Створення списків, які ранжирують і перетворюють

| | 0 Comments| 4:25 AM
Categories:

Правильна оптимізація вашого профілю компанії Google обов’язково залучить клієнтів до вашої бази. Зараз фунт стерлінгів є важливим вибором для всіх власників бізнесу, продавців і постачальників послуг, які бажають значного зростання у своєму секторі.

Як глобальна пошукова система, Google завжди є головним пріоритетом для потенційних клієнтів, які шукають продукти, продукти харчування чи постачальників послуг у будь-якому місці. Особистий веб-сайт надає описовий вміст про ваші продукти чи послуги. Навпаки, Google Business Profile (GBP) краще показує результати пошуку для міста чи області.

Серед 97% людей, які шукають рішення для місцевого бізнесу, 64% з них звертаються до профілів Google, щоб отримати контактну інформацію. Він надає інформацію в реальному часі, як-от години роботи та розташування вулиць на карті. Крім того, це ефективне початкове дослідження для клієнтів, щоб зв’язатися з підприємствами та організаціями, які працюють у регіоні.

Але примітним фактом є те, що ви повинні ідеально використовувати бізнес-профіль Google із точними методами оптимізації SEO, щоб отримати високий рейтинг для швидкої конверсії пошуку. У цій статті розглядається найоптимальніший формат для підвищення вашої позиції🔝 у пошуку Google.

Google Business Profile

Google Business Profile (GBP) — це безкоштовний інструмент для всіх бізнес-організацій, невеликих груп або окремих осіб, які працюють або надають товари та послуги в певній місцевості чи місці. Він належним чином регулює ваш профіль Google, щоб відображати корисну інформацію на сторінці, поки вона відображається на Картах Google.

Метою GBP є керування та налаштування інформації про компанію чи послугу, щоб Профіль належним чином відображався в результатах пошуку. Повні профілі з суттєвою інформацією про їхній бізнес справді прагнуть найвищого рангу.

Крім того, користувачі можуть редагувати розділ профілю, щоб покращити свою видимість і допомогти місцевим клієнтам зручно знайти їх у місцевому регіоні. Ви також можете вказати години роботи та додати зображення, щоб засвідчити свою роботу. Клієнти, знайшовши вашу організацію чи послугу в категорії пошуку, можуть пізніше залишити свої відгуки про досвід.

Важливість оптимізації GBP

Компанії чи організації створюють свої профілі в Google і перевіряють їх на цифрових картах, щоб шукачі могли знаходити їх у місцевості. Google Business Profile – це засіб для великих і малих компаній, за допомогою якого можна керувати своїм профілем для ефективної роботи в результатах пошуку.

Під час пошуку продукту чи послуги з певним місцезнаходженням у результатах зазвичай відображаються місцеві постачальники з позначеним на карті місцем розташування. У списку є назви компаній із контактними даними, такими як номери телефонів, адреси та інша інформація.

Алгоритм SEO також працює для цих профілів Google, демонструючи найкращі з них угорі, що в кінцевому підсумку створює потенційних клієнтів. За допомогою інформаційної панелі Google Business Profile ви можете взаємодіяти зі своїми клієнтами, відповідаючи на їхні відгуки та запити. Це спонукає їх довіряти бренду та пропонувати позитивний відгук із зображеннями на сторінці профілю.

Крім того, ви можете додати свою адресу та створити посилання на свій веб-сайт і номер телефону. Це підтвердить бізнес і завоює довіру на ринку. Інший важливий аспект полягає в тому, що ви можете регулярно переглядати аналітичні дані, щоб зрозуміти реакцію клієнтів на фотографії чи карти разом із коефіцієнтом конверсії.

Таким чином, ви повинні обережно використовувати інструмент GBP, щоб надати відповідну інформацію на інформаційній панелі. Використовуйте значущі ключові слова для націлювання на локальну пошукову систему. Вони відіграють важливу роль в оптимізації профілю підприємства для максимально точного виконання місцевих пошуків.

Як налаштувати бізнес-профіль Google

Google пропонує власникам бізнесу цей безкоштовний механізм для створення автентифікованої присутності на своїй платформі. Не можна ігнорувати ефективність цієї пошукової системи в охопленні потенційних клієнтів, не докладаючи зусиль на місці.

