Створюйте внутрішні посилання за допомогою 10 найкращих плагінів WordPress

| | 0 Comments| 7:44 AM
Categories:

Побудова посилань є однією з важливих частин успішної стратегії SEO. Подібно до зовнішніх зворотних посилань, внутрішні посилання також необхідні для створення посилань.

Незалежно від того, чи ви ведете блог, чи розвиваєте веб-сайт продукту SaaS, створення цінного вмісту – це лише одна частина історії. Вкрай важливо, щоб ви постійно створювали посилання навколо свого вмісту, як зовнішні, так і внутрішні.

Незважаючи на те, що спеціалісти з оптимізації пошукових систем отримують зворотні посилання з веб-сайтів із високим авторитетом, вони нехтують важливістю внутрішніх посилань на своєму веб-сайті.

Ця стаття покаже вам важливість створення внутрішніх посилань і як ви можете автоматизувати процес створення внутрішніх посилань за допомогою плагінів WordPress.

Внутрішні посилання мають вищий рейтинг і вважаються релевантними для пошукових систем. Це процес передачі достатньої кількості посилань на вашому веб-сайті та з’єднання різних публікацій для підвищення релевантності вмісту.

Оскільки релевантність є фактором ранжирування, створення внутрішніх посилань допомагає роботам пошукових систем сканувати та індексувати ваш щойно опублікований відповідний вміст. Чим більше у вас внутрішніх посилань, тим більше ваш сайт сприймається як авторитетний з даної теми.

Ось деякі переваги створення внутрішніх посилань:

  • Покращує пошукову оптимізацію: передача посилань на релевантний вміст веб-сайту сприяє покращенню пошукової оптимізації.
  • Сканування веб-сайту: внутрішні посилання полегшують процес навігації веб-сайтом для ботів пошукових систем і покращують видимість вашої пошукової системи.
  • Розподіл трафіку: створення внутрішніх посилань допомагає розподіляти трафік і спрямовувати користувачів до старих публікацій і статей на вашому веб-сайті.

Тепер, коли ви усвідомили важливість створення внутрішніх посилань, настав час перевірити, як плагіни WordPress можуть допомогти вам створювати посилання.

Як плагіни WordPress можуть допомогти створити посилання?

Перевірка кожної статті та пошук ключових слів для додавання можливостей внутрішніх посилань займе значну частину вашого часу.

Замість створення внутрішніх посилань вручну використання плагінів WordPress для створення внутрішніх посилань має свої переваги.

Плагіни WordPress для внутрішніх посилань допоможуть вам швидше створювати внутрішні посилання та зробити ваш сайт більш привабливим для пошукових систем. Таким чином ви налаштуєте внутрішні посилання у своїх публікаціях блогу, на сторінках і категоріях і зможете краще контролювати внутрішні посилання на своєму сайті.

Ось кілька причин для використання внутрішніх посилань плагінів WordPress:

  • Економія часу: створення внутрішніх посилань вручну може зайняти багато часу.
  • Можливості посилань: завжди можна пропустити важливі можливості посилань, працюючи з командою авторів.
  • Використання штучного інтелекту: багато інструментів і плагінів використовують AI для виявлення внутрішніх посилань, які додають контекстну цінність, яка може бути точнішою, ніж методи SEO.
  • Автоматичне вбудовування: навіть якщо ви постійно додаєте новий вміст на свій веб-сайт, більшість із цих плагінів подбають про вбудовування внутрішніх посилань автоматично.
  Як зберегти вкладені файли Gmail на Google Диск

З огляду на це, давайте почнемо з нашого списку найкращих плагінів WordPress для внутрішніх посилань.

LinkWhisper

Link Whisper — це популярний інструмент WordPress, який допомагає додавати внутрішні посилання, не створюючи їх вручну. Він автоматично пропонує релевантні внутрішні посилання, коли ви пишете статтю в WordPress за допомогою функції штучного інтелекту.

Ви також можете перевірити звіти про посилання, які дають інформацію про внутрішні та зовнішні посилання для певної статті. Вони також мають преміум-плагін, який автоматично дозволяє додавати кілька посилань до всіх публікацій, не редагуючи кожну окрему публікацію.

