Створіть карту сайту для свого веб-сайту за допомогою цих 9 найкращих інструментів

| | 0 Comments| 4:58 PM
Categories:

Карти сайту – це структурна карта веб-сайту. Це файл, який надає інформацію про різні веб-сторінки веб-сайту.

Коли боти пошукової системи сканують веб-сайт, файл карти сайту служить для ефективнішого індексування різних сторінок веб-сайту. Він пропонує власникам сайтів спосіб змусити такі пошукові системи, як Google, зрозуміти, які сторінки важливі для веб-сайту.

Окрім цього, карта сайту надає інші відомості, такі як доступні мовні версії, останні оновлення тощо. Карту сайту можна створити за допомогою відповідних розробників карт сайту, які ми обговоримо далі.

Карта сайту – це план вашого веб-сайту, структурований у деревоподібному форматі. Він визначає чіткий зв’язок між сторінками веб-сайту, деревами веб-сторінок та іншим вмістом, присутнім на веб-сайті. Карта сайту надає детальну інформацію про конкретний вміст, присутній на сторінках, як-от зображення, відео, новини тощо. Наприклад:

  • Запис зображення на карті сайту містить розташування зображень на веб-сторінці.
  • Запис відео на карті сайту містить тривалість відео, вікову категорію тощо.
  • Запис новини на карті сайту містить назву новини та дату публікації.

Навіщо вашому веб-сайту потрібна карта сайту?

Давайте тепер дослідимо головні причини, чому карта сайту є обов’язковим файлом для кожного веб-сайту.

Запобігання копіювання вмісту

Проблема скопійованого вмісту є найбільш неприємною проблемою, з якою може зіткнутися ваш веб-сайт. Навіть якщо ви публікуєте унікальний та оригінальний вміст, ви втратите позицію в пошуковій системі, якщо ваші конкуренти використовуватимуть його для свого власного веб-сайту та представлять як свій власний.

Однак пошукові системи можуть визначити, який вміст є оригінальним, а який скопійованим, враховуючи дату публікації на карті сайту. Для цього ви можете вказати початкову дату публікації будь-якої сторінки на карті сайту. Це усуне ризик того, що ваша веб-сторінка буде вважатися скопійованим вмістом.

Підтримка в роботі з SEO

Після того, як ваш веб-сайт запущений і запущений, необхідно вжити заходів для оптимізації пошукових систем, щоб покращити його видимість. Карта сайту допомагає надавати пошуковим системам оновлену інформацію про опубліковані сторінки. Це допомагає пошуковим системам індексувати останні зміни на вашому веб-сайті.

Фахівці з оптимізації пошукових систем надсилають XML-карти веб-сайтів веб-майстрам Bing і Google Search Console. Це подання запускає процес сканування. Крім того, додавши карту сайту до веб-сайту, ви можете гарантувати, що всі ваші важливі сторінки будуть проіндексовані відразу після їх публікації.

  Що означає неактивний на Roblox?

Навіть якщо ми не надсилаємо карту сайту до пошукової консолі Google або веб-майстрам Bing, вони шукають карту сайту за деякими стандартними URL-адресами. Кілька прикладів карти сайту веб-сайту, які показують розташування XML карти сайту на веб-сайтах:

  • abc.com/sitemap.xml
  • xyz.com/sitemap_index.xml

Покращено рейтинги для зображень і відео

За допомогою карти сайту ви можете покращити рейтинги різних зображень і відео, представлених на веб-сайті. Оскільки карта сайту складається з метаданих про зображення та відео, метадані дозволяють пошуковим системам розуміти вміст відео та зображень і ранжувати їх за відповідними пошуковими запитами.

Бажано створити окрему карту сайту для відео, представлених на веб-сайті. Крім того, додайте до них метадані, як-от опис, назву, місцезнаходження, кількість переглядів, категорію, рейтинг тощо.

Деталі помилки сканування

Коли ви надсилаєте карту сайту в Google Search Console або Bing Webmaster Tools, вони надають вам інформацію про сканування. Створюється звіт про сканування різних URL-адрес веб-сайту. Якщо веб-сканерам не вдається просканувати жодну з ваших URL-адрес, звіт також містить цю інформацію. Інструменти для веб-майстрів також пропонують пропозиції щодо виправлення цих помилок. Таким чином, ви можете переконатися, що всі ваші URL належним чином відвідуються та індексуються пошуковими системами.

Ось деякі з найкращих творців карт сайту, які можна використовувати для створення карти сайту.

XML-карти сайту

Якщо ви хочете створити XML-карту сайту, текстову карту сайту або HTML-карту сайту, XML-Sitemaps.com це найкращий варіант.

Щоб створити карту сайту, скористайтеся цим онлайн-інструментом безкоштовно або встановіть плагін карти сайту XML для платформи WordPress. Найкраща частина цього інструменту полягає в тому, що він автоматично сповіщає основні пошукові системи про останні веб-сторінки. Отже, індексувати останні версії сторінок стало простіше.

На додаток до безкоштовного інструменту створення карти сайту також доступна професійна версія карти сайту. Це дозволяє власникам сайтів надсилати карту сайту з власного сервера. Ви також можете оновити свою карту сайту в професійній версії, не завантажуючи її повторно на веб-сайт. У професійній версії також більше сторінок, які можна проіндексувати.