  Як вибрати та закрити кілька вкладок Chrome або Firefox одночасно

GBP дозволяє створювати та керувати цифровим профілем, оптимізуючи його для відображення в результатах пошуку на основі місцезнаходження.

Старі фірми зазвичай мають свої профілі Google на карті. У таких випадках ви можете заявити про своє право власності🙍‍♂️ за допомогою інструмента Google Business Profile. Але ви, можливо, нещодавно започаткували бізнес або ви як певний постачальник послуг у цьому регіоні. Потім ви можете створити профіль і почекати деякий час, поки Google його перевірить.

Важливо мати обліковий запис Gmail, перш ніж почати будь-яку діяльність в інструменті Google. Дотримуйтесь наведених нижче процедур, щоб заявити про своє право власності на наявну роботу або створити новий бізнес-профіль, додавши компанію на панель.

Як заявити про свою компанію для профілю Google

Цей процес дозволить вам отримати право власності на профіль Google, який уже належить кимось іншим. Якщо випадково ви несвідомо володієте ним із свого ідентифікатора Gmail, то профіль відкриється для вас.

Крок 1. Увійдіть у Google за допомогою облікового запису Gmail.

Крок 2. Тепер натисніть на посилання business.google.com/add.

Крок 3. Введіть назву вашої організації🏪 у спеціальному полі. Натисніть на ім’я, яке ви знайдете в списку.

Крок 4. Нарешті, на наступній сторінці натисніть кнопку «Запитувати доступ», щоб заявити права на свій бізнес.

Вам буде запропоновано заповнити форму для подання заявки та надіслати сповіщення електронною поштою поточному власнику.

Як створити бізнес-профіль Google

Щоб розпочати з нуля назву вашої компанії, подумайте про привабливу назву✅, яка характеризує вашу діяльність.

Крок 1. Увійдіть у Gmail, щоб залишатися в системі Google.

Крок 2. Відкрийте посилання, google.com/businessі натисніть кнопку Керувати зараз.

Крок 3. Введіть відповідну та унікальну назву компанії у відведене поле.

Крок 4. Установіть прапорець на наступній сторінці щодо характеру бізнесу, незалежно від того, чи це роздрібна торгівля в Інтернеті, місцевий магазин або послуги. Натисніть кнопку Далі⏭️.

Крок 5. Введіть свою бізнес-категорію на наступній сторінці, що допоможе клієнтам швидко вас знайти.

Крок 6. Тепер додайте своє місто та область, де ви збираєтеся служити.

Крок 7. На наступній сторінці📄 вкажіть свій номер телефону або веб-сайт у колонці.

Крок 8. Вам буде запропоновано розмістити вашу компанію на карті, тому просто натисніть кнопку «Продовжити», щоб перейти до наступної сторінки.

Крок 9. Введіть свою поштову адресу в стовпці підтвердження, вибравши країну та штат зі спадного списку.

Крок 10. Знайдіть свою поштову адресу на карті та виберіть, чи потрібно, щоб клієнти відвідували магазин фізично.

Крок 11. Налаштуйте профіль, додавши ваші послуги зі списку📃, створеного на основі категорії, вибраної вами на кроці вище.

Крок 12. Додайте робочі дні та виберіть години⌛ для кожного дня, щоб показати вашу фактичну присутність і доступність.

Крок 14. Нарешті, натисніть кнопку «Продовжити» на останній сторінці, щоб завершити процес і запустити свій профіль.

Google демонструє сторінку профілю вашої компанії, яка потрібен деякий час для перевірки, перш ніж стане загальнодоступною.

Як оптимізувати GBP

Google Business Profile – це добре організоване програмне рішення для власників бізнесу та постачальників послуг. Він призначений виключно для самостійного керування профілем компанії та підвищення його видимості для потенційних клієнтів, які шукають відповідний продукт🛍️ або послугу в Google.

GBP — це сильно модифікована та проста у використанні версія безкоштовного онлайн-інструменту, який може отримувати всю важливу інформацію щодо вашого бізнесу. Його механізм полягає в підтвердженні існування організації в усьому світі, зосереджуючись на місцевому SEO.

З’ясувалося, що зі смартфонами в усіх руках, загальні ключові слова пошуку включають «поруч зі мною» або назву міста/району для їхніх місцевих рішень. Деякі з прикладів: «сантехнік поруч зі мною», «меблевий магазин поблизу мене» або «будинок для тварин у Лондоні».

