Якщо ви є автором популярних курсів і з вами працює команда, розширені параметри підтримки Thinkific можуть вам допомогти.

Крім того, Thinkific також має групу Facebook для об’єднання спільноти творців. Це приватна група, тому вам потрібно буде подати запит на приєднання до неї, перш ніж ви зможете почати взаємодіяти з іншими творцями за допомогою Thinkific.

  Чи є Splashtop життєздатною альтернативою віддаленому робочому столу Microsoft?

Це має бути чудове місце, щоб дізнатися більше про те, як інші творці успішно використовують платформу.

Платформи, альтернативні Thinkific

Звичайно, є багато інших платформ, таких як Thinkific, які ви можете спробувати. Деякі із запропонованих альтернатив включають:

EdisonOS

EdisonOS — це досить нова платформа, яка пропонує різноманітні рішення, включаючи розробку/продаж курсів і створення навчальних програм.

Він зосереджений на наданні автоматизованих послуг для полегшення бізнес-операцій, пов’язаних із вашим брендом EdTech. На відміну від Thinkific, ви не отримуєте жодного безкоштовного плану. Отже, ви можете вибрати безкоштовну пробну версію та оцінити, чи вона вам потрібна.

FreshLearn

FreshLearn надає універсальну платформу для різних випадків використання. Ви можете продавати свої курси, цифрові продукти, членство в своїх інформаційних бюлетенях тощо.

Він постачається з різними інструментами, які допомагають покращувати брендинг, продавати купони, взаємодіяти з вашою спільнотою та надавати вашим клієнтам доступ до речей із мобільної програми.

Це буде гарним варіантом, якщо ви хочете вивчити різні можливості на одній платформі. Почати роботу також можна безкоштовно.

Піддається навчанню

Teachable — це платформа, схожа на Thinkific (за функціями), яка допоможе вам продавати онлайн-курси.

Ви можете розпочати безкоштовно або вибрати його преміум-плани, щоб отримати більше від нього. Взаємодія з користувачем виглядає досить освіжаючою з Teachable; ви можете дослідити більше, щоб дізнатися.

Підведенню

Незалежно від того, чи це Thinkific, чи інша платформа, усе покликане полегшити створення та продаж онлайн-курсів.

Ви повинні оцінити вимоги та можливості зростання, які ви отримуєте з кожною платформою. А потім почніть зосереджуватися на найважливішому – на створенні майстер-класу, який подобається всім.