Створіть конкурс роздач, використовуючи ці 14 інструментів

Categories:

Якби ви проводили більше часу в соціальних мережах, ви б точно натрапили на розіграші та конкурси.

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому компанії проводять розіграші подарунків? Ну, вони не віддають нічого безкоштовно. За кожною роздачею роздачі стоїть стратегія. Сьогодні ми поговоримо про причини кожної роздачі, яку будь-яка компанія організовує в Інтернеті, і про те, як створювати такі пропозиції для своїх потенційних клієнтів.

Перш ніж перейти до причин, давайте коротко розберемося, що таке конкурс роздач.

Що таке конкурс роздач?

Коли ви чуєте термін «роздача», ви повинні розуміти, що це рекламний розіграш. Тут будь-якому випадковому учаснику з усієї маси буде вручений приз. Отже, це більше схоже на рекламу компанії, оскільки людям подобається брати участь у конкурсах роздач і щось вигравати.

Плати з учасників не стягуватиметься. У більшості випадків учасникам розіграшу просто потрібно надати свої дані. Отже, це дуже поширений спосіб для компаній збирати дані клієнтів. Ну, зараз ми не йдемо до цього кута.

Найкраща перевага роздачі подарунків полягає в тому, що вона приваблює велику кількість людей до вашого бренду, якщо ви створюєте правильну роздачу, яка може сподобатися людям, і в правильному місці.

Давайте розглянемо логіку розіграшу подарунків.

Чому варто влаштувати роздачу?

Деякі з ключових переваг розіграшу:

  • Присутність у соціальних мережах. Ви можете вивести свою присутність у соціальних мережах на абсолютно новий рівень, пропонуючи записи або бали у роздачі в обмін на підписників або лайків. Один розіграш може підняти кількість ваших підписників на новий рівень.
  • Збільшення відвідуваності веб-сайту – коли ви рекламуєте свою роздачу на різних платформах, ви можете зрештою залучити більше відвідувачів веб-сайту.
  • Зростання кількості передплатників електронної пошти. Щоб отримати участь у розіграші, ви можете попросити людей зареєструватися у вашому списку розсилки та використовувати їх для електронного маркетингу.
  • Підвищення впізнаваності бренду – коли ви організовуєте роздачу, ви побачите, що більше людей дізнаються про ваш бренд. Це також допоможе вам залучити потенційних клієнтів і перетворити їх на ваших платоспроможних клієнтів.
  • Створення спільноти – розіграші подарунків можуть допомогти вам залучити трафік на будь-яку платформу за вашим вибором. Отже, ви можете безпосередньо створити спільноту для свого бренду за допомогою розіграшу.

Ви думаєте про те, щоб влаштувати роздачу для свого бренду? Але чи знаєте ви, як створити подарунок?

Що ж, вам не потрібно хвилюватися, тому що це досить просто. Ось кілька найкращих інструментів, які можуть допомогти вам створити роздачу

RafflePress

RafflePress — безкоштовний плагін номер 1 для розіграшу WordPress. Це дозволить легко розширити список електронної пошти, стежити за соціальними мережами або отримати більше трафіку на веб-сайті завдяки безлічі функцій. Найкраще те, що вам просто потрібно встановити плагін і використовувати його Drag & Drop Giveaway Builder для створення успішної кампанії розіграшу протягом кількох хвилин.

Ви можете почати з попередньо створених шаблонів вірусних розіграшів, щоб покращити залучення та дізнатися, що підходить для вашого бренду. Розіграші, які ви створюєте, адаптовані до мобільних пристроїв, тож люди можуть брати участь із будь-якого пристрою. Крім того, є вхід одним клацанням миші та захист від шахрайства, щоб ваш конкурс був чесним.

RafflePress спрощує збільшення кількості читачів у соціальних мережах завдяки інтеграції соціальних мереж. Завдяки оптимізованим цільовим сторінкам розіграшу ви отримаєте чудові результати. Ви можете збільшити кількість конверсій і досягти цілей за допомогою розширеного відстеження та перенацілювання.