  Як видалити продукт на GoDaddy

Зі збільшенням доступу до Інтернету та тенденцій пошуку користувачів рішення Google Business Profile набуло популярності. Зараз більшість організацій або осіб, які займаються прямим обслуговуванням клієнтів, використовують його багатогранні переваги, створюючи безкоштовний🆓 профіль.

Однак неповний або непрофесійно створений профіль компанії Google не принесе оптимальних результатів на конкурентному ринку. Просте заповнення стовпця онлайн для сповіщення про ваш бренд і послуги також не принесе бажаного результату.

Було б найкраще, якби ви працювали над профілем, щоб оптимізувати його для досягнення найвищого рейтингу в результатах пошуку. Алгоритм Google працює з кількома факторами, щоб підібрати інформацію, яка ближче до запиту, але вона також має бути автентичною, перевіреною, оціненою⭐ та рекомендованою.

Процес оптимізації профілю компанії Google

Ви повинні дотримуватися наведених нижче вказівок, щоб використовувати інформаційну панель Google Business Profile для створення оптимізованого профілю для вашого бізнесу.

Назва фірми

Назва вашого бізнесу надає йому самобутності та визнання. Назва компанії, що має подібні або ідентичні ключові слова, що визначають продукт або послугу, буде розумно працювати в рейтингу пошуку, якщо інші параметри також підтримуватимуться належним чином. Тому в назві можна використовувати дві-три літери, які можуть містити слова, пов’язані з твором.

Інтернет-торгівля/магазин/сервіс

Інструмент дає вам вибір, щоб поставити прапорець навпроти особливостей природи: онлайн, звичайний магазин🏬 або домашні/інші служби. Людина, яка шукає продукт або послугу, легко дізнається, які підприємства пропонують широкий спектр послуг або фізично розташовані поблизу.

Організаціям, які пропонують лише послуги, не потрібна перевірка місцезнаходження на карті, а для магазинів Google перевіряє через сповіщення на телефонах або поштою на веб-сайті.

Бізнес-категорія та послуги

Вибір відповідної категорії для вашого бізнес-профілю приведе його до правильно відповідних пошукових запитів, таким чином перетворюючи потенційних клієнтів у конверсію клієнтів. Електрики, вибираючи як категорію магазин електроніки, точно не відповідатимуть меті замовника. Таким чином, навіть якщо ваш профіль добре оптимізовано, він також може відображатися в невідповідних результатах пошуку.

Ви не зможете обслуговувати їх і втратите довіру на ринку. Натомість вам слід вибірково додати всі пов’язані служби, які можна успішно обробляти у вашій точці.

Налаштування бізнес-опису

Колонка опису бізнесу дає вам можливість написати коротку замітку на 750 символів📝 про вашу робочу культуру. Ви повинні використовувати його розумно, використовуючи точні ключові слова чи фрази, які є цікавими, формальними та повними.

Ви можете використовувати назви конкретних продуктів або місць і згадувати ціни або пропозиції з обсягом роботи. Також можна говорити про багаторічний досвід роботи на місцях, який допомагає оптимізувати профіль і завоювати довіру клієнтів.

Картинки

GBP також надає можливість додавати зображення до профілю компанії, який також відображається в результатах пошуку, на Картах Google та інших пов’язаних з ним службах. Ви можете використовувати цю функцію, щоб регулярно додавати кілька цікавих зображень, які описують бізнес і покращують знання клієнтів.

Фотографії є ​​засобом аутентифікації вашого бізнесу, демонструючи роботу в режимі реального часу. Значна кількість зображень у розділі критично добре працює в оптимізації профілю для досягнення вищих результатів пошуку.

Інформаційна панель Google Business Profile має багато важливих розділів, які можуть ефективно допомогти в оптимізації.

Фактори оптимізації GBP

Інформаційна панель вашого профілю компанії має кілька інших функцій, які можуть впливати на його ефективність у результатах пошуку.

Роль ключових слів

Ключові слова завжди відіграють важливу роль у будь-якому типі SEO, будь то веб-сторінки, соціальні мережі чи профілі Google. Правильна комбінація цих слів може допомогти вам виглядати як кращий продавець послуг або товарів серед конкурентів і залучити більше споживачів для вашого бізнесу.

