Створюйте інформативні посібники за допомогою цих 11 посібників користувача

| | 0 Comments| 12:30 PM
Categories:

Програмне забезпечення з посібником користувача підвищує продуктивність, прискорюючи монотонний процес.

Лише деякі залишають незабутнє враження на переповненому ринку, де незліченна кількість продуктів змагається за залучення клієнтів. Ефективність продукту залежить насамперед від його цінності та того, наскільки просто ним користуватися для користувачів. Незалежно від того, наскільки надійним або привабливим може бути продукт, якщо він не покращує життя своїх користувачів, він провалюється.

На цьому етапі програмне забезпечення з посібником користувача займає центральне місце. Використовуючи відповідне програмне рішення, ви можете створити докладні посібники користувача, які проведуть клієнтів через усі етапи роботи з продуктом, від початкового впровадження до повного впровадження. Ось короткий огляд посібника користувача програмного забезпечення, яке ми спеціально підібрали для вас.

Назва

опис

Досліджуйте

Документ360

Потужний редактор, менеджер категорій, багатомовні ресурси.

Gitbook

Інтеграція GitHub, створення контенту на основі ШІ, редагування в реальному часі.

Знання Сова

Попередньо розроблені теми, відгуки користувачів, інтеграція Zapier, віджет контекстної довідки.

ProProfs

Надійна платформа, веб-редактор, інструменти звітності, інтеграція з квитками.

Dr.Explain

Легка публікація посібника користувача, 22 кліки, рішення в реальному часі.

Сонат

Карти сайту, аналізатор читабельності, готові шаблони форматування, інтелектуальний інструмент перекладу.

Манула

Вбудований пошук, налаштування CSS, введення з читача, відстеження продуктивності теми.

Стонлі

Адаптивна структура, надійний пошук, персоналізовані огляди продуктів, опитування NPS.

Натисніть Довідка

Хостинг єдиного порталу, легка міграція, історія версій, публічна та внутрішня документація.

Писар

Запис екрана, GIF-файли, персоналізовані посібники користувача, просте розповсюдження.

Танго

Автоматичне створення посібника користувача, багатокористувацьке редагування, інтерактивні слайд-шоу, своєчасні повідомлення.

Ці посібники ретельно розроблено, щоб поєднати письмові інструкції з наочними посібниками, забезпечуючи клієнтам привабливу та інтерактивну взаємодію з вашим продуктом.

Однак ми пам’ятаємо про труднощі під час вибору найкращого інструменту для цієї роботи. Через це ми вирішили розробити список найкращого програмного забезпечення для посібників користувача. Після обширних досліджень і перегляду різноманітних веб-сайтів із оглядами продуктів ми склали список найкращих посібників користувача з детальним описом їх функцій.

Переваги створення інформативних і простих для розуміння посібників користувача

Створення добре написаних посібників користувача є важливою складовою пропонування чудового обслуговування клієнтів. Ось деякі переваги, які ваша компанія може очікувати від створення чудових посібників користувача:

 • Зменшення витрат на підтримку: посібники користувача є життєво важливими для покращення взаємодії з клієнтами та є економічно ефективним інструментом підтримки для власників бізнесу.
 • Зменшене навантаження на команди підтримки: докладні посібники користувача дозволяють клієнтам самостійно вирішувати проблеми. У результаті ваші працівники мають більше часу, щоб зосередитися на найважливіших завданнях, які сприяють розвитку бізнесу.
 • Неперевершена лояльність покупців: коли користувачам надаються добре написані посібники, досвід після покупки є сприятливим і залишає незабутнє враження. Ця практика обслуговування клієнтів преміум-класу сприяє повторним покупцям.
 • Зростання коефіцієнтів конверсії: плавний процес адаптації клієнтів збільшує ймовірність того, що користувачі будуть задоволені, що може навіть переконати їх вибрати преміальні плани.

Крім того, задоволені споживачі можуть поширювати позитивні відгуки в Інтернеті або з вуст в уста, підвищуючи пропаганду бренду, впізнаваність і підвищуючи рівень конверсії.