KickoffLabs

Ви можете створити кампанію роздачі протягом кількох хвилин KickoffLabs. Тепер ви можете легко налаштувати вірусні розіграші, запуски продуктів і тоталізатори для просування свого бренду. Люди зможуть заробляти бали за перенаправлення ваших подарунків людям, і саме тут ваш маркетинг виходить на новий рівень.

  Як отримати пряме посилання для завантаження файлу в документі Office 365

Ви можете вибрати з уже доступних шаблонів конкурсу або навіть створити власний шаблон для розіграшу. Деякі з широко використовуваних шаблонів включають роздачу рівня винагороди, розіграш бонусів, винагороди Shopify, розіграші таблиці лідерів, список очікування перед запуском і хабарі електронною поштою. Крім того, розумні електронні листи допоможуть досягти кращих результатів.

Ви можете підвищити свої коефіцієнти конверсії за допомогою персоналізованих конкурсних привітань. Аналітика, орієнтована на рентабельність інвестицій, дозволяє вам легко побачити, яку цінність ви отримуєте завдяки цим вірусним роздачам. Ви знатимете, звідки надходять ваші потенційні клієнти, і вам буде легше зосередитися на цих речах.

KingSumo

KingSumo це ще одна досить відома безкоштовна платформа онлайн-конкурсів. Спочатку інструмент був розгорнутий для використання в компанії, але він став досить успішним, і тому компанія вирішила розгорнути його для всіх. Ви зможете розширити свій список розсилки за допомогою вірусних роздач KingSumo.

Якщо ви плануєте провести розіграш із безкоштовною версією KingSumo, ви отримаєте лише базові функції, як-от необмежені розіграші та інтеграції. Щоб використовувати його в повній мірі, вам доведеться придбати платний план.

Платний план допоможе вам отримати доступ до кількох інших функцій, у тому числі спеціального брендування, відстеження пікселів Facebook, підтримки клієнтів та інтеграції Zapier. Ще одна хороша річ полягає в тому, що KingSumo обробляється тією ж командою, що стоїть за AppSumo.

Відблиск

Відблиск дає змогу проводити красиві змагання, які можуть сприяти справжньому залученню користувачів. Платформа бачить, що є мінімальні кроки, необхідні для входу, щоб більше людей входило через ваші кампанії. Крім того, вбудована функція обміну вірусами дозволяє людям легко ділитися з друзями одним клацанням миші.

Чуйний віджет зробить його безперебійним на кожному пристрої. Розумні сповіщення електронною поштою дозволять абітурієнтам легко відстежувати свій прогрес. Захист від шахрайства автоматично позначає всі підозрілі записи та надсилає їх на перевірку. Найкраще в Gleam те, що він підтримує до 25 мов.

Ви можете вставити віджет Gleam будь-де. Ви можете розмістити цей віджет у своєму блозі, на цільовій сторінці, сторінці у Facebook або навіть на простій цільовій сторінці, розміщеній на хостингу, для проведення розіграшу. Є багато готових шаблонів конкурсів, які надихнуть вас створити щось власне.

HyperFyre

HyperFyre це вдосконалена платформа для Web3. Якщо ви хочете здійснювати вірусний маркетинг на Web3, то HyperFyre — ідеальний вибір для просування вперед. Ви можете створювати реферальні кампанії з необмеженим вибором переможців і посилювати свою присутність. Ви можете переконатися, що всі ваші підписники справжні, оскільки соціальна автентифікація видалить усіх ботів і фальшивих користувачів.

На HyperFyre лише перевірені учасники зможуть залучати своїх друзів. Завдяки DIY Dashboard користувачам буде легко налаштувати інформаційну панель на свій смак.

Ви можете швидко створювати вірусні кампанії за допомогою HyperFyre та додавати власні завдання для розвитку спільноти. Ви можете отримати більше підписників у своїх соціальних мережах, а також дозволити їм ділитися вашим вмістом зі своїми підписниками. Користувачі перевіряються на основі їхніх токенів. Таким чином, немає жодних шансів, що фальшиві користувачі чи боти введуть ваші розіграші.

ShortStack

ShortStack відоме як найбільш настроюване все-в-одному програмне забезпечення для змагань. Ви можете використовувати його для створення необмеженої кількості інтерактивних цільових сторінок для ваших конкурсів і роздач. Ви побачите чудовий приріст конверсій цільової сторінки та збору потенційних клієнтів.

