Статистика Instagram, яка змінить вашу маркетингову гру

| | 0 Comments| 3:40 AM
Categories:

Багато говорять про гіпервізуальну природу Instagram і чому це робить його гарячою точкою для маркетологів. Хоча це безперечно правда, основна причина, чому я вважаю, що Instagram став золотим стандартом маркетингу в соціальних мережах, полягає в тому, що він законодавець мод.

Instagram започаткував нову хвилю маркетингу: маркетинг впливу з його економікою творців і впливових осіб.

Я як творець Born on Instagram, все почалося з Instagram! Відтоді всі інші соціальні медіа-платформи (Facebook, LinkedIn, X або Pinterest) започаткували власні програми для творців, намагаючись залучити впливових людей і стати засобом маркетингу впливових людей.

Instagram більше не просто платформа для doomscrolling. Це місце, де можна знайти нове натхнення та нові бренди, зробити покупки та знайти продукти, які роблять вас щасливими та доповнюють ваше життя. Давайте подивимося на всю важливу статистику Instagram, яка робить платформу чудовим вибором для посилення вашої маркетингової гри:

Instagram має 2 мільярди активних користувачів щомісяця

Джерело: Statista

Instagram є однією з 4 найкращих соціальних мереж у світі з 2 мільярдами активних користувачів щомісяця. Насправді йому передували Facebook, YouTube і WhatsApp, причому Facebook і WhatsApp є частиною однієї сім’ї Meta.

Facebook є найкращою платформою соціальних медіа з 2,9 мільярдами активних користувачів. Крім того, і Facebook, і Instagram дозволяють користувачам спілкуватися з людьми через географічні та економічні кордони кількома мовами.

Instagram охоплює 1,62 мільярда реклами

Джерело: Datareportal

Ідеально підходить для маркетологів брендів і афілійованих маркетологів, Instagram має охоплення реклами 1,62 мільярда щомісяця. Оскільки Instagram є однією з 4 найбільш активних соціальних мереж, Instagram відкриває світ можливостей для брендів і компаній.

Як бренд або бізнес в Instagram, ваша реклама має потенціал охопити 200 мільярдів активних користувачів за один місяць. Крім того, 87% покупців кажуть, що можуть вжити заходів, коли виявлять продукт в Instagram.

Користувачі віком від 18 до 24 років складають найбільшу частку рекламної аудиторії Instagram. За даними Locowise, середній показник залученості для всіх публікацій в Instagram становить 0,71%. Найвищий рівень залученості спостерігається у карусельних повідомлень — 1,28%, за ними йдуть відеопости та фотопости — 0,59% і 0,58%.

Індія має найбільшу аудиторію Instagram

Джерело: Statista

Є 229 мільйонів користувачів Instagram тільки в Індії, що робить її провідним ринком Instagram. Індійці використовують Instagram, щоб стежити за творчими тенденціями, купувати товари та відкривати себе. Крім того, що Індія є ринком реклами в Instagram, який швидко розвивається, вона має одну з найбільших авторів в Instagram.

Насправді, як творець Born on Instagram в Індії, я можу сказати, що впливовий маркетинг справді наздогнав Індію. Все більше і більше брендів співпрацюють із інфлюенсерами та мікроінфлюенсерами для просування свого бренду та продуктів.

Друге місце займають США з 143 мільйонами користувачів Instagram. Далі йде Бразилія зі 113 мільйонами користувачів. Індонезія, Туреччина та Японія також йдуть позаду.

50% публікацій в Instagram мають менше 6 хештегів

Instagram — чудове місце для людей, щоб дізнатися про ваші бренди. Вони роблять це за допомогою спонсорованих оголошень, пропонованих публікацій і вірусних роликів. Однак ви можете переконатися, що органічні публікації легше виявити, додавши хештеги.

  Як створити другий обліковий запис Instagram

Але давнє питання щодо хештегів Instagram було незмінним: скільки хештегів слід використовувати? Hubspot каже, що середня публікація в Instagram містить 10,743886135116517 хештегів. Однак близько 50% публікацій в Instagram використовують менше ніж 6 хештегів.

Ви були б здивовані, дізнавшись, що це також цифра, яку сам Instagram вважає підходящою. У складі в Курс для творців Born on InstagramInstagram радить своїм творцям, таким як я, використовувати максимум 5–6 хештегів і не зловживати ними.

