Створюйте віртуальні події за допомогою цих 9 фантастичних маркетингових інструментів

Віртуальні події дуже легко проводити в цьому світі, що швидко розвивається в епоху цифрових технологій.

Багато компаній стикаються з кількома проблемами через глобальну пандемію COVID-19. Пандемія триває тривалий час, і все ще не повністю під контролем. Ось чому компанії шукають нові способи роботи та спілкування.

Кілька компаній просять своїх співробітників продовжувати працювати вдома. Раніше колеги проводили особисті зустрічі, але тепер їм доводиться переходити на онлайн-платформу. Компанії використовують різні онлайн-платформи, такі як Zoom, Hangouts, Meet і Skype для відеодзвінків і зустрічей. З іншого боку, Slack і Microsoft Teams використовуються для обміну документами та повідомленнями.

Не лише зустрічі, а й компанії також з нетерпінням чекають організації віртуальних заходів. Компанії спілкуються з аудиторією через онлайн-події. Оскільки світ перебував у режимі карантину, кілька компаній вирішили продовжити випуск віртуальних продуктів, ярмарки та багато іншого.

У вересні 2020 року відома Apple Inc. провела віртуальний запуск продукту. Вони анонсували різні продукти Apple, у тому числі дві абсолютно нові моделі iPad і Apple Watch. Глядачі хотіли дізнатися про все детально. Організатори без зусиль могли все описати аудиторії навіть на онлайн-платформі. З таким же ентузіазмом люди були уважні навіть на віртуальних подіях.

Якщо ви думаєте про проведення заходу, дозвольте сказати вам, що це можливо. Багато хто робить це, і ви також можете за допомогою правильного програмного забезпечення. І перш ніж говорити про деякі з найкращих рішень для віртуальних заходів, дозвольте мені поділитися кількома порадами, як зробити події успішними.

Вибір правильної платформи

Необхідно підібрати майданчик, який відповідає бюджету, критеріям і типу вашого заходу. Вибір правильної платформи допоможе зробити захід успішним.

Платформи для початківців

Якщо ви шукаєте швидке рішення, яке не вимагає багато ресурсів, вам слід скористатися платформами соціальних мереж. Вони допоможуть вам транслювати всю подію в прямому ефірі в соціальних мережах.

Деякі з платформ – Facebook, YouTube та Instagram. Найсуттєвішою перевагою тут є те, що вам не потрібно нічого витрачати, щоб провести онлайн-подію на цих платформах. Ви можете безпосередньо поділитися посиланням на свою подію з цільовою аудиторією. Аудиторія знайома з цими платформами, оскільки вони досить прості у використанні. Ви можете скористатися інструментами прямої трансляції.

Недоліком платформ соціальних мереж є те, що подія не буде настільки інтерактивною. Люди можуть взаємодіяти лише за допомогою коментарів, але інші види взаємодії неможливі. Деякі платформи також накладають певні обмеження на проведення сеансу в реальному часі. Наприклад, вам потрібно 10 000 підписників на вашому каналі для проведення віртуальної події в прямому ефірі на YouTube.

Проміжні платформи

Ви можете використовувати Zoom або Google Meet, щоб покращити рівень взаємодії з учасниками. Це дозволяє створювати командні зустрічі та конференц-зали для вебінарів та онлайн-подій.

Ви можете спілкуватися зі своєю аудиторією та ділитися своїм екраном або веб-камерою, щоб зробити це схожим на особисту подію. Це добре для невеликого зібрання.

Розширені платформи

Якщо вас турбує взаємодія з аудиторією та вам потрібно все, щоб зробити віртуальні події успішними, вам знадобляться розширені інструменти, згадані нижче, які забезпечують опитування, об’єднання, тести, звіти після подій, поглиблену аналітику та багато іншого.

  Як додати людей і компанії до контактів на Mac

Просування віртуальної події

Якщо ви плануєте організувати віртуальну подію, вам потрібно розробити надійну маркетингову стратегію, яка відповідає вашим цілям і роботі в онлайн-світі. Є багато способів просування вашого бізнесу чи події. З усіх стратегій цифрового маркетингу слід зосередитися на двох найважливіших:

Електронна пошта та соціальні мережі – це найкращий спосіб розповісти про свою подію людям. Ви повинні витратити час на створення маркетингових електронних листів, щоб залучити людей до вашої віртуальної події. Спеціальні хештеги подій забезпечать величезний поштовх події через соціальні мережі. Ви навіть можете звернутися до впливових підписників у соціальних мережах, щоб рекламувати свою віртуальну подію.

Змініть призначення свого відеовмісту

Навіть якщо ваша віртуальна подія закінчилася, це не означає, що ваш вміст стане менш цінним. Ви можете редагувати вміст і розміщувати його в різних форматах у соціальних мережах та на інших платформах для його просування.

  • Створіть подкаст, конвертувавши свій відеовміст
  • Напишіть блог, транскрибуючи своє відео
  • Діліться ними в соціальних мережах, створюючи короткі кліпи та зображення за допомогою таких інструментів, як Canva.

