Створено для безпроблемних і безпечних розмов

Instagram відомий тим, що експериментує з різними функціями.

Хоча деякі функції є їхніми інноваціями, деякі були створені на основі інших платформ соціальних мереж. Одним із джерел натхнення для них став режим Vanish, який був узятий із повідомлень Snapchat, які самі стираються. Якщо ви користувалися Snapchat, ви б знали, що повідомлення, якими обмінюються в додатку, видаляються через 24 години.

Непостійність повідомлень робить Snapchat унікальним. Instagram швидко виявив його привабливість і включив USP Snapchat у свою структуру. Розумний крок, якщо ви запитаєте мене, тому що цю функцію сприйняли користувачі з розпростертими обіймами.

У цьому дописі я розповім усе, що вам потрібно знати про функцію секретних повідомлень Instagram, де немає нічого постійного – даючи вам безпечний простір для висловлення своїх думок.

Чому Instagram править у соціальних мережах

Instagram був запущений у 2010 році, і за останні 13 років він став однією з найбільших платформ соціальних мереж у світі. Він нараховує понад 1,22 мільярда активних користувачів у всьому світі і є основним центром для багатьох особистих і професійних користувачів, які можуть поділитися своїм життям.

Це 8-й за відвідуваністю веб-сайт у світі з приблизно 4,25 мільярдами відвідувань на місяць. Крім того, Instagram продовжує залишатися найбільш завантажуваним додатком на планеті. Ця статистика красномовно говорить про величезну популярність Instagram і його вплив на аудиторію в Інтернеті.

Популярність Instagram полягає в його гіпервізуальній природі, де зображення справді говорять голосніше, ніж слова. Контент тут є набагато привабливішим і привабливішим, ніж будь-яка інша платформа, яка зосереджується на письмовому вмісті, а не на візуальному.

Такі функції, як історії, публікації та ролики в Instagram, підвищують взаємодію, і ви можете легко отримати більше підписників. Незважаючи на те, що він черпав натхнення з різних функцій інших програм соціальних мереж, таких як Facebook, Snapchat і навіть Twitter (так, ми дивимося на вас, Threads), Instagram тепер зробив їх повністю власними, тому що користувачі просто люблять їх😍 .

Однією з їхніх натхненних функцій є режим Vanish, який був взятий із Snapchat. Читайте далі, щоб дізнатися, що таке режим Vanish, як його активувати та що потрібно пам’ятати під час використання цієї функції.

Що таке режим Vanish в Instagram?

Режим Vanish дозволяє обмінюватися повідомленнями, відео, фотографіями, мемами, GIF-файлами, барабанами та іншим вмістом, який зникає після завершення чату або якщо режим Vanish вимкнено. Це робить розмову таємною і тимчасовою. Це також не дозволяє іншим сторонам стежити за вашим чатом, оскільки він зникає, коли ви вимикаєте цю функцію.

Найкраще те, що все, про що ви говорите, коли ввімкнено режим Vanish, не можна поділитися, скопіювати чи зберегти. Після вимкнення функції всі повідомлення зникають🪦 разом із чатом. Хоча можна зробити знімок екрана в режимі Vanish, ви отримаєте сповіщення, як і в Snapchat.

Це дає вам більшу безпеку та свободу висловлюватися, не турбуючись про те, що за вами спостерігатимуть.

Особливості режиму Vanish

Режим Vanish — це чудовий спосіб зберегти ваші повідомлення в таємниці та захистити їх. Ось деякі переваги, якими ви можете скористатися, коли ввімкнете цю функцію:

#1. Повідомлення, що зникають ✉️

Основною особливістю режиму Vanish є те, що всі повідомлення, якими надіслано, коли цю функцію ввімкнено, зникають, коли будь-яка сторона залишає чат або якщо його вручну вимкнути. Якщо цей режим увімкнено, жодне повідомлення, фото, відео, ролик чи GIF не є постійними.

Якщо ви не хочете, щоб хтось стежив за вашими повідомленнями, або хочете провести одноразову таємну бесіду, ця функція ідеальна. Це дає вам більше відчуття свободи та приватності.

Читайте також: Як назавжди видалити обліковий запис Instagram

#2. Сповіщення про знімок екрана 🔔

Хоча ви не можете зберігати, копіювати чи пересилати повідомлення, надіслані в режимі Vanish, ви можете легко робити знімки екрана. Але тут є заковика. Коли ви зробите знімок екрана, інша сторона отримає про це сповіщення. Це робиться, щоб додати ще один рівень конфіденційності, поки функцію ввімкнено.

У звичайному чаті Instagram сповіщення не надсилається, коли зроблено знімок екрана. Тож ви знатимете, коли ваш друг зробить знімок екрана вашої розмови, і притягатимете їх до відповідальності!

#3. Доступно лише в приватних чатах 🔒

Режим Vanish можна ввімкнути лише в приватних чатах, а не в групових. Крім того, дві сторони, які беруть участь у розмові з увімкненим режимом Vanish, мають бути з’єднані, тобто обидві мають стежити одна за одною на платформі.