Ключові характеристики посібника користувача програмного забезпечення

Нижче наведено деякі основні атрибути програмного забезпечення з посібником користувача:

 • Редагування та створення документів: Програмне забезпечення для посібників користувача повинно мати зручний інтерфейс для редагування та створення документів. Має підтримуватися форматування форматованого тексту, малюнки, діаграми, таблиці та інші мультимедійні елементи.
 • Бібліотека шаблонів: користувачі можуть працювати швидше за допомогою бібліотеки попередньо розроблених шаблонів. Брендинг і дизайн організації можна підібрати до цих шаблонів.
 • Контроль версій: Керування версіями дає змогу відстежувати внесені вручну зміни з часом. Від цього залежить збереження об’єктивної історії оновлень і модифікацій.
 • Інструменти для співпраці: функції для співпраці дозволяють кільком членам команди працювати над одним документом одночасно.
 • Повторне використання матеріалу: щоб зберегти узгодженість і заощадити час, користувачі повинні мати можливість швидко й ефективно перепрофілювати матеріал в інших розділах або посібниках.
 • Підтримка кількох мов: програма має спростити переклад і локалізацію матеріалу.
 • Циклі зворотного зв’язку: дозвольте користувачам робити зауваження щодо документації та використовувати цей внесок для досягнення тривалих досягнень.
 • Навчання та допомога: щоб гарантувати, що користувачі отримають максимум від продукту, пропонуйте навчальні матеріали, документацію та обслуговування клієнтів.
  8 найкращих програм для керування клієнтами для взаємодії та автоматизації

Перегляд різних веб-сайтів, щоб прочитати відгуки, перевірити рейтинги та вибрати найкращі рішення, може зайняти багато часу та зусиль. Але не переживай! Ми організували ретельно підібраний список найкращих програмних рішень для посібників користувача.

Документ360

Документ360 це добре відоме програмне забезпечення своїми потужними можливостями. Він містить потужний редактор і менеджер категорій, що дозволяє легко створювати привабливі посібники користувача.

Ви можете легко керувати своїм вмістом за допомогою шести рівнів категорій і підкатегорій у вашому розпорядженні. Завдяки поверхневому інтерфейсу користувача з функцією перетягування ви можете швидко реорганізувати ці категорії за потреби.

особливості:

 • Отримайте доступ до детальної історії змін для будь-якого вмісту, включаючи інструменти відкату та керування версіями.
 • Швидко створюйте резервні копії своєї роботи та відновлюйте їх до попередніх ітерацій.
 • Використовуйте спеціальний CSS, щоб адаптувати свою базу знань до своїх смаків.
 • Помічник у додатку ефективно надає допомогу на місці, скорочуючи кількість заявок у службу підтримки.
 • Завдяки багатомовним активам ви можете отримати глобальну аудиторію та обслуговувати клієнтів з усього світу.

Функція пошуку Document360 на основі штучного інтелекту, яка є дуже ефективною та зручною для мобільних пристроїв, є однією з його важливих особливостей. Це гарантує, що споживачі зможуть швидко знайти потрібні їм дані.

Gitbook

GitBook містить різні популярні функції, які зазвичай можна побачити в інших інструментах посібника користувача, і спеціально орієнтований на техніків.

Ці можливості включають використання попередньо розроблених шаблонів, сторінок груп і підгруп, таблиць, фотографій і кількох інших елементів. Але бездоганна взаємодія GitBook з GitHub виділяє його.

особливості:

 • Інтеграція зі сторонніми інструментами та програмами, які вам подобаються, включаючи Jira, Slack і Discord.
 • Використовує штучний інтелект для створення повчального контенту, заснованого на знаннях.
 • Використовуючи систему на основі квитків, легше надсилати запити на оновлення, керувати оглядами та редакціями, а також порівнювати версії.
 • Він надає редактор блоків у реальному часі, який дозволяє швидко реорганізовувати вміст.
 • Цей підхід до редагування швидкий і простий, оскільки він дозволяє блоки коду, зображення, таблиці та інші функції.

Зокрема, для технічних команд GitBook спрощує процес розробки посібників користувача, легко обробляючи блоки коду, таблиці та добре відомі ярлики.

Знання Сова

Попередньо розроблені теми та макети, які постачаються разом Знання Сова спростіть для користувачів перегляд вашої колекції знань. Крім того, ви можете позначити вміст, щоб гарантувати його включення в результати пошуку.

особливості:

 • Збір відгуків користувачів за допомогою коментарів і оцінок, щоб оцінити задоволеність вмістом.
 • Увімкнення питань та коментарів через контактні форми для взаємодії з користувачем.
 • Поєднання з іншим програмним забезпеченням через Zapier для покращення функціональності.
 • Впровадження віджета контекстної довідки на вашому веб-сайті або в програмі дає користувачам змогу легко шукати та отримувати доступ до посібника користувача.

