Створюйте аналогові, монохромні, тріадні та чотириколірні схеми

Adobe Kuler — одна з моїх улюблених мобільних програм з двох дуже простих причин; це позбавляє мене від пошуку потрібного кольору для теми та дозволяє мені просто вказувати на зображення, яке мені подобається, і оскільки воно може створювати кольорові схеми з великою кількістю варіантів. ColourCode — це веб-додаток, який став моїм новим фаворитом для створення кольорових тем. Він має сім різних варіацій, які можуть створити тему з будь-якого основного кольору, який ви виберете. Тему можна завантажити як файл SCSS, LESS або PNG. Крім того, ви також можете отримати постійне посилання на тему і поділитися ним з усіма. Реєстрація не потрібна, програма абсолютно безкоштовна.

  Як вимкнути GPS на телефоні

ColourCode має простий інтерфейс; ви починаєте з одного кольору, і коли ви панорамуєте цю першу кольорову панель, вона змінює колір, як ніби ви панорамуєте колірний спектр. Торкніться панелі, щоб зафіксувати колір, коли він вам подобається. Ви можете додати додаткові панелі, натиснувши кнопку «плюс» праворуч. Панелі можна видалити, натиснувши кнопку мінус ліворуч. Щоб переглянути один із багатьох варіантів комбінації кольорів, клацніть панель інструментів ліворуч.

Опція «Безкоштовна збірка» дозволяє почати з одного кольору, який ви виберете самостійно, а потім можете додати більше панелей і вибрати більше кольорів для створення своєї теми. Монохромний дозволяє вибрати колір і автоматично генерує його відтінки. Чим більше панелей ви додасте, тим більше відтінків одного кольору ви отримаєте. Монохромний із світлим і темно-сірим поєднує відтінки сірого з відтінками кольору, який ви спочатку вибрали. Пресети для аналогічних, аналогічних і доповнювальних, доповнювальних, тріадних і четвірних схем також є частиною пропозиції. Коли ви визначитеся з тим, що хочете використовувати, двічі клацніть, щоб заблокувати його.

  Як відформатувати надрядковий або підрядковий текст у Word або PowerPoint

Для кожного кольору ви можете завантажити його як файл SCSS, LESS і PNG або скористатися посиланнями на панелі інструментів ліворуч, щоб зберегти всю схему.

Я тільки хотів би, щоб вибрати початковий колір було легше. Неможливість побачити фактичний спектр під час переміщення курсора ускладнює вибір кольору. Можливо, я не дуже вмію створювати схеми, але у мене є деяке уявлення про те, який колір із семи основних я хочу використовувати і чи хочу я темний чи світлий відтінок.

Відвідайте ColorCode