Створюйте захоплюючі відео за допомогою Wondershare Filmora [In-depth Review]

| | 0 Comments| 3:20 AM
Categories:

Споживання відео в Інтернеті стрімко зростає, як і попит на просунуті інструменти для редагування відео.

Незалежно від того, чи є ви цифровим творцем, викладачем, студентом або підприємством, пов’язаним із створенням відеовмісту, інструмент для редагування відео принесе вам користь.

Це зробить ваше відеозавдання більш доступним, менш важким і заощадить час і зусилля.

Отже, якщо ви шукаєте хороший інструмент для редагування відео, Filmora від Wondershare є хорошим вибором.

Давайте розглянемо Filmora в цій публікації, щоб дізнатися, як вона може вам допомогти та чи підходить вона вам чи ні.

Що таке Філомора?

Wondershare Filmora це креативне, просте у використанні програмне забезпечення для редагування відео з багатьма видатними функціями та ефектами. Запущений у 2015 році, йому довіряють понад 85 мільйонів творців різного віку зі 150 країн.

Ця платформа покращить ваш досвід оповідання, дозволяючи вам краще виражати себе за допомогою інноваційних візуальних ефектів, фондових медіа та шаблонів. Ви отримаєте багато інструментів для ефективного створення та редагування якісних відео та обміну ними в облікових записах соціальних мереж, на сайтах і в програмах, яким ви віддаєте перевагу.

Filmora має величезну спільноту з понад 800 тисяч підписників, у яких ви можете шукати поради та натхнення. Ви також можете отримати доступ до посібників, щоб навчитися легко створювати, редагувати та публікувати відео за допомогою Filmora та її видатних функцій.

Будь то зручність використання, продуктивність, функції чи підтримка, Filmora сяє. У результаті він отримав кілька нагород від різних організацій, зокрема G2, GetApp і Shorty Awards.

Технічні характеристики

 • Версія: Filmora 11
 • Підтримувані ОС: Win 11/10/8/7 (64 біти), macOS 10.14-12 і Apple M1
 • Підтримувані відеоформати: .m1v, .m2v, .mpg, .mpeg, .3gp, .3gp2, .mp4, .m4v, .mts, .m2t, .m2ts, .tod, .mod, .dv, .f4v, . flv, .asf, .wmv, .avi, .mp4, .ogv, .webm, .vro, .vob і .mkv, закодовані за допомогою кодека MJPEG або MPEG
 • Підтримувані аудіоформати: .mp3, .wav, .m4a, .wma, .aif, .aiff і .flac.
 • Підтримувані формати зображень: .jpg, .bmp, .png, .gif, .tiff і .tif
 • Підтримуваний вихідний формат: 4K (.mp4, .mkv і .mov) і загальні формати аудіо/відео
 • Підтримувані пристрої виведення: iPhone, Apple TV, iPad, iPod, Android Generic, Galaxy S, Nexus, Xbox one, PS4, Sony TV, смартфони та Wii
 • Підтримувані вихідні соціальні мережі: Vimeo та YouTube
 • Підтримувані вихідні DVD: DVD-диски, файли образів дисків ISO та папки DVD
 • Ефекти та плагіни: стандарт Filmstock, портрет AI, Boris FX (недоступний для macOS 10.14 і чіпа M1) і NewBlue FX (недоступний для Mac з чіпом M1)

Системні вимоги

 • Процесор: Intel i3 і вище або інший кращий багатоядерний процесор і 2 ГГц або більше,
 • Оперативна пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті. Для відео 4K і HD вам потрібно 8 ГБ оперативної пам’яті
 • Місце: 10 ГБ вільного жорсткого диска, SSD рекомендовано для редагування відео 4K і HD
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 700 або вище, Intel HD Graphics 5000 або вище, AMD Radeon R5 або вище
 • Підключення до Інтернету

Огляд Filmora: особливості

Отримайте фантастичний досвід редагування завдяки надзвичайним функціям Filmora. Ви отримаєте багато інструментів, плагінів, візуальних ефектів, зображень тощо, щоб створювати та редагувати свої відео та ділитися ними зі світом.

Ось примітні особливості Редактор відео Filmora.

Можливості редагування

Ви можете без особливих зусиль редагувати свої відео, додавати або видаляти щось і виділяти свої відео на своїх платформах. Для редагування відео Filmora пропонує:

Миттєвий режим: Щоб полегшити створення відео за кілька хвилин, Filmora представила миттєвий режим. Вам не потрібно бути професіоналом редагування; ви можете створювати відео без попередніх навичок редагування. Все, що вам потрібно зробити, це додати свій медіафайл і дозволити Filmora творити магію. Ви можете використовувати 115 шаблонів відео для відеоблогу, вступу, бізнесу, подорожей, слайд-шоу тощо. Ця функція доступна лише для Windows.

