Статичні шаблони веб-сайтів для персональних і стартапів

| | 0 Comments| 10:22 AM
Categories:

Завжди точаться дискусії щодо того, статичний веб-сайт кращий чи веб-сайт, який використовує платформи CMS, і я не міг не прояснити ситуацію через цю статтю.

Я знаю, що ви чули це мільйон разів раніше, але вам потрібно почути це знову – що все зводиться до ваших вимог. Усе має переваги та недоліки, і це стосується статичних веб-сайтів та CMS.

Статичні веб-сайти підходять для потреб, для яких вам не потрібно часто оновлювати вміст. Зазвичай це особисті цільові сторінки, корпоративні сайти з меншими сторінками, головною метою яких є демонстрація продукту чи особистої інформації. Статичні веб-сайти мають менші витрати на розробку та можуть бути створені досить швидко порівняно з CMS.

З іншого боку, платформи CMS подобаються WordPress і Joomla дозволяють легко оновлювати та налаштовувати вміст, коли це необхідно, і вам насправді не обов’язково добре розбиратися в програмуванні. Однак це пов’язано з вищими витратами на розробку, і вам також доведеться дізнатися, як працює CMS, якщо ви з нею ще не знайомі.

Отже, бачите, є плюси і мінуси для обох, і це залежить від ваших потреб. Зважаючи на це, моя головна мета сьогодні — показати вам, що існують можливі способи створити ваш статичний веб-сайт, і це не так складно, як ви думаєте.

Саме тому вибір статичних веб-сайтів є постійною тенденцією, яка процвітає, особливо для сторінок продукту, цільової сторінки SaaS, особистих сторінок, корпоративних сторінок тощо.

Найкращі способи створення статичного веб-сайту

Перший спосіб створити статичний веб-сайт – найняти професіонала для його розробки та дизайну. Цей варіант хороший, коли ви хочете позбутися всіх зусиль і часу, необхідних для налаштування всього цього. Однак майте на увазі, що це може коштувати дорого, залежно від кваліфікації та досвіду розробника.

Хорошою альтернативою цьому було б звернутись до Fiverr і найняти когось за відносно меншу ціну. Fiverr відомий тим, що надає якісні послуги за доступною ціною, тому варто перевірити. Ви можете безпосередньо скористатися функцією пошуку або скористатися цим високо оціненим і перевіреним концерт.

Говорячи про другий варіант, який, на мою думку, є найбільш гнучким варіантом, це використовувати готові шаблони. Це скорочує час на створення сайту, а також є неймовірно дешевим варіантом. Щоб найняти професійного розробника, не обов’язково викладати таку величезну суму.

Є багато хороших шаблонів, але ось найкращі для вас.

Слайди

Легко створюйте статичний шаблон веб-сайту разом із анімацією за допомогою Слайди.

  Що означає «ICYMI» і як ви його використовуєте?

Як випливає з назви, ця служба дає вам дозвілля комбінувати різні слайди для створення унікальних макетів і загального шаблону, який повністю створений завдяки вашій творчості.

Загалом ви отримуєте 200 слайдів, 30 панелей і 118 прикладів, які допоможуть вам створити бажаний шаблон. Він також поставляється з купою власних компонентів, таких як кнопки, спливаюче вікно, повзунок, бічна панель, навігація тощо.

Ви можете бути впевнені, що в Презентаціях є чистий код і створено за допомогою HTML, CSS і JS. Це легко зрозуміти та змінити відповідно до ваших потреб, окрім того, що це не обтяжує швидкість сторінки. Якщо ви вирішите використовувати Презентації, ви можете розмістити їх на GCS.

Шаблон Монстр

З понад 16 000 шаблонів на вибір, Шаблон Монстр є одним із популярних центрів, які вам потрібно перевірити. Шаблони можна використовувати як для особистого, так і для комерційного використання. Ви можете вибрати з багатьох категорій, таких як бізнес, мода, краса, їжа, автомобілі та інші.

Також є можливість фільтрувати результати за ціною, рейтингом, функціями, кольором, кількістю завантажень і останнім оновленням. Таким чином ви легко знайдете те, що шукаєте, не витрачаючи час на перегляд понад 16 000 шаблонів.

Усі їхні шаблони високої якості та добре закодовані.

One Page Love

One Page Love має величезну бібліотеку з понад 300 односторінкових шаблонів веб-сайтів, з яких ви можете вибрати. Оскільки колекція величезна, ви можете навести курсор на вкладку «шаблони» та вибрати з неї потрібні категорії.

Деякі з багатьох категорій включають:

 • Фотографія
 • Портфоліо
 • Весілля
 • Резюме
 • Особистий
 • Ресторан
 • Цільова сторінка

Усі теми містять такі деталі, як огляди, знімки екрана, демонстрації, посилання для завантаження та функції. Розслабтеся, знаючи, що вся їхня колекція багата функціями, має високу якість і гарний вигляд.

Вони також розгортають безкоштовні шаблони, для отримання сповіщень про які вам потрібно буде підписатися на їхню розсилку, тож якщо ви хочете отримати доступ до цього, обов’язково перейдіть до нього.

HTML5 ВГОРУ

Отримайте 100% безкоштовні статичні шаблони під ліцензією Creative Commons HTML5 ВГОРУ.

У них є купа з них, які повністю реагують, добре налаштовуються та побудовані на HTML5 + CSS3. Ви можете перевірити їхню демонстрацію та миттєво завантажити її одним натисканням кнопки. Усі шаблони адаптивні, тому виглядають елегантно на всіх пристроях.

