Створити мелодію iPhone легко за допомогою цих 8 інструментів

| | 0 Comments| 1:31 PM
Categories:

Якщо ви любитель музики, можливо, ви захочете встановити улюблені мелодії дзвінка замість мелодій за замовчуванням, які постачаються з мобільним телефоном. Створіть свою улюблену мелодію iPhone за допомогою найпопулярніших інструментів.

Безсумнівно, iPhone має одну з найкращих і вражаючих колекцій мелодій. Навіть користувачі мобільних телефонів Android люблять завантажувати стандартні мелодії iPhone і встановлювати їх на своїх телефонах.

Уявіть собі, що ви знаходитесь у натовпі, де дзвонить чийсь iPhone, і ви перевіряєте свій телефон. Дуже засмучує те, що кілька користувачів створюють і встановлюють мелодії дзвінка за власним вибором.

Легко залежати від програм для створення мелодій для iPhone, але знайти потрібну складно. Необхідно знати особливості програм, які можуть ідеально відповідати їхнім вимогам.

Отже, давайте почнемо вашу музичну подорож із цими програмами для власних мелодій.

iRingg

iRingg може допомогти у створенні мелодій для вашого iPhone миттєво без iTunes. Користувачі можуть створити мелодію дзвінка та перенести її на свої iPhone без технічних знань. Розробник мелодій iPhone може легко змінити все за допомогою технології 6-Sense.

Мета полягає в тому, щоб запропонувати новий досвід для збору звичок слухачів і даних користувачів. iRingg рекомендує користувачам рінгтони за допомогою алгоритму навчання даних, який може швидко аналізувати та прогнозувати елементи та треки.

За допомогою SndMoji™ можна додати рингтонам індивідуальність, використовуючи круті звукові ефекти, щоб змінити вигляд, відчуття та настрій користувачів. Користувачі можуть шукати мелодію на YouTube або SoundCloud, не порушуючи авторських прав. Після цього швидко перемістіть його на iPhone за допомогою технологій αWiFi або UCB, щоб установити стандартні мелодії дзвінка.

  Як створити колонки в стилі інформаційного бюлетеня в Word

EaseUs

Створюйте мелодії для своїх iPhone за допомогою EaseUs за кілька секунд, отримуючи звуки з відео YouTube, ПК чи SoundCloud. Користувачі також можуть додавати спеціальні ефекти та експортувати кінцеві результати на iPod, iPad або iPhone. Він також сумісний з Windows 8.1, 8.7, 10 і 11.

EaseUs дозволяє користувачам створювати мелодії для iPhone, використовуючи різні відео- та аудіофайли, конвертовані у формати WMA, MP3, WAV, OGG, FLAC, AAC, AIF і M4R. Користувачі можуть видобувати відео YouTube або музику SoundCloud, щоб конвертувати їх у мелодії відповідно до вимог. Також легко додати спеціальні ефекти для створення персоналізованих мелодій.

Унікальні мелодії, які не можна копіювати, дозволяють користувачам інтегрувати запис у мелодії дзвінка, перейменовувати мелодії, регулювати гучність, переглядати результат, згладжувати позначки (збільшувати або зникати) і додавати звукові ефекти. Також легко передати результати безпосередньо на iPhone або зберегти їх на комп’ютері.

TunesGo

Тепер тримайте свою улюблену музику поруч із собою, щоб розважати себе будь-коли TunesGo. Інструмент дозволяє передавати пісні, виправляти музичні теги, створювати мелодії iPhone, створювати резервні копії музичної бібліотеки та видаляти дублікати треків без завантаження iTunes.

TunesGo — чудовий інструмент, який дозволяє користувачам миттєво передавати відео, музику та інші медіафайли. Користувачі можуть конвертувати файли в будь-який сумісний формат і підтримувати якість звуку. Мета полягає в тому, щоб створити власні мелодії для Android і iPhone без будь-яких обмежень.

