Створюйте скрінкасти у найвищій роздільній здатності вашого монітора [OS X]

Уявіть собі, що повертаєтеся до часів, коли гігантські енциклопедії повинні були зрозуміти, як використовувати будь-яке нове обладнання, яке ви придбали. Навіть вони не змогли повністю пояснити, як щось працює. Перенесіться в сучасні часи, коли ми можемо сконцентрувати весь досвід у коротке відео, усунувши простір для людських помилок. Як технологи, ми завжди гостро потребуємо правильних інструментів для роботи, оскільки ручна камера може зробити лише так багато. Тому у нас є такі інструменти, як Video Screen Recorder, SCR, Screencast і Recorder і Acala. Проте всі вони, здається, бліднуть у порівнянні, коли на ринку є щось на зразок безкоштовної програми Screen Replay для Mac. Мені це подобається, дозвольте пояснити вам, чому.

Перше, що ви помічаєте під час використання Screen Replay, — це скупий підхід до макета. Тут немає гучних вікон, нав’язливих спливаючих вікон, немає незрозумілих меню. Просто убогий значок, що сидить у рядку меню, очікуючи вашого наказу про те, коли почати запис. Технічні поради та посібники відчайдушно покладаються на знімки екрана, щоб допомогти уточнити момент, але я щиро хвилювався про те, як я буду це робити. У мене є значок, у мене є кнопка на панелі меню, і це охоплює все. Це так само просто, як показувати пальцем.

  Як змінити кодування символів в Outlook

Говорячи про абсурдно просто, у наведеному вище абзаці представлено стислий посібник із роботи з програмою. Однак заради простоти давайте просто про це поговоримо. Запустіть програму та клацніть піктограму на панелі меню, щоб почати запис. Тепер усе, що ви робите, буде частиною відео, включаючи звук. Додаток використовує внутрішній мікрофон для запису аудіо в режимі реального часу, тому це ідеальне рішення для домашнього відеогіду, яке ви можете собі уявити. Припиніть запис так, як ви його почали, і відео запуститься через Quicktime. Розташування за замовчуванням для збережених файлів знаходиться в папці «Фільми». Якщо ви хочете вийти з програми, ⌘+q за замовчуванням не працюватиме, вам доведеться зробити це за допомогою значка на панелі меню.

  Як увімкнути темний режим на Mac

Ви можете створювати цілі відеоуроки за допомогою цієї програми, якщо ви знайомі з основними методами редагування, ви можете навіть замінити аудіо, якщо хочете. Найкращою частиною цього було те, що програма записувала з точною роздільною здатністю, в якій я переглядав. На моєму MBPr він записував зі стабільною роздільною здатністю 2560 x 1600, без затримок, без стрибків і без падінь/сплесків частоти кадрів. Додаток стверджує, що може записувати таку високу роздільну здатність, якою підтримує екран, тому якщо ви використовуєте роздільну здатність 4k, ваші посібники, ймовірно, будуть з найвищою роздільною здатністю на Youtube, при цьому ви отримаєте дуже керовані розміри файлів – в залежності від часу виконання, звичайно. Зразок додається нижче (не забудьте натиснути синю кнопку «Завантажити» у верхньому правому куті для повної якості, версія для відтворення сильно стиснута).

  Як додати або видалити рядки та стовпці в Google Таблицях

Що стосується програм, то вам буде важко знайти кращу альтернативу, це справді. Я справді думаю про використання цього замість того, щоб писати про контент у майбутньому. Це зробило б речі набагато простіше, чи не так?

Завантажте зразок тут [43.9MB]

Отримайте відтворення екрана тут [Free]