Деякі з їхніх популярних преміум-функцій включають автоматичне створення посилань, масову зміну посилань, перевірку непрацюючих посилань і цільові ключові слова з плагінів SEO, таких як Yoast, RankMath та інших плагінів SEO.

LinkWhisper надає налаштування для точного налаштування вашої внутрішньої процедури побудови посилань та ігнорування певних слів або фраз, щоб виглядати природно для ботів пошукових систем.

Rankmath

RankMath — популярний плагін SEO, який пропонує функції відстеження посилань і багато інших функцій, пов’язаних із SEO, в одному плагіні. Він безкоштовний у сховищі плагінів WordPress і був завантажений понад мільйон разів.

На своєму веб-сайті RankMath згадав, що додасть функцію Internal Link Builder, яка автоматично створюватиме внутрішні посилання, які відповідають наданим ключовим словам. Це допоможе вам заощадити час на ручному створенні внутрішніх посилань і автоматично додаватиме посилання в майбутніх нових публікаціях.

Усе, що вони зараз мають, — це функція лічильника посилань, яка показує кількість внутрішніх, зовнішніх і вхідних посилань на інформаційній панелі публікацій. Це допоможе вам отримати уявлення про внутрішні посилання, не звертаючись окремо до кожної публікації.

Siteseer.io

Раніше Zyppy, тепер перейменований на SiteSeer, — це програмне забезпечення на основі SEO, яке допомагає вам, надаючи пропозиції щодо оптимізації заголовків, покращуючи внутрішні посилання та отримуючи точну аналітику ваших найефективніших ключових слів.

SiteSeer надає потужну функцію внутрішнього аудиту посилань, яка сканує весь ваш сайт і аналізує ваші посилання на основі різних параметрів.

Наприклад, він перевіряє розміщення ваших посилань, прикріплених текстів, вихідних посилань і кількість посилань, присутніх на окремих фрагментах вмісту. На основі цих параметрів ви знайдете рекомендації щодо додавання внутрішніх посилань і оптимізації загальної ефективності SEO.

Daext — це безкоштовний плагін посилань, який допомагає додавати внутрішні посилання до ваших публікацій і вмісту сторінки.

Він працює шляхом автоматичного перетворення визначених ключових слів у посилання. Ви можете точно налаштувати параметри відповідності ключових слів і вибрати ключові слова на основі різних параметрів.

  Як використовувати власний колір для меж таблиці в Microsoft Word

Наприклад, ви можете вибирати ключові слова залежно від позиції ключового слова, чутливості до регістру, як-от верхнього чи нижнього регістру, перевіряти будь-який конкретний символ чи слово, яке стоїть перед ключовим словом, тощо.

Плагін Daext також пропонує метод випадкового визначення пріоритетів для рандомізації посилань для кожної публікації. Це забезпечує кращий розподіл автопосилань, але зберігає той самий пріоритет.

Internal Link Juicer — це безкоштовний автоматизований плагін внутрішніх посилань для веб-сайтів WordPress. Його система конфігурації для кожної публікації допомагає вам додавати посилання на бажані ключові слова, покращуючи ваше загальне SEO на сторінці.

Його інтелектуальна функція заповнювача надає різноманітні прив’язні тексти та широкий спектр можливих посилань. Це також забезпечує природну поведінку підключення.

Посилання на ваші сторінки не потрібно робити вручну кожного разу, коли ви пишете новий пост. Він автоматично створюватиме посилання, коли ви налаштуєте ключові слова.

Internal Link Juicer пропонує версію Pro, яка надає детальний перегляд усіх посилань, і ви можете керувати посиланнями через WP-CLI.

Плагін Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) — це багатофункціональний плагін, який використовує алгоритм для перевірки заголовків публікацій, тегів і спеціальної таксономії, щоб знайти пов’язаний вміст на вашому веб-сайті.

На момент написання цієї статті він має понад 100 000 активних установок. Замість створення контекстних посилань, це працює, додаючи пов’язані публікації під основною публікацією.

Використовуючи попередньо створений або налаштований шаблон YARPP, ви можете легко додавати пов’язані публікації для передачі внутрішніх посилань. Плагін також пропонує систему кешування для зберігання результатів пошуку пов’язаних публікацій.