Попередньо створені шаблони: замість того, щоб створювати все з нуля, ви можете скористатися готовими шаблонами Filmora та швидко створювати відео. Ви отримаєте 24 готові шаблони на вибір із функцією перетягування. Ви також можете швидко замінити свої кліпи та швидше завершити відео.

  Що таке мікротранзакції і чому люди їх ненавидять?

Автоматична синхронізація ритму: синхронізуйте відеоматеріал, редагуючи його з доповненням до музики за допомогою функції автоматичної синхронізації ритму. Filmora пропонує Auto Montage Maker – перший у своєму роді у світі. Це може допомогти вам автоматично синхронізувати відео з музикою та аналізувати ритми для перемикання переглядів або додавання візуальних ефектів. Він також може виявити та усунути погані частини у вашому відео, такі як темрява, тремтіння тощо.

Збільшення швидкості: регулюйте швидкість відео, краще контролюючи ключові кадри за допомогою цієї функції, щоб створювати нестандартні кінематографічні ефекти. Це допоможе вам застосувати ефекти швидкості як професіонал і зробити ваші відео більш креативними, не впливаючи на висоту звуку. Ви отримаєте шість попередньо вбудованих ефектів збільшення швидкості, таких як Montage, Bullet Time, Hero Moment, Flash In і Jumper. Ви також можете налаштувати ефекти збільшення швидкості та зберегти їх, щоб використати наступного разу.

Розділений екран: створюйте відео- та фотоколажі, вражаючу заставку та завершення, відео порівняння, відео реакції тощо кількома клацаннями. Ви можете використовувати кілька екранів, щоб збільшити задоволення та унікально сформулювати свою історію. Filmora пропонує понад 30 шаблонів розділеного екрана, які можна налаштувати та отримати будь-яку рамку. Тож незалежно від того, чи потрібні вам два екрани чи 6, ви можете це зробити та швидко застосувати розширені налаштування, ефекти, наклейки тощо.

Ключові кадри: за допомогою ключових кадрів додайте енергії та динамізму своїм відео та використовуйте анімаційні ефекти. Це робить анімацію простою та дозволяє швидко застосовувати зміни, як-от збільшення, обертання, звуження тощо. Просто визначте початкові та кінцеві ключові кадри, і дозвольте Filmora автоматично додавати всі середні кадри, забезпечуючи зв’язність. Ви можете налаштувати ключові кадри, установивши розташування, прозорість, розмір тощо. Filmora пропонує понад 80 попередньо встановлених шаблонів для анімації, які допоможуть вам заощадити час.

Відстеження руху: відстежуйте рухи об’єктів або людей у ​​своїх відео та закріплюйте медіа-файли та графіку, щоб чарівним чином стежити за кожним рухом. Для цього просто встановіть свої речі та дозвольте Filmora автоматично відслідковувати шлях руху. Ви також можете налаштувати розмір і положення відображуваного поля відстеження під час попереднього перегляду.

Він оснащений автоматизацією AI, яка дозволяє додавати тексти та заголовки, а також дозволяє додавати мозаїку до рухомих об’єктів, якщо ви хочете щось розмити. Крім того, перетворюйте емодзі, символи, відео та зображення на візуальні ефекти та розповідайте історію з магічним елементом. Ви можете додати бульбашки повідомлень, смайлики, чарівний щит Доктора Стренджа, ефекти польоту Гаррі Поттера тощо до реального відеоматеріалу.

Запис екрану: Ви можете записувати веб-камеру та екран одночасно за допомогою Запис екрану Filmora. Він також дозволяє записувати аудіо з мікрофона та системи, записувати навчальні посібники, ігри, відео YouTube тощо. Ще простіше експортувати відео безпосередньо на Vimeo, YouTube та інші підтримувані пристрої. Крім того, ви можете налаштувати область запису, перетягнувши вікно або ввівши висоту та ширину.

Автоматичне змінення кадру: автоматично змінюйте розмір своїх відео за допомогою функції автоматичного зміни кадру навіть без попередніх навичок редагування. Це дозволяє легко конвертувати ваші горизонтальні відео в портретні версії та більше залучати вашу аудиторію, не вкладаючи додаткових зусиль і часу. Технологія штучного інтелекту Filmora також швидко перетворює відео у формат 9:16 без шкоди для якості та коригування кадрів.

Ефекти

Відеоефекти: відкрийте для себе творчі фільтри, переходи, елементи руху та унікальні назви. Filmora безкоштовно пропонує понад 900 відеоефектів, які можна перетягувати. Він співпрацював з OpenFX, Boris і NewBlue для використання відеоефектів, зокрема 3D-заголовків, розмиття тощо, щоб запропонувати суто кінематографічний досвід.