Instagram додав цю умову, щоб гарантувати, що ніхто не отримує небажаних повідомлень або фотографій від випадкових людей, підвищуючи конфіденційність усіх користувачів. У вас буде повний вибір щодо того, чи бажаєте ви приймати спілкування в чаті в режимі Vanish. Ви також можете відхилити запит.

#4. Темний режим 🌙

Перемикання в режим Vanish перетворює ваш чат у темний режим, де деякі емодзі, що мовчать, падають зверху вниз на екрані. Це головна ознака того, що ви ввімкнули зникнення повідомлень.

Якщо ви вже ввімкнули темний режим в Instagram, ви отримаєте повідомлення про те, що ви ввімкнули режим зникнення.

Загалом, режим Vanish — чудовий спосіб захиститися від шпигунів і вести приватну та тимчасову розмову з друзями. Увімкнути його теж досить просто!

Як активувати режим Vanish

Ось як активувати та деактивувати режим Vanish в Instagram лише за 5 простих кроків:

Крок 1. Запустіть програму Instagram на телефоні та торкніться верхньої правої кнопки (розділ DM).

Крок 2: зі свого списку DM виберіть користувача, з яким ви хочете приватно поговорити, і відкрийте свій чат із ним.

Крок 3. У чаті покладіть палець у будь-яке місце на екрані та проведіть пальцем угору. Якщо ви робите це правильно, ви повинні побачити повідомлення внизу. Проведіть пальцем угору, щоб увімкнути режим Vanish, а потім відпустіть, щоб увімкнути режим Vanish.

Крок 4. Якщо все зроблено правильно, ваш екран стане темним, а у верхній частині чату ви побачите режим зникнення. Усі інші ваші повідомлення зникнуть, і ви отримаєте новий чат. Усе, що ви надсилаєте або отримуєте з цього моменту, автоматично зникає, коли користувач це переглядає.

Крок 5. Якщо ви хочете вимкнути режим Vanish, знову проведіть пальцем угору, як ви робили, щоб увімкнути його. Ваш екран повернеться до світлого режиму, а всі секретні чати, які ви вели, зникнуть.

Вести приватні розмови з друзями в Instagram так просто. Хоча Snapchat працює на тому ж передумові, функція зникнення в Instagram може бути кращою, оскільки зникнення повідомлень є вибором, а не правилом.

Ви можете вибрати, коли чи ні вести таємні розмови, що дає вам величезний контроль над вашими чатами з іншими.

Про що слід пам’ятати під час використання режиму зникнення

Перш ніж розповісти будь-які секрети своєму другові за допомогою режиму Vanish, є певні речі, про які вам потрібно пам’ятати. Нижче наведено деякі умови чи обмеження щодо використання цієї функції.

#1. Фотографії можна робити за допомогою зовнішніх пристроїв 📱

Хоча інша сторона не може робити знімки екрана ваших розмов, не сповістивши вас, вона може знімати фотографії чатів за допомогою зовнішніх пристроїв. Instagram не повідомить вас, якщо вони зроблять фотографії за допомогою іншого смартфона, оскільки сама платформа про це не знає.

Тому найкраще спілкуватися з людьми, яким ви дійсно довіряєте, щоб зберегти конфіденційність і таємницю.

#2. Тимчасові повідомлення ✉️

Щоб уточнити, щойно ви вимкнете режим Vanish, усі повідомлення, якими ви обмінювалися, зникнуть назавжди. Ці повідомлення не можна зберігати, копіювати чи пересилати в будь-якій формі. Повідомлення залишатимуться в системі, доки ви не перейдете в режим Vanish.

#3. Доступно лише в Instagram❗️

Режим Vanish можна використовувати лише в чатах один на один в Instagram. Ви не можете використовувати його в групових чатах або на інших платформах, крім Instagram, включаючи Messenger і Facebook. Крім того, ви повинні стежити один за одним, щоб увімкнути режим Vanish.

#4. Недоступно в деяких професійних облікових записах 🚫

Функція недоступна для деяких професійних облікових записів. Ви можете потрапити до цієї категорії, якщо не можете активувати його, дотримуючись наведених вище кроків. Однак люди з особистими обліковими записами не матимуть проблем з доступом до нього.

Заключні думки

Instagram завжди на вершині всіх нових функцій, які представляє будь-яка платформа соціальних мереж. Якщо їм подобається функція, вони зазвичай включають її у свою платформу. Це може здатися «копіюванням» на поверхні, але це просто дивовижно для «нас», користувачів, оскільки ми насолоджуємося найкращою з усіх платформ лише на одній.

Режим Vanish був розроблений після зникнення повідомлень Snapchat, що полегшує таємні розмови в одній із найпопулярніших у світі програм соціальних мереж, а не покладається на старий добрий Snapchat, особливо якщо ви залишили звичку фотографувати.

Тепер, коли ви знаєте, як активувати режим Vanish і його обмеження, ви можете відчути відчуття конфіденційності та свободи, обговорюючи конфіденційні речі з друзями в Instagram.

Далі дізнайтеся, як вимкнути звук когось в Instagram і отримати чисту та налаштовану стрічку.