Користувачі можуть редагувати інформацію про музику, пропускати дублікати та зберігати оригінальну музику, не займаючи додаткового місця для зберігання. Візьміть свою улюблену музику, налаштуйте її, видаліть або відредагуйте частини та миттєво отримайте потрібну мелодію.

  Виправте, що Firefox не працює правою кнопкою миші

Створювач мелодій

Ringtones Maker – додаток для дзвінка це місце, де можна легко персоналізувати мелодію дзвінка на своєму мобільному телефоні без підключення до комп’ютера чи ПК. Користувачі можуть легко встановити зібрані пісні та зробити їх мелодією дзвінка. Додаток має кілька функцій, таких як оновлення в режимі реального часу смішних мелодій, популярних мелодій, мелодій SMS тощо за допомогою iTunes і GarageBand.

Він також детально описує всі моделі iPhone від iPhone 4s до iPhone 13, 13 Max або 13 Pro. Користувачі можуть вибирати відео, видобувати аудіо, імпортувати його за допомогою ідентифікаторів уніфікованого типу (UTI), завантажувати на телефон, вирізати мелодії дзвінка, встановлювати аудіо як сигнал заряджання та ділитися ним, якщо хочете.

Syncios

Syncios це інструмент керування для мобільних телефонів Android та iOS, що дозволяє користувачам швидко відновлювати або створювати резервні копії контактів, музики, фотографій, повідомлень, дзвінків, програм, електронних книг тощо. Він також керує музичними файлами, щоб дублювати або редагувати деталі пісні.

Універсальний мобільний менеджер працює як доступні та корисні інструменти, такі як конвертер HEIC у JPG, програма для створення мелодій, стиснення фотографій, конвертація відео та аудіо. Щоб перетворити музику на мелодії дзвінка, можна конвертувати аудіофайли у формати M4A, MP3, AAC, CAF, M4R тощо. Відеофайли також легко конвертувати у стандартний MP4 як мелодії дзвінка.

Клідео

Клідео це програма для створення мелодій для iPhone, яка дозволяє безкоштовно додавати мелодії на свій смартфон. Інтернет-програма для створення мелодій для iPhone сумісна з усіма операційними системами, такими як Android, iOS, Windows і macOS.

  Виправте код помилки Xbox 0x8b0500b6

Користувачі можуть завантажити музичний трек або файл із Google Drive або Dropbox, де інструмент автоматично витягне аудіо. Обріжте аудіо вручну, встановивши час або за допомогою повзунка. Легко використовувати різні функції та вибирати аудіо відповідно до них. Після цього завантажте мелодію дзвінка та перемістіть її в хмарне сховище або на персональний пристрій.

MusicToRingtone

Створюйте мелодії дзвінка з музики або відео безкоштовно для свого iOS MusicToRingtone без ПК. Це простий у використанні інструмент, який дозволяє користувачам перетворювати відео або музику на мелодії дзвінка. Кілька функцій включено в програму, наприклад Fade in і Fade out. Разом з цим користувачі можуть редагувати метадані для експортованих файлів M4A, конвертувати їх із бібліотеки iTunes і легко створювати мелодії.

Я – також

Я – також це чудовий спосіб створити мелодію дзвінка для iPhone з відео та аудіо форматів перед тим, як перенести її на телефон. Разом з цим інструмент підтримує iPad, а типи iPhone передають мелодію в iTunes. Також легко обрізати сегменти відео та аудіо, регулювати гучність і використовувати кілька доступних функцій.

Вбудований плеєр також дозволяє конвертувати файли, що підтримують iPhone 3G, на останню версію iOS 7 і iPad Air. Зручний інтерфейс дозволяє легко використовувати та миттєво додавати пісні чи відео.

Висновок

Настав час виділитися, створити свій рингтон і насолоджуватися улюбленими репліками, коли телефон дзвонить. Почніть із завантаження програми для створення мелодій iPhone і створіть її самостійно.