Створюйте відео YouTube за допомогою потужного програмного забезпечення для запису екрану та редагування – Camtasia

Запис екрану, редагування відео та створення відео YouTube – це просто прогулянка в парку, коли ви використовуєте Camtasia!

Відео є найбільш затребуваним, популярним і широко споживаним вмістом в Інтернеті. Інструкції з технологій, онлайн-курси, вебінари, професійні зустрічі та конспектування – відео в розпалі.

Ви можете легко перетворити свої нерухомі зображення та тексти на екрані комп’ютера у відео та розміщувати їх разом із блогами чи статтями, щоб збільшити залучення користувачів. Якщо ви вважаєте, що ваших технічних навичок недостатньо для цього, прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як це зробити Запис екрану Camtasia і програмне забезпечення Video Editor може розширити ваші можливості.

Чому вам потрібно створювати високоякісні відео на YouTube?

Якість вашого відео YouTube говорить про бренд вашого каналу YouTube. Люди можуть довіряти вашому вмісту та використовувати його, коли бачать справжній відеовміст разом із професійним редагуванням.

Можливо, ви бачили анімацію, слайд-шоу, анотації, гіперпосилання та ефекти «картинка в картинці» у багатьох відео YouTube. Творці преміального контенту зазвичай створюють такі відео. Настав час застосувати ці навички до свого відео та привернути увагу цільової аудиторії.

Високоякісні відео YouTube також пропонують чудову якість звуку. Таким чином, ваш вміст принесе більше переглядів, коментарів і лайків. Це добре для вашої мети доходу від реклами на YouTube.

Покращена якість відео та редагування також дозволяють розширити ваші можливості афілійованого маркетингу. Ви розміщуєте інтерактивні посилання на продукти та послуги, які рекламуєте, у відео YouTube.

Таким чином, коли ви спілкуєтеся з аудиторією на відео та пояснюєте корисність цих рекламованих товарів/послуг, користувачі можуть безпосередньо натиснути посилання на відео та перейти на ринок, де товари доступні. Ця практика підвищує коефіцієнт конверсії вашого афілійованого маркетингу.

Як потужне програмне забезпечення допомагає вам виділитися?

Вам потрібне надійне програмне забезпечення для запису екрана та редагування відео, щоб виконувати різноманітні трюки на своїх відео YouTube, Facebook чи статтях. Глядачі віддають перевагу відео з ефектами, а не простим відео. Крім того, читачі люблять читати статті, які також постачаються з пояснювальним відео, щоб легко засвоїти тему, на яку ви пишете.

Одним з таких програм є Camtasia. Такі програми допомагають вам виділитися на будь-яких платформах соціальних мереж, таких як Facebook, TikTok, Instagram і YouTube, пропонуючи наступне:

#1. Програмне забезпечення для редагування відео пропонує професійні відеоефекти. Ви можете налаштувати їх кількома кліками та надати своїм відео професійного вигляду.

#2. Ви можете записувати майже все на своєму комп’ютері за допомогою відеоредакторів, які також пропонують функції запису екрана. Таким чином, створювати онлайн-курси, навчальні відео, записки зустрічей і вебінари стає легко.

#3. У тренді кнопки заклику до дії з інтерактивом. Ви можете додати їх до своїх відео YouTube і збільшити конверсію за допомогою надійного відеоредактора, як-от Camtasia.

#4. Перетворіть нерухомі зображення або знімки екрана на відео з інструкціями з коментарями. Для цього такі програми, як Camtasia, мають переходи, звукозапис, субтитри та анімацію.

  Як перейти на 10 секунд назад і вперед на YouTube та інших програмах

#5. Такі програми дозволяють видаляти фон і замінювати його професійним відеоматеріалом, щоб додати додатковий вау-фактор у ваші маркетингові відео.