Бруней має найбільше охоплення Instagram

Хоча Індія є провідним ринком для Instagram з найбільшою кількістю користувачів (229 мільйонів), є ще одна країна, яка бере трофей, коли справа доходить до найвищого охоплення Instagram, з 92% населення в Instagram. Ми говоримо про Бруней.

Бруней Рівень залучення в Instagram становить 74%, за яким іде Казахстан із охопленням аудиторії 72%. У Брунеї Instagram є найпопулярнішою соціальною мережею. Facebook і YouTube роблять крок назад у країні. І ще один цікавий аспект: у Брунеї більше жінок-користувачів Instagram, ніж чоловіків.

Країна розглядає Instagram як творчий простір для самовираження та формування своєї ідентичності.

Аудиторія реклами в Instagram зросла на 310 мільйонів

Внутрішні дані Instagram показують, що охоплення реклами в січні, лютому та березні 2023 року зросло прогресивними темпами. За три місяці до квітня 2023 року загальна кількість користувачів зросла на 310 мільйонівщо на 23,5% до попереднього показника.

Це тому, що Instagram Reels штурмом захопили рекламний ринок. Маркетологи покладаються на спонсоровану рекламу, а також на платне партнерство з творцями, щоб створити ім’я бренду та залучити більше користувачів. Крім того, Instagram дозволяє користувачам експериментувати з кількома типами рекламних форматів:

  • Фотореклама
  • Відеореклама
  • Карусельні оголошення
  • Оповідання реклами
  • Оголошення в Explore

Майже 31% користувачів Instagram від 18 до 24 років

Джерело: Statista

Instagram найчастіше використовують користувачі віком від 18 до 24 років. Ця вікова група становить 30,8% від загальної кількості користувачів Instagram, за нею йдуть 30,3% користувачів у віці від 25 до 34 років.

35-40 років є третьою за величиною віковою групою, до цієї групи належать 15,7% користувачів Instagram. Молодь любить Instagram, тому що він візуально орієнтований. Це найкраще місце для отримання нового натхнення, роботи над ідеями та відкриття творчих речей. Крім того, Instagram Reels ділиться всім: від місць, куди варто подорожувати, порад щодо оподаткування до лайфхаків.

Тенденції приходять і йдуть, але поки вони тут, вони щотижня розважають аудиторію Instagram чимось новим.

51,8% аудиторії Instagram складають чоловіки

Джерело: Statista

Раніше я думав, що Instagram більш популярний серед жінок. Однак, за даними Statista, 51,8% загальної аудиторії Instagram – чоловіки. Жінки займають лише 48,2%. Хоча різниця невелика, чоловіки та жінки по-різному використовують соціальні мережі.

Snapchat — це платформа соціальних мереж, яка має найбільшу частку жіночої аудиторії, тоді як Twitter, де 63% чоловіків, має найбільшу частку чоловічої аудиторії. Instagram займає друге місце з 48,2% жінок.

Нормою було те, що чоловіки використовували соціальні медіа, такі як Twitter (тепер X) або LinkedIn, щоб посилювати вплив і збирати інформацію. Однак, оскільки все більше чоловіків обирають платформу, орієнтовану на візуальне зображення та відео, як Instagram, це змінює розуміння того, як чоловіки користуються соціальними мережами.

Вони також зворушені вірусністю Instagram Reels і використовують соціальні мережі для розваг, відпочинку та творчого натхнення.

Кріштіану Роналду є людиною, яку стежать за кількістю людей

Кріштіану Роналду – це людина з найбільшою кількістю підписок в Instagram із 608 млн підписників станом на жовтень 2023 року. Однак обліковий запис, який найчастіше підписується в Instagram, належить Instagram із 660 млн підписників.

  Як надсилати аудіоповідомлення в Instagram

На третьому місці Лео Мессі з 489 млн підписників. Він піднявся з п’ятої позиції на третю після масштабної перемоги на Чемпіонаті світу з футболу 2023!

Станом на жовтень 2023 року в Instagram найбільше підписаних жінок Селена Гомес, з 430 млн підписників. Вона четверта в першій десятці і випередила Кайлі Дженнер у лютому 2023 року.

