Створюйте зустрічі, діліться за допомогою SMS та електронної пошти, підтримує RSVP і iCloud

Планувати зустрічі не приносить задоволення. Не має значення, чи використовуєте ви всі форми спілкування, щоб повідомити всіх про зустріч, і кожен підтвердить свою присутність. Все одно хтось запізниться, хтось скасовує в останню хвилину або хтось просто не знав про зустріч, незважаючи на те, що підтвердив свою участь протягом кількох хвилин після того, як було надіслано запрошення. Встановивши, що зустрічі важко планувати, вам не доведеться вбивати себе, намагаючись їх запланувати. WeTime — це програма для iOS, яка робить планування зустрічей на вашому iPhone надзвичайно простим. У додатку є служба, яка працює у фоновому режимі, і вона може додавати події, які синхронізуються з iCloud. Після створення зустріч можна надіслати іншим електронною поштою та текстовим повідомленням. Люди, яких ви запросили на зустріч, можуть відповісти або зі свого веб-переглядача, або з програми WeTime, якщо вона встановлена ​​на своєму пристрої. Ви можете вказати свою власну доступність для події та побачити, скільки ваших учасників погодилися на даний часовий інтервал. Учасники, у свою чергу, можуть залишати коментарі та пропонувати альтернативні часові проміжки.

Програма складна, і вам знадобиться деякий час, щоб вивчити всі її функції та як найкраще їх використовувати. Додайте свою першу зустріч, ввівши її назву та виберіть тривалість зустрічі. Потім програма дає змогу вибрати часовий інтервал для зустрічі, під’єднавшись до програми Календар на телефоні. Ви можете додати місце розташування та опис зустрічі, який може включати порядок денний зустрічі.

Після заповнення даних програма попросить вас додати своє ім’я. Це одноразовий крок, і ви зможете змінити своє ім’я пізніше в налаштуваннях програми. Суть полягає в тому, щоб усі знали, хто створив цю зустріч. Коли ви закінчите, настав час поділитися зустріччю з людьми, яких ви хочете запросити. Саме тут ви краще оціните додаток; це дозволяє поділитися зустріччю/подією за допомогою електронної пошти або текстового повідомлення. Інформація, яку ви заповнили під час налаштування зустрічі, автоматично заповнюється в надісланому повідомленні. Цей шаблон за замовчуванням можна редагувати в налаштуваннях програми.

Для кожної події ви отримуєте інформаційну панель і вкладку, на якій можна вказати вашу доступність. Аналогічно, люди можуть запропонувати альтернативні часові проміжки, якщо запропонований вами їм не підходить. Зрештою, як адміністратор зустрічі, ви можете побачити, скільки людей погодилися на певний часовий інтервал, а скільки вказали, що не встигли.

Налаштування програми дозволяють редагувати шаблон повідомлення за замовчуванням, керувати синхронізацією облікового запису, push-сповіщеннями та календарями.

Додаток — це те, що ви вважали б повноцінним набором для створення подій і обміну ними, але спочатку він буде заплутаним просто через свою складність. Для мене залишається загадкою те, чому на моїх зборах кажуть, що дата зустрічі не визначена, незважаючи на те, що учасники підтвердили свою доступність у відповідні часові проміжки. Здається, немає способу додати підтверджену дату до події.

Встановіть WeTime з App Store