Кольоровий ключ: переосмисліть свій творчий світ, додаючи спеціальні ефекти та змінюючи фон за допомогою кольорового ключу або зеленого екрана.

Mask & Blend: Ви можете створювати творчі відео за допомогою маску і розтушуйте функція. Все, що вам потрібно зробити, це охопити ваші відеокліпи та змікшувати їх. Ця проста у використанні функція має багато ресурсних режимів. Ви навіть можете використовувати накладання, щоб змінювати, приховувати або показувати свої відео та вибирати будь-яку форму, як-от прямокутник, серце, трикутник, квітка тощо, регулювати висоту, ширину, місце тощо та імпортувати відео. Він також пропонує 18 режимів змішування, як-от затемнення, множення, лінійне освітлення тощо.

  Як знайти старих друзів за допомогою онлайн-перевірки

AI Portrait: це фантастичний плагін, який можна використовувати для легкого видалення фону з оптимальною точністю. Ви отримаєте понад 70 ефектів наклейок і портретів зі штучним інтелектом, а штучний інтелект Filmora також може виявляти обличчя, щоб створювати наклейки AR для посилення людських емоцій.

Борис FX: Розвивайте свій досвід оповідання Борис FX Континуум, плагін якісних ефектів. Ви отримаєте шість унікальних одиниць Continuum, налаштованих для додавання візуальних ефектів, включаючи світло, стилізацію, частки, відновлення зображення, художній вигляд і розмиття. Кожен блок має різні фільтри та додаткові налаштування. Він пропонує 91 ефект і 1000 унікальних пресетів.

NewBlue FX: використовуйте NewBlue FX, щоб підвищити свою творчість і створити відео. Він пропонує п’ять колекцій ефектів – Title Pro 7, Video Elements, Video Essentials і Video Stylizer. Кожна колекція ефектів має заводські налаштування, включаючи 500+ спеціальних налаштувань заголовків і 100+ ефектів.

Аудіо

Перетворення мови в текст (STT): цей плагін дозволяє транскрибувати аудіо в точні субтитри одним клацанням миші, щоб заощадити ваш час і підвищити ефективність редагування. Цей інструмент автоматично визначить голос для транскрипції та дозволить редагувати його відповідно до ваших уподобань. Він підтримує різні формати імпорту, як-от формат SRT, і водночас пропонує функцію часової шкали для зміни субтитрів. Він також підтримує 16 мов, таких як англійська, французька, японська тощо.

Перетворення тексту в мовлення (TTS): Filmora пропонує функцію TTS, яка дозволяє перетворювати текстові файли на голос за кадром, щоб збагатити всі ваші відео. Додати голос до відео легко за допомогою цього інструменту, який забезпечує неймовірну точність завдяки використанню найсучасніших алгоритмів. Ви можете налаштувати голос і вибрати одну з 16 глобальних мов.

Аудіо візуалізатор: використовуйте аудіо візуалізатор, щоб відповідати звуку вашого відео та розумно додавати динамічні ефекти. Додавання візуальних ефектів доступне простим перетягуванням. Крім того, Filmora пропонує 25 видів звукових ефектів, які допоможуть вам налаштувати музичні відео та подкасти.

Синхронізація аудіо: без особливих зусиль поєднуйте всі свої аудіофайли за допомогою функції синхронізації аудіо, завдяки чому вони звучатимуть чіткіше та точніше. Додайте відео з промовою та об’єднайте його із записаним аудіо в окремому файлі або мікрофоні. Потім виберіть їх обидва та застосуйте автоматичну синхронізацію, щоб відповідати голосам.

Приглушення звуку: якщо ви хочете зменшити гучність доріжки, а іншу зробити чіткішою, ця функція допоможе вам. Це корисно під час запису дикторських текстів, подкастів, озвучування, перекладів, відео YouTube тощо.

Виявлення мовчання: ця функція автоматично визначає частини відео з моментами мовчання та видаляє їх відповідно до встановлених критеріїв, щоб допомогти вам створювати відео високої якості без дратівливих пауз.

Колір

Збіг кольорів: за допомогою цієї функції підбирайте кольори в різних кліпах, щоб повне відео виглядало єдиним і цілісним, працювало на всіх пристроях і економило ваш час на налаштування.

Корекція кольору: Filmora пропонує функції корекції кольору та градації, які допоможуть вам позбутися монотонності вашого відео. Ви отримаєте понад 40 чудових попередніх налаштувань кольорів для теплих і холодних відео. Також легко і швидко додати попередні налаштування за допомогою опції перетягування та залучити аудиторію до сцени. Ця функція також дозволяє користувачам легко створювати 3D LUT.