Перш за все, професійне програмне забезпечення для редагування відео та запису екрану дозволяє швидше оприлюднювати ваші відео. Вам просто потрібно один раз інвестувати в додаток і заощадити гроші, виконуючи завдання аутсорсингом або найнявши професійного відеоредактора.

Що таке Camtasia?

Camtasia — це програма для редагування відео з функціями запису екрана та веб-камери. Корпорація TechSmith розробила це програмне забезпечення «два в одному» спеціально для творців контенту.

Програмне забезпечення не потребує від користувача тривалого навчання та навчання. Інтерфейс користувача (UI) простий у розумінні та застосуванні під час роботи над проектом виробництва відео.

Крім того, програма поставляється з готовими шаблонами для редагування відео, професійними ефектами та анімацією. Ви можете просто перетягнути розширені ресурси на своє відео, щоб воно виглядало особливо.

Програмне забезпечення чудово підходить для таких завдань:

#1. Захоплюйте вміст із веб-камери, монітора комп’ютера, екрана мобільного пристрою Android (потрібен додаток Microsoft Your Phone), аудіосистеми та зовнішнього мікрофона для створення відео.

#2. Відшліфуйте своє відео за допомогою ефектів і відредагуйте його, щоб видалити непотрібні частини.

#3. Миттєво змінюйте розмір і зберігайте вихідне відео у сумісних форматах для YouTube, Facebook, Instagram та багатьох інших.

Тепер ви можете запитати, який вміст можна створити за допомогою цього інструменту. Чудові запитання! Ось що на ньому можна зробити:

 • Записані вебінари
 • Відео з інструкціями щодо технологій
 • Пояснювальні відео
 • YouTube відео
 • Відео у Facebook
 • Відео в Instagram
 • Демо відео про програмне забезпечення та продукти
 • Запис слайд-шоу презентацій
 • Запис професійних зустрічей
 • Додавання стенограми зустрічі

Вище наведено кілька популярних завдань, які творці вмісту виконують регулярно. З Camtasia відкриваються безмежні можливості. Ви можете переглянути його бібліотеку ресурсів і обдумати креативні ідеї для своїх маркетингових відео, щоб привернути увагу мас.

Як отримати Camtasia

Ви можете завантажити a пробна копія Camtasia на 30-денний період оцінки. Відео, які ви створите протягом цього періоду, матимуть водяний знак Camtasia. Ви не можете використовувати ці відео пробного періоду для комерційних цілей, навчання та порівняльного аналізу.

Якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете отримати преміум-ліцензію від Camtasia. Ліцензії доступні для кожного користувача. Однак існують інші ціни на купівлю масових ліцензій для компаній, навчальних закладів, державних чи некомерційних організацій. Перевірте його ціноутворення сторінку для детальної розбивки.

Коли ви купуєте ліцензію, TechSmith гарантує, що на наступний рік ви отримаєте оновлення безкоштовно.

ОС та інші вимоги

Ви можете запустити програму на пристроях Microsoft Windows 10 (64-bit) 1909 або новіших. Camtasia також сумісна з комп’ютерами macOS 10.15 або новіших версій.

Оскільки ви виконуватимете завдання, які потребуватимуть високої обробки та відеопам’яті, подумайте про використання процесорів Intel 6-го покоління або новіших для системи Windows разом із 8 ГБ чи більше оперативної пам’яті.

Для Macbook ви відчуєте найкращу продуктивність і швидкість виробництва на чіпах Apple M1, M1 Pro і M1 Pro Max.

На відміну від інших програм для редагування відео чи зображень, вам не потрібно шукати функції в різних просторах. Усі функції Camtasia доступні на панелі інструментів під піктограмою запису у верхньому лівому куті.