Ви можете посилити безпеку та контролювати, хто має доступ до вашого посібника користувача за допомогою KnowledgeOwl. Ви можете надати користувачам і читачам певні дозволи залежно від їхніх вимог.

  Чи можу я видалити свій обліковий запис DoorDash?

ProProfs

ProProfs це надійна платформа з багатими інструментами, які будуть супроводжувати вас на кожному етапі створення вручну, від початкового створення вмісту до остаточної публікації та ключових етапів. Це дозволяє створити захоплюючий посібник користувача, наповнений корисною інформацією, ретельно організованою та поданою за допомогою текстового тексту, графіки та відео.

особливості:

 • Використовуйте простий у використанні веб-редактор, щоб створювати, редагувати та форматувати текст.
 • З легкістю підключайте презентації, електронні таблиці Excel і документи Word.
 • Переконайтеся, що ваш посібник відповідає характеру та принципам вашої компанії.
 • Використовуйте вбудовані інструменти звітності для доступу, відстеження та аналізу даних про продуктивність.
 • Інтерфейс із відомими рішеннями для продажу квитків і чату для покращення допомоги та взаємодії з користувачами.

ProProfs значно пришвидшує створення вашого посібника користувача, представляючи різні параметри створення, налаштування, імпорту та експорту.

Dr.Explain

Ви можете швидко та легко опублікувати докладні посібники користувача в різних форматах за допомогою Dr.Explain щоб полегшити процес їх написання. Dr.Explain допоможе вам, якщо вам потрібен довідковий центр, інтегрований у ваші настільні чи мобільні програми, чи ви хочете створити онлайн-репозиторій, об’єднаний із вашим веб-сайтом чи рішенням SaaS.

особливості:

 • Перше видання вашого нового посібника користувача доступне лише за 22 кліки, тому Dr.Explain має простий у використанні інтерфейс.
 • За 3 хвилини користувачі знайдуть відповіді на свої запитання.
 • За один день навчіть нову команду та клієнтів.
 • Платіть лише тоді, коли ви задоволені результатами.

Dr.Explain також дозволяє завантажувати вашу документацію як онлайн-довідкову систему на сервер, роблячи її доступною для ваших користувачів.

Сонат

Сонат це багатофункціональна програмна програма, створена спеціально для створення посібників користувача. Він ефективно розшифровує проблеми створення та публікації відшліфованих, зручних інструкцій.

Ця онлайн-платформа керуватиме всім процесом створення посібника для авторства, який буде поруч з вами на кожному кроці.

особливості:

 • Використовуйте карти сайту, щоб гарантувати, що ваш матеріал отримає найкращий рейтинг у пошуковій системі.
 • Використовуйте аналізатор читабельності, який оцінює показники читабельності вашого матеріалу на вашу користь.
 • Використовуйте готові шаблони форматування, щоб прискорити процес структурування та заощадити час.
 • Використовуйте розумний інструмент перекладу, щоб легко спілкуватися з більшою міжнародною аудиторією.

Сонат організований, щоб вирішити всі ваші проблеми, сформувавши чудові посібники. Він працює в командному середовищі, яке успішно об’єднує спеціалістів із різних галузей, щоб гарантувати публікацію ваших найкращих робіт.

Манула

За презентацію, оформлення та публікацію матеріалу, Манула пропонує різноманітні привабливі функції. Це програмне забезпечення надає можливість посилити захист паролем для покращення конфіденційності документів, полегшуючи роботу з незліченними версіями документів.

особливості:

 • Вбудована пошукова система для швидкого пошуку.
 • Підтримка налаштованого CSS дозволяє виконувати ретельне налаштування вручну.
 • Отримайте думку читачів про статті, щоб підвищити якість вмісту.
 • Відстежуйте ефективність теми, перевіряйте відгуки користувачів і досліджуйте пошукову поведінку.
 • Легко публікуйте посібники на багатьох пристроях.

Manula також дозволяє інтегрувати відео YouTube, одночасно спрощуючи форматування вмісту за допомогою простих кодів. Крім того, Manula дозволяє створювати PDF-версії ваших посібників, які ви можете легко завантажити.

Стонлі

Стонлі надає адаптовану структуру для створення інтерактивних посібників користувача та вирішення конкретних проблем, які можуть виникнути в різних точках.

Цей інструмент містить універсальний віджет, який надає детальні вказівки щодо адаптації клієнта, конфігурації продукту та використання функцій. Віджет проактивно взаємодіє з клієнтами та показує підтримку, перш ніж вони зв’яжуться з вами.

