Створіть гарні інформаційні панелі KPI за допомогою цих 10 інструментів

Чи замислювалися ви над тим, як створити інформаційну панель KPI? Якщо так, то ви прийшли в потрібне місце. Ми розповімо вам про найкращі інструменти інформаційної панелі KPI, щоб допомогти вам.

Якщо ви бізнес-менеджер, ви можете знати інформаційну панель KPI. Він використовується для групування, збору, візуалізації та організації показників організації, пропонуючи швидкий огляд добробуту, ефективності та зростання.

Організації можуть приймати обґрунтовані рішення та отримувати доступ до показників успіху за допомогою інформаційної панелі KPI та досягати довгострокових цілей. Однак не плутайте KPI з API, оскільки вони неймовірно різні, але це історія назавжди.

У цій статті ми розповімо про інформаційні панелі KPI, як їх створювати та основні інструменти, про які варто знати.

Що таке KPI Dashboard?

Інформаційна панель ключових показників ефективності (KPI) допомагає бізнес-менеджеру графічно представити показники, фактичну ефективність і показники. Графічне представлення допомагає контролювати продуктивність, допомагаючи менеджерам, відділам і компаніям відстежувати бізнес-цілі та їх ефективність.

Діаграми та цифрова графіка також просвітлюють бізнес, дозволяючи їм приймати рішення на основі даних. Інформаційна панель KPI відстежує продуктивність відділів, окремих осіб, організацій і команд для аналізу та моніторингу. Він працює для:

 • Операційний KPI допомагає зосередити основні відділи та види діяльності, такі як маркетинг, розробка продуктів або внутрішні проекти, що виконують повсякденні управлінські рішення.
 • Стратегічні ключові показники ефективності допомагають відстежувати виконання цілей і стан бізнесу.
 • Індивідуальний KPI швидко вимірює продуктивність співробітника на основі його навичок, які використовуються для оцінювання.

Отже, як створити інформаційну панель KPI?

Ключ до створення інформаційної панелі KPI – це простота, відображення тенденцій, уникнення перевантаження веселкою та розповідь історії. Найважливіше те, що з цими пунктами розробити інформаційну панель KPI надзвичайно легко.

 • Виберіть показники та KPI для відстеження
 • Виберіть джерела даних
 • Розумійте користувачів
 • Побудуйте інформаційну панель із графіками
 • Поділіться з командою

Тим не менш, з найкращими інструментами KPI Dashboard їх буде легше створювати, якщо ви знаєте, як ними користуватися.

Суперметрика

Якщо ви шукаєте інструмент звітності, Supermetrics може завершити ваш пошук. Інструменти працюють з усіма маркетинговими даними, платформою зберігання й аналітикою, наприклад візуалізацією даних, електронними таблицями, сховищем даних і озером даних.

Важливими особливостями інструментів є:

 • Маркетингова платформа надає параметри та показники для сховищ даних, звітності, інструментів BI та візуалізації даних.
 • Для розробки інформаційної панелі та звіту шляхом автоматизації маркетингових звітів і планування передачі даних, усуваючи години ручної роботи.
 • Просте фільтрування та впорядкування даних для простого представлення.

Інструмент підтримує Excel, Google Sheet, Data Studio, Snowflake, BigQuery та API.

Зохо

Інформаційна панель Zoho KPI це простіший і швидший спосіб аналізу та візуалізації даних. Користувачі можуть створювати інформативні інформаційні панелі KPI для спрощення співпраці та аналізу даних для відстеження ключових показників ефективності, допомагаючи розширювати можливості компаній.

Інструмент може створювати потужні бізнес-панелі за допомогою функцій перетягування. Можна легко відслідковувати KPI за допомогою глибоких інформаційних панелей для бізнесу, використовуючи віджети KPI, зведені таблиці, діаграми та табличні представлення. Користувачі можуть створювати дані для прийняття обґрунтованих рішень, вбудованих у всі онлайн-платформи.

  Як створити власну синхронізацію файлів у хмарі з Nextcloud

Також легше планувати інформаційні панелі, друкувати та експортувати дані для доступу в режимі офлайн. Користувачі можуть копати глибше за допомогою інтуїтивно зрозумілих формул, які пропонують статистичні функції та математичне розширення. Крім того, легше отримати доступ із ноутбуків, ПК, мобільних телефонів і планшетів.

Scoro

Scoro це наскрізне рішення, яке допомагає планувати час команди, керувати продажами, проектами, клієнтами та відстежувати результати бізнесу. Це допомагає в управлінні проектами, тайм-менеджменті, фінансах, продажах, CRM, інтеграції, звітності та інформаційних панелях.

Інструменти охоплюють:

 • Ефективне керування часом за допомогою табелів, спільних календарів і вбудованого відстеження часу.
 • Розподіліть ресурси та визначте індивідуальну потужність на основі доступності.
 • Зведення до мінімуму подвійних бронювань і оновлень вручну для автоматичного відображення фактичної ємності.
 • Відстеження завдань, прогрес у реальному часі, події, залежності тощо.
 • Відстеження KPI, ефективності, можливостей, виявлення вузьких місць і планування на майбутнє.
 • Моніторинг ризиків, аналіз процесів, створення звітів високого рівня.
 • Усунення очікування або обробки даних для оновлення та відображення в режимі реального часу.