  Як встановити обмеження часу програми на iPhone та iPad

Ви можете стежити за їхньою кнопкою Twitter, щоб отримувати сповіщення щоразу, коли вони випускають нові та безкоштовні шаблони.

ThemeForest

Отримайте доступ до понад 17 000 шаблонів HTML ThemeForest.

Ви можете вибрати з різних категорій і звузити пошук за допомогою детальних фільтрів. Цей веб-сайт відомий тим, що має одну з найкращих колекцій тем, які навіть не обмежуються HTML. Ви знайдете шаблони для кожної платформи.

Ви можете негайно виконати швидкий пошук або перейти до бестселерів і найпопулярніших товарів, щоб полегшити пошук найкращих. Усі їхні теми мають неймовірно низьку ціну та мають гнучке ліцензування. Ви знайдете як нішеві шаблони, так і багатоцільові.

Елементи Envato

Елементи Envato походить від тієї ж компанії, що й ThemeForest, тож ви можете бути впевнені, що якість і обслуговування однакові. Він містить понад 2000 шаблонів HTML і CSS, які легко налаштовуються та адаптуються.

Замість одноразових покупок Envato Elements дотримується моделі на основі підписки. За певну місячну ціну ви отримаєте доступ до всього каталогу продуктів, який включає:

 • Шаблони
 • Стокові аудіо
 • Стокові відео
 • Звукові ефекти
 • Графіка
 • Курси та підручники
 • Фотографії
 • Шрифти

…і багато іншого.

Будьте впевнені, все, що ви знайдете тут, високоякісне та добре зроблене. Добре те, що вам не потрібно безпосередньо переходити на їхній платний план. Ви можете розпочати роботу з безкоштовного облікового запису з 12 безкоштовними файлами щомісяця.

Кард

Якщо ви шукаєте особистий шаблон чи цільову сторінку, орієнтовану на конверсію, Cardd дозволяє створювати професійні односторінкові сайти за допомогою їх безкоштовної колекції. Сайти, які ви створюєте за допомогою цієї послуги, будуть швидко реагувати та налаштовуватися, але дуже прості.

Усі шаблони елегантні та ідеально виглядають на всіх пристроях, виконуючи необхідну роботу. Якщо ви бажаєте отримати доступ до більшої кількості функцій, ви можете вибрати їхній план PRO, який дає вам такі переваги, як власні домени, форми та можливість публікувати більше сайтів замість трьох.

Шаблонний

Шаблонний містить понад 850 шаблонів HTML, CSS і адаптивних HTML5 і є на 100% безкоштовним для використання. Усю їхню колекцію шаблонів створено власноруч і ліцензовано за ліцензією Creative Commons. Немає значення, до якої категорії ви хочете створити свій веб-сайт, і ви обов’язково знайдете відповідний шаблон для нього.

  Відновіть невдале завантаження Chrome з того місця, де воно зупинилося [Tutorial]

uiCookies

Ви можете завантажити шаблони HTML Bootstrap з uiCookies які доступні для особистого, комерційного та бізнес-використання. Чудово те, що всі їхні шаблони оптимізовані для SEO, зручні для мобільних пристроїв і чуйні, крім того, що вони чудово виглядають.

Шаблони можна використовувати безкоштовно, але з посиланням на авторство. Однак ви можете пропустити частину зазначення авторства, заплативши за ліцензію на одну тему або за всі шаблони всього за 59 доларів США.

Ви знайдете шаблони в багатьох категоріях, як-от подорожі, програмне забезпечення, творчість тощо.

ThemeHunt

Отримайте 228 високоякісних шаблонів Bootstrap ThemeHunt. Усі вони мають чудовий дизайн і високу чутливість. Ви можете завантажити шаблони абсолютно безкоштовно.

Основний висновок цього веб-сайту полягає в тому, що більшість (якщо не всі) його шаблонів регулярно оновлюються та мають досить професійний вигляд.

Креативний ринок

Можливо, ви чули назву Креативний ринок тому що це величезний ринок, де ви можете придбати майже всі види цифрових активів. Говорячи лише про шаблони веб-сайтів, ви знайдете цільові сторінки, портфоліо, блоги та навіть корпоративний стиль разом із додатковими інструментами, такими як графіка інтерфейсу користувача та значки соціальних мереж.

Щоб знайти потрібний шаблон, ви можете відсортувати результати та застосувати фільтри, як-от діапазон цін і типи файлів.

Листівки

Використовуйте Листівки щоб створити свій простий односторінковий сайт для різних цілей, як-от інформаційний бюлетень, портфоліо, послуга, сторінка оплати тощо. Його можна безкоштовно створити та налаштувати, і для виконання роботи потрібно лише 5 хвилин. Однак важливо мати на увазі, що вам доведеться платити 5 доларів США за сторінку на місяць, щоб опублікувати її.

У них є чудова різноманітність шаблонів і інші чудові функції, наприклад:

 • Безкоштовний SSL
 • Соціальна та SEO-оптимізована
 • Функції на панелі редактора, які можна налаштувати
 • Можливість створення дерева посилань, профілю та портфоліо
 • Можливість додати власний домен

Листівки можна інтегрувати з купою сторонніх платформ і сервісів, як-от PayPal, MailChimp, ConvertKitі Stripe.

Висновок

Коли ви виберете шаблон, розмістіть їх на надійній статичній платформі хостингу.

Сьогодні статичні веб-сайти стають все більш популярними, тож я сподіваюся, що наведені вище шаблони допоможуть вам легко створити такий, не спалюючи свій гаманець. 🙂