особливості:

 • Надійна функція пошуку забезпечує точні цільові результати.
 • Універсальний віджет пропонує персоналізовані вказівки, збагачуючи досвід користувача.
 • Візуальні підказки створюють для користувачів інтерактивну та самостійну подорож.
 • Персоналізовані огляди продуктів динамічно адаптуються на основі взаємодії та дій клієнтів.
 • Опитування Net Promoter Score (NPS) можуть вимірювати та спостерігати задоволеність клієнтів.
  10+ трюків, кодів і хаків у Блокноті – 2023 [Cool, Top, Best List]

Будучи найкращим у галузі програмним забезпеченням для посібників користувача, Stonly використовує дані користувача та потужні функції націлювання, щоб надавати вміст, призначений для вирішення конкретних проблем.

Натисніть Довідка

Натисніть Довідка дозволяє розміщувати та транслювати ваші матеріали на єдиному порталі, полегшуючи створення посібників користувача.

Якщо у вас є вже існуючий вміст, який ви хочете використати негайно, ClickHelp забезпечує легку міграцію з таких програм, як MS Word, Open Office і HTML. Він також містить настроювані ролі та стратегії дозволів для збереження вашої документації від несанкціонованого доступу.

особливості:

 • Ви матимете доступ до нескінченної версії історії.
 • Використовуйте одне джерело вмісту для кількох статей.
 • Оформити публічну та внутрішню документацію.
 • Щоб підвищити продуктивність, слідкуйте за критичними показниками вмісту.

Однією з відмінних особливостей, яка вирізняє ClickHelp як інструмент для створення посібників користувача, є його надійна інфраструктура, яка містить зручний інтерфейс і підтримку автоматизованого резервного копіювання.

Писар

Писар це програма, яка створює покрокові посібники за лічені секунди. Використовуючи плагін Scribe, ви можете спростити підхід, записуючи свій екран під час проходження певного завдання чи діяльності – платформа впорається з іншим.

Scribe може формувати посібники користувача з GIF-файлами, фотографіями та чіткими інструкціями, які ви можете легко поширити серед своїх споживачів.

особливості:

 • Додавайте навчальні посібники Scribe до платформ, з якими вже знайомі ваші користувачі.
 • Швидко створюйте персоналізовані посібники користувача, щоб допомогти клієнтам подолати певні проблеми.
 • Додайте контекст до документів, створених програмним забезпеченням, додавши гіперпосилання, підказки та сповіщення.
 • Автоматично створіть інструкцію з текстом і знімками екрана.

Професіонали в цій галузі можуть легко виконати процес самостійно, і після його завершення у вашому розпорядженні буде повний посібник.

Танго

Танго пишається своїм програмним забезпеченням для автоматизованого посібника користувача. Використовуючи простий метод натискання, Tango керує всім процесом, включаючи створення знімків екрана, створення описового тексту та створення посилання для спільного доступу до вашого щойно створеного посібника.

особливості:

 • Це дає змогу користувачам створювати вміст з одного джерела та легко поширювати його в різних форматах.
 • Стимулює спільне створення та редагування вмісту завдяки можливості редагування для кількох користувачів.
 • Ефективно керує кількома ітераціями ваших статей.
 • Розширює ваш вміст, дозволяючи виводити захоплюючі інтерактивні слайд-шоу.

Це гарантує, що ви отримуєте своєчасні сповіщення через його розширення щодо відповідних посібників користувача, пов’язаних із веб-сайтом або інструментом, яким ви зараз керуєте, і все це без необхідності перемикати вкладки чи переривати ваших партнерів.

Висновок

Розглянуте вище програмне забезпечення має деякі спільні риси, але також має деякі відмінності. Хоча у вас є доступ до всіх цих інструментів, визначення найкращого для вас вимагає глибокого розуміння ваших вимог.

Перелічіть ваші конкретні потреби:

 • Які налаштування ви сподіваєтеся запропонувати?
 • Які можливості посібника користувача вам подобаються?
 • Вам потрібне мобільне реагування чи просто сумісність із комп’ютером?
 • Який, що більш важливо, ваш бюджет?

Процес прийняття рішень стає більш доступним, якщо відповісти на ці запитання та записати свої переваги. Вашою першочерговою метою має бути відкриття універсального, зручного, багатофункціонального рішення, яке забезпечує неймовірну цінність за ваші гроші.

Далі, працюючи над задоволеністю споживачів брауні, подумайте також про те, що говорять ваші клієнти. Ось як збирати відгуки клієнтів (VOC), щоб покращити свій бізнес.