Створіть загальне дерево за допомогою цих 4 програм для створення кладограм

Categories:

Вас хвилює проектування кладограми з таблиці? Ось деякі програми для створення кладограм, які можуть дуже допомогти.

Коли ми були дітьми, ми всі читали в біології, що всі певним чином пов’язані один з одним, наприклад мавпи є предками людей, ми пов’язані з харчовим ланцюгом і багато іншого.

Дерево кладограми представляє родові зв’язки між організмами на основі послідовностей ДНК, фізичних рис і фенотипів. Це еволюційне дерево, яке дозволяє класифікувати кожну кладу на основі подібних ознак, еволюційних наративів та адаптації. Найвірогідніша гіпотеза визначається на основі порівняних і намальованих кладограм.

Він використовує лінії для представлення напрямків клади з іншими предками або групами організмів. Можна легко простежити лінії до початкової та кінцевої клади, що представляють гіпотетичних предків.

Якщо потрібно, організми поділяються на молекулярному та морфологічному рівнях з використанням поведінкових даних (для тварин). Для виконання задач оптимізації на основі вхідних даних використовуються алгоритми формування кладограм. Мета полягає в тому, щоб вирішити проблему глобального мінімуму, перевага віддається підходу моделювання відпалу, який гарантує отримання оптимального рішення.

З огляду на це, ось список інструментів кладограми, які можна вибрати.

Творіть

Легко візуалізуйте стосунки з Творіть Cladogram maker для представлення зв’язку між видами. Creately допомагають ефективно ідентифікувати та візуалізувати філогенетичні зв’язки. Це чудовий спосіб представити різні біологічні види за допомогою таких функцій, як:

  • Зображення PDF, SVG і PNG для експорту для друку та спільного використання
  • Кілька шаблонів для філогенетичної та кладограмної діаграми
  • Легка візуалізація відносин на полотні
  Як вставити зображення в MS Word, яке автоматично оновлюється

Він пропонує великі бібліотеки форм, включаючи дихотомічні ключі, харчові мережі, філогенетичні дерева та численні шаблони для групування організмів. Інструмент надає прості функції перетягування, щоб легко створювати зв’язки за допомогою вдосконаленого форматування тексту та настроюваних колірних тем.

Creative пропонує перетягування зображень тварин і динамічні з’єднувачі для плавного розширення, обертання та зміни розміру діаграм. Створюйте динамічні кладограми за допомогою вбудованих зображень Google, щоб централізувати дані досліджень, наповнені нескінченним полотном, універсальним повнотекстовим пошуком, вбудованими інструментами та універсальною таблицею.

Легко співпрацювати з іншими за допомогою курсорів у реальному часі, розділів коментарів для обговорення та відеоконференцій.

Insight Maker

Insight Maker це спрощена форма побудови моделей у веб-браузерах. За допомогою Insight Maker можна легко створювати випадкові циклічні діаграми та насичені зображення, моделюючи будь-які вимоги. Це допомагає швидко стимулювати взаємодію населення та визначає поведінку агента.

Insight Maker простий у використанні:

  • Запустіть інструмент у веб-браузері без додаткових модулів або завантажень
  • Розмістіть свої ідеї на полотні, щоб створити імітаційні моделі, насичені зображення та ідеї
  • Використовуйте алгоритми моделювання, щоб почати з агентного та системно-динамічного моделювання
  • Співпрацюйте з командою, щоб вони також надсилали вам вхідні дані щодо дизайну
  • Створюйте моделі безкоштовно та використовуйте силу творчості
  Як заощадити час за допомогою тем Excel

Крім того, користувачі можуть отримати уявлення про кладограми та перевірити, над чим працюють інші. Це допоможе їм провести мозковий штурм і знайти найкраще рішення.

Гуліфорд

Використовуйте SimpleClade з Гуліфорд щоб створити ідеальний кладистичний аналіз. Він пропонує графічний інтерфейс користувача для розробки простого методу роботи в класі палеонтології. Крім того, інструмент простий у використанні, установіть програмне забезпечення та миттєво почніть його використовувати.

Користувачі можуть створити свій файл даних CSV і почати генерувати класи. Весь процес використання клітини включає диференційоване значення, яке можна швидко вивчити. Користувачі можуть позначити кладу «НЕВИКОРИСТАНИЙ», яку вони не використовують, і ввести значення інших клад.

Користувачі можуть почати з програмних операцій і вибрати вузли, які можуть пояснити їхній запит, змінити підключення, якщо потрібно, обчислити статистику економії, підключити горизонтальне кореневе стовбур для зовнішньої групи та переглянути зміну стану ознак.

IUBio

IUBio це ще один популярний інструмент, який використовується для створення кладограм, єврограм, свупограм, кривограм, фенограм і деревоподібних діаграм. Його легко використовувати, завантажте файл дерева (або вставте URL-адресу), згадайте назву та надішліть деталі.

Користувачі також можуть вибрати додаткові параметри в IUBio, щоб отримати бажаний результат, наприклад базову URL-адресу для міток, стилю, шрифту, розміру тощо. Це також дозволяє користувачам вибирати зростання дерева та положення вузла, щоб надати йому гарний вигляд.

  Як виправити Echo або Google Home, які не підключаються до Wi-Fi

Онлайн-інструмент має справу з кількома речами, такими як членистоногі, DroSpeGe, enGenes, wFleaBase та багато іншого. Він пропонує публічний доступ для користувачів у біоінформатиці та молекулярній біології. IUBio включає геном дрозофіли, аналіз послідовності, перетворення біопослідовності та редактори для будь-якого використання.

Висновок

Творці кладограм з дерев дозволяють відобразити еволюційні лінії за допомогою гілок і кількості генетичних змін для нуклеотидних замін. Також легко представити підстанції на основі % змін у послідовності.

Поряд з цим необхідно підтримувати структуру дерева, зосереджуючись на гілках і вузлах (внутрішніх і зовнішніх вузлах – листках і кінчиках). Діаграма також включає молекулярний годинник, щоб придумати кінцевих спільних предків.

Почніть із маркера кладограми, щоб отримати бажані результати.