Огляд Filmora: простота використання

Filmora славиться своїм інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, чистим і організованим, що значно полегшує весь процес редагування ваших відео. Це одна з тих платформ, які пропонують гарне поєднання зручного інтерфейсу та різноманітних функцій, до яких легко отримати доступ.

Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений професіонал редагування, вам буде легко адаптувати цю платформу та використовувати її для своєї роботи. Неважливо, чи маєте ви попередній досвід редагування; ви можете розпочати роботу та працювати з ним швидше.

  14 найкращих велотренажерів для дому та здоров’я

Filmora пропонує опцію перетягування, щоб допомогти вам легко використовувати функції та додавати ефекти та візуальні ефекти. Вам також буде простіше налаштувати такі параметри, як висота, ширина, колір, рамка тощо, щоб відео виглядало так, як ви хочете.

Filmora підтримує різні формати введення та виведення, мови та пристрої, щоб допомогти вам редагувати відео та публікувати їх на платформі, якій ви віддаєте перевагу, як-от сторінка в соціальних мережах або веб-сайт, одним клацанням миші.

Крім того, завантажити та інсталювати Filmora також легко. Тому ви можете відразу почати редагувати відео. І навіть якщо ви чогось не розумієте, у Wondershare є навчальні посібники, до яких ви можете звернутися.

Огляд Filmora: продуктивність

Filmore працює досить пристойно під час редагування відео та ефективний у більшості випадків. Це може бути ефективним інструментом для редагування відео для студентів-педагогів чи бізнесменів, оскільки він може легко впоратися з речами та оптимізувати весь процес створення відео.

Ви отримаєте багато шаблонів для використання в різних частинах редагування відео. Ці шаблони заощадять час і зусилля, оскільки вам не доведеться створювати все з нуля. Ви навіть можете зберегти інші частини своєї роботи для використання в майбутньому.

Усе доступне завдяки оптимальному інтерфейсу, який не заважає. Я також вважаю, що час рендерингу досить розумний, протягом п’яти хвилин.

Filmora працює майже однаково на Windows і Mac; однак він пропонує кілька додаткових функцій на Mac, наприклад Auto Reframe. Загалом, він кращий, ніж у багатьох конкурентів, і його варто спробувати.

Огляд Filmora: переваги та обмеження

Ось деякі з переваг і обмежень Filmora для редагування відео:

Переваги:

 • Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс
 • Швидший рендеринг
 • Багатий список функцій
 • Безліч шаблонів, накладень і візуальних ефектів
 • Технологія ШІ в різних аспектах, щоб забезпечити унікальний досвід редагування
 • Конкурентоспроможна ціна

Обмеження:

 • Іноді відстає
 • Підтримку можна покращити

Огляд Filmora: підтримка

Ви можете звернутися до центр підтримки Filmora за допомогою дзвінка, електронної пошти або створення квитка. Оскільки ви не знаєте, яка їхня черга, вам, можливо, доведеться трохи почекати, щоб отримати відповідь від їх команди. Але як тільки вони це зроблять, ви можете очікувати від них якісних послуг.

Якщо у вас є сумніви, зверніться до їхніх вичерпних підручників і посібників, опублікованих на веб-сайті, разом із деякими поширеними запитаннями. Крім того, ви можете приєднатися до їх спільноти YouTube, щоб навчатися, шукати натхнення та отримувати останні новини й оновлення на Filmora.

Огляд Filmora: ціни

Ви можете спробувати Filmora 11 безкоштовно. Він постачається з певними обмеженнями щодо використання, як-от вихідні файли з водяними знаками, деякі розширені функції не включені, і ви не можете перемістити файл проекту в миттєвому режимі для редагування.

Однак ви отримаєте всі інші важливі функції, корисні для початківців або тих, хто потребує незначного редагування своїх відео.

Коли ви задоволені, ви можете продовжити та придбати платний план. Filmora 11, остання версія, доступна як для Windows, так і для Mac ціноутворення полягає в наступному:

 • Індивідуальні особи: вартість плану починається від 13,99 доларів США на місяць. Його річний план коштує 49,99 доларів США, тоді як безстрокова ліцензія коштує 79,99 доларів США.
 • Команда та бізнес: ціна починається від 155,88 доларів США за одного користувача на один рік.
 • Освіта: для студентів ціна 19,99 дол. США на місяць, 40,99 дол. США на рік і 49,99 дол. США за безстроковий план на 1 ПК.

Ви також можете отримати тарифний план на свій смак у комплекті відповідно до ваших вимог, починаючи з 6,80 доларів США на місяць. Ви також отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені.

Висновок

Якщо ви створюєте відео, викладаєте або займаєтеся бізнесом, який шукає гідну платформу для редагування відео, ви можете розглянути Filmora. Він простий у використанні та має багатий набір унікальних функцій, щоб полегшити створення відео та підвищити візуальну привабливість.