  Як позбутися номера на вкладці YouTube

Ви знайдете всі функції редагування відео та захоплення екрана на панелі інструментів, наприклад:

 • Медіа – це місце для відео, аудіо, зображень, PPT тощо.
 • Вибране — це місце для часто використовуваних ефектів і анотацій.
 • Бібліотека містить логотипи, анімацію, шаблони тощо.
 • Анотації дають змогу додавати до вмісту форми, текст, графіку чи мозаїчні ефекти.
 • Поведінки дозволяють додавати фонову анімацію до відео та текстів.
 • Переходи для природного змішування кількох вирізок.
 • Голосовий диктор дає змогу записувати свій голос через мікрофон.
 • Анімація допомагає налаштувати ефекти перекладу, масштабування, нахилу або обертання.
 • Ефекти курсора дозволяють виділяти вказівник миші за допомогою 3D- або 2D-графіки.
 • Візуальні ефекти призначені для зміни меж відео, зміни кольору та частоти кадрів (FPS).
 • Підписи призначені для додавання субтитрів до вашої статті чи відео в блозі.
 • Інтерактивність допомагає додавати до вмісту тести, опитування, опитування та гіперпосилання.
 • Аудіоефекти пропонують функції наростання, згасання та зменшення шуму

Особливості створення відео преміум-класу Camtasia

Проксі-відео

Завдяки проксі-відео редагування відео 8K, 4K, 2K або HF відбувається швидше на пристроях з мінімальною конфігурацією.

Коли ви застосовуєте команду «Створити проксі-відео», Camtasia перетворює відео у вміст низької якості для швидшого редагування. Camtasia відновлює початковий стан роздільної здатності, коли ви зберігаєте остаточний вміст.

Бібліотека ресурсів Camtasia

Остання версія містить більше ресурсів, ніж попередня. Наприклад, бібліотека Camtasia 2022 налічує понад 1000 ресурсів відеопродукції, що більше, ніж її попередник Camtasia 2021.

Ви знайдете безкоштовні та цікаві анімації, лічильники часу, аудіодоріжки, індикатори, кнопки виносок, набори каналів та багато іншого.

Автоматична заміна курсору

Якщо ви створюєте відео на екрані 1920 X 1080 пікселів, але відтворюєте остаточний вміст у відео 4K, курсори можуть стати розмитими. Camtasia вирішує цю проблему, замінюючи курсор подібним векторним курсором із невизначеною роздільною здатністю.

Camtasia Home

Найновіша версія Camtasia постачається з новим блискучим екраном Camtasia Home, який працює як інформаційна панель творців вмісту. У новому інтерфейсі показано три кнопки ініціації: «Почати», «Навчиться» та «Ресурси».

Ви можете використовувати кнопки «Навчання» та «Ресурси», якщо хочете отримати доступ до довідки, підтримки та навчального вмісту. Або почніть запис екрана або редагування відео за допомогою кнопки «Почати».

Головне вікно також показує гладкий штамп користувача в нижньому лівому куті екрана. Там ви побачите ім’я користувача, версію програми та тип ліцензії.

Camtasia і Audiate Sync

Якщо вам потрібне редагування звуку студійного рівня, ви можете скористатися Audiate від TechSmith. Використовуючи інтеграцію Audiate і Camtasia, ви можете надсилати звукові доріжки в Audiate одним клацанням миші. Тоді ви зможете усунути помилки та підвищити якість звуку на Audiate. Пізніше ви зможете безперешкодно перенести аудіо назад у поточний проект Camtasia.

Редагування шляху курсора

Працюєте над відео-інструкціями, демонстраціями програмного забезпечення чи бізнес-презентаціями й вам потрібні шляхи до курсору? Додайте це легко за допомогою інструмента редагування шляху курсору Camtasia. Він використовує метод TREC для додавання шляхів курсору до записаних екранів.

Це також дозволяє додати ефект підкреслення до кнопок із закликом до дії або посилань на покупки, коли ви наводите курсор на ці ефекти.