ShortStack дозволяє адаптувати вашу маркетингову кампанію відповідно до вашого бренду та ваших уподобань. Немає необхідності наймати будь-якого розробника, щоб вставити конкурси, відео чи форми на ваш веб-сайт. Це полегшить вам розширення списку електронної пошти.

  Виправте підключення до віддаленого робочого столу: виникла внутрішня помилка

Ви також можете заохотити більше людей ділитися в Instagram і Twitter, створивши конкурси хештегів. Крім того, ви навіть можете влаштувати конкурс коментарів до участі, щоб збільшити зацікавленість ваших підписників. Пропонувати коди знижок на вашій цільовій сторінці за допомогою електронних листів і залучати більше людей до ваших змагань – це найпростіше з ShortStack.

Випер

Ви можете створити розіграш, щоб легко залучити більше аудиторії Випер. Створити кампанію винагороди досить просто, і ви можете зробити це за кілька хвилин за допомогою готових шаблонів.

Найкраще у Vyper полягає в тому, що вам не доведеться наймати жодного дизайнера для розробки всіх ваших кампаній роздачі. Ви можете зробити все самостійно. Vyper дозволяє створювати інтерфейс користувача для віджетів або вставляти подарунки у форму, цільову сторінку та навіть панель інструментів. Ви можете переглянути, як ваші користувачі бачитимуть все.

Ви навіть можете інтегрувати Vyper з різними постачальниками послуг електронної пошти, такими як AWeber, Mailchimp і Drip. Щоб відстежувати ефективність ваших кампаній, ви можете інтегрувати Google Analytics і Pixel Tracking.

SweepWidget є надзвичайно популярним, а також потужним інструментом конкурсу в соціальних мережах. Ви можете використовувати його для різних цілей, наприклад для проведення вірусних кампаній, змагань у таблицях лідерів, змагань із розсилки новин, кампаній із миттєвими купонами, а також конкурсів у соціальних мережах.

Ви можете вибрати з 90+ методів входу на SweepWidget разом із інтеграцією 30+ платформ соціальних мереж. Завдяки системі перетягування вам буде легко створювати розіграші за кілька хвилин.

Коли ви закінчите розробку кампанії роздачі, ви можете вставити її безпосередньо на свій веб-сайт або навіть розмістити на безкоштовній цільовій сторінці. Ви можете легко розмістити віджет конкурсу на своєму веб-сайті, повністю налаштувавши його зовнішній вигляд. Ще одна значна перевага SweepWidget полягає в тому, що ваш віджет роздачі оптимізовано для всіх пристроїв.

Woobox

Woobox це найпростіший інструмент для створення конкурсів, яким можна користуватися безкоштовно. Ви можете легко розробляти конкурси та роздавати подарунки для різних платформ соціальних медіа, таких як Instagram, Facebook, Twitter тощо, щоб зацікавити ваш веб-сайт.

Якщо ви хочете миттєво створювати розіграші, ви можете отримати платну версію, щоб увімкнути функцію перетягування. Ви можете інтегрувати Woobox із понад 500 інструментами та легко збирати хештеги, лайки та коментарі в соціальних мережах.

Коди для вбудовування можуть полегшити розміщення конкурсів у будь-якому місці вашого веб-сайту. Інструмент вибору переможця може навіть зробити вашу роботу з вибору переможця. Woobox також дозволяє створити спеціальну цільову сторінку для організації розіграшу. Крім того, мобільний відгук робить його гідним вибором.

Easypromos є надійною платформою для проведення конкурсів і розіграшів. Унікальність Easypromos полягає в тому, що він пропонує 6 різних типів програм, які включають розіграші, конкурси, ігри, вікторини, миттєві призи та багатоетапні.

Створювати складні подарунки також досить легко на кількох платформах соціальних мереж через Easypromos. Ви можете досягти цілей цифрового маркетингу для бренду за допомогою інтерактивного маркетингу. Щоб прискорити зростання вашого бренду, ви можете використовувати різні способи просування в соціальних мережах.

Ви можете створити індивідуальну кампанію, комбінуючи різні програми. З Easypromos легко вставляти рекламу веб-сайтів, блогів і сторінок електронної комерції. Для створення конкурсів на цій платформі не потрібна мова програмування. Завдяки детальним звітам аналізувати дані про змагання стає легше.

