Створюйте приголомшливі демонстраційні відео за допомогою цих 6 інструментів

| | 0 Comments| 11:03 AM
Categories:

Демонстраційні відео є однією з таких форм представлення відео, у якій предмет демонструється у відео.

Безсумнівно, відеозображення будь-чого, будь то продукти харчування, прилади чи транспортні засоби, привертає більше уваги, ніж традиційне зображення.

Ми також повинні пам’ятати, що коли щось показано в рухомому або робочому стані, довіра до цього конкретного предмета зростає.

У цій статті ми дізнаємося більше про те, що таке демонстраційні відео та як ці відео допомагають бізнесу.

Ми також дізнаємося, що має бути включено в демонстраційні відео та особливості демонстраційних відео. Нарешті, ми розглянемо 6 інструментів, які допоможуть створити приголомшливі демонстраційні відео та пояснювальні відео.

Що таке демонстраційні відео?

Абревіатура для демонстраційного відео продукту – демонстраційне відео. Це практична демонстрація того, як щось працює, щоб просвітити вашу аудиторію. Демонстраційні відео — найкращий спосіб представити свій продукт як поточним, так і потенційним клієнтам.

Ці відео можуть представити потенційним клієнтам ваш продукт, пояснити, як він працює, і надати їм деталі, необхідні для прийняття рішення про покупку.

Його також можна розглядати як різновид маркетингового відео, яке підкреслює переваги товару чи послуги та демонструє, як воно працює, щоб переконати глядачів у його цінності.

Як демонстраційні відеоролики допомагають компаніям?

За словами 59% маркетологів, відеомаркетинг мав прибуткову окупність інвестицій (ROI). Насправді люди хочуть дізнатися, як це спрацює на них, перш ніж витрачати гроші на новий продукт або послугу.

Створюючи демонстраційні відео про продукт, компанії можуть дати потенційним клієнтам уявлення про товар і вплинути на їхні рішення про покупку. Ці знання безцінні, коли йдеться про просування вашої послуги чи продукту на цільовому ринку.

Демонстраційні відео є ефективним інструментом для компаній, щоб проілюструвати елегантність і складність своїх товарів і послуг. Глядачі можуть зрозуміти, як працює служба та що вони можуть з нею робити.

Що потрібно включити в демонстраційне відео?

Демо-відео допомагають покращити взаємодію з користувачем і надають глядачам детальне пояснення особливостей і переваг використання продукту чи послуги.

У цих відео використовується багато компонентів, таких як візуальні елементи, анімація, дикторський текст, аудіовізуальні ефекти та кілька інших елементів відео. Нижче наведено кілька обов’язкових фрагментів демонстраційного відео, які демонструють продукт або послугу.

Короткий опис

Дуже важливо зацікавити глядачів, але вам також потрібно враховувати, як довго вони будуть готові дивитися ваше відео. Демонстрація вашого продукту має бути лаконічною та прямою, без заглиблення в деталі.

  StorageStatus відстежує всі фізичні пристрої зберігання даних, підключені до Mac

Розповідь за кадром

Використання озвучення за кадром може допомогти глядачам зрозуміти основні моменти вашого відео та способи його використання.

Маркери із знімка екрана

Знімок екрана дозволяє користувачеві побачити демонстрацію продукту в дії, демонструючи, як він працює та що можна зробити.

Живе відео або анімація

Залежно від типу демонстрації, яку ви робите, і мети, яку ви хочете донести до своєї аудиторії, ви можете використовувати у своєму демонстраційному відео або відео з живою дією, або анімацію.

Які особливості демонстраційного відео?

Коли ми говоримо про демонстраційні відео, ці відео пропонують багато функцій компаніям або окремим особам, які їх використовують. Нижче наведено кілька функцій із багатьох функцій, які пропонують демонстраційні відео.

Підвищує довіру

Ви можете негайно розвіяти скептицизм своїх споживачів щодо вашого продукту за допомогою демонстраційного відео. Зрештою, ваші потенційні клієнти на власні очі бачать, як працює продукт і як він їм допоможе.

Отже, ваші потенційні клієнти чітко розуміють, як ваш продукт допоможе їм у досягненні їхніх цілей, що підвищує довіру до обіцянок вашого продукту.

Ретельно пояснює продукти

Вам не потрібно заздалегідь повідомляти покупцеві, що він повинен придбати ваші товари, коли у вас є демонстраційне відео. Ви отримуєте можливість продемонструвати унікальну торгову пропозицію (УПП) свого продукту. Через це це мотивує і спокушає їх спробувати ваш товар.

Крім того, ви можете використати демонстраційний фільм продукту, щоб продемонструвати переваги додавання певних функцій до вашого продукту та те, як вони вирішать проблеми клієнтів.

Збільшує трафік

Згідно з дослідженнями, відео стає все більш важливим для SEO та підвищує шанси веб-сайту отримати рейтинг на головній сторінці Google у 53 рази.

Потрапляння на першу сторінку та якнайвище місце в списку пошуку може значно покращити трафік вашого веб-сайту, оскільки понад 25% шукачів натискають початковий список звичайних результатів, який вони бачать.

Приносить більше доходу

Клієнти більш схильні купувати у вас, якщо вони вірять у ваші товари та можуть підтвердити їхню ефективність. Ви можете значно збільшити продажі свого продукту, включивши демонстраційні відео.

Тепер ви знаєте ефективність демонстраційних відео. Отже, давайте відразу перейдемо до деяких інструментів, які можуть допомогти вам створити приголомшливі демонстраційні відео.