Вміст ніколи не старіє; ви можете використовувати його знову для просування попередньої події. Це також допоможе вам привернути увагу аудиторії до вашої наступної події.

Давайте розглянемо деякі фантастичні маркетингові інструменти для створення віртуальної події.

Adobe Connect

Організуйте віртуальну подію з Adobe Connect використовувати реальну силу віртуальної платформи. Ви можете використовувати цю універсальну платформу, щоб забезпечити чудовий досвід для різноманітної аудиторії. Ви можете повністю змінити спосіб взаємодії зі своєю аудиторією, щоб створити для них захоплюючий досвід. Це чудова платформа для безпечних вебінарів, зустрічей і конференцій.

Налаштуйте сцену відповідно до своєї аудиторії та отримайте повний контроль над платформою, щоб стимулювати залучення та взаємодію, продовжуючи подію. Ваша аудиторія ніколи не пропустить ваш сеанс завдяки інтерактивним записам, які виглядають як справжні сеанси.

Adobe Connect — це універсальне рішення для планування, яке забезпечує та відстежує всю вашу віртуальну подію. Платформа записує всі ваші робочі процеси до та після події. За допомогою цієї платформи ви можете отримати поглиблений аналіз вашої віртуальної події. Немає необхідності турбуватися про безпеку чи дані вашої компанії та учасників, тому що Adobe гарантує вам безпеку.

Календар подій

Календар подій починається з оптимізації схеми віртуальних подій для кращого пошуку Google.

Це програмне забезпечення для віртуальних подій також має потужну інтеграцію з такими інструментами для конференцій, як Zoom і Webex. Він автоматично генерує посилання на зустріч і показує їх на інформаційній панелі WordPress.

Крім того, ви можете показувати посилання на пряму трансляцію учасникам, які купують квиток або відповідають на запрошення. Календар подій також підтримує гібридні події, включаючи місця для всіх таких записів.

Це дає змогу контролювати все безпосередньо з панелі адміністратора WordPress, у тому числі вбудовану пряму трансляцію, щоб підтримувати трафік на вашому веб-сайті.

Існує багато інших переваг використання Календаря подій для віртуальних і змішаних подій. Передплата починається від одного сайту до необмеженої кількості сайтів, що задовольняють усі випадки використання.

Нарешті, кожна покупка забезпечена 30-денною гарантією повернення грошей без запитань.

Губіло

Губіло зробив свою платформу ідеальною, пам’ятаючи про кілька компаній та їхні події. Він підтримує робочі процеси глибокої реєстрації, створюючи цільову сторінку. Весь процес оформлення квитків, виставлення рахунків і Hubilo керує інтеграцією з різними платіжними процесорами.

Платформа дозволяє користувачам взаємодіяти з фантастичною стрічкою подій. Графік залучення експоненціально зростатиме через стрічку подій. Він має можливість плавно керувати всією віртуальною подією. Усе, від студії мовлення до заручин, опікується Hubilo.

  Як увімкнути режим лише HTTPS у Mozilla Firefox

Це не лише платформа для віртуальних подій, але ви також помітите її функції аналітики та брендингу. Ви можете інтегрувати кілька бізнес-інструментів, таких як Salesforce, HubSpot, Mailchimp, Intercom, Marketo та багато інших, щоб керувати робочими процесами подій через Hubilo.

Goldcast

Goldcast це спеціалізована платформа для маркетологів, які створюють подію, яка буде нагадувати шоу Netflix. Ви можете повністю налаштувати цю платформу відповідно до свого бренду, щоб вона нагадувала подію вашої компанії. На Goldcast доступні безмежні варіанти налаштування.

Goldcast дозволяє змішувати живі та попередньо записані відео разом. Вбудована студія забезпечує плавний і плавний перехід між живим і попередньо записаним відео. Тепер не було б тиші чи перерв через переходи відео. Goldcast є ідеальною платформою для проведення різноманітних віртуальних подій, таких як презентації продуктів, зустрічі клієнтів, заходи спільноти, щорічні конференції, семінари та багато іншого.

Зазвичай віртуальні події стають односторонніми презентаціями без можливості однорангової взаємодії. Ця захоплююча платформа дозволяє обговорити улюблену тему в кімнаті за круглим столом. Коли ви завершите віртуальну подію, Goldcast надасть вам зібрані дані клієнтів і потенційних клієнтів, а також корисну інформацію.

Airmeet

Airmeet був розроблений, щоб забезпечити незабутні події, які сподобаються вашій аудиторії. Ваші учасники можуть переходити від однієї віртуальної сесії до іншої, відвідувати кілька виставкових стендів і відвідувати кімнати для спілкування з іншими учасниками. Ви можете побудувати індивідуальну рецепцію для обслуговування сцени, лаунжу та кабінки.

Ви можете швидко розширити свою подію, навіть якщо у вашій віртуальній події 100 тисяч учасників. Швидко починайте пряму трансляцію з YouTube і Facebook безпосередньо через Airmeet. Дані про події можна збирати й аналізувати, інтегрувавши CRM через Zapier. Ви можете транслювати сеанс із будь-якої живої студії, наприклад OBS, WebEx, Zoom тощо.