Перерости

Перерости може допомогти вам збільшити вашу взаємодію за допомогою великої кількості модних шаблонів. Для роботи з цим інструментом вам не знадобляться знання чи навички кодування. Ви побачите, що отримати високоякісних потенційних клієнтів через конкурси в соціальних мережах, організовані Outgrow, досить легко.

  Як знову відкрити закриту вкладку в Google Chrome

Outgrow дозволяє вам створювати налаштовані та зручні конкурси на професійному рівні. Платформа також запускає подальші електронні листи на основі відповіді користувача. Існує більше 1000 можливостей інтеграції з різними партнерами, такими як Buffer, Mailchimp і Hubspot. Ви зможете легко переглянути всі відповіді та результати конкурсів.

Ви можете вибрати будь-який шаблон або почати з нуля, щоб створити привабливі та інтерактивні розіграші. Досить легко вставити ці розіграші у ваші електронні листи, веб-сайти та навіть спливаючі вікна, щоб різко підвищити рівень залучення.

ViralSweep

ViralSweep це платформа вірусного маркетингу, яка може допомогти вам розширити список електронної пошти чи списку SMS, а також збільшити продажі та залученість. Є багато варіантів інтеграції, доступних з цією платформою послуг роздачі.

ViralSweep може допомогти вам організувати різні типи кампаній, зокрема тоталізатори, конкурси, миттєві виграші, покупки, списки очікування та багато іншого. Ви можете просувати свій бренд, об’єднавшись і створивши мережу.

За допомогою ViralSweep ви зможете побачити величезне зростання продажів і залучення. Незалежно від того, чи хочете ви збільшити продажі чи трафік на своєму веб-сайті, ви можете отримати все це за допомогою цієї платформи.

PromoSimple це ще одна платформа для створення подарунків, яка може допомогти вам створити індивідуальну роздачу онлайн за кілька секунд. Все, що вам потрібно зробити, це створити розіграш, підключити свої облікові записи в соціальних мережах і електронній пошті, і спостерігати, як ваші підписники та список електронних листів зростають.

Ви можете спостерігати за надходженням записів у режимі реального часу, а платформа може вибрати переможця випадковим чином для вас. PromoSimple дозволяє повністю налаштувати вашу кампанію роздачі, змінивши все, від шрифтів і зображень до макетів і стилів.

PromoSimple дозволяє легко ділитися своїми конкурсами в Інтернеті. Ви можете безпосередньо ділитися посиланнями на платформах соціальних мереж або вставляти їх на свій веб-сайт. Конкурси добре працюють на всіх типах пристроїв. PromoSimple тут, щоб зробити просування вашого бренду та бізнесу досить легким.

Rafflecopter

Для створення розіграшу не потрібна допомога ІТ чи дизайнерів, тому що Rafflecopter це найпростіший у світі спосіб розіграшу. Роздача подарунків – це найкращий спосіб відплатити, а також розширити свою спільноту. Rafflecopter полегшить організацію таких розіграшів і покаже спільноті, наскільки ви дбаєте про своїх постійних клієнтів.

Встановлення Rafflecopter займає лише кілька секунд, і ви побачите, що він надзвичайно простий у використанні. Незалежно від девізу розіграшу, ви можете зробити все це за допомогою Rafflecopter, який створює розіграші відповідно до вашого бренду та випадку.

Rafflecopter дозволяє одним клацанням інтегрувати електронну пошту з різними платформами, такими як Mailchimp, AWeber тощо. Ви також можете продовжити за допомогою вірусної опції «Попроси друга», щоб залучити більше людей до вашої розіграші. Якщо вам потрібні додаткові функції та аналітика в реальному часі, ви можете скористатися платним планом.

Висновок

Розіграші подарунків – це найкращий спосіб відплатити спільноті, а також залучити більше людей до вашого бренду, щоб прискорити ваш розвиток. Якщо ви думаєте про організацію розіграшу, щоб ваш бренд став вірусним, не потрібно турбуватися про дизайн та підтримку ІТ. Згадані вище платформи можуть виконати цю роботу досить легко за вас.