Створюйте потенційних клієнтів від X за допомогою 8 найкращих Twitter / X CRM

| | 0 Comments| 11:04 AM
Categories:

Найкраще програмне забезпечення Twitter/X CRM для оновлення вашої маркетингової стратегії!

Одна з найвідоміших соціальних мереж X, раніше відома як Twitter, повністю змінила спосіб спілкування людей і компаній. Twitter надає компаніям привабливу платформу для взаємодії зі своєю аудиторією завдяки своєму світовому охопленню та лаконічним повідомленням. Нещодавно він перетворився на більше, ніж просто додаток для обміну повідомленнями, і тепер компанії можуть використовувати його як потужний інструмент для залучення потенційних клієнтів і керування взаємовідносинами з клієнтами.

Життєво важливим компонентом для використання потенціалу комерційного зростання Twitter є високоякісні інструменти управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Ці інструменти допомагають громадам знаходити, виховувати та перетворювати потенційних клієнтів на зацікавлених споживачів, а також змушують їх взаємодіяти з наявними клієнтами.

Не дивно, що компанії використовують інструменти Twitter CRM, щоб вони могли вийти вперед у грі залучення потенційних клієнтів. Ось короткий огляд найкращих інструментів Twitter CRM, які ми розглянули:

Назва

опис

Досліджуйте

Чорна магія

Покращує профіль Twitter за допомогою чарівної бічної панелі для CRM.


Досліджуйте

Вхідні

Twitter DM CRM для підтримки потенційних клієнтів, проектів і стосунків.


Досліджуйте

Zoho CRM

Керує присутністю в Twitter, залучає аудиторію та відстежує взаємодію.

Досліджуйте

Декс

Комплексна CRM у Twitter для спрощеного управління відносинами та організації.


Досліджуйте

Agile CRM

Інтегрує Twitter для багатоканального маркетингу та автоматизації продажів.


Досліджуйте

FirstX

Спрощує пошук потенційних клієнтів за допомогою пошуку за ключовими словами та масового охоплення DM.


Досліджуйте

Upsurge CRM

Перетворює Twitter на машину для створення потенційних клієнтів із цінними інструментами.


Досліджуйте

TweetHunter

Збільшує рентабельність інвестицій у твіти завдяки плануванню, автоматизації та пошуку потенційних клієнтів за допомогою ШІ.


Досліджуйте

Що таке Twitter CRM і які переваги він пропонує?

Очікується, що під час першого занурення в управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) шукатимуть пояснення. Може виникнути певна плутанина, оскільки Twitter офіційно не запустив інструмент CRM. Однак важко ігнорувати ажіотаж навколо інтеграції платформи Twitter із системами CRM.

Соціальна мережа виділяє цей зв’язок як функцію, яка подобається звичайним користувачам і власникам компаній. У результаті деяким людям потрібна CRM із вбудованими функціями Twitter, яку іноді називають Twitter CRM.

Twitter CRM є цінним інструментом для керування вашими підписниками, тими, на кого ви підписалися, і можливими бізнес-лідерами. Його можна поєднувати з аналітичними інструментами Twitter для підвищення залученості.

Twitter CRM дуже корисні для:

 • Пошук продажів.
 • Збільшення кількості підписників у Twitter.

Враховуючи цю відмінність, чому компанії та користувачі так високо оцінюють інтеграцію системи CRM у Twitter?

 • Приблизно 85% фахівців з маркетингу, за даними Buffer, використовують Twitter CRM для просування своїх компаній. Соціальні медіа є ідеальним інструментом для пропаганди бренду, тому не дивно, що Twitter вважається важливим для маркетингу.
 • Використання хештегів, тегів і згадок допомагає компаніям краще зрозуміти, що роблять їхні клієнти, і використовувати цю інформацію для просування своїх товарів і послуг.
 • Twitter CRM працює разом із привабливими публікаціями в соціальних мережах, щоб створити позитивне враження про ваш бізнес або особистий бренд. Це допомагає виховувати потенційних клієнтів і перетворювати їх на відданих клієнтів.
 • Twitter CRM полегшує підтримку постійного контакту з лояльними клієнтами та тими, хто виявляє постійний інтерес до ваших пропозицій.

Через вищевказані причини концепція соціальної CRM набуває все більшого значення, оскільки всі вони відіграють важливу роль у покращенні ефективності бізнесу, збільшенні доходу. Таким чином, багато систем CRM прагнуть об’єднати функції Twitter у своє програмне забезпечення, щоб користувачі могли отримати вигоду від покращеної аналітики, взаємодії з аудиторією та розуміння майбутнього розвитку.

Сказавши це, давайте поговоримо про найкращі інструменти Twitter CRM, які компанії можуть використовувати, щоб отримати максимум від своїх кампаній із залучення потенційних клієнтів.

