Створіть користувацькі ключі для введення електронної пошти, номера телефону та імен [Paid]

| | 0 Comments| 2:42 PM
Categories:

У міру розвитку телефонів загальну клавіатуру, яку ми використовували для введення текстів, незабаром замінили. Спочатку за допомогою фізичної клавіатури QWERTY, а потім за допомогою екранної клавіатури, яка в міру збільшення екранів нашого телефону робить введення тексту зручнішим. З появою екранних клавіатур і відкритих систем, таких як Android, були винайдені нові способи полегшити введення тексту, що сигналізує про початок клавіатури сторонніх розробників. Розробники створили клавіатури з доданими функціями, що полегшують введення тексту, а OftenType — це чудова спроба створити клавіатуру, яка полегшує введення зайвої інформації, як-от ваш номер телефону чи адреса. Це програма для iOS за 1,99 доларів США (потрібна iOS 8.1 або вище), яка дозволяє створювати власні ключі для номерів телефонів, адрес, імен тощо. Просте натискання на клавішу дозволить вам ввести адресу електронної пошти або вулицю без необхідності вводити все це.

  Як показати всю пошту як звичайний текст в Outlook

Після інсталяції OftenType потрібно надати повний доступ із програми Налаштування в розділі Загальні>Клавіатура. Потім його потрібно налаштувати, тобто ви повинні створити власні ключі з інтерфейсу програми. Додаток також дозволяє створити кілька розширень однієї електронної пошти, тобто якщо у вас є адреса електронної пошти з різними службами з однаковим ідентифікатором, але різними доменами, ви можете додати їх усі до одного ключа.

Торкніться «додати ключ», а потім виберіть, яку інформацію ви хочете ввести. Ви можете зберігати електронні листи, імена та номери телефонів, а також адреси та призначати їх користувацьким клавішам. Торкніться клавіші для інформації, яку потрібно зберегти, введіть її та торкніться Готово. Під час перемикання на клавіатурі з’являються лише клавіші, які мають пов’язану з нею інформацію.

  Чи потрібна вам спеціальна звукова карта для вашого ПК?

OftenType досить хороший; це щось на зразок розширювача тексту для важливої ​​інформації, яку вам потрібно ввести, але в набагато більш витонченій формі. Тим не менш, клавіатуру можна було б зробити з незначними покращеннями. Оскільки він дозволяє зберігати кілька електронних листів і телефонних номерів, навіть адреси для кількох клавіш, має бути спосіб визначити, яка інформація збережена на ключі, просто подивившись на неї на клавіатурі. Це може бути щось таке просте, як натискання й утримування клавіші для попереднього перегляду інформації. Крім того, OpenType є досить дивовижним і чудовим прикладом того, що робить клавіатури сторонніх розробників настільки важливими для смартфонів.

  Як переглянути заархівовані повідомлення в Messenger

Встановіть OftenType із App Store