techukraine.net techukraine.net Створюйте цікавий вміст за допомогою 13 найкращих генераторів публікацій LinkedIn

Створюйте цікавий вміст за допомогою 13 найкращих генераторів публікацій LinkedIn

| | 0 Comments| 12:30 PM
Categories:

LinkedIn — це платформа, на якій професіонали можуть продемонструвати свої навички, спілкуватися з однодумцями та розвивати свою мережу.

Значна частина розвитку на LinkedIn передбачає створення цікавих публікацій, які залучають людей у ​​вашій галузі. Але інколи буває важко підтримувати стабільність у виробництві контенту. 🥱

Ось тут і вступають у гру генератори публікацій LinkedIn!

У цій статті ми дослідимо, що таке генератори повідомлень LinkedIn, як вони можуть допомогти вам розвиватися в LinkedIn, а також познайомимо вас з деякими з найкращих доступних генераторів повідомлень LinkedIn.

Що таке генератори повідомлень LinkedIn?

Генератори публікацій LinkedIn — це потужні інструменти, розроблені, щоб допомогти користувачам LinkedIn легко створювати цікаві та професійні публікації.

Ці інструменти використовують технологію штучного інтелекту (ШІ) для створення захоплюючих ідей для публікацій, що привертають увагу, заощаджуючи дорогоцінний час і зусилля користувачів на створення вмісту.

Неважливо, чи ви бізнесмен, підприємець чи шукач роботи. Генератори публікацій LinkedIn можуть посилити вашу присутність і допомогти ефективно зв’язатися з вашою цільовою аудиторією.

Як генератори публікацій LinkedIn допомагають користувачам розвиватися на LinkedIn?

Розумієте, LinkedIn — це професійна мережева платформа з величезними можливостями для створення бренду. Однак постійне створення привабливих публікацій — це крутий шлях. Це може бути складним, трудомістким і може викликати часті творчі блоки.

Використовуючи технологію штучного інтелекту, генератори публікацій LinkedIn пропонують користувачам швидкий і ефективний спосіб генерувати креативні та переконливі ідеї публікацій, які добре резонують з цільовою аудиторією.

Що краще:

Поєднання режиму творця LinkedIn і генераторів дописів може різко підвищити присутність бренду, сприяти залученню та, зрештою, розширити вашу мережу на платформі.

Ось деякі ключові переваги включення генератора публікацій LinkedIn у вашу стратегію соціальних медіа:

 • Економте час і зусилля: генератори публікацій LinkedIn усувають необхідність мозкового штурму та створення великого вмісту. Користувачі можуть генерувати високоякісні ідеї публікацій і навіть писати публікації лише кількома клацаннями, заощаджуючи дорогоцінний час і зусилля.
 • Послідовність: регулярне розміщення публікацій у LinkedIn має вирішальне значення для створення сильної присутності. Генератори публікацій LinkedIn забезпечують постійне джерело свіжих і привабливих ідей щодо вмісту. Якщо використовувати синхронізацію з планувальниками публікацій LinkedIn, користувачі зможуть підтримувати узгодженість навіть під час відпочинку на Багамах. 🏖️
 • Покращена креативність: генератори публікацій LinkedIn викликають креативність, надаючи користувачам унікальні та різноманітні ідеї для публікацій. Ці інструменти пропонують широкий діапазон тональності, що дозволяє користувачам адаптувати публікації відповідно до свого бренду та ефективно зв’язуватися зі своєю аудиторією.
 • Підвищена залученість: добре оформлені та привабливі публікації привертають більше уваги та сприяють більшій залученості. Генератори дописів LinkedIn допомагають користувачам створювати захоплюючі дописи, які виділяються в стрічці LinkedIn, збільшуючи ймовірність лайків, коментарів і поширення.
 • Професіоналізм: LinkedIn вимагає від вас досконалого та професійного іміджу. Генератори дописів можуть допомогти користувачам створювати дописи, які відповідають їхній галузі та представляють себе як обізнаних і надійних лідерів думок.
 • Розширена мережа: цікаві публікації можуть залучити нових зв’язків і підписників. Використовуючи генератори публікацій LinkedIn для постійного створення привабливого вмісту, користувачі можуть розширити свою мережу та зв’язатися з професіоналами-однодумцями, потенційними клієнтами чи роботодавцями.

