Створіть застереження, ліцензійну угоду, політику повернення та відшкодування для вашого бізнесу за допомогою цих інструментів

Якщо ваш веб-сайт виглядає найкращим у світі, але не має необхідних юридичних сторінок, тоді вам варто трохи виправити ситуацію.

Створюючи веб-сайт, багато людей схильні ігнорувати «юридичну» сторону речей і зосереджуватися лише на цікавих завданнях. Я згоден, що налагодження юридичних питань — одне з найнудніших завдань, але майте на увазі, що воно важливіше за будь-що інше.

Ви могли б мати веб-сайт з найкращим дизайном, але у вас все одно будуть проблеми, якщо ви не налаштуєте легальні сторінки. Для вашої зручності я перерахував деякі з найкращих служб, які дозволяють легко створити застереження, ліцензійну угоду та політику повернення та відшкодування.

Ви також можете переглянути мою попередню публікацію про створення політики конфіденційності, умов і згоди на файли cookie.

Але спочатку ось що вам потрібно знати про ці переваги політики.

Зменшує вашу відповідальність у випадку, якщо щось піде не так

Якщо ваш бізнес займається сторонньою рекламою, продуктами для здоров’я чи будь-якими порадами, які обіцяють певну вигоду, тоді життєво важливо мати належне застереження. Це захищає вас від будь-яких майбутніх звинувачень щодо результатів поради/продукту/реклами.

Застереження інформує клієнта про те, що ви не несете відповідальності, якщо щось піде не так.

Обмежує зловживання вашим додатком/програмним забезпеченням

Наявність Ліцензійної угоди для вашої програми чи програмного забезпечення обмежує користувача в будь-якому незаконному чи неналежному використанні продукту. Наприклад, враховуючи, що ваше програмне забезпечення призначене для належного використання, ви можете обмежити користувачів у наступному:

 • Розсилка спаму
 • хакерство
 • Зворотне проектування
 • І інші
  Ось як дивитися плей-офф НБА без кабелю

Запевняє ваших клієнтів

Говорячи про політику повернення та відшкодування, наявність такої політики створює у ваших клієнтів почуття впевненості. Ваші клієнти дізнаються, що все, що вони купують, представлено таким, яким воно є, і вони можуть повернути або відшкодувати це, якщо це не задовільно.

Давайте розглянемо наступні інструменти та служби.

TermsFeed

Ви можете генерувати юридичні угоди абсолютно безкоштовно з TermsFeed. Єдиний раз, коли вам потрібно платити, це коли вам потрібно додати деякі додаткові положення, які відповідають вашому бізнесу, і це одноразова плата. Ви можете створювати ці сторінки для різних цілей, зокрема:

 • Веб-сайти
 • Мобільні програми
 • програми Facebook
 • SaaS

Він містить усі три документи, про які ми говоримо в цій статті, а це означає, що ви отримуєте все під одним дахом безкоштовно.

Терміново

Допомагаючи вам бути в курсі подій і відповідати законодавству, Терміново – це одна з послуг, на яку можна покластися, коли справа доходить до виконання вимог законів про конфіденційність, які постійно змінюються. Це дозволяє створити декілька сторінок, зокрема:

 • Відмова від відповідальності
 • Політика повернення
 • Умови використання

Ви можете почати, просто відповівши на кілька основних запитань, вибравши потрібний макет, а потім вставивши його в будь-яке місце.

Термін коштує лише 10 доларів США на місяць, але ви також можете використовувати їх безкоштовну версію з обмеженою сумою.

Юридичні шаблони

Ще один безкоштовний професійний шаблон для EULA, Юридичні шаблони, виконує Божу роботу з цією послугою. Вони пропонують занадто багато за безкоштовність, і це чудово. Ви отримуєте Ліцензійну угоду на рівні адвоката, яка захистить вас, забороняючи перепродаж і неналежне використання вашого програмного забезпечення.

  Як знайти дані в Google Таблицях за допомогою VLOOKUP

Ви можете одразу завантажити шаблон ліцензійної угоди у форматі MS Word і відредагувати його на свій смак.

Юридичні шаблони також є корисні розділи інформації на домашній сторінці, які пояснять більше про EULA. Я настійно рекомендую переглянути та прочитати ці розділи для кращого розуміння.

WebsitePolicies

Професійна політика повернення та відшкодування може значно просунути ваш бізнес WebsitePolices надає вам саме це. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати платформу та мету політики, налаштувати її відповідно до своїх потреб і, нарешті, опублікувати. Так просто!

Кожна політика, яку вони створюють, унікальна та адаптована для вашого бізнесу лише за допомогою наданих вами деталей. Ви можете розпочати і випробувати його безкоштовно.

Шаблон EULA

Шаблон EULA це фантастична колекція шаблонів ліцензійних угод, які ви можете налаштувати та відповідати своїм потребам. Кожен шаблон написаний професійно, і ви можете переглянути кількість слів перед його завантаженням.

Як зазвичай, для кожного шаблону ви повинні ввести детальну інформацію про програмне забезпечення/програму, а потім налаштувати його для використання у своїх проектах.

Fiverr Gig

Мало хто знає про цей чудовий сайт, який дозволяє наймати фрілансерів буквально для будь-яких завдань. Хоча я не буду виконувати кожне завдання, можу сказати вам, що я знайшов гарне вражаючий концерт який напише для вас спеціальне застереження та політику відшкодування/повернення всього за 10 доларів США.

Він має кілька чудових відгуків і рейтингів, тому, мабуть, його варто перевірити.

  Цей інструмент розповідає вам усе, що ваш браузер розповідає веб-сайтам про вас

Shopify

Shopify відомий своїм чудовим програмним забезпеченням для електронної комерції, але вони навіть мають маленькі корисні інструменти збоку, які можуть значно полегшити ваш день. Одним із них є генератор політики безкоштовного повернення. Лише кількома клацаннями миші та налаштуваннями ви можете створити повномасштабну політику повернення для свого бізнесу, щоб використовувати її миттєво.

Крім того, ви також отримуєте безкоштовну 14-денну пробну версію Shopify, яка дозволить вам вийти з простору електронних комунікацій для можливого майбутнього бізнесу.

Генератор відмов від відповідальності

Чудовий і безкоштовний інструмент для створення застережень, Генератор відмов від відповідальності є досить простим варіантом у цьому списку. Вони нічого не стягують, оскільки знають, що відмова від відповідальності є необхідною для кожного бізнесу.

Перш ніж навіть заповнити форму, ви побачите попередній перегляд типу застереження, яке ви отримаєте. Це допоможе вам вирішити, чи хочете ви щось подібне чи ні. Якщо вас це влаштовує, ви можете продовжувати заповнювати анкету. Ви миттєво отримаєте своє застереження електронною поштою.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище послуги допоможуть вам створити ці юридичні сторінки та дотримуватися закону.