Lucidchart

Lucidchart є ще одним інноваційним творцем карти сайту, який допомагає підкреслити структурні аспекти вашого веб-сайту. За допомогою візуальної карти сайту ви можете легко продемонструвати ієрархію сторінок своїх користувачів і спростити навігацію веб-сайтом. Пропонується кілька функцій, наприклад використання гарячих клавіш для додавання гілок карти сайту, глибини сторінки тощо.

  Найкращий додаток для створення фотоколажів для iPhone

Він також складається з бібліотеки форм карти сайту, з якої ви можете вибрати шаблони карти сайту на свій вибір. За допомогою шаблону ви можете почати структурувати свою карту сайту схемою. Цей інструмент стверджує, що пропонує підхід до створення карти сайту, який може значною мірою вплинути на продуктивність веб-сайту.

Восьминіг

Восьминіг це ще один чудовий варіант, який дозволяє створювати візуальні карти сайту для ваших веб-сайтів. За допомогою цієї карти сайту ви можете допомогти відвідувачам зрозуміти ієрархію веб-сторінок на вашому сайті.

Його функції включають набір каркасів низької точності, який дозволяє візуалізувати структуру вашого веб-сайту. Ви можете експортувати свою карту сайту у високоякісний векторний PDF-файл, який можна роздрукувати для офлайн-зустрічей тощо.

SureOak

SureOak це ще один відомий безкоштовний інструмент для створення карт сайту, який допоможе створити XML-карту сайту для вашого веб-сайту. Процес створення карти сайту досить простий. Вам просто потрібно вставити посилання на ваш сайт у потрібне поле.

Цей інструмент почне сканувати ваші веб-сторінки одним клацанням миші. Після завершення сканування буде готовий файл XML, який ви зможете завантажити та завантажити на веб-сайт.

MySitemapGenerator

MySitemapGenerator це безкоштовний онлайн-інструмент для створення карт сайту, який допомагає створювати два типи карт сайту. Це XML-карта сайту та HTML-карта сайту.

Використовуючи це, ви навіть можете створювати RSS-канали, канали продуктів, карти сайту із зображеннями, онлайн-подкасти, канали продуктів Google тощо. MySitemapGenerator дає нам змогу повністю налаштувати необхідні налаштування. Вони стверджують, що більшість пошукових систем сканують створені ними карти сайту.

Flowmapp

Flowmapp це ще один інструмент, який дуже корисний для різних проектів веб-розробки. Цей інструмент може ефективно створювати візуальні карти сайту та підтримувати планування та керування проектами розвитку. Він пропонує інтерфейс конструктора карти сайту за допомогою перетягування. Це робить дуже зручним створення структури веб-сайту та, таким чином, полегшує навігацію веб-сайтом.

Цей інструмент має функцію зберігання файлів і контекстних даних. Це усуває потребу використовувати більше інструментів і програмного забезпечення, спрощуючи спілкування.

  Як створити завантажувальний USB для будь-якої настільної операційної системи

PowerMapper

PowerMapper — це інструмент для створення карт сайту одним клацанням миші, який дає змогу створювати три типи карт сайту:

  • XML карта сайту
  • Візуальна карта сайту
  • Карта сайту HTML

Цей онлайн-інструмент також може висвітлювати проблеми сумісності, таким чином надаючи пропозиції щодо покращення зручності використання карт сайту.

Для візуальних карт сайту ви можете мати кілька стилів, але параметри налаштування не такі великі. У цьому інструменті є два параметри виведення: один — XML, а другий — CSV. Досить зручно інтегрувати ці два параметри в усі основні пошукові системи.

Креативно

Креативно це візуальний інструмент для створення карт сайту, здатний без будь-яких зусиль створити карту сайту будь-якого розміру. Він постачається з інтелектуальними функціями генератора візуальних карт сайту, такими як розумні форми, ярлики програмування, з’єднувачі тощо. Ці функції роблять процес безпроблемним.

Доступно близько 1000 безкоштовних високоякісних шаблонів карти сайту. Ці інструменти ефективно створюють візуальні карти сайту, які можуть чітко відображати ієрархію веб-сторінок. Його захоплюючі функції включають спеціальну базу даних, керування завданнями, візуальний робочий простір, спільну роботу кількох гравців тощо.

SEOSpider

SEOSpider використовує безкоштовний інструмент створення карти сайту, який може сканувати 500 URL-адрес одночасно. Ви навіть можете завантажити додаток для цього інструменту та використовувати всі його функції. По суті, це безкоштовна програма, яка також доступна в платній версії з розширеними функціями.

На онлайн-порталі SEOSpider преміум-учасникам надаються всі розширені функції.

За допомогою цього інструменту ви можете знаходити непрацюючі посилання, перевіряти перенаправлення, аналізувати заголовки й описи сторінок, виявляти повторюваний вміст тощо.

Висновок

Карта сайту може ефективно повідомляти про ваш веб-сайт пошуковим системам і користувачам, залежно від її типу. Отже, на вашому веб-сайті має бути оновлена ​​версія карти сайту. Це усуне будь-яку можливість втрати будь-якої вашої веб-сторінки з індексації. Ви можете зручно використовувати будь-який із перерахованих вище інструментів для створення карти сайту та мати добре структуровану карту сайту для свого веб-сайту.

Вас також може зацікавити Yoast Sitemap Creator.