Ми позбулися здогадок із книги, визначивши найкращі генератори повідомлень LinkedIn, доступні сьогодні, на основі функцій, надійності та відгуків реальних користувачів.

Згадка

Згадка дозволяє за лічені секунди створювати професійні публікації, що привертають увагу, для вашої сторінки LinkedIn. Для цього все, що вам потрібно зробити, це ввести тему чи ключове слово та дозволити алгоритму створити захоплюючі підписи, які допоможуть вам просувати свій бізнес і розширювати охоплення.

  Як відновити старий обліковий запис Xbox One

Mention’s Post Generator надає багато тонів, зокрема невимушені, професійні, розмовні, дружні, жартівливі, авторитетні, розповіді тощо. Ви можете вибрати тон, який відповідає вашому бренду, і налаштувати створений допис, щоб зробити його ще більш привабливим.

Переваги:

 • Економить час завдяки швидкому створенню публікацій
 • Плавний і простий інтерфейс користувача для початківців
 • Надає професійний та цікавий контент
 • Можливість налаштування відповідно до ваших потреб

Використовуючи Mention’s Post Generator, ви можете спростити процес створення вмісту та зосередитися на розбудові професійної мережі та налагодженні зв’язків.

Hootsuite

Якщо ви хочете підвищити свою присутність у LinkedIn за допомогою професійних публікацій, які привертають увагу, не шукайте далі HootsuiteГенератор дописів LinkedIn. Цей потужний інструмент дає змогу користувачам легко створювати привабливий вміст для своїх сторінок LinkedIn.

Почати роботу просто. Генератор повідомлень LinkedIn від Hootsuite вимагає від вас надати кілька важливих деталей, таких як стиль, мова, опис і ключові слова. Щойно ви введете цю інформацію, генератор, керований штучним інтелектом, починає діяти, створюючи привабливі підписи, адаптовані до ваших уподобань та ідентичності бренду.

Ключові особливості:

 • Створює дописи різними мовами
 • Пише вміст, багатий ключовими словами
 • Простий у використанні для початківців

Хоча LinkedIn Post Generator від Mention спрощує процес створення цікавих публікацій, він не створює текст на основі ключових слів і різних мов, як це робить Hootsuite.

Postgenerator.app

Postgenerator.app це інструмент на основі ChatGPT. Останнім часом це змінило спосіб, у який професіонали створюють вміст для своїх сторінок LinkedIn.

Згенерувавши понад 50 000 дописів на момент написання цієї статті, цей генератор дописів LinkedIn освоїв різні форми створення дописів. Цей інструмент є чудовим вибором, якщо ви хочете поекспериментувати з різними видами публікацій і розширити охоплення в LinkedIn.

Ключові особливості:

 • Створює пости різних стилів
 • Надає кілька шаблонів, щоб полегшити вашу роботу
 • Можна покращити вже наявну публікацію

Використання програми Postgenerator.app може дати вашим публікаціям у LinkedIn додатковий стимул, щоб вони привернули більше уваги та потенційних підписників.

Таскаде

Taskade’s Інноваційний AI LinkedIn Post Generator полегшує створення оптимізованих публікацій LinkedIn. Цей потужний інструмент використовує ШІ для створення привабливих і привабливих ідей для публікацій, заголовків і вмісту, адаптованих до ваших потреб.

Одним із нововведень Taskade є те, що він дозволяє писати з точки зору різних професій, наприклад, дієтолога, шеф-кухаря, персонального тренера тощо. Однак інтерфейс інструменту здається трохи складним для початківця, але загалом це гарна знахідка.

Ключові особливості:

 • Може проводити тестування A/B для кращого рівня залучення
 • Використовує сучасний технічний підхід
 • Дозволяє налаштувати відповідно до голосу бренду

Забезпечуючи нескінченне джерело ідей і вмісту публікацій, які варто поділитися, LinkedIn Post Generator від Taskade економить час і сприяє постійному розміщенню публікацій. Завдяки штучному інтелекту ви можете легко підтримувати свій профіль активним і розширювати охоплення в LinkedIn.

Nichesss

Nichesss Простий, але потужний Генератор повідомлень LinkedIn робить створення оптимізованих повідомлень легким. Цей інструмент на основі штучного інтелекту вимагає лише введення теми та підказки для створення численних ідей для публікацій і вмісту LinkedIn.