Візуальні ефекти

Camtasia містить понад 10 відеоефектів, як-от швидкість кліпу, тінь, інтерактивна точка доступу, розмиття в русі тощо. Однак версія 2022 має такі додаткові ефекти:

 • 30 прискорених переходів GPU
 • Ефект режиму змішування та попередній перегляд при наведенні
 • Діапазон змішування з розширеними налаштуваннями
 • Ефекти Spotlight у Windows
 • Ефект контурних країв у Windows
  Виправити YouTube Picture in Picture не працює

Полотно Camtasia

Camtasia Canvas — це редактор, у якому відбувається вся магія. Останні функції:

 • Механізм взаємодії Canvas для кросплатформного використання.
 • Align-assist допоможе вам вирівняти медіафайли за допомогою обмежувальної рамки.
 • Змінюйте опорні точки будь-якого носія.
 • Закріплення опорних точок для автоматичного вирівнювання медіа

Canvas також підтримує різні розміри вмісту для різних сайтів соціальних мереж. Наприклад, ви можете створити такі розміри відео:

 • 1080p HD
 • 4K UHD
 • 720p HD
 • 820×462 обкладинка Facebook
 • 640×640 Instagram відео

Експортувати відео також стає легше за допомогою Camtasia Canvas. Тепер ви можете автоматично експортувати відео на такі платформи:

 • Диск Google
 • YouTube
 • Vimeo
 • Knowmia
 • Screencast.com
 • Відеоогляд TechSmith

Аудіопідкреслення/приглушення

YouTube або інші маркетингові відео можуть містити довідкові оцінки та голосові коментарі. Це також часто зустрічається в записаних іграх. Якщо ви хочете приглушити музику, коли говорите щось важливе, ви можете зробити це за кілька кліків. Просто застосуйте команду «Аудіопідкреслити» з «Аудіоефектів», щоб повідомити додатку, який звуковий ряд має бути тихим.

Медіа килимки

Використовуючи цю функцію, ви можете додати текст до фону відео або зробити так, щоб відео відображалося через текст. Це також дозволяє зробити тексти на відео прозорими. Media Mats дозволяє застосовувати маскування вмісту в один клік. Він також підказує творцям контенту, які додаткові ефекти зроблять контент привабливішим.

Таблиця пошуку або LUT

Ефекти LUT дозволяють миттєво розфарбувати відео. Перетягніть ефект із розділу «Відеоефекти» та змініть інтенсивність, щоб отримати різні кольорові тони. Можуть існувати необмежену кількість кольорових тонів, як-от «Вицвілий», «Прагматичний», «Жахливий», «Нічний час», «Жовтий» тощо.

Запис камери та екрану

Панель інструментів запису має такі параметри:

 • Вибір роздільної здатності екрана для запису
 • Вибір області екрана для запису
 • Вибір веб-камер
 • Вибір мікрофонних входів
 • Активація або деактивація системних аудіовходів

Крім того, він може синхронізуватися з картами захоплення камери та віртуальними камерами для запису вмісту.

Шаблони Camtasia

Шаблони Camtasia — це готові до використання ресурси для створення відео, як-от інструкції, демонстраційні ролики, навчальні ролики тощо. Виберіть один із менеджера шаблонів і додайте текстовий вміст, щоб отримати приголомшливе навчальне відео.

Заключні слова

Дуже небагато програм пропонують зручне редагування відео та записування екрана в одному пакеті. Camtasia — це провідне ім’я, якому довіряють високоцінні користувачі YouTube і впливові особи в соціальних мережах, коли їм потрібно створювати висококреативний і професійний контент для своєї аудиторії.

Тепер ви використали секретний рецепт, і все, що вам потрібно зробити, це просто почати використовувати Camtasia для YouTube або будь-яких інших відео. Ви витрачатимете менше часу та зусиль на створення високоякісних відео та більше часу на творчий мозковий штурм. І, звичайно, ви значно заощадите на виробництві відео. Крім того, ви повинні побачити різке зростання вашого доходу.