VEED

VEED — це онлайн-інструмент для створення демонстраційного відео, у якому вам не потрібні будь-які попередні знання. Це означає, що будь-хто, хто ще не знайомий із процесом створення відео, може просто пройти їхній підручник, щоб створити свої демонстраційні відео.

  Шукаєте Traceroute на RHEL 8? Спробуйте Tracepath

Ви можете зробити фантастичний ролик про товар, на якому буде показано, як продукт доставляють, розпаковують, використовують, а потім відкладають на потім. Ви можете включити субтитри у своє відео на VEED, щоб задовольнити тих, хто хоче дивитися без звуку.

Ви можете додавати текст і анотації, щоб створювати фантастичні фільми з описом продукту. Нарешті, ви можете скористатися корисною функцією платформи «Стікери», щоб включити свій логотип у демонстраційне відео продукту.

Wedio

Wedio — ще один інструмент для створення відео, який пропонує 4-етапний процес створення демонстраційного відео. Це дозволяє швидко та легко створювати творчий контент. Ця платформа надає вам доступ до бібліотек готових анімацій та об’єктів.

Щоб створити ідеальну відеоанімацію продукту, просто об’єднайте та поєднайте. Ви можете вибрати з великої кількості фотографій, відео, звукових доріжок і фонів для використання у відеоредакторі.

Крім того, ви можете додати свій логотип, аудіо та відеофайли. Панель інструментів у редакторі може бути використана для внесення будь-яких необхідних змін до ваших фотографій.

Clipchamp

Clipchamp — це безкоштовна програма для створення відео, яка може працювати на різних пристроях, таких як настільні ПК, ноутбуки та мобільні телефони. Він має додаток, який може працювати як на пристроях Android, так і на iOS.

Clipchamp — ідеальне місце для початку, якщо вам потрібно пришвидшити завантаження, заощадити гроші на сховищі чи створити цілий фільм з нуля.

Відеошаблони Clipchamp надають вам готові до використання формати для всього, від реклами до демонстраційних відео.

Крім того, Clipchamp використовує технології, які дозволяють зменшувати, конвертувати, збирати, записувати та створювати фільми без затримок рендерингу або форматів файлів, які важко розповсюджувати.

Численні функції, включно з обрізанням від руки, групуванням, попереднім переглядом у повноекранному режимі, покращеним перетворенням тексту в мовлення тощо, включено в останній випуск.

Vmaker

На думку багатьох компаній і веб-сайтів, найкращим інструментом для створення відео в галузі є Vmaker. Йому довіряють відомі веб-сайти огляду програмного забезпечення, і він має простий 4-етапний процес створення відео.

У Vmaker ви можете застосовувати фільтри, фальшиві фони, силуети, теги імен та інші налаштування, щоб зробити ваші фільми більш привабливими для цільової аудиторії.

  Вимкніть початковий екран MS Office 2013 і завжди відкривайте пусті документи

Vmaker дозволяє записувати відео продукту з роздільною здатністю 720p. Ваші відео матимуть кращу візуальну якість і безшумні. Ви також можете записувати відео з роздільною здатністю 4K HD.

Vmaker має безкоштовний вбудований відеоредактор, який дозволяє легко покращувати ваші фільми. За допомогою безкоштовного вбудованого редактора відео ви можете обрізати, обрізати, обертати, перевертати, додавати сцени, змінювати аудіо та робити багато іншого.

Flixier

Онлайн-відеоредактор Flixier стверджує, що він простий у використанні та робить створення відео такими ж легкими, як створення слайд-шоу. На Flixier ви можете швидко записувати відео та голос за кадром, а також імпортувати матеріали з багатьох джерел. Ви також можете змішувати відео, обрізати кліпи та обрізати їх до різних розмірів.

На цій платформі додавати переходи, заголовки рухів, анімаційну графіку, текст або музику так само просто, як переміщувати та опускати елементи у відео. Flixier справляється з усією важкою роботою в хмарі та забезпечує плавну роботу навіть на старих чи менш потужних комп’ютерах.

WeVideo

WeVideo — це простий, швидкий і універсальний інструмент для створення відео, який дозволяє миттєво створювати демонстраційне відео як експерт.

Цей інструмент пропонує прості в додаванні елементи, як-от зелений екран, для високоякісного зовнішнього вигляду без витрат і проблем. Крім того, ви можете вибрати з різноманітних макетів, щоб виділятися в Інтернеті, смартфоні та соціальних мережах.

Крім того, тільки Wevideo має інтегрований фондовий вміст. Це означає, що WeVideo надає необмежений доступ до понад 1 мільйона фондових носіїв, таких як фільми, фотографії та музичні композиції.

Цей інструмент дозволяє створювати фільми на будь-якій платформі, включаючи Chromebook, Windows, Mac і мобільний телефон. Він пропонує гнучкість у хмарі та мобільні програми для пристроїв iOS та Android.

Висновок

Демо-відео пропонують багато переваг компаніям, які продають свої продукти та послуги. Вони знадобляться, якщо ваш продукт важко використовувати або зрозуміти.

Тому клієнти можуть швидко вирішити, чи підходить їм продукт чи ні. Демо-відео також надає компанії найкращу можливість розповісти про рівень своїх продуктів і послуг і підкреслити відмінні якості, які виділяють їх серед конкурентів.

Далі ви можете знайти деякі з найкращих інструментів для оптимізації відео.