Крім того, інструмент допомагає централізувати робочий процес, створювати звіти, усувати подвійне введення даних, додавати закладки, забезпечувати якість даних, відображати релевантні дані та налаштовувати унікальні або обов’язкові поля.

Databox

Як бізнес-панелі для відстеження даних, Databox створив імідж на ринку. Він широко використовується для різних інструментів для розуміння ефективності організацій. Інструменти можуть легко звітувати та відстежувати продуктивність за допомогою інформаційних панелей KPI, які працюють на інших пристроях.

Інформаційна панель проста у використанні, вона об’єднує понад 70 популярних інструментів, створює тисячі візуалізацій показників перед створенням і розробляє понад 200 шаблонів звітів. Для представлення чи візуалізації даних не потрібно маніпулювати, кодувати чи проектувати. Щоб налаштувати інформаційну панель, користувачі можуть:

 • Виберіть джерело даних
 • Виберіть певні показники на інформаційній панелі
 • Підключити джерело даних
 • Проаналізуйте результати

Крім того, це універсальне рішення, яке усуває вимогу входу в інші інструменти продажів, маркетингу чи підтримки. Інформаційна панель може легко відстежувати показники з різних джерел, визначати тенденції, проводити кореляції та коригувати в реальному часі.

Databox також пропонує надійну інтеграцію з популярними інструментами, що дозволяють надсилати та отримувати дані. Його можна інтегрувати з Make і Zapier, базою даних, електронними таблицями або використовувати API для надсилання даних за допомогою входу в систему. Функція візуалізації показників є плюсом, що дозволяє користувачам переглядати дані, щоб мати сенс. Він використовує кілька представлень показників, таких як воронки, таблиці лідерів, теплові карти, лінійні графіки, кругові діаграми та інші типи візуалізації.

Користувачі можуть легко перемикатися між діапазонами даних, щоб відстежувати історичну та поточну ефективність на інформаційній панелі. Використовуючи понад 100 попередньо створених шаблонів, користувачі можуть відстежувати дані та додавати показники за допомогою редакторів із функцією перетягування. Також легко змінювати розмір блоків даних, візуалізації та створювати значущі інформаційні панелі.

Рости

Рости це повне пакетне програмне забезпечення для бізнес-аналітики та програмне забезпечення без коду, яке допомагає компаніям приймати обґрунтовані та керовані даними рішення. Інструмент допомагає інтегрувати дані, сучасну аналітику, BI та вимоги до панелі керування бізнесом.

  Як керувати всім розумним будинком за допомогою одного додатка

Інструмент може допомогти в:

 • Підключення, змішування та зберігання даних із кількох джерел, таких як бази даних SQL і джерела даних.
 • Автоматизація звітів, розкладів оновлення даних і конвеєрів даних.
 • Вивчення даних і отримання інформації для прийняття обґрунтованих рішень.
 • Візуалізація даних у різних форматах для їх розуміння. Він створює показники KPI та візуалізацію даних.
 • Співпраця з командою та надання доступу до інформаційних панелей бази даних.

Grow може перетворювати дані з кількох джерел, очищати та готувати їх для розробки інформаційних панелей і надійних показників. Він з’єднує дані з CRM і базами даних за допомогою API для безпроблемного імпорту даних. Інструмент може допомогти у створенні надійних і актуальних візуальних зображень для користувачів.

Його легко інтегрувати з рекламними платформами, CRM, базами даних, маркетинговою аналітикою, бухгалтерією та фінансами, соціальними мережами та файлами. Інструмент також підтримує такі перетворення, як SQL і Non-SQL для підсумкових статистичних даних, фільтрів і груп, об’єднання, тегів, PostgreSQL тощо.

Datapine

Програмне забезпечення для онлайн-панелі KPI, Datapine, широко відомий своєю аналітичною роботою, такою як візуалізація, оцінка та моніторинг KPI. Він може визначати цілі та виявляти тенденції для забезпечення постійного зростання та оптимізації продуктивності.

Користувачі можуть легко створювати та аналізувати звіти за допомогою інноваційної інформаційної панелі KPI для прийняття бізнес-рішень. Рішення, запропоновані в інструментах, включають:

 • Програмне забезпечення KPI допомагає узгодити відділи, щоб з’єднати інформацію, легко переглядати або відстежувати роботу відділу.
 • Інфраструктура допомагає керувати, аналізувати та досягати бізнес-результатів замість ручної роботи з наборами даних.
 • Візуалізація даних дозволяє сучасній інформаційній панелі KPI швидко переробляти дані, щоб розширити можливості організацій.
 • Він також отримує доступ до бізнес-тенденцій і інформації про поточну продуктивність, щоб узгодити діяльність, звіти про KPI та результати для роботи над необхідними стратегіями.