  Розділіть будь-яку вкладку Chrome на плаваючу панель

Ключові особливості:

 • Простий у використанні, потрібна лише тема
 • Чудово підходить для загальних і нетехнічних посад
 • Надає кілька прикладів, щоб покращити досвід

Миттєво створюючи численні ідеї публікацій, адаптованих до вашої ніші, LinkedIn Post Generator від Nichesss дозволяє легко створювати вміст. Спрощений підхід дозволяє підтримувати ваш профіль активним і залучати зв’язки, не створюючи дописи вручну.

Загалом, цей простий інструмент спрощує створення контенту LinkedIn, тож ви можете зосередитися на створенні зв’язків і розширенні охоплення.

TinyWow

TinyWow містить ряд інструментів штучного інтелекту, які допоможуть вам у створенні контенту. Генератор повідомлень LinkedIn на основі штучного інтелекту з легкістю створює оптимізовані дописи.

Подібно до Nichesss, простий введення теми створює привабливі заголовки та привабливий вміст дописів, приправлений емодзі. Генератор TinyWow спрощує процес, щоб ви могли підтримувати свій профіль активним і спілкуватися зі своєю аудиторією, не створюючи публікації вручну.

Ключові особливості:

 • Пише переконливі тексти з візуальними емодзі
 • Можна додавати відповідні речення чи абзаци в будь-якому місці публікації
 • Забезпечує дошку на веб-сайті, щоб створити чернетку повної публікації в один клік

TinyWow спрощує створення ідей і контенту для LinkedIn. Його здатність доповнювати публікації привабливими емодзі дозволяє легко виділитися. Ви також можете ввести власні слова для персоналізації.

Генератор вірусних постів

Генератор вірусних постів використовує унікальний підхід до створення публікацій у LinkedIn. Він запитує щоденні оновлення активності та надихаючі поради, а потім об’єднує їх у цікавий допис.

Якщо ви хочете відпочити від офіційних дописів і показати свою індивідуальність, Viral Post Generator може допомогти створити ідеальний вміст. Його творчий метод економить час, зберігаючи ваш профіль активним.

Ключові особливості:

 • Виривається з формального вмісту та створює цікаві дописи
 • Надає химерний вміст, який стає вірусним
 • Економить час і не вимагає творчості
 • Зручний для початківців

Viral Post Generator надає готове рішення для створення публікацій LinkedIn, які варті спільного використання. Поєднуючи два персоналізовані ласі шматочки, він створює дописи, які здаються органічними та приземленими. Невимушена атмосфера дозволяє вам справді спілкуватися з аудиторією.

AIssistify від Resonate

AIassistify від Resonate – це інноваційний генератор повідомлень LinkedIn на основі ШІ. Подібно до генератора вірусних повідомлень, AIssistify створює персоналізовані пости, поєднуючи дві думки. Ваші персоналізовані описи та емоції щодо теми.

Поєднуючи ваші внески, AIssistify створює високоякісний, унікальний контент, який допоможе вам виділитися на LinkedIn. Індивідуальний підхід призводить до публікацій, які достовірно представляють ваш бренд і точку зору.

Ключові особливості:

 • Дозволяє змішувати та поєднувати повідомлення для оптимального впливу
 • Унікальні та персоналізовані публікації
 • Безкоштовно

Якщо ви хочете створити унікальний голос і легко залучити свою аудиторію, AIssistify — безцінний інструмент. Це звільняє вас від ручного написання, тож ви можете зосередитися на значущому спілкуванні та збільшенні аудиторії на LinkedIn.

SiD

SiD це генератор дописів LinkedIn на основі штучного інтелекту, який створює цікаві дописи зі статей, блогів, розмов, випадкових думок тощо. Платформа може перетворити будь-який текстовий вміст на оптимізовані публікації для вашого профілю LinkedIn.

Інструмент створення дописів SiD має унікальний спосіб генерації дописів. Спочатку ви створюєте публікацію з URL-адреси, яка вам цікава. По-друге, ви можете передати інструменту те, що трапилося з вами сьогодні, і ваші знання з інциденту, а також створити публікацію про це в LinkedIn.