  Шість поширених помилок у розумному домі початківців

Ви можете переглянути ключові слова LSI та Планувальник ключових слів Google, який є безкоштовним інструментом, щоб зрозуміти пошуковий вибір потенційних клієнтів. Ефективне включення ключових слів у вашому профілі може отримати його в топі результатів пошуку.

Публікація регулярно

Ви не повинні ігнорувати потенціал профілю Google у просуванні свого бізнесу та ставитися до нього як до інших порталів соціальних мереж, регулярно розміщуючи відповідні матеріали на панелі. Цей процес оновлює профіль і перевіряє його для кращого рейтингу.

Ви можете вносити зміни двічі на місяць📆, додаючи продукти, публікуючи бонусні пропозиції, відповідаючи на відгуки, пишучи оновлення, постійно завантажуючи нові фотографії про продукти та послуги тощо.

GBP Insights

Він показує дії у вашому профілі, а це означає, що ви дізнаєтеся, скільки користувачів натискають веб-посилання, переглядають зображення або досліджують профіль. Основне використання статистичних даних і аналітики📈 полягає в тому, що вони повідомляють вам, яку частину профілю, рекламу чи комунікацію потрібно покращити, щоб отримати більше трафіку.

Якщо профіль GMB отримує більше відвідувачів і займає високі позиції, це означає, що бізнес розвивається і клієнти готові до нього звертатися.

Узгодженість NAP

Однією з найважливіших частин створення онлайн-присутності є підтримка NAP. Це означає ім’я, адресу та номер телефону☎️. Ви повинні переконатися, що надаєте точні дані NAP на кожному порталі в Інтернеті, і якщо вони коли-небудь зміняться, ви повинні офіційно повідомити про це на панелі.

Навіть алгоритм Google відстежує цю контактну та ідентифікаційну інформацію для автентифікації та рейтингу компанії в результатах пошуку. Невідповідні деталі можуть перешкоджати оптимізації профілю, тим самим знижуючи довіру серед клієнтів або шукачів.

Обробка відгуків

Отримання відгуків🗣️ у вашому бізнес-профілі Google певним чином означає, що люди дійсно цікавляться вашою компанією. Таким чином, це також корисний канал для взаємодії з вашими поточними та потенційними споживачами. Незалежно від того, чи є відгуки на користь чи проти вашого бренду/послуги, вони все одно є позитивним знаком для вас, оскільки ви отримуєте шанс перетворити негатив на позитив.

Ви повинні завжди намагатися відповідати на відгуки та відгуки, оскільки це підтримує активність профілю та інформує вас про вибір людей. Хоча вдячність слід прийняти, на скарги потрібно відповідати терпляче і смиренно. Ви можете переконатися, що рецензенти враховують відгуки та імпровізують у майбутньому.

Запитання та відповіді: у цьому розділі можна відповісти на поширені запитання пошукової системи. Ви можете поставити на цій панелі кілька коротких запитань, пов’язаних із вашим бізнесом, і відповісти на них, щоб переконати клієнта. Це збільшить шанси того, що ваш профіль займе вищу позицію в результатах пошуку.

Найважливішим кроком є ​​залишатися активним і бути в курсі діяльності у своєму профілі Google, а також продовжувати повертати або оновлювати інформацію про час, події, нові випуски, зображення, огляди тощо.

Моя думка: створення профілю компанії Google

Google Business Profile, або GBP, є потужним інструментом⚓, який надає перевагу невеликим організаціям або фрілансерам, які працюють у них. Ці підприємства шукають споживачів у вказаній області чи місті, і, створивши профіль Google, вони можуть авторитетно заявити про себе серед конкурентів.

Інструмент має всі необхідні функції для просування бізнесу в Інтернеті та ефективного залучення потенційних клієнтів🚶. Заповнення профілю Google завдяки чесним зусиллям і аналізу може легко забезпечити ім’я вашого бренду серед найкращих рейтингів у результатах пошуку Google.

Оскільки це безкоштовно💸, ви можете приділити достатньо часу, щоб спланувати свою стратегію та зібрати інформацію для профілю. Коли профіль перевіряється Google за допомогою перевірених методів оптимізації, він починає отримувати трафік.

Далі ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти AI SEO, щоб випередити своїх конкурентів.