Таким чином ви передаєте посилання на інші сторінки з вмістом і збільшуєте залучення користувачів до свого веб-сайту чи магазину електронної комерції.

Yoast SEO

За допомогою Yoast SEO ви можете відстежувати внутрішній процес зв’язування.

З точки зору на сторінці, він надає параметр внутрішніх посилань, щоб підтвердити, чи достатньо ви додаєте посилань на вміст свого веб-сайту. Крім того, інструмент лічильника текстових посилань на інформаційній панелі публікації показує загальну кількість внутрішніх посилань, що вказують на публікацію.

Однак, якщо ви все ще шукаєте спеціальний внутрішній інструмент для створення посилань, ви можете оновити плагін Yoast SEO Premium.

Функція пропозиції внутрішніх посилань Yoast SEO сканує вміст вашого веб-сайту WordPress і пропонує внутрішні посилання під час написання публікації. Під час написання статті ви також знайдете інші пропозиції внутрішніх посилань на бічній панелі Yoast.

Keytunity

Keytunity — це унікальне рішення для оптимізації пошукових систем, яке підключається до Google Search Console і пропонує унікальні пропозиції ключових слів, які люди шукають.

  Як взяти свій розумний дім у подорож

Оскільки він безпосередньо зв’язується з Google для отримання даних, ви можете знайти унікальні можливості для свого бізнесу. Ви можете використовувати ці персоналізовані рекомендації щодо вмісту та створювати привабливий контент на ці теми.

Keytunity сканує ключові слова, за якими ви намагаєтеся визначити рейтинг, і ваші сторінки, релевантні ключовим словам. На основі цих даних ви отримуєте приховані набори ключових слів, про які ваші конкуренти, ймовірно, не знають.

Плагін Inline Related Posts від IntellyWP допомагає додавати пов’язані поштові скриньки у вміст, а не лише в кінці публікації, як інші плагіни пов’язаних публікацій. На момент написання цієї статті плагін було встановлено понад 90 000 разів, що гарантує, що ви можете довіряти авторам плагіна їх роботу.

Inline Related Posts автоматично виявляє розриви рядків і додає у ваші публікації кілька блоків контекстного вмісту. Ви можете вибрати з більш ніж 20+ комбінацій стилів коробок і кольорів.

Додаючи контекстні посилання, плагін допомагає покращити залучення користувачів і збільшити кількість переглядів сторінок на вашому веб-сайті. Хоча безкоштовного плагіна було б достатньо для базових потреб, вони також мають платні плани, які пропонують доступ до преміальних тем, необмежену кількість пов’язаних коробок і пріоритетну онлайн-підтримку.

Плагін AIOSEO

AIOSEO — це популярний плагін WordPress SEO, який встановлено понад 3 мільйони користувачів. Плагін простий у використанні та пропонує основні функції SEO у безкоштовній версії.

Версія AIOSEO Pro пропонує функцію помічника посилань, яка показує всі внутрішні та зовнішні посилання на ваш вміст на спеціальній інформаційній панелі. Ви можете отримати чітке уявлення про свої посилання та оптимізувати потік посилань, щоб покращити пошукову видимість.

Помічник посилань сканує вміст вашого веб-сайту та допомагає додавати внутрішні посилання з інформаційної панелі, не заходячи в окремі публікації. Ви можете скористатися цими пропозиціями посилань і покращити внутрішні посилання на своєму веб-сайті.

AIOSEO також надає звіт про посилання, який показує всю інформацію про вашу публікацію, як-от назву публікації, дату публікації, внутрішні та зовнішні посилання, що вказують на вміст, і пропозиції посилань.

Висновок

Оскільки ви вирішили використовувати WordPress, ми дослідили найкращі плагіни WordPress для створення внутрішніх посилань.

Ця стаття дозволяє легко вибрати найкращий плагін WordPress для створення внутрішніх посилань. З часом ця проста стратегія покращить пошукову оптимізацію вашого веб-сайту та збільшить трафік.

Не забудьте перевірити наш список інструментів зворотних посилань для SEO, щоб покращити вашу загальну стратегію побудови посилань.