Чорна магія

Чорна магіяКонцентрація на управлінні контактами та залученні потенційних клієнтів очевидна в його багатьох функціях, головним чином призначених для покращення вашого профілю Twitter шляхом розвитку глибших стосунків.

«Чарівна бічна панель» — це виняткова функція, яка легко об’єднує Twitter, полегшуючи налагодження стосунків із потенційними клієнтами та діловими партнерами.

особливості:

 • Слідкуйте за розмовами людей, на яких ви стежите, а також за новими користувачами Twitter.
 • Отримуйте нагадування, щоб підтримувати зв’язок зі своїми улюбленими контактами.
 • Відстежуйте ефективність своїх твітів з часом і порівнюйте їх із звичайними публікаціями.
 • Дізнайтеся про елементи, які впливають на популярність певних твітів.
 • Відстежуйте такі важливі дані, як рівень залучення, кількість підписників і послідовність.

Для людей, які натомість керують своїми зв’язками в Twitter, не залишаючи платформу, це безцінний інструмент. Не дивно, що це один із найкращих варіантів Twitter CRM.

Вхідні

Вхідні – це програма Twitter Direct Message CRM, яка підвищує ваш потенціал продажів шляхом віртуального пошуку потенційних клієнтів, керування проектами, моніторингу життєво важливих розмов, встановлення цінних стосунків і забезпечення своєчасного зв’язку з потенційними клієнтами.

особливості:

 • Легко сортуйте та експортуйте контакти за допомогою тегів.
 • Сортуйте свої доповіді за категоріями для добре організованого адміністрування.
 • Скористайтеся перевагами тегів користувача, щоб спростити пошук і посилання.
 • Тримайте важливі DM у центрі, закріплюючи якомога більше обговорень і позначаючи їх як непрочитані.
 • Спростіть свій робочий процес, зосередившись виключно на непрочитаних чатах і надаючи оперативні відповіді.

Inboxs був спеціально розроблений для таких людей, як автори контенту, фрілансери, консультанти, підприємці, генеральні директори, агентства та стартапи, які шукають ефективне рішення для полегшення своїх обговорень та оптимізації процесу продажів за допомогою обміну повідомленнями.

Zoho CRM

За допомогою Zoho CRM ви можете ефективно керувати присутністю вашої компанії в Twitter, знаходити потенційних клієнтів і брати участь у розмовах.

За допомогою вкладки «Соціальні мережі» ви можете легко взаємодіяти зі своєю аудиторією Twitter за допомогою Zoho CRM, публікуючи свіжий вміст і відповідаючи на повідомлення та коментарі.

особливості:

 • Ви можете налаштувати спеціальні потоки для моніторингу інформації за допомогою певних пошукових фраз, публікацій від конкретних користувачів і хештегів.
 • Інформаційна панель соціальних мереж у Zoho CRM пропонує консолідоване уявлення про відповідні взаємодії.
 • Налаштуйте SalesSignals на отримання сповіщень щоразу, коли потенційний потенційний клієнт зв’яжеться з вами або згадає ваш бренд у Twitter, щоб бути в курсі взаємодії з потенційним клієнтом.
 • Він легко розрізняє твіти про вашу компанію від нових потенційних клієнтів і ті, що вже є у вашій базі даних CRM.

Я виявив, що з Zoho CRM активна присутність у Twitter стає легшою, оскільки це єдиний магазин.

Декс

Декс спрощує управління відносинами, спрощуючи такі завдання, як спілкування з інвесторами та пошук стратегічних альянсів. Це перша комплексна система Twitter CRM, яка вміло поєднує значні можливості з доступним інтерфейсом.

особливості:

 • Ви можете позначати тегами або групувати свої контакти відповідно до критеріїв організації контактів.
 • Додаючи нотатки та встановлюючи зв’язки — часто використовуючи функцію @mention — ви можете покращити свою власну CRM.
 • Ви можете призначати певні види діяльності за допомогою Dex, наприклад SMS, зустрічі або створення унікальних взаємодій.
 • Плануйте повторювані подальші дії зі своїми контактами щотижня, щомісяця чи щокварталу.
 • Ви можете налаштувати періодичні нагадування, щоб зв’язатися з вашими контактами в заздалегідь визначені дати в майбутньому.

Крім того, Dex надає вам легкість створення щоденних нагадувань або нагадувань, синхронізованих подіями, щоб ви могли записувати свою взаємодію для подальшого використання.

Agile CRM

Ви можете бути в курсі активності ваших контактів у соціальних мережах, взаємодіяти з ними безпосередньо та планувати багатоканальні маркетингові кампанії, інтегрувавши Twitter у Agile CRM.