І нарешті, у вас виникла випадкова думка? Освітіть інструмент думкою, і ви отримаєте з нього пост.

  11 БЕЗКОШТОВНИХ інструментів усунення несправностей SSL/TLS для веб-майстрів

Ключові особливості:

 • Перетворює розмови та щоденний досвід у публікації, які варті поширення
 • Дозволяє співпрацювати з аудиторією над ідеями публікацій
 • Створює повідомлення з існуючих статей/блогів

Завдяки штучному інтелекту SiD ви можете підтримувати активність свого LinkedIn за допомогою свіжих актуальних публікацій, адаптованих до ваших потреб. Це усуває перешкоди, пов’язані з публікаціями, тож ви можете зосередитися на змістовному спілкуванні та обговоренні.

CircleBoom

CircleBoom – це створювач публікацій LinkedIn на основі штучного інтелекту, який надає наскрізні рішення для оптимізованого вмісту. Його надійні функції включають створення привабливого тексту, створення візуальних зображень за допомогою інтеграції Canva та рекомендації хештегів за допомогою вбудованого генератора хештегів.

Ключові особливості:

 • Може використовувати ШІ для створення вірусних дописів, підписів і хештегів, які привертають увагу
 • Дозволяє пакетне створення вмісту для кількох профілів і планування для автоматизації
 • Спрощує процес від ідеї до публікації

Для масштабованого, високоякісного контенту LinkedIn, який приносить результати, CircleBoom є безцінним. Його комплексне рішення дозволяє легко створювати публікації, тож ви можете зосередитися на залученні аудиторії.

Easy-Peasy.AI

Easy-Peasy.AI допомагає творцям створювати публікації, які ідеально підходять для їхньої аудиторії та бізнес-цілей. Він пропонує понад 100+ шаблонів, щоб гарантувати, що ви отримаєте результат у спосіб, який легко копіювати та вставляти.

Почати роботу легко. Напишіть короткий огляд свого допису, виберіть тон голосу, установіть довжину вмісту, і готово.

Ключові особливості:

 • Пропонує набір шаблонів
 • Отримайте безліч ідей і вмісту, створеного одним клацанням миші
 • Може створювати вміст понад 30 мовами

Понад 1000 команд у всьому світі, включаючи RazorPay, Motorola, PWC та інші, довіряють цій платформі. Це тому, що Easy-peasy.ai — це не лише створення контенту LinkedIn. Користувачі можуть використовувати його різноманітну базу шаблонів для створення соціального вмісту, включаючи довгі блоги.

FourWeekMBA

Якщо ви страждаєте від творчого блоку, але не хочете порушувати послідовність у соціальних мережах, це Божий інструмент для вас. FourWeekMBA дозволяє будь-кому створювати привертають увагу публікації LinkedIn з нуля.

Цей інструмент використовує ШІ, щоб допомогти вам створити ідеальну публікацію для свого LinkedIn. Введіть запит і отримайте унікальний, привабливий вміст для вашої наступної публікації в LinkedIn!

Cohere

CohereГенератор дописів LinkedIn — це задоволення для користувачів LinkedIn. Він має мінімалістичний, простий у використанні інтерфейс. Завдяки потужності штучного інтелекту Cohere дозволяє будь-кому створювати чудові публікації в LinkedIn за допомогою простих вводів.

Платформі довіряють такі провідні компанії, як Spotify, Oracle, Jasper.ai тощо. Крім того, додати ШІ Cohere до ваших продуктів ще простіше. Платформа пропонує API на Python, Node, GO, Curl та інших мовах.

Підведенню

Підводячи підсумок, можна сказати, що ця стаття висвітлює найкращі генератори публікацій LinkedIn, які професіонали можуть використовувати для створення цікавого контенту.

Використовуючи інструменти на базі штучного інтелекту, користувачі можуть оптимізувати процес створення контенту та заощадити час, маючи можливість вибирати з різноманітних стилів публікацій і параметрів налаштування.

Генератори публікацій навіть пропонують можливість додавати емодзі до вашої копії. Незалежно від того, чи ви бізнесмен, підприємець чи шукач роботи, ці інструменти допоможуть розширити вашу професійну мережу на LinkedIn.

Ви також можете ознайомитися з найкращими планувальниками публікацій LinkedIn для ідеально розрахованих публікацій.