Це високонадійна та надійна платформа для проведення віртуальних подій і має чудові можливості інтеграції для кращого досвіду. Якщо ви плануєте соціальний вебінар чи церемонію нагородження, шоу в прямому ефірі чи ярмарок, не варто хвилюватися, адже Airmeet впорається з усім.

Застрибувати

Якщо ви плануєте провести віртуальну подію з учасниками з усього світу, вам слід подивитися Застрибувати. Це буде корисно для створення захоплюючої віртуальної події. Кілька зон взаємодії були оптимізовані для взаємодії та спілкування ваших відвідувачів.

Завдяки цій платформі ви не побачите жодної різниці між подіями офлайн і онлайн. Є кілька доступних налаштувань, щоб зробити його ідеальною віртуальною подією. Незалежно від того, чи плануєте ви рекрутинговий захід для 50 осіб, практичну зустріч для 500 осіб або щорічний ярмарок для 50 000 осіб, ви можете рухатися вперед із Hopin.

Hopin дозволяє керувати подією від етапу планування до аналізу. Ви можете продавати квитки онлайн або навіть залучати спонсорів. Ви навіть можете отримати повну аналітику події та завантажити дані всіх учасників. Кожен учасник міг швидко залучитися, і є варіанти організації 1-1 зустрічі для кращої взаємодії між учасниками.

Повітряна куля

Повітряна куля це онлайн-платформа, на якій ви можете без зусиль досліджувати та віртуально проводити події. Ви можете спланувати виставку, концертну подію, мережеву подію та багато іншого за допомогою його масштабованих і безпечних технологій. На цій платформі доступна необмежена кількість етапів.

Balloon допоможе вам створити веселу та привабливу подію замість нудної події, де учасники сидять і слухають. Тут люди отримують можливість спілкуватися з однодумцями. Ви можете почути розмову експертів або приєднатися до розмови та почати спілкуватися з людьми.

  Що таке «процес простою системи» і чому він використовує так багато ЦП?

Ви можете обробляти все, від створення події до аналізу звітів про події з однієї платформи. Ви можете організувати невеликі зустрічі для своїх співробітників або навіть провести індивідуальну консультацію з потенційним клієнтом. Безмежна кількість способів використання цієї платформи для організації успішної віртуальної події.

Чудо

Чудо це віртуальний простір для спілкування та зустрічей, а також для організації онлайн-зустрічей для розваги. Платформа розробила інноваційний спосіб знати, хто з ким розмовляє. Щоб приєднатися до розмови, люди наближають свій аватар до інших. Щоб залишити будь-яку розмову, вони повинні просто прибрати свій аватар.

Ви можете легко транслювати вміст за допомогою відео, показу екрана або будь-яким іншим способом. Є можливість транслювати контент певній зоні людей або всім гостям. Це було б відчуття, ніби підготувати повне фізичне місце. Ви можете налаштувати різні області на платформі та задати теми для кожної області. Гості можуть взаємодіяти один з одним на основі того, як ви визначили під час будівництва цієї конкретної області.

Найкраще в Wonder те, що він працює на будь-якому пристрої. Немає необхідності завантажувати чи встановлювати програмне забезпечення, оскільки платформа сумісна з браузерами. На Wonder можна провести віртуальну подію для 1500 гостей. Wonder дуже захищає безпеку учасників, організаторів і всієї події. Ведучі та організатори використовують Wonder для віртуальних подій, таких як зустрічі, ярмарки, конференції, зустрічі, спілкування тощо.

Беві

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення корпоративного рівня для організації віртуальних конференцій та інших заходів, тоді Беві є ідеальним для вас.

Незалежно від того, чи плануєте ви невелику конференцію, нараду для співробітників вашої компанії чи масштабну глобальну подію, у Bevy ви знайдете всі ресурси, щоб це зробити. Його можна інтегрувати з вашим програмним забезпеченням для автоматизації маркетингу та CRM для кращого керування.

Ви можете повністю зрозуміти дані своєї аудиторії та використовувати їх для досягнення кращих результатів. Інтеграція всіх даних у ваші основні системи досить проста. Тут немає посередника, коли події проводяться на Bevy. Дані відвідувачів належать лише вам, і платформа не втручається.

Bevy може проводити віртуальні та громадські події будь-якого масштабу з максимальною ефективністю. Команда консультантів завжди готова надати вам підтримку у разі будь-яких питань або проблем із платформою. Ви можете процвітати завдяки своїй віртуальній події, спланувавши її на Bevy.

Заключні думки

Через пандемію люди застрягли в домівках і нудьгували. Це вдалий час для створення надзвичайних віртуальних подій, які допоможуть вам розвивати свій бренд і бізнес. За допомогою згаданих вище рішень вам буде досить легко організувати та керувати своєю віртуальною подією, перетворивши її на величезний успіх.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для вебінарів для розвитку бізнесу.