особливості:

 • Керуйте багатоканальними маркетинговими кампаніями з легкістю, плануючи електронні листи або твіти на основі вподобань конкретних клієнтів.
 • Покращуйте результати продажів, запровадивши передову функцію пошуку потенційних клієнтів.
 • Легко завантажуйте та синхронізуйте дані в обох напрямках, автоматизуючи завдання практично без ручної праці.
 • Ця технологія автоматично спрямовує ваших торгових агентів до найбільш релевантних клієнтів для подальших дій.

Впровадження функцій, які запобігають потраплянню потенційних потенційних клієнтів, спрощує ефективне керування взаємодією з клієнтами.

FirstX

FirstX полегшує створення потенційних клієнтів, дозволяючи знаходити потенційних потенційних клієнтів за допомогою пошуку за ключовими словами чи хештегами та легко зберігати їх по одному або у великих кількостях.

особливості:

 • Використовуйте фільтри, щоб швидко знаходити відповідних потенційних клієнтів, додаючи їх до їхніх твітів і біографій.
 • Слідкуйте за всіма, хто виявляє інтерес до твітів на вибрані вами теми.
 • Запустіть масову інформаційну кампанію прямих повідомлень (DM), щоб залучити потенційних клієнтів до глибшої розмови.
 • FirstX динамічно оновлює мітки статусу залежно від того, як ви залучаєте та взаємодієте зі своїми потенційними клієнтами.

Ви можете знайти та зібрати якісних потенційних клієнтів кількома клацаннями миші, а FirstX подбає про керування часовими інтервалами замість вас, захищаючи ваш обліковий запис і гарантуючи плавну та тривалу інформаційну кампанію.

Upsurge CRM

с Upsurge CRM для Twitter ви можете перетворити свою присутність у Twitter на машину для створення потенційних клієнтів. Незважаючи на те, що Upsurge CRM безпосередньо не інтегрується з сайтами соціальних мереж, як-от Twitter, він, тим не менш, надає цінні інструменти для активізації ваших мережевих контактів і налагодження стосунків, зокрема Twitter.

особливості:

 • Легко імпортуйте контактні дані в Upsurge CRM зі своїх стосунків у Twitter.
 • Уважно стежте за деталями подій, даними про відвідуваність і подальшими діями після взаємодії за допомогою Upsurge CRM.
 • Використовуйте функції завдань і нагадувань у Upsurge CRM, щоб контролювати завдання, пов’язані з вашими зусиллями в мережі Twitter.
 • Архівуйте важливі документи, пов’язані з вашими мережевими зусиллями, зокрема слайд-шоу з чатів Twitter.

Використовуйте інструменти зв’язку в Upsurge CRM, щоб надсилати оновлення та персоналізовані повідомлення всім своїм контактам, у тому числі тим, з ким ви пов’язали зв’язок у Twitter.

TweetHunter

TweetHunterФункції планування та автоматизації допомагають вам максимізувати рентабельність інвестицій (ROI) кожного опублікованого вами твіту, відновити найважливіші тижневі години та підтримувати постійну присутність в Інтернеті.

особливості:

 • Швидко імпортуйте та групуйте користувачів у списки відповідно до попередніх взаємодій або вашого спеціального вибору.
 • Скористайтеся нашим спеціальним штучним інтелектом, щоб знайти нових потенційних клієнтів у Twitter.
 • Отримайте доступ до складної інформаційної панелі Twitter, яка надає всю інформацію, необхідну для підтримки зростання вашої аудиторії.
 • Уважно спостерігайте за тим, як зростає ваша аудиторія на основі щоденного збільшення кількості підписників.

Плануйте тижні свого вмісту, створюйте свої твіти та теми для публікації, коли забажаєте, і скористайтеся нашою зручною опцією «додати в чергу».

Висновок

Ідеальний інструмент Twitter CRM для вас залежатиме від вашого бюджету, розміру вашої компанії та ваших конкретних потреб. Такі надійні варіанти, як Zoho CRM або Upsurge CRM Social, можуть бути ідеальними для великих організацій із складнішими вимогами до CRM. Менші компанії віддають перевагу Dex або FirstX або тим, хто зосереджується на взаємодії з Twitter і плануванні вмісту.

Перш ніж прийняти рішення, важливо врахувати свої унікальні потреби та наявні ресурси. Ви також повинні враховувати масштабованість та інтеграцію, які забезпечують ці рішення, щоб переконатися, що вони підтримують ваші довгострокові амбіції.

Далі настав час вдосконалити ці стратегії за допомогою найкращих маркетингових стратегій у соціальних мережах для досягнення успіху та зростання малого та середнього бізнесу.

  Читайте актуальні новини з усього світу з моментами в Twitter