Стати людиною доступним на Xbox?

Пригодницька відеогра 2018 року Detroit: Become Human була створена Quantic Dream і випущена Sony Interactive Entertainment. Якщо ви користувач Detroit: Become Human, вам цікаво, чи існує Detroit: Become Human Xbox? Якщо ви шукаєте більше інформації про Detroit: Become Human, залишайтеся з нами до кінця! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вам зрозуміти, чи виходить Detroit: Become Human Only на PS4 і чи вийде Detroit: Become Human 2.

Чи доступна Detroit: Become Human на Xbox?

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи існує Detroit: Become Human Xbox у деталях.

На яких консолях Detroit: Become Human? На яких консолях можна грати в Detroit: Become Human?

У травні 2018 року та грудні 2019 року він був доступний для PlayStation 4 і Microsoft Windowsвідповідно.

Detroit: Become Human тільки на PS4?

Ні, Detroit: Become Human раніше була доступна лише на PlayStation 4. Але Detroit: Become Human тепер доступна на ПК із захоплюючою графікою 4K роздільна здатність, частота кадрів 60 кадрів в секунду та повна інтеграція елементів керування мишею/клавіатурою та геймпадом для найповнішого досвіду Detroit: Become Human на сьогоднішній день.

Чи є Detroit: Become Human на Xbox?

Ні, досить сумнівно, що Detroit: Become Human вийде на Xbox. Це пов’язано зі статусом Quantic Dream як незалежного розробника відеоігор, афілійованого з Sony. І Heavy Rain, і Beyond: Two Souls були ексклюзивами для PlayStation, коли вони вперше вийшли, і вони були сторонами ексклюзивної угоди протягом багатьох років.

  Розуміння підрядків у Python із прикладами

Чи існує Detroit: Become Human для Xbox One?

Ні, Detroit: Become Human, ймовірно, не буде випущено на Xbox One чи будь-якій іншій платформі, що не належить Sony. Це тому, що незалежний розробник відеоігор Quantic Dream є філією Sony. Коли вони спочатку запустили, Heavy Rain і Beyond: Two Souls були ексклюзивами PlayStation, і з тих пір вони діляться ексклюзивною угодою.

Що таке Detroit: Become Human Xbox One Дата виходу?

Є багато причин для ентузіастів ігор бути в захваті від Detroit: Become Human. Багатьом гравцям нинішнього покоління цікаво, чи вийде Detroit: Become Human на Xbox One чи інших конкурентних системах. На жаль, ми вже знаємо відповідь. Detroit: Become Human, ймовірно, не вийде на Xbox One чи будь-якій іншій системі, що не належить Sony. Як наслідок, Detroit: Become Human Xbox не матиме встановленої дати випуску.

Detroit: Become Human на Xbox 360?

Ні, Xbox 360 не має Detroit: Become Human. Гра — це пригодницький бойовик у часи, коли андроїди широко використовуються як для спілкування, так і для фізичної праці. Це пов’язано з приналежністю Sony до інді-розробника відеоігор Quantic Dream.

  8 найкращих MIB-браузерів для керування пристроями SNMP у 2022 році

Чи є Detroit: Become Human у магазині Xbox?

Ні, вона була доступна лише на PlayStation 4. Як і всі інші ігри Quantic Dream, ця була ексклюзивною для PS. Оскільки це гра Sony, Xbox її не отримає. Як наслідок, він недоступний у магазині Xbox. Ви можете використовувати контролер Xbox, щоб грати в Epic Games і Windows 10 пар платформи.

Чи існує Detroit: Become Human Xbox Game Pass?

Ні, немає Game Pass для Detroit: Become Human Xbox. Бо навряд чи Detroit: Become Human вийде на Xbox. Це тому, що незалежний розробник відеоігор Quantic Dream є філією Sony. Heavy Rain and Beyond: Two Souls були ексклюзивними продуктами PlayStation, коли вони спочатку були запущені, і з тих пір вони діляться угодою про ексклюзивність.

Чи вийде Detroit: Become Human 2?

Ні, було представлено нову серію у всесвіті Quantic Dream Detroit: Become Human, але це не те продовження чи Detroit: Become Human 2, якого ви очікували.

  • Для тих, хто не знає, дія Detroit: Become Human відбувається в 2026 році в місті Детройт. У суспільстві, де вони вважаються лише безглуздими рабами, історія розповідає про паралельні подорожі трьох різних андроїдів, які борються за індивідуальність і незалежність.
  • Нова манга під назвою Detroit: Become Human Tokyo Stories повністю розгортається в Токіо, як випливає з назви. Хоча зрозуміло, що ви дивуєтесь, чому вони не просто назвали це Tokyo: Become Human. Kotaku зазначає, що ця назва вже використовувалася для трейлера розширеної історії для Detroit: Become Human.
  10 найкращих додатків Kodi для перегляду Прем'єр-ліги

Чи варто купувати Detroit: Become Human?

Так, покупка варта того. Головною особливістю гри є повторна гра, але вона також дозволяє грати в неї будь-яким способом. Незалежно від того, хороший чи поганий результат, кожне прийняте вами рішення має вплив, і лише ви відповідаєте за нього. Ви приймаєте мудрі рішення, якщо вам вдається їх отримати.

Скільки часу потрібно, щоб 100% Detroit: Become Human?

Гра займе у вас близько 30 годин, щоб пройти 100% Detroit: Become Human, якщо ви прагнете побачити кожен дюйм майбутнього Детройту та вивчити кожну деталь передісторії кожного персонажа.

***

Ми сподіваємося, що після прочитання цього підручника ви знаєте все, що потрібно знати про Detroit: Become Human, включно з відповідями на такі запитання, як Detroit: Become Human Xbox існує чи ні, і Detroit: Become Human лише на PS4. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.