Далі йде Кайлі Дженнер з 399 млн підписників, за нею йдуть Дуейн Джонсон з 391 млн підписників і Аріана Гранде з 308 млн підписників. У десятку також увійшли Кім Кардашьян, Бейонсе, Хлої Кардашьян.

25,9% населення світу віком від 13 років користуються Instagram

У Instagram 1,628 мільярда користувачів по всьому світу. Це робить його 25,9% людей віком від 13 років в Instagram. Коли чверть населення світу користується Instagram, це чітко свідчить про те, чому Instagram є однією з чотирьох найкращих соціальних мереж у світі!

Instagram досі заблокований у Китаї, тому, якщо виключити з цієї оцінки всіх китайців віком від 13 років, рівень використання Instagram підскочить з 25,9% до 32,2%.

Зверніть увагу: це базується на рекламній аудиторії Instagram і може не відображати його загальну базу користувачів.

33,1 хвилини для Instagram щодня

Джерело: Оберло

У 2023 році користувачі Instagram витрачають мінімум 33,1 хвилини в Instagram щодня. Насправді цей показник вищий, ніж у Facebook, де середній час витрачений становить 30,9, Snapchat – 30,0 і Reddit – 24,1 хвилини.

Однак вони витрачають найбільше часу на TikTok, принаймні 53,8 хвилин щодня. Далі йдуть YouTube, Twitter (тепер X) і Instagram.

До 2022 року люди проводили найбільше часу на YouTube. За останні кілька років TikTok значно зріс, обігнавши Facebook, Instagram, а тепер і YouTube, вперше!

У 2022 році найпопулярнішим контентом в Instagram були пости із зображеннями. 42,2% контенту становили зображення, за ними йшли каруселі з 26,2%.

Однак ця тенденція змінюється разом із популярністю Instagram Reels. У 2023 році внутрішні дані Instagram, надані таким творцям BOI, як я, показують, що публікації Instagram Reels і Carousel Image є найпопулярнішим вмістом на платформі.

Однак навіть у 2022 році Instagram Reels були найпопулярнішими за такими показниками, як охоплення та лайки. І зображення отримали найбільшу зацікавленість, коли вони надходили від коментарів. Тепер ще один показник також набув популярності в Instagram, а саме збереження! Дописи Instagram Reels і каруселі – найбільше збережених елементів у 2023 році.

70% покупців знаходять свою наступну покупку в Instagram

Про це свідчать рекламні дані Instagram 70% покупців використовувати платформу, щоб дізнатися про свою наступну покупку. Отже, це одне з найкращих місць для того, щоб ваш продукт дізнався нова аудиторія. Для брендів і компаній, які тільки починають свою діяльність, підвищити впізнаваність бренду може бути складно.

Однак зі спонсорованою рекламою та платним партнерством із творцями Instagram виявити свій бренд або позиціонувати продукт стає легше. Ви починаєте отримувати більше покупок і більше потенційних клієнтів.

Котушки Instagram мають найбільше охоплення

Джерело: Statista

Найвище охоплення на платформі має Instagram Reels – 33,8% у 2023 році, за ними йдуть каруселі. Зазвичай це вимірюється кількістю показів роликів або дописів. Середній рівень залученості інший і на даний момент становить 30,8% на Instagram Reels.

У 2022 році публікації із зображеннями в Instagram мали найвище середнє охоплення. Кожне зображення досягнуто 1850 користувачів у 2022 році ця цифра вже зменшилася порівняно з 2706 користувачами у 2021 році. У 2023 році ця цифра ще більше знизилася, поступившись місцем Instagram Reels.

  Як використовувати нову хронологічну стрічку Instagram (Android та iOS)

Карусельні дописи у 2022 році мали 2325 користувачів порівняно з 2350 користувачами у 2021 році. Відео мали найнижче охоплення, що призвело до того, що Instagram остаточно припинив IGTV у 2023 році.

Рекламодавці можуть охопити ще 176 мільйонів користувачів

Джерело: Datareportal

Рекламна аудиторія Instagram зросла на 12,2% за останній рік, і тепер рекламодавці можуть її охопити Ще 176 мільйонів користувачів. Можливо, це пояснює, чому рекламодавці стікаються до реклами в Instagram, незважаючи на те, що ціна за клік є найвищою в Instagram. Це майже вдвічі більше, ніж Facebook або Twitter (зараз X стягує).

