Створюйте списки відтворення з треків, запропонованих друзями Facebook

Categories:

У вас коли-небудь виникали проблеми з пошуком музики для відтворення, коли ви разом зі своїми друзями? Кожен має власний вибір у музиці, і влаштувати все це непросто. Hitlist — це програма для Android, яка дозволяє отримувати музичні пропозиції від ваших друзів у Facebook і додавати їх до списку відтворення. Додаток є повноцінним музичним плеєром для ваших локальних файлів, і ви можете створювати списки відтворення, відтворювати пісні на повторі та в випадковому порядку. Щоб отримувати пропозиції від ваших друзів у Facebook, їм потрібно встановити програму на своїх пристроях. Ви можете вибрати, від кого ви хочете отримувати пропозицію пісні, а потім додати її до свого списку відтворення.

Підключіть свій обліковий запис Facebook, і ви зможете відразу ж почати створювати списки відтворення. Якщо ви не відтворюєте музику зі свого пристрою, для використання програми вам знадобиться підключення до Інтернету. Hitlist ласкаво називає свої списки відтворення хітом, і ви можете створити новий або відредагувати наявний.

  Як зупинити фільтрацію коментарів у Facebook

Ви можете почати зі створення списку відтворення або вибору друзів у Facebook, від яких ви хочете отримувати музичні пропозиції. Ви можете додавати музику зі свого пристрою або з SoundCloud.

Програма може сканувати ваш пристрій на наявність музики, хоча це зайняло надзвичайно багато часу під час тестування, і врешті-решт я вирішив пошукати музику самостійно. Щоб переглядати музику на вашому пристрої, програма переспрямовує до програми для керування файлами, а потім ви можете вибрати пісні, які хочете додати. Додавання пісень знову є помилковим процесом, і потрібно кілька натискань, щоб програма відповіла правильно. Панель пошуку працює краще, ніж функція сканування програми. Додавати треки з SoundCloud так само просто, хоча враження від прослуховування далекі від того, що ви отримуєте в програмі SoundCloud за замовчуванням, оскільки трек завантажується занадто довго.

  Як деактивувати Facebook Messenger

Інтерфейс програми досить гарний. Немає жодних тем, про які можна було б говорити, але в інтерфейсі користувача немає нічого неприємного, що змусило б вас захотіти іншої теми. Hitlist дозволяє редагувати список відтворення. Наразі працює функція завантаження онлайн-музики. Ви побачите опцію завантаження музики, якщо торкнетеся кнопки редагування на панелі дій на головному екрані програми, але не зможете завантажити її.

Hitlist знаходиться в бета-версії, тому очікуйте помилок. Окрім того, що програма повільно додає вибрані пісні та сканує пристрій на музику, єдиною серйозною помилкою, яку ми зіткнулися, хоча це сталося лише один раз, було те, що пісня продовжувала відтворюватися, незважаючи на те, що її зупинили в самому додатку. Лише після того, як додаток було зупинено вручну, музика припинила відтворення. Загалом, хороша концепція програми, і як тільки помилки будуть виправлені, це може стати хорошим інструментом, який допоможе вам керувати музикою на вечірках.

  Як виправити помилку тимчасово недоступного облікового запису Facebook

Встановіть Hitlist із магазину Google Play