Datapine може працювати з будь-якими вимогами, включаючи нещодавню продуктивність для різних продуктів і різних маркетингових кампаній. Інструмент також пропонує такі функції, як інтелектуальні інструменти звітування або звіти електронною поштою за допомогою інтерактивних панелей KPI.

SimpleKPI

Інформаційна панель SimpleKPI KPI може швидко трансформувати дані та бути в курсі критичних виробничих показників і показників прибутку. Використовуючи гору складних даних, він може незабаром створити графічне, чітке та просте уявлення, яке може вимірювати ефективність бізнесу.

Користувачі можуть співпрацювати з командою та клієнтами, щоб ділитися точністю та підтримувати прозорість. Функції включають:

 • Вставте індивідуальні діаграми KPI
 • Поділіться як публічно, так і внутрішньо
 • 40 різних типів діаграм і графіків
 • Налаштуйте аспекти відповідно до ваших брендів
 • Підключіть свої дані до програми
 • Повноекранний режим і повторення презентації

Він може допомогти створювати, вимірювати, відстежувати та візуалізувати KPI для планування звітів для отримання більш суттєвої інформації.

DashThis

Програмне забезпечення для автоматизованого звітування – DashThis – містить кілька потужних функцій, які допомагають розширити бізнес. Це дозволяє користувачам автоматизувати свої вимоги та оптимізувати свої процеси за допомогою налаштування.

Звіти про цифровий маркетинг отримують із понад 34 вбудованих підключених інструментів. Він також має спеціальні функції джерел даних, які дозволяють користувачам ефективно додавати свої дані. Універсальна інформаційна панель може створювати дані за допомогою інструментів і автоматично оновлювати. Якщо ви хочете мати необмежену кількість облікових записів клієнтів, DashThis — це ваш шлях.

  Виправити помилку типу NAT на PS4

Параметри клонування та шаблони є суттєвим доповненням, яке робить його унікальним продуктом, що дозволяє користувачам вибирати попередньо встановлені віджети, спеціальні шаблони, шаблони звітів і клонування. Крім того, користувачі можуть створювати шаблони звітів, клонувати звіти та використовувати поточний шаблон звіту для розробки найкращих стратегій.

Geckoboard

Geckoboard поставляється з 80+ інтегрованими інструментами для підключення даних і створення інформаційних панелей у реальному часі за кілька хвилин. Простий і легкий у використанні інструмент популярний серед компаній електронної комерції, підтримки, продажів, маркетингу та інвесторів.

Він може отримувати додаткові дані за допомогою баз даних, електронних таблиць, спеціального API та інтеграції Zapier. Цей інструмент зосереджений головним чином на показниках, які використовують діапазони, фільтри та допомогу у виборі параметрів візуалізації для прийняття правильних рішень. Його легко зрозуміти та створити без будь-яких знань кодування.

Користувачі можуть додавати цілі, порівняння, індикатори стану та дані, щоб підкреслити прогрес або зміни відповідно до цілей. Також можна перевпорядковувати, групувати та змінювати розмір візуалізацій даних без використання різних інструментів.

Кліпс Фоліо

Якщо ви шукаєте розробника, який може запропонувати спеціальні інформаційні панелі та звіти для вашого бізнесу, почніть з Кліп Фоліо. Інструмент працює з даними, функціями та формулами для надання правильних деталей за допомогою візуалізації чи моделювання.

Користувачі можуть автоматизувати та налаштовувати звіти та інформаційні панелі для спільного використання, відстеження та вимірювання даних. Це може заощадити час за рахунок автоматизованих процесів, налаштування, створення шаблонів і налаштування джерел даних. Використовуючи PowerMetrics – легкі інструменти BI, користувачі можуть швидко створювати звіти та інформаційні панелі на основі статистики в реальному часі.

Користувачі можуть легко завантажувати файли Excel, використовувати попередньо створені конектори REST/URL, конектори SQL і автоматично оновлювати електронні листи. Він надійно з’єднує наші дані та спрощує агрегацію даних для детального й точного звітування.

Інструмент звітування призвів до революції на основі даних завдяки запланованим електронним листам, PDF-файлам, посиланням лише для перегляду та повідомленням Slack. Він створює власні звіти для клієнтів, досліджує візуалізацію даних за допомогою доступних табличних даних і перетворює складні формати файлів.

Висновок

Підсумовуючи, компанії використовують найкращі інструменти панелі KPI або програмне забезпечення для створення звітів і показників. Це дозволяє їм приймати обґрунтовані та керовані даними рішення, щоб вжити заходів для компанії. Крім того, основною функцією відділів, у тому числі відділу кадрів, стало бути в курсі справ і знати правильний потік для бізнесу. Отже, розвивайте свій бізнес і процвітайте з найкращими інформаційними панелями.

Дізнайтеся більше про бізнес-панель і зробіть крок вперед на ринку.