Далі, згідно Звіт про глобальний огляд Digital 2023загальне потенційне охоплення реклами в Instagram становить 1,32 мільярда. Фактично, це загалом 16,5% охоплення реклами. Реклама в Instagram Reel є найефективнішою з охопленням 726,8 мільйонів.

Слідкування за брендами та дослідження брендів є другою за популярністю діяльністю в Instagram. Ось чому це чудове місце для рекламодавців, щоб знайти послідовників, покупців і цільову аудиторію, яка була б зацікавлена ​​придбати ваш продукт і стати відвідувачем, що повертається.

Люди відвідують 200 мільйонів бізнес-акаунтів

Джерело: Instagram для бізнесу

Для більшості підприємств одним із найважливіших завдань є зробити свій бренд помітним. Друга найкраща річ — це люди, які говорять про ваш бренд або відвідують ваші соціальні мережі! Ось чому Instagram є чудовим місцем для бізнесу та брендів. 200 мільйонів бізнес-акаунтів щодня відвідують Instagram.

Крім того, бренди також бачать a збільшення на 16%. у продажах згідно з даними внутрішньої реклами Instagram. Instagram може спонукати аудиторію робити покупки та стежити за обліковими записами вашого бізнесу. Майже 90% аудиторії в Instagram стежать за одним або кількома бізнес-акаунтами, незалежно від того, наскільки вони маленькі.

Якщо ви людина, яка шукає способи заробити гроші в Instagram, ви будете раді перевірити підписки, бонуси на ролики та можливості тренера!

Найпопулярніший пост в Instagram

Поки ми говоримо про статистику Instagram, давайте трохи повеселимося. Пам’ятаєте найпопулярніший пост в Instagram? Це була фотографія яйця, опублікована невідомим користувачем (тепер перевіреним) під назвою world_record_egg. У 2019 році він почав кампанію, щоб стати постом, який отримав найбільше лайків в Instagram, побивши останній рекорд Кайлі Дженнер.

Що ще більш захоплююче, це те, що яєчна банда має лише одну публікацію в Instagram і ніякої іншої діяльності. Це виглядає як соціальний експеримент і сила людського зв’язку.

Що ж, це вдавалося, поки GOAT не забрав трофей Чемпіонату світу з футболу 2023! Ви праві, я говорю про Ліонеля Мессі. Його переможна публікація наразі є найпопулярнішою публікацією в Instagram з 61,2 мільйонами лайків.

У яйці був запис 55,9 мільйонів лайків, за даними Statista, але в пошуковій системі Instagram у жовтні 2023 року я бачу, що кількість лайків зросла до 60,2 мільйона! Тепер пошук в Instagram не показує кількість лайків, як у публікації Лео Мессі на Чемпіонаті світу (може бути збій, може бути нова функція). Але незмінним залишається одне: він чемпіон не лише у світі футболу, а й у світі Instagram.

The Rage від Instagram

Instagram випередив усіх інших великих гравців за дуже короткий час просто тому, що молодь віком від 18 до 34 років вважає платформу соціальних мереж більш привабливою, ніж навіть її мета-колега: Facebook.

Оскільки остання молодь продовжує залишатися найбільшою аудиторією платформи, користувачі та популярність платформи будуть тільки зростати. Це лише питання часу, поки Instagram перевершить інших на своєму шляху та стане найкращою платформою соціальних мереж.

Присутність молоді також робить Instagram чудовим простором для рекламодавців, маркетологів і брендів. Незважаючи на високу ціну за клік реклами в Instagram, платформа пропонує одне з найвищих залучень, коефіцієнт конверсії 70% і кваліфікованих потенційних клієнтів.

Таким чином, Instagram зараз у моді у світі маркетингу та й надалі залишатиметься законодавцем моди. Зрештою, саме з Instagram почала розвиватися індустрія впливових авторів, а тепер Facebook, LinkedIn і X довелося створити орієнтовану на творців платформу зі спеціальними пропозиціями тощо.

Далі ви також можете дослідити деякі найкращі генератори макетів Instagram, щоб підвищити свою присутність в Instagram.